Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы 33 сессиясының "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 347 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы 37 сессиясының № 394 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 3368 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы 33 сессиясының № 347 "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2899 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (5390) "Нұра" газетінде жарияланған), "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 15 қаңтарда, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 879 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –11 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 535 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 422 861 мың теңге;
2) шығындар – 2 893 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 39 748 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 53 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 766 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 54 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 290 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 53 514 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 766 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 542 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1571112131417202325,  28 қосымшаларыосы шешімге 123456789101112 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Жүнісбеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
6 тамыз 2015 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 6 тамыздағы
37 сессиясының № 394 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
33 сессиясының № 347 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 33 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 347 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 37 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2015 года № 3368
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 33 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 347 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2899, опубликовано в газете "Нұра" от 10 января 2015 года № 2 (5390)), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 879 291 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438 235 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11 660 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 535 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 422 861 тысяч тенге;
2) затраты – 2 893 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 748 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 53 514 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 766 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 54 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 290 тысяч тенге:
поступления займов – 53 514 тысяч тенге;
погашение займов – 13 766 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 542 тысяч тенге.";
приложения 157111213141720232528 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789101112 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
К. Жунусбеков
Секретарь районного маслихата
Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
6 августа 2015 года
Приложение 1
к решению 37 сессии
Нуринского районного маслихата
от 6 августа 2015 года № 394
Приложение 1
к решению 33 сессии
Нуринского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 347
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13766
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
13766
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
14542
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 6 тамыздағы
37 сессиясының № 349 шешіміне
2 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
33 сессиясының № 347 шешіміне
4 қосымша
2015 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
313874
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
260360
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
91449
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
51642
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны
39807
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7349
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
5517
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1832
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11559
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5559
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшесін ұстауға
6000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2624
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны
2624
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
129129
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы
129129
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17024
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
17024
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1226
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімінің штат санын ұстауға
1226
Бюджеттік кредиттер
53514
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53514
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
53514
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 6 тамыздағы
37 сессиясының № 394 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
33 сессиясының № 347 шешіміне
7 қосымша
Киевка кентінің әкімі аппаратының 2015 жылғы бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
II. Шығыстар

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13766
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
13766
Используемые остатки бюджетных средств
14542
Приложение 2
к решению 37 сессии
Нуринского районного маслихата
от 6 августа 2015 года № 394
Приложение 4
к решению 33 сессии
Нуринского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 347
Целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
313874
в том числе
целевые текущие трансферты
260360
в том числе
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
91449
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
51642
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
39807
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7349
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5517
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1832
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11559
возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5559
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
6000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2624
проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2624
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
129129
на оплату труда по новой системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
129129
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17024
на жилищно-коммунальное хозяйство
17024
Аппарат акима района ( города областного значения)
1226
на содержание штатной численности отделов регистрации гражданского состояния
1226
Бюджетные кредиты
53514
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53514
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
53514
Приложение 3
к решению 37 сессии
Нуринского районного маслихата
от 6 августа 2015 года № 394
Приложение 7
к решению 33 сессии
Нуринского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 347
Бюджет на 2015 год аппарата акима поселка Киевка
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
II. Затраты