Жаңаарқа ауданы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 4 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 3516 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 18.01.2019 № 6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарынасәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Жаңаарқа ауданы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-12-120 нөмерімен тіркелді, 2011 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-57 (9475) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2015 жылғы 5 қарашадағы
№ 4 шешіміне
қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 4 шешіміне
қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 568 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, А.Оспанова көшесі, 43, Б.Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: І-Ертіс орамының №1-ші үйінен №18-ші үйіне дейін; Б.Күжікенов көшесінің №1-ші үйінен №18-ші үйіне дейін; Жамбыл көшесінің №1- ші үйден №38-ші үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесінің №1-ші үйден №55-ші үйге дейін; Сары Тоқа көшесінің №1-ші үйінен №44-ші үйінедейін; Мектеп орамының №1-ші үйінен №6-шы үйіне дейін; А.Оспанова көшесінің №1-ші үйден №41-ші үйге дейін; Ж.Садықбеков көшесінің №1-ші үйінен №54-ші үйіне дейін; А.Сейдімбек көшесінің №1-ші үйден №30-шы үйге дейін; Атасу көшесінің №1-ші үйінен №49-шы үйіне дейін; К.Әбжанов көшесінің №1-ші үйден №30-шы үйге дейін.
№ 569 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, С.Сейфуллин даңғылы, 13, мәдени-сауық орталығының ғимараты.
Шекарасы: Ү.Әбжанов көшесінің №1-ші үйінен №7-ші үйіне дейін; Қ.Асанов көшесінің №1-ші үйінен №14-ші үйіне дейін; Жамбыл көшесінің №39-шы үйден №132-ші үйге дейін; Б.Күжікенов көшесінің №19-шы үйден №49-шы үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесінің №56-шы үйден №118а үйге дейін; Сарысу көшесінің №1-ші үйінен №105-ші үйіне дейін; Дружба көшесінің №1-ші үйінен №92-ші үйіне дейін; Б.Майлин көшесінің №1-ші үйінен №64-ші үйіне дейін.
№ 570 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, А.Сейдімбек көшесі, 60, О.Жұмабеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 30 ноября 2011 года № 4 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району"
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 5 ноября 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 ноября 2015 года № 3516. Утратило силу решением акима Жанааркинского района Карагандинской области от 18 января 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жанааркинского района Карагандинской области от 18.01.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 3 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанааркинского района от 30 ноября 2011 года № 4 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-12-120, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 24 декабря 2011 года № 56-57 (9475) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Г. Омаров
Приложение
к решению акима
Жанааркинского района
№ 4 от 5 ноября 2015 года
Приложение
к решению акима
Жанааркинского района
№ 4 от 30 ноября 2011 года
Избирательные участки по Жанааркинскому району
Избирательный участок № 568
Центр: поселок Атасу, улица А. Оспановой, 43, здание общеобразовательной школы имени Б. Амалбекова.
Границы: І-Иртышский квартал дома с № 1 по 18; улица Б. Кужикенова дома с № 1 по № 18; улица Жамбыла дома с № 1 по № 38; ул.Ж. Садвакасова дома с № 1 по № 55; улица Сары Тоқа дома с № 1 по № 44; Школьный квартал дома с № 1 по № 6; улица А. Оспановой дома с № 1 по № 41; улица Ж. Садыкбекова дома с № 1 по № 54; улица А. Сейдимбека дома с № 1 по № 30; улица Атасуйская дома с № 1 по № 49; улица К. Абжанова дома с № 1 по № 30.
Избирательный участок № 569
Центр: поселок Атасу, проспект С. Сейфуллина, 13, здание культурно-досугового центра.
Границы: улицы У. Абжанова дома с № 1 по № 7; улица К. Асанова дома с № 1 по № 14; улица Жамбыла дома с № 39 по № 132; улица Б. Кужикенова дома с № 19 по № 49; улица Ж. Садвакасова дома с № 56 по № 118а; улица Сарысуйская дома с № 1 по № 105; улица Дружбы дома с № 1 по № 92; улица Б. Майлина дома с № 1 по № 64.
