Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне 1999 жылы туған ер азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 06 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 3555 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 16 бабының 3 тармағына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне 1999 жылы туған ер азаматтарды тіркеу, 2016 жылдың қантар айынан наурызына дейін ұйымдастырылсын.
2. Шет ауданының ауылдық округтер мен кент әкімдері ұландардың Шет ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне комиссияға ұйымдастырушылық және міндетті келуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалын бақылау Шет ауданы әкімінің орынбасары А.Әбілдинге жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі Р. Әбдікеров
КЕЛІСІЛДІ:
Шет ауданының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімінің
бастығы
Ш. Сарбаев
23 қараша 2015 жыл

Об организации приписки граждан мужского пола 1999 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны Шетского района
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 23 ноября 2015 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2015 года № 3555. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан мужского пола 1999 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны Шетского района с января по март 2016 года.
2. Акимам аульных округов и поселков Шетского района обеспечить организованную и обязательную явку юношей на комиссию в призывной участок объединенного отдела по делам обороны Шетского района.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Шетского района Абильдину А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района Р. Абдикеров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник объединенного отдела
по делам обороны Шетского района
Ш. Сарбаев
23 ноября 2015 год