Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 тамыздағы 46 сессиясының № 494 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 3385 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 404 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2896 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 (7432) "Сельский труженик" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 15 қантарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 096 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 748 765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 664 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 13 586 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 2 329 018 мың теңге;
шығындар – 3 133 351 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 51 942 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 437 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 89 260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 260 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 68 379 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 437 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 318 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлім басшысының м.а.
С. Идырысов
2015 жыл 11 тамыз
Осакаров аудандық мәслихатының
сессиясының 2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 494 шешіміне
1 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
38 сессиясының 2014 жылғы 18 желтоқсандагы
№ 404 шешіміне
2015 жылға аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулары
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 46 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 августа 2015 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2015 года № 3385. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 38 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 404 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2014 года № 52 (7432), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 096 033 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 748 765 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 664 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 586 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 329 018 тысяч тенге;
2) затраты – 3 133 351 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -51 942 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 68 379 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 437 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 89 260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 89 260 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 68 379 тысяч тенге;
погашение займов – 16 437 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 318 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
И.о. руководителя отдела экономики и
финансов Осакаровского района
С. Идырысов
11 августа 2015 года
Приложение 2
к решению 46 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 11 августа 2015 года № 494
Приложение 4
к решению 38 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 404
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

428 432
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
342 231
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
17 822
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
68 379
Нысаналы ағымдағы трансферттер:
360 053
республикалық бюджеттен:
342 231
оның ішінде:
Аудан мәслихатының аппараты
111
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
111
Аудан әкімінің аппараты
2764
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстау
1198
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1566
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4426
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4426
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5669
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
348
Аудандардың бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
5321
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
926
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
926
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
138
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
138
Ауданның білім бөлімі

428 432
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
342 231
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
17 822
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
68 379
Целевые текущие трансферты:
360 053
из республиканского бюджета
342 231
в том числе:
Аппарат маслихата района
111
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
111
Аппарат акима района
2764
На содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния
1 198
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
1 566
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 426
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
4 426
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
5 669
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
348
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
5 321
Отдел экономики и финансов района
926
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
926
Отдел предпринимательства и промышленности района
138
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
138
Отдела образования района

4 533
Жергілікті атқару органдарындағы агроөнеркәсіптік кешенің ұстау
4 500
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
33
Ауданның жер қатынастары бөлімі
203
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
203
Ауданның құрылыс бөлімі
178
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
178
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
162
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
162
Облыстық бюджеттен
17 822
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 093
Әлеуметтiк маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2093
Ауданның білім бөлімі
10 770
Облыстық жергілікті атқарушы орғандарынан қызметтерді аудандардың жергілікті атқарушы органдарға жүргізуге беру себептен
10 770
оның ішінде:
-патронаттық тәрбиешінің еңбекақысын төлеуге
803
-балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеуге және халыққа психологиялық –денсаулық – педагогикалық кеңес қамтамасыз ету
9967
Ауданның ветеринария бөлімі
4959
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
4959
Бюджеттік кредиттер
68379
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
68379
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
68 379
Осакаров аудандық мәслихатының
2015 жылғы 11 тамыздағы
46 сессиясының № 494 шешіміне
3 - қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 желтоқсандағы
38 сессиясының № 404 шешіміне
5 – қосымша
2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

4 533
На содержание местного исполнительного органа агропромышленного комплекса
4 500
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
33
Отдел земельных отношений
203
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
203
Отдел строительства района
178
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
178
Отдел архитектуры и градостроительства района
162
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
162
из областного бюджета:
17 822
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
2 093
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым сельским и внутрирайонным сообщениям
2 093
Отдел образования района
10 770
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов
10 770
в том числе:
- оплата труда патронатного воспитателя
803
- обеспечение обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 967
Отдел ветеринарии района
4 959
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 959
Бюджетные кредиты
68 379
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
68 379
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
68 379
Приложение 3
к решению 46 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 11 августа 2015 года № 494
Приложение 5
к решению 38 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 404
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2015 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка

2007
Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты
9169
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8446
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
723
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
150
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
573
Маржанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
7535
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6778
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
757
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
250
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
507
Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты
9637
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8696
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
941
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
100
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
841
Құндызды ауылдық округі әкімінің аппараты
9218
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8591
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
627
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
100
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
527
Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты
4661
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4596
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
65
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
65
Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты
9922
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8770
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1152
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
450
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
702
Қарағайлы ауылдық округі әкімінің аппараты
10434
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9094
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1340
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
170
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1170
Садовый ауылдық округі әкімінің аппараты

2007
Аппарат акима сельского округа Сункар
9169
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8446
Жилищно-коммунальное хозяйство
723
Освещение улиц населенных пунктов
150
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
573
Аппарат акима Маржанкульского сельского округа
7535
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6778
Жилищно-коммунальное хозяйство
757
Освещение улиц населенных пунктов
250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
507
Аппарат акима Озерного сельского округа
9637
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8696
Жилищно-коммунальное хозяйство
941
Освещение улиц населенных пунктов
100
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
841
Аппарат акима Кундуздинского сельского округа
9218
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8591
Жилищно-коммунальное хозяйство
627
Освещение улиц населенных пунктов
100
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
527
Аппарат акима Чапаевского сельского округа
4661
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4596
Жилищно-коммунальное хозяйство
65
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
65
Аппарат акима Николаевского сельского округа
9922
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8770
Жилищно-коммунальное хозяйство
1152
Освещение улиц населенных пунктов
450
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
702
Аппарат акима сельского округа Карагайлы
10 434
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9094
Жилищно-коммунальное хозяйство
1340
Освещение улиц населенных пунктов
170
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1170
Аппарат акима Садового сельского округа