"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 940 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қыркүйектегі № 150 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 5145 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 06.02.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 940 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5008 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымдағы "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1 және 3-тармақтары келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.";
"3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығы қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10805 болып тіркелген).";
аталған қаулымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 940 "Об утверждении регламента государственной услуги"
Постановление акимата Кызылординской области от 08 сентября 2015 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 сентября 2015 года № 5145. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 06.02.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 940 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5008, опубликован 11 июня 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
пункты 1 и 3 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.";
"3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, но не ранее введения в действие приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10805).";
регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "8" қыркүйектегі
№ 150 қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы уәкілетті органдары (аудандық және қалалық ауыл шаруашылығы бөлімдері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші)).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушімен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi - көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттiк кредит түрiндегi әлеуметтiк қолдау шаралары (бұдан әрі – әлеуметтік қолдау шаралары) немесе әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10805 болып тіркелген) бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "8" сентября 2015 года № 150
Регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: уполномоченные органы в области развития сельских территорий местных исполнительных органов районов и города областного значения (районные и городской отделы сельского хозяйства) (далее – услугодатель)).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются услугодателем.
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказываемой государственной услуги - меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья (далее – меры социальной поддержки) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении мер социальной поддержки.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем услугодателю заявления по форме согласно приложению 2 к стандарту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10805) (далее - стандарт).
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:

1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттардың көшірмелерін олардың түпнұсқаларымен салыстырады, құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға өтінішті қабылдап алған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, почталық мекен-жайы, телефоны, өтініш берген күні көрсетілген және қолы қойылған қолхат береді (бұдан әрі – қолхат) және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету бойынша тұрақты жұмыс істейтін комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына ұсынады (бес күнтізбелік күн ішінде);
5) комиссия құжаттарды қарайды, әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету жөнінде немесе әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде ұсыным жасайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (он күнтізбелік күн ішінде);
6) комиссия көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде ұсыным жасаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету жөнінде ұсыным келіп түскен сәттен бастап аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің (бұдан әрі – әкімдік) қаулы жобасын әзірлейді және оған қол қойылуын қамтамасыз етеді (жеті күнтізбелік күн ішінде);
8) көрсетілетін қызметті беруші әкімдік қаулысының негізінде көрсетілетін қызметті алушы, сенім білдірілген өкіл (агент) және көрсетілетін қызметті беруші арасында әлеуметтік қолдау шараларын көрсету жөнінде стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша келісім (бұдан әрі – келісім) жасайды (жеті күнтізбелік күн ішінде);
9) көрсетілетін қызметті беруші келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шотына көтерме жәрдемақы сомасын аударады (жеті күнтізбелік күн ішінде);
10) сенім білдірілген өкіл (агент) келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит ұсынады (отыз жұмыс күні ішінде).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

1) услугополучатель предоставляет услугодателю документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии услугодателя сверяет копии документов с их подлинниками, регистрирует документы, выдает расписку услугополучателю с указанием фамилиии, имени, отечества, почтового адреса, телефона, даты подачи заявления и подписи лица, принявшего заявление (далее – расписка) и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (не более тридцати минут);
4) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение постоянно действующей комиссии по оказанию мер социальной поддержки специалистам (далее – комиссия) (в течение пяти календарных дней);
5) комиссия рассматривает документы, выносит рекомендацию о предоставлении мер социальной поддержки либо об отказе в предоставлении мер социальной поддержки и направляет услугодателю (в течение десяти календарных дней);
6) в случае вынесения комиссией рекомендации об отказе в предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю, услугодатель направляет услугополучателю мотивированный ответ об отказе в предоставлении мер социальной поддержки (в течение двух рабочих дней);
7) исполнитель услугодателя с момента поступления рекомендации о предоставлении мер социальной поддержки подготавливает проект постановления акимата района (города областного значения) (далее – акимат) и обеспечивает его подписание (в течение семи календарных дней);
8) услугодатель на основании постановления акимата заключает соглашение о предоставлении мер социальной поддержки между услугополучателем, поверенным (агентом) и услугодателем по форме согласно приложению 1 к стандарту (далее – соглашение) (в течение семи календарных дней);
9) услугодатель после заключения соглашения перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет услугополучателя (в течение семи календарных дней);
10) поверенный (агент) после заключения соглашения предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья (в течение тридцати рабочих дней).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) комиссия;
5) сенім білдірілген өкіл (агент).

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) комиссия;
5) поверенный (агент).

8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлері) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге ұйымдармен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің (іс-қимылдың)
нөмірі
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті беруші
3
Рәсімнің (іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамаcы
құжаттардың көшірмелерін олардың түпнұсқаларымен салыстырады, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға қолхат береді
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды және әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету жөнінде немесе әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде ұсыным жасайды
комиссия әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде ұсыным жасаған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты жолдайды
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
құжаттарды комиссияның қарауына ұсынады
көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күн ішінде
10 күнтізбелік күн ішінде
2 жұмыс күні ішінде
Кестенің жалғасы
1
Рәсімнің (іс-қимылдың)
нөмірі
6
7
8
9
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін
қызметті беруші
Көрсетілетін
қызметті беруші
Сенім білдірілген өкіл (агент)
3
Рәсімнің (іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамаcы
әлеуметтік қолдау шараларын көрсету жөнінде ұсыным келіп түскен сәттен бастап әкімдіктің қаулы жобасын әзірлейді
әкімдік қаулысының негізінде келісім жасайды
келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шотына көтерме жәрдемақы сомасын аударады
келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит ұсынады
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
оған қол қойылуын қамтамасыз етеді
5
Орындалу мерзімі
7 күнтізбелік
күн ішінде
7 күнтізбелік күн ішінде
7 күнтізбелік
күн ішінде
30 жұмыс күні ішінде
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Кестенің жалғасы
Шартты белгілемелер:

8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными организациями, порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Услугодатель
3
Наименование процедур (действий) и их описание
сверяет копии документов с их подлинниками, регистрирует документы и выдает расписку услугополучателю
рассматривает документы
рассматривает документы
рассматривает документы и выносит рекомендацию о предоставлении мер социальной поддержки либо об отказе в предоставлении мер социальной поддержки
в случае вынесения комиссией рекомендации об отказе в предоставлении мер социальной поддержки направляет услугополучателю мотивированный ответ об отказе в предоставлении мер социальной поддержки
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет документы руководителю услугодателя
направляет исполнителю услугодателя
предоставляет документы на рассмотрение комиссии
направляет
услугодателю
5
Срок исполнения
не более 30 минут
не более 30 минут
в течение 5 календарных дней
в течение 10 календарных дней
в течение 2 рабочих дней
продолжение таблицы
1
Номер процедуры (действия)
6
7
8
9
2
Наименование структурных подразделений
Исполнитель услугодателя
Услугодатель
Услугодатель
Поверенный (агент)
3
Наименование процедур (действий) и их описание
с момента поступления рекомендации о предоставлении мер социальной поддержки подготавливает проект постановления акимата
на основании постановления акимата заключает
соглашение
после заключения соглашения перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет услугополучателя
после заключения соглашения предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
обеспечивает его подписание
5
Срок исполнения
в течение 7 календарных дней
в течение 7 календарных дней
в течение 7 календарных дней
в течение 30 рабочих дней
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
продолжение таблицы
Условные обозначения: