Приозерск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы XXXX сессиясының № 40/310 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 3070 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының III сессиясының 2016 жылғы 21 маусымдағы № 3/31 шешімімен

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Приозерск
Решение XXXX сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2015 года № 40/310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 марта 2015 года № 3070. Утратило силу решением III сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21 июня 2016 года № 3/31

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының III сессиясының 21.06.2016 № 3/31 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Қоса беріліп отырған Приозерск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Сессия төрағасы Ж. Кеңесов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Сәрсембеков
Приозерск қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 ақпандағы
№ 40/310 шешімімен бекітілген
Приозерск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін текше метр нормасы
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

Сноска. Утратило силу решением III сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21.06.2016 № 3/31.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Приозерск.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Кенесов
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Утверждены
решением Приозерского
городского маслихата
от 25 февраля 2015 года № 40/310
Нормы образования и накопления коммунальных
отходов по городу Приозерск
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма кубического метра на 1 расчетную единицу в год
1
Благоустроенные домовладения
1 житель