Избирательный участок № 570
Центр: поселок Атасу, улица А. Сейдимбека, 60, здание общеобразовательной школы имени О. Жумабекова.

Шекарасы: А.Оспанова көшесінің №42-ші үйден №87-ші үйге дейін; А.Сейдімбек көшесінің №31-ші үйден №123-ші үйге дейін; К.Абжанов көшесінің №31-ші үйден №154-ші үйге дейін; Балабақсы көшесінің №1-ші үйінен №137-ші үйіне дейін.
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, C.Сейфуллин даңғылы 23, C.Сейфуллин атындағы аудандық кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Лесхозная көшесінің №1-ші үйінен №26-шы үйіне дейін; Тәуелсіздік даңғылының №1-ші үйінен №63-ші үйіне дейін; Н.Ахметжанов көшесінің №1-ші үйінен №55-ші үйіне дейін; Ш.Уәлиханов көшесінің №1-ші үйінен №63-ші үйіне дейін; С.Сейфуллин даңғылының №1-ші үйден №36-шы үйге дейін; Интернациональная көшесінің №1-ші үйінен №29-шы үйіне дейін; Палуан Мұхаметжан көшесінің №1-ші үйінен №46-шы үйіне дейін; Бейбітшілік мүйісінің №1-ші үйінен №14-ші үйіне дейін; Трутько көшесінің №1-ші үйінен №26-шы үйіне дейін; Пушкина көшесінің №1-ші үйінен №35-ші үйіне дейін; Парковая көшесінің №1-ші үйінен №43-ші үйіне дейін.
№ 572 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, Абай көшесі, 23, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: А.Дәулетбеков көшесінің №1-ші үйінен №113-ші үйіне дейін; Ералиев көшесінің №1-ші үйінен №36-шы үйіне дейін; Абай көшесінің №1-ші үйінен №77-ші үйіне дейін; Байдалы би көшесінің №1-ші үйінен №34-ші үйіне дейін; С.Сейфуллин даңғылының №37-ші үйден 92-ші үйге дейін; А.Байбосынов көшесінің №1-ші үйінен №35-ші үйіне дейін; Аралбай батыр көшесінің № 1-ші үйінен №32-ші үйіне дейін.
№ 573 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, Т.Смайлов көшесі 39, локомотивті депо ғимараты.
Шекарасы: Т.Смайлов көшесінің №1-ші үйінен №39-шы үйіне дейін; Байғозы батыр көшесінің №1-ші үйінен №133-ші үйіне дейін; Н.Абдиров, көшесінің №1-ші үйінен №53-ші үйіне дейін; И.Тұтқабеков көшесінің №1-ші үйінен №40-шы үйіне дейін; Транспорт орамының №1-ші үйінен №14-ші үйіне дейін; II-Ертіс орамының №1-ші үйінен №10-шы үйіне дейін; Шоң Телғозы көшесінің №1-ші үйінен №73-ші үйіне дейін; Нияз Батыр көшесінің №1-ші үйінен №84-ші үйіне дейін.
№ 574 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар кенті, Жеңіс 40 жылдығы атындағы көшесі 1, клуб ғимараты.
Шекарасы: Қызылжар кенті, №263, №280 шақырымдағы разъездері.
№ 575 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Жұмажанов ауылы, С.Сейфуллин көшесі 21, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Жұмажанов, Куйгенбаз елді мекендері; Атасу кентінің Орманбаев көшесінің №1-ші үйінен №106-шы үйіне дейін.
№ 576 сайлау учаскесі
Орталығы: Байғұл стансасы, Байғұл көшесі 6, бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Байғұл стансасы, №40 шақырымдағы разъезі.
№ 577 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтасты ауылы, Бейбітшілік көшесі 13, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақтасты елді мекені, бұрынғы №1 совхоз үйлері.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Бәйтерек көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақтүбек, Сарысу елді мекендері.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы: Өркендеу ауылы, Мектеп көшесі 1, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Өркендеу елді мекені.
№ 580 сайлау учаскесі

Границы: улица А. Оспановой дома с № 42 по № 87; улица А. Сейдимбека дома с № 31 по № 123; улица К. Абжанова дома с № 31 по № 154; улица Балабаксы дома с № 1 по № 137.
Избирательный участок № 571
Центр: поселок Атасу, проспект С. Сейфуллина, 23, здание районной библиотеки имени С. Сейфуллина.
Границы: улица Лесхозная дома с № 1 по № 26; проспект Тәуелсіздік дома с № 1 по № 63; улица Н. Ахметжанова дома с № 1 по № 55; улица Ш. Уалиханова дома с № 1 по № 63; проспект С. Сейфуллина дома с № 1 по № 36; улица Интернациональная дома с № 1 по № 29; улица Палуан Мухаметжана дома с № 1 по № 46; переулок Мира дома с № 1 по № 14; улица В. Трутько дома с № 1 по № 26; улица Пушкина дома с № 1 по № 35; улица Парковая дома с № 1 по № 43.
Избирательный участок № 572
Центр: поселок Атасу, улица Абая, 23, здание общеобразовательной школы имени С. Сейфуллина.
Границы: улица А. Даулетбекова дома с № 1 по № 113; улица Ералиева дома с № 1 по № 36; улица Абая дома с № 1 по № 77; улица Байдалы би дома с № 1 по № 34; проспект С. Сейфуллина дома с № 37 по № 92; улица А. Байбосынова дома с № 1 по № 35; улица Аралбай батыра дома с № 1 по № 32.
Избирательный участок № 573
Центр: поселок Атасу, улица Т. Смайлова 39, здание локомотивного депо.
Границы: улица Т. Смайлова дома с № 1 по № 39; улица Байгозы батыра дома с № 1 по № 133; улица Н. Абдирова дома с № 1 по № 53; улица И. Туткабекова дома с № 1 по № 40; Транспортный квартал дома с № 1 по № 14; ІІ-Иртышский квартал дома с № 1 по № 10; улица Шон Тельгозы дома с № 1 по № 73; улица Нияз Батыра дома с № 1 по № 84.
Избирательный участок № 574
Центр: поселок Кызылжар, улица 40 лет Победы 1, здание клуба.
Границы: поселок Кызылжар, разъезды № 263, № 280 километры.
Избирательный участок № 575
Центр: село М. Жумажанова, улица С. Сейфуллина 21, здание основной средней школы
Границы: населенные пункты М. Жумажанова, Куйгенбаз, улица Ж. Орманбаева дома с № 1 по № 106 поселка Атасу.
Избирательный участок № 576
Центр: станция Байгул, улица Байгул 6, здание начальной школы
Границы: станция Байгул, разъезд № 40 километр.
Избирательный участок № 577
Центр: село Актасты, улица Бейбітшілік 13, здание сельского клуба
Границы: населенный пункт Актасты, дома бывшего совхоза № 1.
Избирательный участок № 578
Центр: село Актубек, улица Байтерек 1, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Актубек, Сарысу.
Избирательный участок № 579
Центр: село Оркендеу, улица Школьная 1, здание бывшей начальной школы.
Границы: населенный пункт Оркендеу.
Избирательный участок № 580

Орталығы: Манадыр стансасы, Тың көшесі 58, №144 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манадыр стансасы, №152, №163 шақырымдағы разъездері.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу стансасы, Бейбітшілік көшесі 50, №135 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Атасу стансасы, №128 шақырымдағы разъезі.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Достық көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты .
Шекарасы: Айнабұлақ, Белқараған елді мекендері
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтау ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтау, Қылыш, Айшырақ елді мекендері.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы: Бидайық ауылы, Тәуелсіздік көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Бидайық, Қарамола елді мекендері, №69 шақырымдағы разъезі.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтайлақ ауылы, Ұландар көшесі 2, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтайлақ елді мекені.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу ауылы, Достық көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Атасу елді мекені, №105, №117 шақырымдағы разъездері.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Ескене ауылы, Бейбітшілік көшесі 39, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ескене, Талдыбұлақ елді мекендері.
