Үштөбе ауылдық округіндегі "Мереке" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 47/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 3571 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 27.09.2016 № 32/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 9-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және 2015 жылғы 19 қарашадағы № 06-3-02-33/796 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты, Үштөбе ауылдық округіндегі "Мереке" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Кобжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Бұқар жырау
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекеменің басшысы
_____________ Е. Садиров
2015 жылғы 3 желтоқсан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Мереке" Уштобинского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 3 декабря 2015 года № 47/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2015 года № 3571. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 сентября 2016 года № 32/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27.09.2016 № 32/01.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 ноября 2015 года № 06 – 3 – 02 – 33/796 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Мереке" Уштобинского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Бухар-Жырауская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________________ Е. Садиров
3 декабря 2015 год