Аудандар бойынша субсидиялар көлемдерін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 85 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 тамызда № 5089 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 1019 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 16.01.2018 № 1019 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении объемов субсидий по районам (в зависимости от прогнозный структуры посевных площадей)
Постановление Кызылординского областного акимата от 10 июля 2015 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 августа 2015 года № 5089. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 16 января 2018 года № 1019
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 16.01.2018 № 1019 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.
"Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "10" шілдедегі
№ 85 қаулысымен бекітілген
Аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай)
Аудандар
Егіс көлемі,
гектар
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға сатып алу (пайдалану) төменгі нормалары, килограмм
Бірінші репродукциялы және бірінші ұрпақ будандар тұқымын сатып алу (пайдалану) көлемі, тонна
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандары тұқымдарының 1 тоннасына бюджеттік субсидиялар нормативі, теңге
Жалпы соммасы, теңге
Күріш
1
Жаңақорған

В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Согласно приложению к настоящему постановлению установить объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей).
Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден постановлением
акимата Кызылординской области
от "10" июля 2015 года № 85
Объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей)
Районы
Посевная площадь,
гектар
Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения на 1 гектар, килограмм
Объем приобретения (использования)
семян первой репродукции и гибридов первого поколения, тонна
Норматив бюджетных субсидий на 1 тонну
семян первой репродукции и гибридов первого поколения
Общая сумма, тенге
Рис
1
Жанакорганский