Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының № 262 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 желтоқсандағы 53 сессиясының № 570 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 желтоқсанда № 3569 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 қазандағы № 12/110 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 31.10.2023 № 12/110 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2523 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 5 (7385) "Сельский труженик" газетінде, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 6 ақпанында жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасының 6 тармағы:
келесі мазмұндағы 3-1) тармақпен толықтырылсын:
"3-1) 15 ақпан – Ауғанстан аумағынан кеңес әскерлерінің шығарылған күні;";
келесі мазмұндағы 3-2) тармақпен толықтырылсын:
"3-2) 26 сәуір – Чернобыль атом электр станциясындағы апатты жоюға қатысушыларды еске алу күні;".
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Кобжанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің
басшысы
А. Тулеуова

О внесении дополнений в решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 262 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение 53 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2015 года № 570. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 декабря 2015 года № 3569. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 31 октября 2023 года № 12/110
Сноска. Утратило cилу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 31.10.2023 № 12/110 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 262 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2523, опубликованно в газете "Сельский труженик" 1 февраля 2014 года № 5 (7385), в информационно -правовой системе "Әділет" 6 февраля 2014 года), следующие дополнения:
пункт 6 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденное указанным решением:
дополнить пунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) 15 февраля – День вывода советских войск с территории Афганистана;";
дополнить пунктом 3-2) следующего содержания:
"3-2) 26 апреля – День памяти участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Н. Кобжанов
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела занятости и
А. Тулеуова
социальных программ Осакаровского
района