2015 жылға арналған бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы № 12 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4995 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамасын әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ оған қажетті сараптамаларды жүргізуді, концессиялық жобаларды консультациялық қолдауды қаржыландыру "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылға арналған 003 "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың Тізбесі бекітілсін.
2. "Бюджеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 874 қаулысы күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4935 санымен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылдың 14 сәуірінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.

О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных и концессионных проектов на 2015 год
Постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 мая 2015 года № 4995. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов, конкурсных документаций концессионных проектов, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 003 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области" на 2015 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 16 марта 2015 года № 874 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных проектов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4935, опубликовано 14 апреля 2015 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы 13 мамырдағы
№ 12 қаулысымен бекітілген
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамасын әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ оған қажетті сараптамаларды жүргізуді, концессиялық жобаларды консультациялық қолдауды қаржыландыру "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылға арналған 003 "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың Тізбесі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от "13" мая 2015 года № 12
Перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов, конкурсных документаций концессионных проектов, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 003 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области" на 2015 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 08.12.2015 № 253 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Жобаның атауы
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ
қажетті сараптамалар жүргізу көлемі,
мың теңге
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ
қажетті сараптамалар жүргізу көлемі,
мың теңге
Концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ
қажетті сараптамалар жүргізу көлемі,
мың теңге
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі,
мың теңге
1
2
3
4
5
6
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласының көпқабатты тұрғын үйлердің инженерлік жүйелерін қайта жаңғырту. Ыстық сумен қамтудың ашық жүйесі
44 256
2
Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауындағы газ тарату желілерінің құрылысы
45 639
3
Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын жылумен жабдықтау
96 700
4
Қызылорда қаласындағы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын электрмен қамту
36 990
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда бекетінен 8 шақырым қашықтықтағы Қызылорда қаласы Титов қыстағындағы индустриялық аймақтық темір жол түйығының құрылысы
8 931
2
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалын салу
11 536
"Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласы СПМК-70 ауданындағы 200 орындық жатақханасы бар 600 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей құрылысы
21 794
2
Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру
15 836
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы 500 келушіге арналған емхана құрылысы
21 794
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласында машина жасау зауытын құру
938

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 08.12.2015 № 253 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки,
а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов,
тысяч тенге
Объем финансирования разработки или корректировки,
а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов,
тысяч тенге
Объем финансирования разработки или корректировки,
а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов,
тысяч тенге
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
1
Реконструкция инженерных систем многоэтажных жилых домов в городе Кызылорде. Открытая система горячего водоснабжения
44 256
2
Строительство газораспределительных сетей левого берега реки Сырдарьи в городе Кызылорде
45 639
3
Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде
96 700
4
Электроснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде
36 990
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области"
1
Строительство железнодорожного тупика протяженностью 8 километров от станции Кызылорда до индустриальной зоны в поселке Титова в городе Кызылорде
8 931
2
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорда
11 536
Государственное учреждение "Управление образования Кызылординской области"
1
Строительство профессионально-технического лицея на 600 мест с общежитием на 200 мест в районе СПМК-70 города Кызылорды
21 794
2
Совершенствование системы образования в Кызылординской области
15 836
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Кызылординской области"
1
Строительство поликлиники на 500 посещений в городе Кызылорде
21 794
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
1
Создание машиностроительного завода в городе Кызылорде
938