Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы 33 сессиясының "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 347 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі 35 сессиясының № 368 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 мамырда № 3188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы 33 сессиясының № 347 "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2899 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 15 қаңтарда, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (5390) "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 871 784 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 535 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 422 354 мың теңге;
2) шығындар – 2 886 326 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 39 748 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 53 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 766 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 54 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 290 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 53 514 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 766 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 542 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1457 қосымшалары осы шешімге 123,  4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Нығметов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
30 сәуір 2015 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 30 сәуірдегі
35 сессиясының № 368 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
33 сессиясының № 347 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 33 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 347 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 35 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 30 апреля 2015 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 мая 2015 года № 3188
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 33 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 347 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2899, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года, в газете "Нұра" от 10 января 2015 года № 2 (5390)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 871 784 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438 235 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 660 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 535 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 422 354 тысяч тенге;
2) затраты – 2 886 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 748 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 53 514 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 766 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 54 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 290 тысяч тенге:
поступления займов – 53 514 тысяч тенге;
погашение займов – 13 766 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 542 тысяч тенге.";
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        C. Ныгметов
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________                                М. Мухамеджанова
"30" апреля 2015 года
Приложение 1
к решению 35 сессии
Нуринского районного маслихата
от 30 апреля 2015 года № 368
Приложение 1
к решению 33 сессии
Нуринского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 347
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
5
6
I. Доходы

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
49567
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9334
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7469
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11549
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20619
05
Денсаулық сақтау
664
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
664
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
664
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
664
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
97623
2
Әлеуметтiк көмек
80040
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80040
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12064
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3399
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4266
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8775
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5291
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
381
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18574
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13742
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8538
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
5010
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17583
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17583
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17105
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

464
Отдел образования района (города областного значения)
49567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9334
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7469
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11549
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20619
05
Здравоохранение
664
9
Прочие услуги в области здравоохранения
664
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
664
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказыващей врачебную помощь
664
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
97623
2
Социальная помощь
80040
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80040
002
Программа занятости
12064
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3399
005
Государственная адресная социальная помощь
4266
006
Оказание жилищной помощи
8775
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5291
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
381
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18574
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13742
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8538
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5010
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17583
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17105
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

91449
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
51642
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
39807
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6842
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
5010
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1832
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11559
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5559
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшесін ұстауға
6000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2624
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
2624
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
129129
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы
129129
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17024
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
17024
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1226
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімінің штат санын ұстауға
1226
Бюджеттік кредиттер
53514
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53514
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
53514
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 30 сәуірдегі
35 сессиясының № 368 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
33 сессиясының № 347 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
38371
оның ішінде:
республикалық бюджеттен
12210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12210
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12210
Киевка кентіндегі 24-пәтерлік № 2 тұрғын үйдің құрылысы
облыстық бюджеттен
3567
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3567
Киевка кентіндегі 24-пәтерлік № 2 тұрғын үйдің құрылысы
3567
аудандық бюджеттен

91449
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
51642
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
39807
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6842
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5010
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1832
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11559
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5559
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
6000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2624
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2624
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
129129
на оплату труда по новой системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
129129
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17024
на жилищно-коммунальное хозяйство
17024
Аппарат акима района ( города областного значения)
1226
на содержание штатной численности отделов регистрации гражданского состояния
1226
Бюджетные кредиты
53514
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53514
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
53514
Приложение 3
к решению 35 сессии
Нуринского районного маслихата
от 30 апреля 2015 года № 368
Приложение 5
к решению 33 сессии
Нуринского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 347
Перечень бюджетных инвестиций на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
38371
в том числе:
из республиканского бюджета
12210
Отдел строительства района (города областного значения)
12210
на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12210
строительство 24 квартирного жилого дома № 2 в поселке Киевка
из областного бюджета
3567
на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3567
строительство 24 квартирного жилого дома № 2 в поселке Киевка
3567
из районного бюджета

22594
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5344
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысын және тұрғын үй салуға жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу: Ахметаул селосы - 3 741 мың теңге, Киевка кенті - 1 603 мың теңге
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру
2750
"Жұмыспен қамту жол картасы 2020" бағдарламасы бойынша Изенді селосының тұрғын жай құрылысын салуға жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу - 2 000 мың теңге; Изенді селосының тұрғын үйлерінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысын салуға жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу - 750 мың теңге
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
14500
"Ақбұлақ" бағдарламасы бойынша су құбырлары желілерінің қайта құруы Ахметаул селосында - 7 500 мың теңге, Майоровка селосында - 7 000 мың теңге
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 30 сәуірдегі
35 сессиясының № 368 шешіміне
4 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
33 сессиясының № 347 шешіміне
7 қосымша
Киевка кентінің әкімі аппаратының 2015 жылғы бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
II. Шығыстар
61795
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
22588
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
22588
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22588
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22441
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
147
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33494
3
Елді-мекендерді абаттандыру
33494
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33494
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8894
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
24600
13
Басқалар
5713
9
Басқалар
5713
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5713
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5713

22594
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5344
разработка проектно- сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры по индивидуально-жилищному строительству село Ахметауыл- 3 741 тысяч тенге, поселок Киевка – 1 603 тысяч тенге
строительство служебного жилища, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты 2020
2750
разработка проектно - сметной документации на строительство жилья в селе Изенда 2 000 тысяч тенге по программе " Дорожная карта занятости" 2020; разработка проектно - сметной документации на строительсво инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам в селе Изенда -750 тысяч тенге
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
14500
разработка проектно - сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей по программе "Ак булак" - в селах Ахметауыл – 7 500 тысяч тенге, Майоровка – 7 000 тысяч тенге;
Приложение 4
к решению 35 сессии
Нуринского районного маслихата
от 30 апреля 2015 года № 368
Приложение 7
к решению 33 сессии
Нуринского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 347
Бюджет на 2015 год аппарата акима поселка Киевка
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
II. Затраты
61795
01
Государственные услуги общего характера
22588
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
22588
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22588
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22441
022
Капитальные расходы государственного органа
147
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33494
3
Благоустройство населенных пунктов
33494
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33494
008
Освещение улиц населенных пунктов
8894
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
24600
13
Прочие
5713
9
Прочие
5713
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5713
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5713