Бұқар жырау аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 4 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі 35 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 мамырда № 3184 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 31 сессиясының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 4 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2904 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 131 588 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 502 757 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 866 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 23 620 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 586 345 мың теңге;
2) шығындар – 5 167 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107 239 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 124 866 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 143 486 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 486 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 124 866 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 247 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2015 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві 30 904 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
2. көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. БАЗЫЛОВ
Мәслихат хатшысы
А. ЖҮНІСПЕКОВ
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
35 сессиясының 2015 жылғы
29 сәуірдегі № 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
31 сессиясының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 4 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 31 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 35 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2015 года № 3184. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2904, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 131 588 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 502 757 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 866 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 620 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 586 345 тысяч тенге;
2) затраты – 5 167 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107 239 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 124 866 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 143 486 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 486 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 124 866 тысяч тенге;
погашение займов – 17 627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 247 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2015 год в размере 30 904 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
М. БАЗЫЛОВ
Секретарь маслихата
А. ДЖУНУСПЕКОВ
Приложение 1
к решению 35 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 29 апреля 2015 года № 4
Приложение 1
к решению 31 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 4
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

23 327
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
23 327
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 909 383
003
Жалпы білім беру
2 810 696
006
Балаларға қосымша білім беру
98 687
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
124 916
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
124 916
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 971
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
28 590
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
32 042
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 193
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 252
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 868
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
227 769
2
Әлеуметтiк көмек
202 530
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202 530
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30 686
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 126
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 558
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 948
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 492
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 110
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26 730
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 752
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
45 073
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
24 055
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 239
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 239
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

23 327
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
23 327
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 909 383
003
Общеобразовательное обучение
2810696
006
Дополнительное образование для детей
98687
9
Прочие услуги в области образования
124 916
464
Отдел образования района (города областного значения)
124 916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18971
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28590
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32042
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1193
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42252
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1868
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
227 769
2
Социальная помощь
202 530
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202 530
002
Программа занятости
30 686
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 126
005
Государственная адресная социальная помощь
10 558
006
Оказание жилищной помощи
6 948
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 492
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 110
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 730
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 752
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45 073
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24 055
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 239
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения