Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 34/289 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қарашадағы XХXXIІІ сессиясының № 43/383 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 3528 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы XXXIV сессиясының № 34/289 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2918 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11336) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4017186 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 468650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14259 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6060 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3528217 мың теңге;
2 шығындар – 4063901 мың теңге;
3 таза бюджеттік кредиттеу – 15815 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 62530 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62530 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5579 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 47298 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 146-қосымшалар осы шешімге 12,  3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 34/289 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХXXIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2015 года № 43/383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2015 года № 3528
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 34/289 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2918, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 17 января 2015 года № 5-6 (11336), в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4017186 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 468650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14259 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3528217 тысячи тенге;
2) затраты – 4063901 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15815 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 62530 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62530 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 5579 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47298 тысяч тенге.";
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

408464
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270958
Нысаналы даму трансферттері
116695
Бюджеттік кредиттер
20811
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270958
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
65
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
65
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2453
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1228
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1225
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5502
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
5502
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
383
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
383
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
237
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
237
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
197
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
197
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
185
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
185
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

408464
в том числе:
Целевые текущие трансферты
270958
Целевые трансферты на развитие
116695
Бюджетные кредиты
20811
в том числе:
Целевые текущие трансферты
270958
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
65
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
65
Аппарат акима района (города областного значения)
2453
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1228
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1225
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5502
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
5502
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
383
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
383
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
237
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
237
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
197
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
197
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
185
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
185
Отдел образования района (города областного значения)

189616
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
10998
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
144065
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
34553
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20856
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3947
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
9515
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
7394
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11591
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
11591
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
336
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
336
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
177
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
177
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34418
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
23832
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
10500
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
86
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

189616
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10998
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
144065
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
34553
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20856
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3947
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9515
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7394
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11591
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
11591
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
336
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
336
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
177
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
177
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34418
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
23832
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10500
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
86
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)