2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы XLIV сессиясының № 44/387 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 3611 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4386795 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 565150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18335 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12221 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3791089 мың теңге;
2) шығындар – 4490338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6332 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12726 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6394 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 109875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12726 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 104799 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 09.12.2016 № № VI-9/68 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 70 пайыз.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 2546346 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында, нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. Аудан әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 9419 мың теңге сомасында бекітілсін.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение XLIV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 44/387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2016 года № 3611. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4386795 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 565150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18335 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12221 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3791089 тысяч тенге;
2) затраты – 4490338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6332 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12726 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6394 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 109875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12726 тысяч тенге;
погашение займов – 7650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 104799 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 09.12.2016 № VI-9/68 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 70 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2546346 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
5. Утвердить резерв акимата района на 2016 год в сумме 9419 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 09.12.2016 № № VI-9/68 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2016 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 09.12.2016 № VI-9/68 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Установить на 2016 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016-2018 жылдарға қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
44 сессия төрағасы: Р. Смагулов
Аудандық мәслихат хатшысы: С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № 44/387 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень трансфертов передаваемых органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень бюджетных программ города, поселка, сельских округов на 2016-2018 годы согласно приложениям 7, 8, 9.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель 44 сессии: Р. Смагулов
Секретарь районного маслихата: С. Нуркенов
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 44/387
Районный бюджет на 2016 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 09.12.2016 № № VI-9/68 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың тенге)
1
2
Барлығы
1257469
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1175692
Нысаналы даму трансферттері
69051
Бюджеттік кредиттер
12726
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1175692
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2371
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
170
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2087
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
114
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15601
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
5128
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
8769
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1278
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
426
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
103532
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
17420
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
49415
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
25616
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін ағымдағы жөндеуден өткізуге
10000
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге және абаттандыруға
1081
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4599
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
620
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 09.12.2016 № VI-9/68 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1257469
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1175692
Целевые трансферты на развитие
69051
Бюджетные кредиты
12726
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1175692
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2371
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
170
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2087
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
114
Аппарат акима района (города областного значения)
15601
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
5128
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
8769
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1278
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
426
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
103532
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
17420
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
49415
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
25616
На текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10000
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1081
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4599
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
620
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

3331
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
648
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7384
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1978
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
5292
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
114
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
792104
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
13639
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
659576
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2045
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
87783
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
19840
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
8811
Мектептің оқушылары үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
410
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2756
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1039
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1503
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
214
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53387
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
31862
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4946
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
8740
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
7839
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

3331
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
648
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7384
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1978
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
5292
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
114
Отдел образования района (города областного значения)
792104
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
13639
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
659576
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2045
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
87783
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
19840
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8811
На приобретение и доставку учебников для учащихся школ
410
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2756
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1039
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1503
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
214
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53387
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
31862
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4946
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8740
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
7839
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

28567
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
1950
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4057
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
464
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2586
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
456
Ақпараттық жүйелер құруға
551
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4765
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
726
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге
4039
Нысаналы даму трансферттері
69051
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69051
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
68651
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
400
Бюджеттік кредиттер
12726
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12726
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
12726
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № 44/387 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
4
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № 44/387 шешіміне
6 қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 07.10.2016 № № VI-7/58 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың тенге)
1
2
Барлығы
54925
Қарқаралы қаласы
24192
Қарағайлы кенті
6865
Егіндібұлақ ауылдық округі
2723
Абай ауылдық округі
596
Қ.Аманжолов ауылдық округі
1527
Нұркен Әбдіров ауылдық округі
1254
Балқантау ауылдық округі
1105
Бақты ауылдық округі

28567
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1950
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4057
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
464
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2586
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
456
На создание информационных систем
551
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4765
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
726
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации
4039
Целевые трансферты на развитие
69051
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
69051
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
68651
На развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
400
Бюджетные кредиты
12726
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12726
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
12726
Приложение 5
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 44/387
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 44/387
Трансферты органам местного самоуправления
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 07.10.2016 № VI-7/58 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
54925
город Каркаралинска
24192
поселок Карагайлы
6865
Егиндыбулакский сельский округ
2723
Абайский сельский округ
596
Сельский округ К.Аманжолова
1527
Сельский округ Н.Абдирова
1254
Балкантауский сельский округ
1105
Бахтинский сельский округ