№ 588 сайлау учаскесі
Орталығы: Ералиев ауылы, Орталық көшесі 13, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ералиев, Аралтөбе, Кезен елді мекендері.
№ 589 сайлау учаскесі
Орталығы: №189 шақырымдағы разьезі, №140 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: №201 шақырымдағы разъезі, Жомарт стансасы, №189 шақырымдағы разъезі, Ақбастау елді мекені.
№ 590 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынталы ауылы, Төлебай сал көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Қараағаш, Жартас елді мекендері.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Саябақ көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ, Бестоған, Қызылағаш елді мекендері.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Жанаталап ауылы, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жанаталап елді мекені.
№ 593 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алғабас елді мекені.
№ 594 сайлау учаскесі
Орталығы: Түгіскен ауылы, Ы.Жұмабеков атындағы көшесі 49, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Түгіскен елді мекені, №214, №239 шақырымдағы разьездері.
№ 595 сайлау учаскесі
Орталығы: Кенжебай-Самай ауылы, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Кенжебай-Самай елді мекені.
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы: Орынбай ауылы, Мектеп көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Орынбай, Ақшағат, Бидайық-2 елді мекендері.

Центр: станция Манадыр, улица Тың 58, здание основной средней школы № 144.
Границы: станция Манадыр, разъезды № 152, № 163 километры.
Избирательный участок № 581
Центр: станция Атасу, улица Бейбітшілік 50, здание основной средней школы № 135.
Границы: станция Атасу, разъезд № 128 километр.
Избирательный участок № 582
Центр: село Айнабулак, улица Достық 7, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Айнабулак, Белкараган.
Избирательный участок № 583
Центр: село Актау, улица Тәуелсіздік 1, здание общеобразовательной школы.
Границы: населенные пункты Актау, Кылыш, Айшырак.
Избирательный участок № 584
Центр: село Бидаик, улица Тауелсіздік 15, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Бидаик, Карамола, разъезд 69 километр.
Избирательный участок № 585
Центр: село Актайлак, улица Уландар 2,здание основной средней школы.
Границы: населенный пункт Актайляк.
Избирательный участок № 586
Центр: село Атасу, улица Достық 1, здание сельского клуба.
Границы: населенный пункт Атасу, разъезды № 105, № 117 километры.
Избирательный участок № 587
Центр: село Ескене, улица Бейбітшілік 39, здание сельского клуба
Границы: населенные пункты Ескене, Талдыбулак.
Избирательный участок № 588
Центр: село Ералиев, улица Центральная 13, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Ералиев, Аралтобе, Кезен.
Избирательный участок № 589
Центр: разъезд № 189 километр, здание основной средней школы № 140.
Границы: разъезд № 201 километр, станция Жомарт, разъезд № 189 километр, населенный пункт Акбастау.
Избирательный участок № 590
Центр: село Ынталы, улица Толебай сал 1, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Караагаш, Жартас.
Избирательный участок № 591
Центр: село Ынтымак, улица Парковая 15, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Ынтымак, Бестоган, Кызылагаш.
Избирательный участок № 592
Центр: село Жанаталап, здание бывшей начальной школы.
Границы: село Жанаталап.
Избирательный участок № 593
Центр: село Алгабас, здание бывшей начальной школы.
Границы: село Алгабас.
Избирательный участок № 594
Центр: село Тугускен, улица им Ы. Жумабекова 49, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Тугускен, разъезды № 214, № 239 километры.
Избирательный участок № 595
Центр: село Кенжебай-Самай, здание основной средней школы.
Границы: населенный пункт Кенжебай-Самай.
Избирательный участок № 596
Центр: село Орынбай, улица Школьная 7, здание сельского клуба.
Границы: населенные пункты Орынбай, Акшагат, Бидаик-2.