Бюджеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облыстық әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 16 наурыздағы № 874 қаулысы. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 07 сәуірде № 4935 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 13 мамырдағы № 12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды- Қызылорда облыстық әкімдігінің 13.05.2015 № 12 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ оған қажетті сараптамаларды жүргізуді қаржыландыру "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылға арналған 003 "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің

О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных проектов
Постановление Кызылординского областного акимата от 16 марта 2015 года № 874. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 апреля 2015 года № 4935. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 13 мая 2015 года № 12
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 13.05.2015 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 003 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области" на 2015 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области

2015 жылғы "16" наурыздағы № 874
қаулысына қосымша
Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ оған қажетті сараптамаларды жүргізуді қаржыландыру "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылға арналған 003 "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Жобаның атауы
Сомасы, мың теңге
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
"Қызылорда қаласының көпқабатты тұрғын үйлердің инженерлік жүйелерін қайта жаңғырту. Ыстық сумен қамтудың ашық жүйесі" жобасына мемлекеттік сараптама жүргізе отырып, техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу

от "16" марта 2015 года № 874
Перечень бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 003 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области" на 2015 год
Наименование проекта
Сумма,
тысяч тенге
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
1
Разработка технико-экономического обоснования с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция инженерных систем многоэтажных жилых домов в городе Кызылорде. Открытая система горячего водоснабжения"

44 256
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
"Қызылорда бекетінен 8 шақырым қашықтықтағы Қызылорда қаласы Титов қыстағындағы индустриялық аймақтық темір жол түйығының құрылысы" жобасына мемлекеттік сараптама жүргізе отырып, техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
8 931
Барлығы:
53 187

44 256
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области"
2
Разработка технико-экономического обоснования с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство железнодорожного тупика протяженностью 8 километров от станции Кызылорда до индустриальной зоны в поселке Титова в городе Кызылорде"
8 931
Всего:
53 187