2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының № 429 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3584 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 399 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 882 543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 632 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 733 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 508 063 мың теңге;
2) шығындар – 3 426 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 29 612 мың теңге:
бюджеттік несиелеу – 46 946 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 17 334 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 55 780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 780 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 46 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 958 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 792 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 15.12.2016 № 81 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3.2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналасытын азаматтық қызметшілердің айлықақылырымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар аудандық бюджет қаражат есебінен белгіленсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер 6 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

"О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 41 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2015 года № 429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2015 года № 3584. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 399971 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 882543 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5632 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 733 тысяч тенге;
поступлениятрансфертов –2 508063 тысяч тенге;
2) затраты – 3 426 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 29 612 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –46 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –17 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 55 780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55780 тысяч тенге:
поступление займов – 46 946 тысяч тенге;
погашение займов – 19958 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 792 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 81 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, в составе расходов районного бюджета на 2016 год целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
4.Установить на 2016 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающими в сельской местности, финансируемые из районного бюджета, повышенные не менне чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окаладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Учесть, в составе расходов районного бюджета на 2016 год трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 6.

5-1. 2016 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 06.10.2016 № 72 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Жергілікті атқарушы органның резерві 5 370 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 15.12.2016 № 81 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер мен кенттер бойынша шығыстары 7-12 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12.05.2016 № 21 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
22 желтоқсан 2015 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
41 сессиясының № 429 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

5-1. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2016 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.10.2016 № 72 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 5370 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 81 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2016 год согласно приложениям 7-12.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.05.2016 № 21 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Н. Сулейменов
Секретарь районного маслихата
Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
22 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению 41 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 429
Районный бюджет на 2016 год

25044
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5430
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7469
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11549
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
64853
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10389
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10389
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3398
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6991
2
Әлеуметтiк көмек
38457
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38457
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2031
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3300
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7006
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2114
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
339
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16961
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6706
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16007
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16007
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15864
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
143
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
55272
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2750
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2750
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру

25044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5430
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7469
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11549
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
64853
1
Социальное обеспечение
10389
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10389
005
Государственная адресная социальная помощь
3398
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6991
2
Социальная помощь
38457
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38457
002
Программа занятости
2031
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3300
006
Оказание жилищной помощи
7006
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2114
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
339
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16961
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6706
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16007
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16007
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15864
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
143
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
55272
1
Жилищное хозяйство
2750
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 15.12.2016 № 81 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
961506
Ағымдағы нысаналы трансферттер
914 560
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
80 259
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
60 950
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім нысандарын жөндеуге
7 707
Білім беру сандық инфрақұрылымды құруға
9 920
Мектептерге оқулықтарды сатып алу және жеткізу
1 682
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21202
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдардын жүргізуге облыстардың жергілікті атқарушы органдарынан функцияларды берумен байланысты
19 799
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде спорт нысандарын жөндеуге
1 403
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2932
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға (мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту).
2 932
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8262
мәдениет нысандарын жөндеуге
2 718
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы үйі нысандарын жөндеуге
5 544
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13348
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
8 728
қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
4 620
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 846
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
1 600
автомобиль жолдарының ағымдағы жөндеуіне
12 500
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы нысандарын жөндеуге
10 746
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
519
елді мекендердің электрондық геоақпараттық картасын құруға
519
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1360
азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1 360
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
761832
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 81 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
961 506
целевые текущие трансферты
914 560
в том числе
Отдел образования района (города областного значения)
80 259
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
60 950
на ремонт объектов образования по Дорожной карте занятости 2020
7 707
на создание образовательных цифровых инфраструктур
9 920
на приобретение и доставку учебников для школ
1 682
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 202
в связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (города областного значения)
19 799
на ремонт объектов спорта по Дорожной карте занятости 2020
1 403
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 932
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов (увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами)
2 932
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 262
на ремонт объектов культуры
2 718
на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства по Дорожной карте занятости 2020
5 544
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13 348
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
8 728
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 620
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 846
на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
1 600
на текущий ремонт автомобильных дорог
12 500
на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства
10 746
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
519
на создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов
519
Аппарат акима района (города областного значения)
1 360
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 360
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
761 832
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

103
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
41 сессиясының № 429 шешіміне
12 қосымша
2016 жылға елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12.05.2016 № 21 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 15.12.2016 № 81 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Cома (мың теңге)
1
2
3
Барлығы
27407
1
Киевка кенті әкімінің аппараты
27407
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандығы
41 сессиясының № 429 шешіміне
13 қосымша
2016 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 06.10.2016 № 72 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 15.12.2016 № 81 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2155
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1355
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1355
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
300
оның ішінде:
Нұра ауданының Киевка кентіндегі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйлер құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Нұра ауданының Киевка кентіндегі 24 пәтерлі 2 тұрғын үйлері құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Нұра ауданының Киевка кентіндегі Ақпас көшесіндегі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйлер құрылысына жобалық-сметалық құжаттама байлау
100
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1055
оның ішінде:
Нұра ауданының Киевка кентіндегі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды орналастыру және дамытуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Нұра ауданының Киевка кентіндегі 24 пәтерлі 2 тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды орналастыру және дамытуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Нұра ауданының Киевка кентіндегі Ақпас көшесіндегі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
100
Ахмет ауылы, Киевка кентінің инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым жобасына экспертиза өткізу

103
Приложение 12
к решению 41 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 429
Благоустройство и озеленение населенных пунктов на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.05.2016 № 21 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 81 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Cумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего
27407
1
Аппарат акима поселка Киевка
27407
Приложение 13
к решению 41 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 429
Перечень местных бюджетных программ развития на 2016 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.10.2016 № 72 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15.12.2016 № 81 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
07
Жилищное-коммунальное хозяйство
2155
1
Жилищное хозяйство
1355
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1355
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
300
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на строительство 10 двух квартирных арендных жилых домов в поселке Киевка Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на строительство двух 24 квартирных жилых домов в поселке Киевка Нуринского района
100
Привязка проектно-сметной документации на строительство 10 двухквартирных жилых домов по улице Акпасова в поселке Киевка Нуринского района
100
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1055
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры к 10 двух квартирным жилым домам в поселке Киевка Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к двум 24 квартирным домам в поселке Киевка Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к 10 двухквартирным жилым домам по улице Акпасова в поселке Киевка Нуринского района
100
Проведение экспертизы проекта инженерно- коммуникационной инфраструктуры села Ахмет, поселка Киевка