2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы 54 сессиясының № 577 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3586 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -3 995 850 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 912 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 453 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -20 335 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 3 054 242 мың теңге;
2) шығындар – 4 012 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -29 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -50 904 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 006 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 47 025 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 47 025 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 50 904 мың теңге;
қарыздарды өтеу -27 924 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 045 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 07.12.2016 № 149 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық және облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудан бюджетіне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетен 1 394 989 мың теңге сомасында берілген субвенция көлемі қарастырылсын.
4. 2016 жылға арналған бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша-75 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша -70 пайыздан.
5. 2016 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 18 декабря 2015 года № 577. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2015 года № 3586. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 995 850 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 912 820 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 453 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 335 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 054 242 тысяч тенге;
2) затраты – 4 012 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 904 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 006 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 47 025 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 025 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 50 904 тысяч тенге;
погашение займов – 27 924 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 045 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2016 № 149 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть в составе поступлений и расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского и областного бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджету района определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 394 989 тысяч тенге.
4. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджеты района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 75 процентов;
2) по социальному налогу – 70 процентов.
5. Установить на 2016 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016 жылға кент және селолық округ бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарының трансферттер сомасының көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осакаров ауданы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 17 376 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 07.12.2016 № 149 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

6. Утвердить в районном бюджете расходы по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов согласно приложению 5.
7. Утвердить объемы распределения по сельским округам и поселкам сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2016 год, согласно приложению 6.
8. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2016 год в сумме 17 376 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2016 № 149 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь райнного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
Е. Темиров
финансов Осакаровского района

4 012 977
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
450 970
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
359 284
112
Аудан ( облыстық маңызы бар қала ) маслихатының аппараты
15 415
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) маслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 415
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
74 758
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
74 758
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
269 111
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
269 111
2
Қаржылық қызмет
1 041
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 041
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 041
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
90 645
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36 148
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 148
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 884
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 884
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 615
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 615
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 961
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 961
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 037
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 037
02
Қорғаныс
5 438
1
Әскери мұқтаждар
2 006
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
2 006
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 006
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру

4 012 977
01
Государственные услуги общего характера
450 970
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
359 284
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15 415
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 415
122
Аппарат акима района (города областного значения)
74 758
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
74 758
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
269 111
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
269 111
2
Финансовая деятельность
1 041
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 041
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 041
9
Прочие государственные услуги общего характера
90 645
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36 148
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36 148
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
888 4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
888 4
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 615
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 615
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
14 961
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 961
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 037
02
Оборона
5 438
1
Военные нужды
2 006
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 006
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 006
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям

119 339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119 339
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12200
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12041
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 313
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
184
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57 974
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18737
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1890
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 193
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 603
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
590
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
100 298
1
Тұрғын үй шаруашылығы
82 255
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 058
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8 058
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7 268
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 268
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13059
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
13059
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 672
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9 672
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34496
009
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
34496
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

119 339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119 339
002
Программа занятости
12 200
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 000
006
Оказание жилищной помощи
12 041
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 313
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
184
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 974
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 737
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1890
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 603
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
590
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
100 298
1
Жилищное хозяйство
82 255
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 058
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 058
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7 268
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 268
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13 059
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
13 059
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 672
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 672
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34 496
009
Изъятие земельных участков для государственных нужд
34 496
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

540
Облыстық бюджеттен
123188
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2339
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
2339
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11145
Әлеуметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2093
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
9052
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7268
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
7268
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
96 357
Областық жергілікті атқарушы органдарынан қызметтерді аудандардың жергілікті атқарушы органдарға жүргізуге беру себептен (облыстық маңызы бар қалалардың)
10770
Өкілеттерді шектеуге байланысты аудандық және қалалық арнайы емес балалар-жас өспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
78707
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
6427
Мектептің оқушылары үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
453
Ауданның жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
615
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
615
Ауданның ветеринария бөлімі
5464
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдың, азық – түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелеріне өтеуге
5464
Бюджеттік кредиттер
50904
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
50904
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
50904
Осакаров аудандық маслихаттың
54 сессиясының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 577 шешіміне
5 – қосымша
2016 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 07.12.2016 № 149 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
33 634
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21992
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1976
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

540
из областного бюджета:
123188
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2339
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
2339
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
11145
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым сельским и внутрирайонным сообщениям
2093
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
9052
Отдел культуры и развития языков района
7268
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
7268
Отдел образования , физической культуры и спорта района
96357
В связи с передачей функции от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
10770
В связи с разграничением полномочий на обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
78707
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
6427
На приобретение и доставку учебников для учащихся школ
453
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района
615
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
615
Отдел ветеринарии района
5 464
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 464
Бюджетные кредиты
50904
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
50904
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
50904
Приложение 5
к решению 54 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2015 года № 577
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2016 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2016 № 149 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка
33 634
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21992
Организация водоснабжения населенных пунктов
1976
Освещение улиц населенных пунктов
4000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
300
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"