Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы XLIII сессиясының № 43/299 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 тамызда № 3378 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2916 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 2-3 (9656-9657) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2015 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 104 450 мың теңге:
салықтық түсімдер 917 798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9 741 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 711 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 173 200 мың теңге;
2) шығындар 3 141 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44 500 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 56 487 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 81 583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 81 583 мың теңге:
қарыздар түсімдері 56 487 мың теңге;
қарыздарды өтеу 11 987 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 37 083 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XLIII сессиясының төрағасы
Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ А. Жылқыбаев
6 тамыз 2015 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 6 тамыздағы
№ 43/299 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38/251 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XLIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 43/299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 августа 2015 года № 3378. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2916, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 17 января 2015 года № 2-3 (9656-9657), в информационно-правовой системе "Әділет" 27 мая 2015 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 104 450 тысяч тенге:
налоговые поступления 917 798 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9 741 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 711 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 173 200 тысяч тенге;
2) затраты 3 141 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44 500 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 56 487 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 987 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 81 583 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 81 583 тысяч тенге:
поступление займов 56 487 тысяч тенге;
погашение займов 11 987 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 37 083 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XLIII внеочередной
сессии районного маслихата Ж.Рыспеков
Секретарь районного маслихата
М.Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Жанааркинского района"
___________ А.Жылкибаев
6 августа 2015 года
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 6 августа
2015 года № 43/299
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 23 декабря
2014 года № 38/251
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы