Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы N 304 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 наурызда N 4896 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі N 326 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 27.04.2015 N 326 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкімі аппаратының басшысы А. Есжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Аралбаев Марат Жайылханұлы
________________________
"26" ақпан 2015 жыл
Қызылорда қаласы әкімінің
2015 жылғы "26" ақпандағы
№ 304 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелері
172 сайлау учаскесі.
Орталығы: №144 орта мектеп, Қызылжарма ауылдық округі, Қ.Сексенбаев көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: Қызылжарма ауылының Р.Батырбаев көшесі мен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің қиылысынан басталады. Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен солтүстікке Абай көшесіне дейін. Абай көшесінен батысқа қарай Ы.Жахаев көшесіне дейін, Ы.Жахаев көшесімен Ж.Махамбетов көшесін қосып оңтүстікке қарай Б.Нысанбаев, Т.Бисенбаев, Қ.Есахаев көшелерін қамтып, Р.Батырбаев пен Әбу Насыр Әл-Фараби көшелерінің қиылысынан аяқталады. Қызылжарма ауылының белгісінен Р.Батырбаев көшесі мен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің қиылысынан басталады.
Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің жұп бетінің №2-30 үйлер аралығы, Б.Нысанбаев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Т.Бисенбаев көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, Қ.Есахаев көшесінің екі жақ беті №1-30 үйлер. Тереңсай көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, А.Меңлібаева көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Ы.Жахаев тұйығының екі бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, М.Өтемісов көшесінің екі бетіндегі №1-118 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, Д.Қарабалаев көшесінің екі бетіндегі №1-92 үйлер аралығы, Д.Қарабалаев тұйығының №1-7 үйлер аралығы, Абай көшесінің екі бетіндегі №1-72 үйлер аралығы, Қ.Сексенбаев көшесінің екі бетіндегі №21-45 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, Достық көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Д.Наурызбаев көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Болашақ көшесінің екі бетіндегі №1-31 үйлер аралығы, Ұлытау көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Ә.Досхожин көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер аралығы, Ж.Зиманов көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер аралығы, Ә.Сайлыбаев көшесінің екі бетіндегі №1-18 үйлер аралығы, Қарасу көшесінің екі бетіндегі нөмірсіз бес үй, Қаратау көшесінің екі бетіндегі №1-7 үй аралығы, С.Садақбаев көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Б.Әбдірайымов көшесіндегі нөмірсіз үш үй, Ә.Тұяқбаев көшесіндегі нөмірсіз №2-31 үйлер, Ж.Зиманов көшесіндегі №1-24 үйлер, Қызылжарма №2, №3 участкесінің сол жағындағы үйлер.
173 сайлау учаскесі.
Орталығы: №173 орта мектеп, М.Көкенов көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: К.Рүстембеков көшесінен М.Көкенов көшесіне дейін, М.Көкенов көшесінен Хон Бен До көшесіне дейін, Хон Бен До көшесінен батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан Г.Титов шағын ауданындағы Қоғалы көшесіне дейін, Қоғалы көшесінен Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінен Т.Бокин тұйғына дейін, Т.Бокин тұйығынан К.Рүстембеков көшесіне дейін.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 26 февраля 2015 года N 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2015 года N 4896. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 27 апреля 2015 года N 326
Сноска. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 27.04.2015 N 326 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 от 28 сентября 1995 года Конституционного Закона Республики Казахстана "О выборах в Республике Казахстан" аким города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата акима города Кызылорда Есжанову А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылординской
городской избирательной комиссии
Аралбаев Марат Жайылханович
________________________
"26" февраль 2015 год
Приложение к решению акима
города Кызылорда от "26" февраля
2015 года № 304
Избирательные участки по городу Кызылорда
Избирательный участок № 172.
Центр: средняя школа №144, сельский округ Кызылжарма, улица К.Сексенбаева без номера.
В границах: От перекрестка улица Р.Батырбекова и Абу Насыр Ал-Фараби сельского округа Кызылжарма. По улице Абу Насыр Ал-Фараби до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к северу до улицы Абая, от улицы Абая к западу до улицы Ы.Жахаева, по улицы Ы.Жахаева включая улицы Ж.Маханбетова к югу включая улиц Б.Нысанбаева, Т.Бисенбаева, К.Есахаева заканчивается на перекрестке улицы Р.Батырбаева и Абу Насыр Ал-Фараби. От сельского знака Кызылжарма до перекрестка улицы Р.Батырбекова и Абу Насыр Ал-Фараби.
Четная сторона улицы Абу Насыр Ал-Фараби между домами №2-30, обе стороны улицы Б.Нысанбаева между домами №1-14, обе стороны улицы К.Есахаева дома №1-30, обе стороны улицы Теренсай, дома №1-13, дома с обоях сторон улицы А.Мекмебаева дома №1-22, обе стороны улицы Ы.Жахаева дома №1-20, переулок Ы.Жахаева обе стороны между домами №1-9. Обе стороны улицы М.Отемесова между домами №1-118, улица Ж.Махамбетова обе стороны, дома №1-17, дома между домами №1-92 с обеих сторон улицы Д.Карабалаева, между домами №1-7 переулок Д.Карабалаева, дома с обеих сторон улицы Абая №1-72, дома с обеих сторон улицы К.Сексенбаева, дома №21-45, обе стороны улицы Ынтымак между домами №1-24, обе стороны улицы Достык дома №1-7, обе стороны улицы Д.Наурызбаева №1-32, обе стороны улицы Болашак дома №1-31, обе стороны улицы Улытау, дома №1-26, обе стороны улицы А.Досхожина дома №1-28, обе стороны улицы Ж.Зиманова дома №1-28, обе стороны улицы А.Сайлыбаева №1-18, пять домов без номера, расположенных с обеих сторон улицы Карасу, три дома без номера по улице Б.Абдрайымова, дома №1-24 по улице Ж.Зиманова, дома слева от участка Кызылжарма №2, 3.
Избирательный участок № 173.
Центр: средняя школа №173, улица М. Кокенова без номера.
В границах: С начала улицы К. Рустембекова до улицы М.Кокенова, с начала улицы М.Кокенова до начала улицы Хон Бен До, начиная с улицы Хон Бен До к западу до канала Кызылжарма, с начала канала Кызылжарма до улицы Когалы микрорайона Г.Титова, с начала улицы Когалы до улицы Жанкент, с улицы Жанкент до переулка Т.Бокина, и до улицы К.Рустембекова.

Г.Титов шағын ауданындағы №1-23, 26, 27 екі қабатты үйлер аралығы мен №31 көп қабатты үй, Малоэтажная, Сығанақ, Сауран, Бесарық көшелеріндегі барлық үйлер, З.Қуанышұлы, Т.Бокин көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер аралығы, Т.Бокин тұйығының екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, К.Рүстембеков тұйығының екі бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, К.Рүстембеков көшесінің тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, С.Болыс тұйығы, Т.Османов көшесі, А.Абдулла көшесі, А.Абдулла тұйығы, Ш.Құндызбай көшесі, Ә.Оқжігітов көшесі, Б.Ермақаш көшесі, Г.Титов №3 көшесі, Қоғалы көшесіндегі №1-7 көп қабатты үйлер Хон Бен До көшесімен М.Көкенов көшесі қиылысынан бастап Тұрмағанбет көшесі қиылысына дейінгі М.Көкенов көшесінің тақ бетінде орналасқан үйлер, Тұрмағанбетов көшесі мен М.Көкенов көшесі қиылысынан К.Рүстембеков көшесі қиылыса дейінгі М.Көкенов көшесінің тақ бетіндегі үйлер.
174 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда инженерлік техникалық коледжі, Г.Титов шағын ауданы нөмірсіз.
Шекарасы: Г.Титов шағын ауданы шекарасынан бастап Ю.Гагарин шағын ауданына баратын жол бойымен М.Ералиева атындағы мәдениет үйіне дейін, М.Ералиева мәдениет үйінен М.Көкенов көшесіне дейін, М.Көкенов көшесі бойымен солтүстікке қарай, Г.Титов шағын ауданы шекарасына дейін.
Г.Титов шағын ауданының солтүстік бетінде орналасқан "Спецавторанс" мекемесі маңында салынып жатқан жаңа тұрғын үйлер, Г.Титов шағын ауданының орталығындағы көп қабатты №1-16а, 28-30 үйлер аралығы мен №26а, 32, 33 үйлер, Г.Титов шағын ауданының 2 кварталындағы көп қабатты №7-20 үйлер аралығы мен №22, 24, 24а, 27 үйлер.
175 сайлау учаскесі.
Орталығы: №10 мектеп, Т.Камалов көшесі №39а.
Шекарасы: Т.Камалов көшесімен К.Жүсіп көшесінің қилысына бастап, К.Жүсіп көшесі бойымен шығысқа қарай Хон Бен До көшесіне дейін, Хон Бен До көшесінің бойымен солтүстікке қарай М.Көкенов көшесіне дейін, М.Көкенов көшесінен батысқа қарай Тұрмағанбет көшесіне дейін, Тұрмағанбет көшесінен оңтүстікке қарай Әлшекей күйші көшесіне дейін, Әлшекей күйші көшесінен батысқа қарай Т.Камалов көшесіне дейін, Т.Камалов көшесінен оңтүстікке қарай К.Жүсіп көшесіне дейін.
Т.Камалов көшесінің екі бетіндегі №58-78а, №35 және №35 участок үйлер аралығы, Тоғанас батыр көшесінің екі бетіндегі №79-101а, №86-108 үйлер аралығы, К.Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі №1-47 үйлер аралығы, Жиенбай жырау көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Бұдабай ақын көшесіндегі екі бетіндегі №1, 3, 4, 5, 7, 7а, 11а үйлер, Тұрмағанбет көшесінің екі бетіндегі №50-99 үй аралығы, М.Мәметова көшесінің екі бетіндегі №49-138 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесінің екі бетіндегі №58-133 үйлер аралығы, Нұртуған көшесінің екі бетіндегі №47-89 үйлер, Д.Оңғар көшесінің тақ бетінінің №17-29, жұп бетінің №22-30, Әлшекей күйші көшесінің тақ бетінің №23-31, жұп бетінің №14-26, М.Көкенов көшесінің жұп бетінің №16-26 үйлер аралығы және нөмірсіз 5 үй, Хон Бен До көшесіндегі нөмірсіз жиырма үй.
176 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда индустриалды-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Т.Камалов көшесі №35а.
Шекарасы: Темір жол өткелінен бастап, Хон Бен До көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай К.Жүсіп көшесіне дейін, К.Жүсіп көшесінің бойымен Т.Камалов көшесіне дейін, Т.Камалов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Н.Шамен көшесіне дейін, Т.Камалов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Орленок ықшам ауданындағы үйлерді қоса есептегенде темір жол өткеліне дейін.
Т.Камаловтың көшесінің екі жақ беті №1-56 үйлер аралығы, Тоғанас батыр көшесінің екі жақ беті №1-77, №80-84 үйлер аралығы, Балқы базар көшесінің екі бетіндегі №18-50, №9-45 үйлер аралығы, К.Жүсіп көшесінің жұп бетінің №4-28 үйлер аралығы, Тұрмағанбет көшесінің екі жақ беті №1-49 үйлер аралығы, М.Мәметова көшесінің екі жақ беті №1-48 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесінің екі жақ беті №1-57 үйлер аралығы, Нұртуған көшесінің екі жақ беті №1-45 аралығы, Е.Сал көшесінің №5а, №2-6 екі қабатты үйлер, Хом Бен До көшесінің тұйығының №1, 3, 4, 6 екі қабатты үйлер, Н.Шамен көшесінің екі жақ беті №17-59, №22-60 үйлер аралығы, Қ.Жүсіп көшесінің екі жақ беті №1-17 үйлер аралығы, Хом Бен До көшесінің тақ беттері №1-39 үйлер аралығы нөмірсіз 4 үй, Орленок ықшам ауданының екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, №23, 26, 31, 31а, 31в, 32, 34 үйлер және нөмірсіз жеті үй, Тоғанас батыр көшесінің №1а шағын қабатты үйі.
177 сайлау учаскесі.

Между двухэтажными домами №1-23, 26, 27 микрорайон Г.Титова, многоэтажный дом №31 и все дома по улицам Малоэтажная, Сыганак, Сауран, Бесарык, между домами №1-48, находящиеся по обе стороны улиц З.Куанышулы, улица Т.Бокина между домами №1-22, находящиеся по обе стороны переулка Т.Бокина, между домами №2-14, находящиеся по обе стороны переулка К.Рустембекова, между домами №1-51 по нечетной стороне улицы К.Рустембекова, переулок С.Болыса, улица Т.Османова, улица А.Акева, переулок А.Акаева, улица Ш.Кундызбая, улица А.Окжигитова, улица Б.Ермакаша, улица Г.Титова №3, многоэтажные дома №1-7 по улице Когалы, начиная с пересечения улиц Хон Бен До и М.Кокенова до пересечения улицы Турмаганбетова, дома, находящиеся по нечетной стороне улицы М.Кокенова, с пересечения улиц Турмаганбетова и М.Кокенова до пересечения улицы К.Рустембекова дома, находящиеся по нечетной стороне улицы М.Кокенова.
Избирательный участок № 174.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский инженерно-технический колледж" управление образования Кызылординской области", микрорайон Титова без номера.
В границах: С начала границы микрорайона Г.Титова вдоль дороги по направлению к микрорайону Ю.Гагарина до дома культуры имени М.Ералиевой, от дома культуры имени М.Ералиевной до улицы М.Кокенова, вдоль улицы М.Кокенова в сторону севера, до границы микрорайона Г.Титова. Новостройки на северной части микрорайона Г.Титова возле организаций "Спецавторанс".
Между многоэтажными домами №1-16а, №28-30 и домами №26а, 32, 33, расположенных в центре микрорайона Г.Титова, многоэтажные дома №7-20, домами №22, 24, 24а, 27 во 2 квартале Г.Титова.
Избирательный участок № 175.
Центр: средняя школа №10 улица Т.Камалова №39а.
В границах: От улицы Т.Камалова до пересечения улицы К.Жусипа, вдоль улицы К.Жусипа на восток до улицы Хон Бен До, вдоль улицы Хон Бен До на север до улицы М.Кокенова, от улицы М.Кокенова на запад до улицы Турмаганбет, от улицы Турганбет на север до улицы Алшекея куйши, от улицы Алшекея куйши на запад до улицы Т.Камалова, на север до улицы К.Жусипа.
По обе стороны улицы Т.Камалова дома №58-78а, №35 и между домами участка №35, обе стороны улицы Тоганас батыра между домами №79, 101 а, №86-108, нечетная сторона улицы К.Жусипа №1-47, по обе стороны улицы Жиенбай жырау между домами №1-26, по обе стороны улицы Буданбай акына, дома №1, 3 ,4, 5, 7, 7а, 11а, по обе стороны улицы Турмаганбет между домами №50-99, по обе стороны улицы М.Маметовой между домами №49-138, по обе стороны улицы Ш.Омара между домами №58-133, по обе стороны улицы Нуртугана между домами №47-89, нечетная сторона улицы Д.Онгара №17-29, четная сторона №22-30, нечетная сторона улицы Алшекей куишы №23-31, четная сторона №14-26, четная сторона улицы М.Кокенова между домами №16-26 и без номера пять домов, по улице Хон Бен До без номера двадцать домов.
Избирательный участок № 176.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский индустриально-технический колледж" управление образования Кызылординской области", улица Т.Камалова №35а.
В границах: От железнодорожного переезда вдоль улицы Хон Бен До на северо-восток до улицы К.Жусипа, вдоль улицы К.Жусипа до улицы Камалова, вдоль улицы Камалова на юг до улицы Н.Шамена, вдоль улицы Камалова на юг, включая дома микрорайона "Орленок" до Железнодорожного переезда.
Обе стороны улицы Т.Камалова между домами №1-56, обе стороны улицы Тоганас Батыра между домами №1-77, №80-84, обе стороны Балкы базара между домами №18-50, №9-45, четная сторона улицы К.Жусипа между домами №4-28, обе стороны улицы Турмаганбета между домами №1-49, обе стороны улицы М.Маметовой между домами №1-48, обе стороны улицы Ш.Омара между домами №1-57, обе стороны улицы Нуртугана между №1-45, улицы Е.Сала №5а, двухэтажные дома №2-6, на переулке Хон Бен До двухэтажные дома №1, 3 ,4, 6, обе стороны улицы Н.Шамена между домами №17-59, №22-60 обе стороны улицы К.Жусипа между домами №1-17, нечетная сторона улицы Хон Бен До между домами №1-39 без номера четыре дома, обе стороны микрорайона "Орленок" №1-13, №23, 26, 31, 31а, 31в, 32, 34 и без номера семь домов, коттедж на улице Тоганас батыра №1а.
Избирательный участок № 177.

Орталығы: №120 орта мектеп, М.Қаржаубаев көшесі, №6.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесінен Хон Бен До көшесі бойымен оңтүстік-батыстан теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен шығыстан-солтүстіккке қарай Н.Сералиев көшесіне дейін, Н.Сералиев көшесінен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен батысқа қарай Хон Бен До көшесіне дейін.
Н.Сералиев көшесінің екі бетіндегі №1-79 үйлер аралығы, Бейбітшілік тұйығының екі бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, С.Баязитов тұйығының екі бетіндегі №1-90 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесіндегі нөмерсіз шағын қабатты он үш үй, М.Қаржаубаев көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов тұйығының екі бетіндегі №1-97 үйлер аралығы, Қ.Қайнарбаев көшесінің екі бетіндегі №1-120 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесіндегі №20а көп қабатты үйі, Ә.Қайнарбаев көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы.
178 сайлау учаскесі.
Орталығы: №222 орта мектеп, С.Торайғыров көшесі, №100.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі ("Колос" көп қабатты үйі, Бакаев тұйығы және Бейбітшілік көшесінің жұп жағындағы үйлерді қоспағанда), С.Лапин көшесінің қиылысынан Хон Бен До көшесіне дейін, Хон Бен До көшесінен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесіне дейін, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесінен С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінен С.Лапин көшесінің қиылысына дейін, С.Лапин көшесінен Бейбітшілік көшесіне дейін.
8 наурыз көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, 8 наурыз тұйығының екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Р.Алшынбаев көшесінің екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы, С.Дөнентаев көшесінің екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы, А.Жұбанов көшесінің екі бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, А.Жұбанов тұйығының екі бетіндегі №4-8 үйлер аралығы, А.Жұбанов көшесінің екі бетіндегі №7-68 үйлер аралығы, Карьерная көшесінің екі бетіндегі №23-33 үйлер аралығы, Кеншімбай ақын көшесінің екі бетіндегі №1-139 үйлер аралығы, Кеншімбай ақын тұйығының екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Құрманғазы көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің екі бетіндегі №1-111 үйлер аралығы, Свобода көшесінің екі бетіндегі №1-60 үйлер аралығы, А.Төлеубаев көшесінің екі бетіндегі №13-111 үйлер аралығы, Восточный көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Восточный тұйығының екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің екі бетіндегі №111-259, №154-260 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №202-246 үйлер, тақ бетіндегі нөмірсіз отыз үй және №80а көп қабатты үй, Т.Елеуов көшесінің екі бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Ким Ман Сам көшесінің екі бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, Қ.Пірімов көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, Т.Медетбаев көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, Т.Медетбаев тұйығының екі бетіндегі №5-27 үйлер аралығы, Т.Ізтілеуов көшесінің екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы, Т.Ізтілеуов тұйығының екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы, Жезқазған көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, С.Мұхтарұлы көшесінің екі бетіндегі №1-34 үйлер аралығы, 1 мамыр көшесінің екі бетіндегі №1-38 үйлер аралығы, Проектируемая көшесінің екі бетіндегі №1-49 үйлер аралығы, 9 мамыр көшесінің екі бетіндегі №1-55 үйлер аралығы, 9 мамыр тұйығының екі бетіндегі №1-5 үйлер аралығы, Техникум көшесінің екі бетіндегі №1-40 үйлер аралығы, Техникум тұйығының екі бетіндегі №1-34 үйлер аралығы, Қызылжарма тұйығының екі бетіндегі №8-44 үйлер аралығы, Коминтерн көшесінің екі бетіндегі №3-26 үйлер аралығы, Бумажников көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Высоковольтная көшесінің екі бетіндегі №1-44 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесінің жұп бетіндегі №10-36 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің тақ бетіндегі 1, 3 кварталдарындағы жиырма үй, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің тақ бетіндегі №317-329 үйлер аралығы.
179 сайлау учаскесі.
Орталығы: №253 орта мектеп, Б.Момышұлы көшесі, №78а.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесінен К.Кетебаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан солтүстік батысқа қарай Қызылорда көшесіне дейін, Қызылорда көшесінен оңтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін.
К.Кетебаев көшесінің тақ бетіндегі №71-119 үйлер аралығы, І.Жансүгіров көшесінің екі бетіндегі №1-36 үйлер аралығы, Б.Доскенов көшесінің екі бетіндегі №1-42 үйлер аралығы, Т.Бөріқұлақов көшесінің екі бетіндегі №63-99 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің екі бетіндегі №72-157 үйлер аралығы, Қ.Ерімбетов көшесінің екі бетіндегі №1-68 үйлер аралығы, Қаналы болыс көшесінің екі бетіндегі №1-44 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №6-16 үйлер аралығы, Е.Чайкина көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің екі бетіндегі №147-167, №150-180 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің екі бетіндегі №51-67, №100-114 үйлер аралығы және Б.Майлин тұйығының екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Свобода көшесінің тақ бетіндегі №13-23 үйлер аралығы, Кенесары көшесінің екі бетіндегі №200-221 үйлер аралығы. Қызылорда көшесінің екі бетіндегі №1-67 үйлер аралығы.
180 сайлау учаскесі.
Орталығы: №253 орта мектеп, Б.Момышұлы көшесі, №78а.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесінен Қызылорда (қоспағанда) көшесімен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен солтүстік-батысқа қарай Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесі бойымен оңтүстікке қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесімен солтүстік-батысқа қарай С.Лапин көшесіне дейін, С.Лапин көшесімен оңтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесі бойымен шығысқа қарай Қызылорда көшесіне дейін.

Центр: средняя школа №120, улица М.Каржаубаева №6.
В границах: с улицы Бейбитшилик юго-западнее ул. Хон Бен До до железнодорожного пути, от железнодорожного пути на север-восток до улицы Н.Сералиева, с улицы Н.Сералиева до улицы Бейбитшилик, на запад до улицы Хон Бен До.
С улицы Н.Сералиева дома №1-79, с переулка Бейбитшилик дома №1-51, с переулка С.Баязита, дома №1-90, с улицы И.Тайманова, без номера малоэтажные тринадцать домов, с улицы М.Каржаубаева №1-32, с переулка Б.Култекенова дома №1-97, с улицы К.Кайнарбаева дома №1-120, с улицы Хон Бен До многоэтажный дом №20а, с улицы А.Кайнарбаева дома №1-13.
Избирательный участок № 178.
Центр: средняя школа №222, улица С.Торайгырова №100.
В границах: улица Бейбитшилик (не считая многоэтажный дом "Колос", переулок Бакаева и улицы Бейбитшилик), с пересечения улицы С.Лапина до улицы Хон Бен До, с улицы Хон Бен До до улицы Абу Насыр Ал-Фараби с улицы Абу Насыр Ал-Фараби до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма до улицы Б.Момышулы, с улицы Б.Момышулы до улицы С.Торайгырова до пересечения улицы С.Лапина, с улицы С.Лапина до улицы Бейбитшилик.
Улица 8 марта дома №1-14, с переулка 8 марта дома №1-35, с улицы Р.Алшынбаева дома №1-52, улица С.Донентаева дома №1-10, улица А.Жубанова дома №1-11, переулок А.Жубанова дома №4-8, улица Залинейная дома №7-68, улица Карьерная дома №22-33, улица Кеншинбай акына дома №1-139, с переулка Кеншынбай акына дома №1-35 улица Курмангазы дома №1-14, улица С.Лапина дома №1-111, улица Свобода дома №1-60, улица Тулебаева дома №13-111, улица Восточная №1-27, переулок Восточный дома №1-30 улица Б.Майлина дома №111-259, №154-260, с улицы С.Торайгырова четная сторона №202-246, нечетная сторона без номера тридцать домов и многоэтажный дом №2-34, улица Ким Ман Сан дома №1-17, улица К.Пиримова дома №1-24, улица Т.Медетбаева дома №1-15, переулок Т.Медетбаева дома №5-27, улица М.Изтлеуова дома №1-10, переулок М.Изтлеуова дома №1-10, улица Жезказган дома №1-19, улица С.Мухтарулы дома №1-34, улица 1 Мая дома №1-38, улица, Проектируемая дома №1-49, улица 9 Май дома №1-55, переулок 9 Май дома №1-5, улица Техникум дома №1-40, переулок Техникум №1-34, переулок Кызылжарма дома №8-44, улица Коминтерн дома №3-26, улица Бумажников дома №1-19, улица Высоковольтная дома №1-44, улица Хон Бен До дома №10-36, улица С.Лапина четная сторона 1,3 квартал двадцать домов, улица Абу Насыр Ал-Фараби четная сторона дома №317-329.
Избирательный участок № 179.
Центр: средняя школа №253, улица Б.Момышулы, №78а.
В границах: с улицы Бейбитшилик, севернее улицы К.Кетебаева, до канала Кызылжарма, с канала Кызылжарма северо-западнее до улицы Кызылорда с улицы Кызылорде южнее до улица Бейбитшилик.
Улица К.Кетебаева нечетная сторона дома №71-119, улица И.Жансугурова дома №1-36, улица Тельмана дома №1-42, улица Т.Берекулова, дома № 63-99, улица Т.Токтарова, дома №72-157, улица К.Еримбетова дома №1-68, улица канала Болыс дома №1-44, улица Бейбитшилик четная сторона дома №6-16, улица Е.Чайкина, дома №1-14, улица С.Тораигырова, дома №147-167, №150-180, улица Б.Майлина, дома №51-67, №100-114 и переулок Б.Майлина дома №1-13, улица Свобода нечетная сторона, дома №13-23, улица Кенесары дома №200-221, улица Кызылорда, дома №1-67.
Избирательный участок № 180.
Центр: средняя школа №253, улица Б.Момышулы, №78а.
В границах: с улицы Бейбитшилик севернее улицы Кызылорда (несчетная) до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма на северо-запад до улицы Б.Момышулы, с улицы улицы Б.Момышулы южнее до улицы С.Торайгырова, с улицы С.Торайгырова северо-запад до улицы С.Лапина, с улиц С.Лапина южнее до улицы Бейбитшилик с улицы Бейбитшилик, севернее до улицы Кызылорда.

Ә.Молдағұлова көшесінің тақ бетіндегі №73-101, жұп бетіндегі №74-102 үйлер аралығы және көп қабатты №100, 98, 94 үйлер мен №88, 80 барак үйлер және нөмірсіз он тоғыз үй, Сүлеймен Ишан көшесінің екі бетіндегі №70/1-70/10 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесінің екі бетіндегі №62-121 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесінің екі бетіндегі №64-127 үйлер аралығы, С.Асфендияров тұйығының екі бетіндегі №1-60 үйлер аралығы, Б.Момышұлы тұйығының екі бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, Б.Момышұлы көшесінің екі бетіндегі №67-132 үйлер аралығы, Б.Момышұлы көшесіндегі №76, 67, 69, 74, 78 көп қабатты үйлер мен нөмірсіз жиырма сегіз үй, Ә.Исаев көшесінің екі бетіндегі №86-99 үйлер аралығы, М.Дулатов көшесінің екі бетіндегі №70-86 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің жұп бетіндегі №2-4 кварталдар аралығы, Д.Елеусінов көшесінің екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің екі бетіндегі №171-200 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің екі бетіндегі №71-99,116-152 үйлер аралығы, Свобода көшесінің тақ бетіндегі №13-23 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №36/6,18-46а, 26а көп қабатты үйлер аралығы.
181 сайлау учаскесі.
Орталығы: №112 орта мектеп, Ә.Молдағұлова көшесі, №7.
Шекарасы: Теміржол желісінен А.Сағымбаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесі бойымен батысқа қарай Сүлеймен Ишан көшесіне дейін, Сүлеймен Ишан көшесі бойымен оңтүстікке қарай темір жол желісіне дейін, теміржол желісімен шығысқа қарай А.Сағымбаев көшесіне дейін.
Сүлеймен Ишан көшесінің жұп бетіндегі №30-68 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесінің екі бетіндегі №1-72 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің екі бетіндегі №1-75 үйлер аралығы, Т.Бірқұлақов көшесінің екі бетіндегі №1-62 үйлер аралығы, К.Кетебаев көшесінің екі бетіндегі №1-72б үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-63 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесінің тақ бетіндегі №5-29 және жұп бетіндегі №8-38 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің жұп бетіндегі №86-106 және тақ бетіндегі №113-153 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №71-115 және жұп бетіндегі №68-98 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесіндегі №96 көп қабатты үй, О.Жанәділов көшесінің жұп бетіндегі №28, 30а үйлер, Ә.Тәжібаев көшесінің екі бетіндегі №24, 64, 91/1, 91/2 үйлер.
182 сайлау учаскесі.
Орталығы: №212 мектеп-гимназиясы, М.Жұмабаев көшесі, №1.
Шекарасы: М.Жұмабаев көшесінен Досбол би көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен солтүстік-батысқа қарай К.Кетебаев көшесіне дейін, К.Кетебаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесімен шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесі бойымен оңтүстікке қарай М.Жұмабаев атындағы көшесіне дейін, М.Жұмабаев көшесінен шығысқа Досбол би көшесіне дейін.
М.Жұмабаев көшесінің тақ бетіндегі №7-53 үйлер аралығы, Досбол би көшесінің тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, К.Кетебаев көшесінің жұп бетіндегі №74-118 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №2-4 үйлер аралығы, А.Оразбаева көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Т.Жароков көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, А.Герцен көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, Д.Алашаев көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Е.Ерназаров көшесінің екі бетіндегі №4-37 үйлер аралығы, Қазақстан көшесінің екі бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, Қажымұқан Мұңайтпас көшесінің екі бетіндегі №1-42 үйлер аралығы, Кольцевая көшесінің екі бетіндегі №1-44 үйлер аралығы, Қазақстан тұйығының екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, Е.Чайкина көшесінің екі бетіндегі №14-17 үйлер аралығы, А.Мин көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Ж.Баласағұн көшесінің жұп бетіндегі №18-32 үйлер аралығы, Мостопоезд көшесінің екі бетіндегі №1-20, 20/1, 20/2 үйлер аралығы, Д.Нұрпейсова көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Ә.Ахметов көшесінің екі бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин көшесінің екі бетіндегі №1-44 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин тұйығының екі бетіндегі №2-19 үйлер аралығы, Ж.Маханбетов тұйығының екі бетіндегі №3-25 үйлер аралығы және №110А үй, А.Сағымбаев көшесінің тақ бетіндегі №65-101 үйлер аралығы, А.Фадеев көшесінің екі бетіндегі №1-39 үйлер аралығы, А.Фадеев тұйығының жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Ге-Бон-У көшесінің екі бетіндегі №25-45 үйлер аралығы, Кенесары хан көшесінің екі бетіндегі №98а-199 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің екі бетіндегі №1-78 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің екі бетіндегі №75-148 үйлер аралығы, Қазақстан көшесінің екі бетіндегі №1-16 үйлер аралығы, Квартальная көшесінің екі бетіндегі №1-16 үйлер аралығы, И.Тургенев тұйығының екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, И.Тургенев көшесінің тақ бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, 1 Проездная көшесінің жұп бетіндегі №2, 4 көп қабатты үйлер, Свобода көшесінің жұп бетіндегі №1-26 үйлер аралығы.
183 сайлау уческесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жалаңтөс Баһадүр Сейтқұлұлы атындағы облыстық спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа батыр көшесі, №82.
Шекарасы: Теміржол өткелі арқылы Қорқыт ата көшесі бойымен солтүстікке қарай М.Жұмабаев көшесіне дейін, М.Жұмабаев көшесінен солтүстік-батысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінен солтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен батысқа қарай А.Сағымбаев көшесіне дейін, А.Сағымбаев көшесінен оңтүстікке қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен шығысқа қарай теміржол өткеліне дейін.

Улица А.Молдагулова нечетная сторона дома №73-101, нечетная сторона дома №74-102 и многоэтажные дома №100, 98, 94 также дома барачного типа №88 ,80 и без номера девять домов, улица Сулейман Ишана дома №70-1-70/10, улица М.Дуйсенова дома №62-121, улица С.Асфендиярова дома №64-127, переулок С.Асфендиярова дома №1-60, переулок Б.Момышулы дома №1-51, улица Б.Момышулы дома №67-132, улица Б.Момышулы многоэтажные дома №76, 67, 69, 74, 78 и без номера двадцать восемь домов улиц А.Исаева №86-99, улица М.Дулатова дома №70-86, улица С.Лапина четная сторона 2,4 квартал, улица Д.Елеусинова дома №1-29, улиц С.Торайгырова дома №171-200, улиц Б.Майлина дома №71-99, №116-152, улица Свобода нечетная сторона, дома №13-23, улица Бейбитшилик четная сторона многоэтажные дома №36/6, 18-46а, 26а (Колос).
Избирательный участок № 181.
Центр: средняя школа №112, улица А.Молдагуловой, №7.
В границах: С железнодорожного пути севернее улицы А.Согинбаева до улицы Бейбитшилик, с улицы Бейбитшилик западнее улица Сулейман Ишана, с улица Сулеймена Ишана южнее до железнодорожного пути, от железнодорожного пути севернее до улицы А.Сагинбаева.
Улица Сулейман Ишана четная сторона, дома №30-68, улица А.Молдагулова дома №1-72, улица Т.Токтарова дома №1-75, улица Т.Биркулова дома №1-62, улица К.Кетебаева дома №1-72б, улица А.Сигинбаева нечетная сторона, №1-63, улица Бейбитшилик нечетная сторона №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, улица Ш.Кудайбердиев нечетная сторона дома №5-29 и четная сторона дома №8-38, улица И.Тайманова четная сторона дома №86-106 и нечетная сторона дома №113-153, улица Б.Култекенова нечетная сторона №71-115, и четная сторона, дома №68-98, улица Б.Култекенова многоэтажный дом №96, улица О.Жанадилова четная сторона дом №28, 30а, улица А.Тажибаева, дома №24, 64, 91/1, 92/1.
Избирательный участок № 182.
Центр: средняя школа №212, улица Жумабаева №1.
В границах: С улицы М.Жумабаева северо-восточные улицы Досбол би до канала Кызылжарма, с канала Кызылжарма северо-западнее до улицы К.Кетебаева с улицы К.Кетебаева южнее до улицы Бейбитшилик, с улицы Бейбитшилик восточнее до улицы Жанкожа Батыра, с улицы Жанкожа Батыра южнее до улицы М.Жумабаева, с улицы М.Жумабаева восточнее до улицы Досбол би.
Улица М.Жумабаева нечетная сторона дома №7-53, улица Досбол би нечетная сторона, доме №1-25, улица К.Кетебаева четная сторона дома №74-118, с улицы Беибитшилик четная сторона доме №2-4, с улицы А.Уразбаева дома №1-27 с улица Т.Жаракова дома №1-26, улица А.Герцена дома №1-30, улица Д.Алашаева, дома №1-32 улица Е.Ерназарова, дома №4-37, улица Казахстан, дома №1-73, улица Кажымукан Мунайтпас дома №1-42, улица Кольцевая дома №1-44, переулок Казахстан, дома №1-22, улица Е.Чайкина, дома №14-17, улица А.Мина, дома №1-7, улица Б.Баласагуни четная сторона доме №18-32, улица Мостопоезд, дома №1-20, 20/1, 20/2, улица Д.Нурпейсовой дома №1-35, улица А.Ахметова дом №1-25, улице А.Жанкельдина №1-44, переулок А.Жанкелдина дома №2-19, переулок Ж.Маханбетова дома №3-25 и дом №110а, улица А.Согимбаева нечетная сторона №65-101, улица А.Фадеева, дома №1-39, переулок А.Фадеева четная стороне №2-6, улица Ге-Бон-У дома №25-45, улица Кенесары Хан №98 а-199, улица Б.Майлина дома №1-78, улица С.Торайгырова, дома №75-148, улица 40-летие Казахстана дома №1-16, переулок И.Тургенева дома №1-14, улица И.Тургенева, дома №1-17, улица 1-Проездная четная сторона, многоэтажные дома №2, 4, улица Свобода четная сторона дома №1-26.
Избирательный участок № 183.
Центр: Коммунальное госудасртвенное учреждения "Областная школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Жалантос Бахадура Сейткулулы" управления физической культуры и спорта Кызылординской области", улица Жанкожа батыра №82.

Б.Құлтекенов көшесінің екі бетіндегі №98-187 үйлер аралығы, Қ.Бекниязов көшесінің (Қорқыт ата көшесінің қиылысына дейін) тақ бетіндегі №1-33а және жұп бетіндегі №2-82 үйлер аралығы, Ш.Құдайбердіұлы көшесінің екі бетіндегі №1-6 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің екі бетіндегі №116-157 және №163 көп қабатты үй, Қ.Бекниязов тұйығы екі бетіндегі №1-7, 33 үйлер аралығы, Ж.Баласағұн көшесінің жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Ж.Баласағұн тұйығы №1-3 үйлер аралығы, Ге Бон У көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер аралығы, Б.Шалғынбаев көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, А.Кисилев көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер аралығы, Б.Сағымбаев көшесінің жұп бетіндегі №2-62 үйлер аралығы, Мәдениет тұйығының екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, Қорқыт Ата көшесінің тақ бетіндегі №117-143 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесінің екі бетінің №1-13а, №1-18 үйлер аралығы, Ш.Айманов тұйығының екі бетіндегі №1-41 үйлер аралығы, А.Келаманов көшесінің екі бетіндегі №1-37 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің екі бетіндегі №7, 23, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 67, 69, 76а, 76б, 75, 3, 3а, 5, 16, 82б, 8 участок, №84, 86, 90, 94, 2, 3, 4 және нөмірсіз жеке үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесіндегі №82, 82а, 82а көп қабатты үйлер, Южный Пролетарский көшесінің екі жағындағы №1-21 үйлер аралығы және №104,107 үйлер, М.Байділдаев тұйығының екі бетіндегі №1-12 үйлер аралығы, М.Байділдаев көшесінің екі бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, Еңбек көшесіндегі №1-13 үйлер аралығы, Еңбек тұйығының екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Н.Сыздықов көшесінің екі бетіндегі №2-63 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесінің жұп бетіндегі (Жанқожа батыр көшесінің қиылысынан бастап Қорқыт ата көшесінің қиылысына дейін) №10-80 үйлер аралығы, 1 Проездный учаскесіндегі №1, 3, 5, 6 көп қабатты үйлер, Жаппасбай батыр көшесіндегі №1-101/3 үйлер аралығы.
184 сайлау учаскесі.
Орталығы: №43 орта мектеп, С.Торайғыров көшесі, №67.
Шекарасы: Жаппасбай батыр көшесінен теміржол бойымен шығысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесімен батысқа қарай Досбол би көшесіне дейін, Досбол би көшесімен оңтүстікке қарай М.Жұмабаев көшесіне дейін, М.Жұмабаев көшесімен шығысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесімен оңтүстікке қарай Жаппасбай батыр көшесіне дейін, Жаппасбай батыр көшесінің батысынан теміржол жағалауына дейін.
Жаппасбай батыр көшесінің бір бетіндегі №105-117 үйлер аралығы, Қ.Бекниязов көшесінің тақ бетіндегі №35-71 үйлер және жұп бетіндегі №92-124 үйлер аралығы, С.Бекниязов тұйығының екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесінің екі бетіндегі №65-137, №80а-100 үйлер аралығы, С.Мұқанов көшесінің екі бетіндегі №1-112 үйлер аралығы, С.Мұқанов тұйығының екі бетіндегі №1-58 үйлер аралығы, Б.Шалғынбаев көшесінің екі бетіндегі №24-34 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесінің екі бетіндегі №11-30 үйлер аралығы, Қазақстан көшесінің екі бетіндегі №62-185 үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесінің екі бетіндегі №1-63 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің тақ бетіндегі №1-69 үйлер аралығы, Ж.Маханбетов тұйығындағы №1, 2, 4 үйлер, Қорқыт ата көшесінің жұп бетіндегі №126-144 үйлер және екі бетіндегі №125-180 үйлер аралығы, Досбол би көшесінің жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесіндегі №55, 59 көп қабатты үйлер, Совет тұйығының екі бетіндегі №4-38 үйлер аралығы, М.Жұмабаев тұйығының екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы.
185 сайлау учаскесі.
Орталығы: №43 орта мектеп, С.Торайғыров көшесі, №67.
Шекарасы: Теміржол бойымен С.Торайғыров көшесінен батысқа қарай Досбол би көшесіне дейін, Досбол би көшесі бойымен солтүстікке қарай Кенесары хан көшесіне дейін, Кенесары көшесінен шығысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен оңтүстікке қарай С.Торайғыров көшесіне дейін.
С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №2-102 үйлер аралығы, Ә.Ахметов көшесінің жұп бетіндегі №38-72 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің екі бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, Кенесары хан көшесінің екі бетіндегі №1-100 үйлер аралығы, Ақжарма көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер аралығы, Проектная көшесінің екі бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Светлая көшесінің екі бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, Досбол би көшесіндегі №24,26 үйлер, Бостандық көшесінің тақ бетіндегі №27-45 үйлер аралығы, Қызылжарма каналының солтүстік-батыс бетіндегі №381-387 кварталдардағы үйлер аралығы, Б.Майлин тұйығының екі бетіндегі №10-16 үйлер аралығы, Қ.Қауынбаев көшесінің жұп бетіндегі №14-84 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов тұйығының жұп бетіндегі №14,16,54,56 үйлер, Қорқыт Ата көшесінің екі бетіндегі №126-194 үйлер аралығы, Ақмырза Ахун көшесінің екі бетіндегі №43-78 үйлер аралығы, Күлтегін көшесінің №388 кварталының екі бетіндегі үйлер, Көкбөрі көшесінің №389 кварталының екі бетіндегі үйлер, Ақшабұлақ көшесінің №390 кварталының екі бетіндегі үйлер, А.Шорағазы көшесінің №391 кварталының екі бетіндегі үйлер, Ж.Құлымбетов көшесінің №392 кварталының екі бетіндегі үйлер, Қарағайлы көшесінің №393 кварталының екі бетіндегі үйлер, Қорқыт ата көшесінің №394 кварталының екі бетіндегі үйлер, Қосасар көшесінің №395 кварталының екі бетіндегі үйлер, Тұмарөткел көшесінің №396 кварталының екі бетіндегі үйлер, Бәйгеқұм көшесінің №397 кварталының екі бетіндегі үйлер, Қаратал көшесінің №398 кварталының екі бетіндегі үйлер, Жастар көшесінің №399 кварталының жұп бетіндегі үйлер.
186 сайлау учаскесі.
Орталығы: №197 орта мектеп, Достық көшесі, №38.
Шекарасы: Қызылорда каналы, Қорқыт ата-5 көшесінен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан оңтүстікке қарай Светлый тұйығына дейін, Светлый тұйығынан оңтүстікке қарай Достық көшесіне дейін, Достық көшесінен оңтүстіккке қарай №197 орта мектебіне дейін, №197 орта мектептен шығысқа қарай Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесіне дейін, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесінен солтүстік-шығыстан полигон станциясына дейін, полигон станциясынан оңтүстік-шығысқа қарай Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесінен шығысқа қарай №303-304 кварталдарына дейін, №303-304 кварталдарынан солтүстікке қарай Жезқазған трассасына дейін, Жезқазған трассасынан солтүстіккке қарай Қызылорда каналына дейін, Қызылорда каналынан шығысқа қарай Қорқыт ата-3 көшесіне дейін.
Проектная көшесінің екі бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Достық көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, Светлый көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Достық тұйығының екі бетіндегі №1-5 үйлер аралығы, Бастау көшесінің екі бетіндегі №1-41 үйлер аралығы, Наурыз көшесінің екі бетіндегі №1-39 үйлер аралығы, Еңбекші көшесінің екі бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, Ә.Сүтемгенов көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, Энергетик көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Т.Көмекбаев көшесінің екі бетіндегі №1-18 үйлер аралығы, Достық тұйығының екі бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Наурыз көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Қ.Ибраев көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Г.Рашин тұйығының екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Г.Рашин көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесінің екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, Зеленая көшесінің екі бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, Зеленая тұйығындағы нөмірсіз үйлер, Қызылжарма көшесіндегі нөмірсіз үйлер, №310, 311, 312, 313, 376, 375, 377, 377а, 378а, 378б, 379, 380 кварталдардағы нөмірсіз үйлер.
187 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаратоғай көшесі, №100.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
188 сайлау учаскесі.
Орталығы: №9 мектеп-гимназия, Ақмешіт мөлтек ауданы, нөмірсіз.

В границах: Через железнодорожный мост по улице Коркыт ата на север до улицы М.Жумабаева, от улицы М.Жумабаева на северо-запад до улицы Жанкожа-батыра, от улицы Жанкожа-батыра на север до улицы Бейбитшилик, от улицы Бейбитшилик на запад до улицы А.Сагымбаева, от улицы А.Сагымбаева на юг до железнодорожного пути, от железнодорожного пути на восток до железнодорожного моста. Промежуток между домами №98-187 по обе стороны улицы Б.Култекенова, дома №1-33а по не четной стороне улицы К.Бекниязова (до улицы Коркыт ата), далее дома под № 2-82 четная сторона улицы, дома под № 1-6 по обе стороны улицы Ш.Кудайбердиулы, дома под №116-157 по обе стороны улицы И.Тайманова, многоэтажный дом №163, дома под №1-7, №33 по обе стороны железнодорожного переулка (переулок К.Бекниязова), дома под №2-16 по четной стороне улицы Ж.Баласагуна, №1-3 по переулку Ж.Баласагуна, №1-28 дома по обе стороны улицы Ге Бон У №1-22 по обе стороны улицы Б.Шалгынбаева №1-28 по обе стороны улицы А.Кисилева, №2-62 дома по четной стороне улицы Б.Сагымбаева, №1-30 дома по обе стороны переулок Мадениет, №117-143 по не четной стороне улицы Коркыт ата №1-13а, №1-18 дома по обе стороны улицы Ш.Айманова №1-41 дома по обе стороны переулка Ш.Айманова, №1-37 дома по обе стороны улицы А.Келаманова дома по обе стороны улицы Жанкожи батыра, №7, 23, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 67, 69, 76а, 76б, 75, 3 ,3а, 5, 16, 82б, 8 участок 84, 86, 90, 94, 2, 3, 4 и без номера, №82, 82а, 82в многоэтажные дома по улице Жанкожа-батыра №1-21 по обе стороны улицы Южной Пролетарской и №104, 107, №1-12 по обе стороны переулка М.Байдильдаева, №1-43 дома по обе стороны улицы М.Байдильдаева №1-13, №1-32 по обе стороны переулка Енбек №2-63 по обе стороны улицы Н.Сыздыкова, №10-80 по четной стороне улицы М.Жумабаева (от ул. Жанкожа-батыра до ул. Коркыт ата) многоэтажные дома №1, 3, 5, 6 по 1 проездному участку №1-101/3 дома по улице Жаппасбай батыра.
Избирательный участок № 184.
Центр: средняя школа №43, улица С.Торайгырова, №67.
В границах: От улицы Жаппасбай батыра по железной дороге на восток до улицы С.Торайгырова по улице С.Торайгырова на запад до улицы Досбол би, по улицы Досбол би на юг до улицы М.Жумабаева, по улицы М.Жумабаева на восток до улицы Коркыт-ата, по улице Коркыт-ата на юг до улица Жаппасбай батыра от западной части улицы Жаппасбай батыра до железной дорогу.
№105-117 дома по одну сторону улицы Жаппасбай батыра, от улицы Коркыт ата до железнодорожного пути №35-71нечетная сторона улица К.Бекниязова, от улицы Коркыт ата до 2 железнодорожного пути №92-124, №1-52 по обе стороны улицы С.Бекниязова №65-137, №80а-100 по обе стороны улицы М.Жумабаева, от улица Коркыт ата до железнодорожного пути, №1112 по обе стороны улицы С.Муканова №1-58 по переулок С.Муканова №24-34 по обе стороны улица Б.Шолгынбаева №11-30 по обе стороны улица Ш.Айманова №62-185 по обе стороны улица Казахстан №1-63 по обе стороны улица А.Исаева №1-69 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, №1, 2, 4, по переулку Ж.Маханбетова №126-144, четная сторона улицы Коркыт ата №125-180 по обе стороны улица Коркыт ата №2-24 четная сторона улица Досбол би многоэтажные дома №55, 59, по улице С.Торайгырова №4-38, по обе стороны переулка Совета. №1-19 по обе стороны переулка М.Жумабаева.
Избирательный участок № 185.
Центр: средняя школа №43, улица С.Торайгырова, №67.
В границах: В сторону по железной дороге с улицы С.Торайгырова в северную сторону до улицы Досбол би, с улицы Досбол би в северную сторону до улицы Кенесары хана, с улицы Кенесары в восточную сторону до железной дороги. С железнодорожного пути в южную сторону до улицы С.Торайгырова.
По четной стороне улицы С.Торайгырова дома №2-102. Улица А.Ахметова четная сторона дома №38-72. Улица Б.Майлина обе стороны, дома №1-43 улица Кенесары хан обе стороны, с №1-100, улицы Акжарма четная и нечетная сторона дома №1-48, улица Проектная обе стороны дома №2-6, улица Светлая обе стороны дома №2-24 дома по улице Досбол би, №24, 26 улица Бостандык нечетная сторона дома №27-45. С северо-западной части каналы Кызылжарма дома №381-387. Переулок Б.Майлина обе стороны дома №10-16. Улица К.Каунбаева четная сторона с №14-84. Переулок Ж.Махамбетова четная сторона дома №14, 16, 54, 56. Улица Коркыт ата дома по обе стороны №126-194, улица Акмырза Ахуна обе стороны дома №43-77. Улица Култегин №388 квартал обе стороны домов, улицы Кокборе №389 квартал дома по обе стороны, улицы Акшабулак №389 квартал дома по обе стороны, улица А.Шорагазы №391 квартал, улица Ж.Кулымбетов №392 квартал обе стороны, улица Карагайлы №393 квартал обе стороны, улица Коркыт ата №394 квартал обе стороны, улица Косасар №395 квартал, по обе стороны домов, улица Тумароткел №396 квартал дома обе стороны, улица Байгекум №397 квартал, дома по обе стороны, улица Байгекум №397 квартал дома обе стороны, улица Каратал, №398 квартал, дома по обе стороны, улица Жастар №399 квартал четная сторона домов.
Избирательный участок № 186.
Центр: средняя школа №197, улица 1 Достык, №38.
В границах: От канала Кызылорда, 380 квартал (Коркыт ата 5) до канала Кызылжарма, от канала Кызылжарма в южную сторону переулка Светлый, от переулка Светлый в южную сторону к 1 Достык улицы, от улицы 1 Достык улицы в южную сторону до средняя школа №197, с средней школы №197 в сторону востока до улицы П.Артемова, с улицы П.Артемова (не пересекая) с северо-востока до станции полигона к юго-востоку до улицы Наурыз, с улицы Наурыз к востоку №303-304 кварталу, с 303-304 квартала в северную сторону Джезказганской трассы, с Джезказганской трассы в северную сторону до канала Кызылорды, с канала Кызылорды в восточную сторону до №386 квартала (Коркыт ата 3).
Улица Достык обе стороны домов, №1-25. 1 Достык обе стороны домов №1-21, улица Светлый обе стороны домов, №1-20, переулок Достык обе стороны домов №1-5, 2 Проектная (Бастау) обе стороны, №1-41, 3 Проектная обе стороны №1-39, 4 Проектная обе стороны, №1-17, улица А.Сутемгенова обе стороны №1-21, улица Энергетиков обе стороны, №1-19, улица Т.Комекбаева обе стороны №1-18, переулок Полигонный обе стороны, №1-25, улица Наурыз обе стороны №1-23, улица К.Ибраева обе стороны №1-23, переулок Г.Рашина обе стороны №1-13, улица Г.Рашина №1-21, улица Жасыл Олке обе стороны, №1-29, улица Зеленая обе стороны №1-17, переулок Зеленая, дома без номера, улица Кызылжарма дома без номера №310, 311, 312, 313, 376, 375, 377, 377а, 378б, 379, 380 кварталы дома без номера.
Избирательный участок № 187.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" управление здравоохранение Кызылординской области", улица Каратогая, №100.
В границах: Здание коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" управление здравоохранение Кызылординской области".
Избирательный участок № 188.
Центр: Школа-гимназия №9, микрорайон "Акмешит" без номера.

Шекарасы: Ақмешіт мөлтек ауданының №17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32 көп қабатты үйлері, Рисмаш көшесінің екі бетіндегі №5, 15, 18 үйлері мен нөмірсіз тоғыз үй, нөмірсіз алты үй, Қ.Махамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы мен нөмірсіз алты үй, Республика көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы мен нөмірсіз бір үй, Ата заң көшесінің екі бетіндегі №1-126а үйлер аралығы мен нөмірсіз бес үй, Алтын орда көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер аралығы, Тәуелсіздік көшесінің екі бетіндегі №2-181а үйлер аралығы мен нөмерсіз үш үй, Қаратоғай көшесіндегі айналма жолдан батысқа қарай екі бетіндегі №1-60 үйлер аралығы мен нөмірсіз сегіз үй, Облыстық туберкулез ауруханасына дейінгі үйлер. Қаратоғай көшесінің екі бетіндегі №6, 8, 10, 14 үйлері мен №29-71 үйлер аралығы, Сарысу көшесінің екі бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, Ақбастау көшесінің екі бетіндегі №5-64 үйлер аралығы мен нөмерсіз он жеті үй, "Ягодка", "Пищевик" саяжайларында орналасқан үйлер.
189 сайлау учаскесі.
Орталығы: №136 орта мектеп, Ақмешіт мөлтек ауданы нөмірсіз.
Шекарасы: Ақмешіт мөлтек ауданындағы № 8, 10, 11, 12, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 көп қабатты үйлер, жеке сектордағы №8а үй, С.Рыспаев көшесінің екі бетіндегі №2-70 үйлер аралығы, С.Романов көшесіндегі №1-5 үйлер, Ә.Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №11-55 үйлер аралығы, Шымбай көшесінің екі бетіндегі №114-117 үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесіндегі №96, 98, 102 үйлер.
190 сайлау учаскесі.
Орталығы: №211 орта мектеп, Мерей мөлтек ауданы, нөмірсіз.
Шекарасы: Мерей мөлтек ауданындағы №9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25 көп қабатты үйлер.
191 сайлау учаскесі.
Орталығы: №8 орта мектеп, Д.Қонаев көшесі, №25.
Шекарасы: Т.Шевченко көшесі бойымен оңтүстік-батысқа Сырдария өзенінің жағалауына дейін, Сырдария өзені жағалауымен батысқа қарай Н.Ыдырысов көшесіне дейін, Н.Ыдырысов көшесі бойымен солтүстік-шығысқа темір жол желісіне дейін.
И.Журба көшесі екі жақ бетіндегі №53-85, №78-106, Н.Ыдырысов көшесі №2-100, С.Есқараев көшесі екі жақ бетіндегі №11-97, №10-84, Д.Алисов көшесі екі жақ бетіндегі №15-99, 24-120, Ә.Құдабаев көшесі екі жақ бетіндегі №27-107, №26-106, Ә.Құдабаев тұйығы екі жақ бетіндегі №1-20, Ж.Ахметов көшесі екі жақ бетіндегі №1-19, Қ.Әбенов көшесі екі жақ бетіндегі №1-41, №2-44, Т.Шевченко көшесі №55-99, О.Жандосов көшесі екі жақ бетіндегі №1-25, 2-20.
192 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Н.Әбуов көшесі, №31.
Шекарасы: "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
193 сайлау учаскесі.

В границах: Многоэтажные дома №17, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 31а, 32 микрорайона Акмешит, дома по улице Рисмаша №5,15,18 и девять домов без номера. Двухсторонние шесть домов без номера во дворе организации "Коркейту". Шесть домов без номера и дома с №1-52 с двух сторон по улице К.Маханбетова. Один дом без номера и дома №1-45 с двух сторон по улице Республики. Без номера пять домов и дома с №1-126а с двух сторон по улице Ата зан. Двухсторонние дома с №1-48 по улице Алтын Орда. Без номера три дома и двухсторонние дома с №2-181а по улице Тауелсиздик. Без номера восемь домов и двухсторонние дома с №1-60 по кольцевой дороге улицы Каратогай на запад. Дома по трассе до областной туберкулезной больницы: двух сторонние дома по улице Каратогай с №6, 8, 10, 14 и между №29-71. Двух сторонние дома с №1-73 по улице Сарысу. Без номера семнадцать домов и двух сторонние дома №5-64 по улице Акбастау. Дома, расположенные на дачах "Ягодка", "Пищевик".
Избирательный участок № 189.
Центр: средняя школа №136, микрорайон Акмешит без номера.
В границах: Многоэтажные дома №8, 10, 11, 12, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 в микрорайоне Акмешит дом №8а, двухсторонние дома с №2-70 по улице С.Рысбаева, дом с 1-5 по улице С.Романова дома с №11-55 по нечетной стороне улицы А.Ыдырысова двухсторонние дома с №114-117 по улице Чимбай, дома с №96,98,102 по улице Ж.Кыдырова.
Избирательный участок № 190.
Центр: средняя школа №211, микрорайон Мерей, без номера.
В границах: Многоэтажные дома с №9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25 микрорайона Мерей.
Избирательный участок № 191.
Центр: средняя школа №8, улица Д.Конаева, №25.
В границах: По улице Т.Шевченко на юго-запад до берегов реки Сырдарья. По берегу реки Сырдарья на запад до улицы Н.Ыдырысова, по улице Н.Ыдырысова на северо-восток до железнодорожных путей.
№53-85, №78-106 с двух сторон по улице И.Журбы, улица Н.Ыдырысова №2-100 (четная), №11-97, №10-84 с двух сторон по улице С.Ескараева, №15-99, №24-120 с двух сторон по улице Д.Алисова, № 27-107, №26-106 с двух сторон по улице А.Кудабаева, №1-20 с двух сторон по переулку А.Кудабаева, №1-19 по обеим сторонам улицы Ж.Ахметова, №1-41, №2-44 по обеим сторонам улицы К.Абенова, №55-99 (нечетная) по улице Т.Шевченко, №1-25, 2, 20 по обеим сторонам улицы О.Жандосова.
Избирательный участок № 192.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница", улица Н.Абуова, №31.
В границах: Здание государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница".
Избирательный участок № 193.

Орталығы: №1 мектеп-гимназия, И.Тоқтыбаев көшесі, №5.
Шекарасы: Сырдария өзенінің жағасынан С.Есқараев көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінен оңтүстік-шығысқа қарай А.Нұрмақов көшесіне дейін, А.Нұрмақов көшесінен солтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағамбетов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Айтеке би көшесіне дейін, Айтеке би көшесінің бойымен батысқа қарай Ж.Аймауытов көшесіне дейін, Ж.Аймауытов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Қожанов көшесіне дейін, А.Қожанов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Сырдария өзенінің жағасына дейін, Сырдария өзенінің жағасымен батысқа қарай С.Есқараев көшесіне дейін.
3 ірілендірілген кварталдағы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 4а көп қабатты үйлер, Н.Абуов көшесінің екі бетіндегі №2-6 және №1-47 үйлер аралығы, Н.Абуов көшесіндегі №8а көп қабатты үйі, Е.Жүнісұлы көшесінің екі беті №2-29 үйлер, Т.Шевченко көшесінің жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №1-53 үйлер, И.Журба көшесінің тақ бетіндегі №5-51 үйлер аралығы, И.Журба көшесіндегі нөмірсіз "Меруерт" тұрғын үй комплексі, Қазыбек би көшесінің сол жағындағы №43, 45, 20 көп қабатты үйлер. Училищная көшесінің тақ бетіндегі №1-15 және жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Красноармейская көшесінің жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Крепостной көшесінің №1, 2, 2а, 4, 5, 5а үйлері, А.Тоқмағамбетов көшесінің оң жағындағы №2, 18 көп қабатты үйлері, М.Әуезов көшесінің сол жағындағы №7 көп қабатты үй, Айтеке би көшесінің сол жағындағы №5 көп қабатты үй. Ж.Аймауытов көшесінің жұп бетіндегі №2-6 және тақ бетіндегі №1-5 үйлер аралығы, А.Қожанов көшесінің жұп бетіндегі №2, 2а, 4 үйлер аралығы, Т.Рысқұлов көшесінің жұп бетіндегі №2-42 және тақ бетіндегі №5-59 үйлер, Ә.Құдабаев көшесіне дейін екі беті №1-25, №2-24, 25а үйлер, Алисова көшесінің екі беті №1-13, №2-24а үйлер, С.Есқараев көшесінің екі беті №1-9, №2-8 үйлер аралығы.
194 сайлау учаскесі.
Орталығы: №8 орта мектеп, Д.Қонаев көшесі, №25.
Шекарасы: Т.Шевченко көшесінен И.Журба көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Нұрмақов көшесіне дейін, А.Нұрмақов көшесі бойымен солтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесімен солтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесімен солтүстік шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесіне дейін, Е.Әуелбеков көшесімен солтүстік-батысқа қарай С.Сүлейменов көшесіне дейін, С.Сүлейменов көшесімен солтүстік-батысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесімен солтүстікке қарай А.Егізбаев көшесіне дейін, А.Егізбаев көшесі бойымен шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесіне дейін, Е.Әуелбеков көшесімен солтүстік-шығысқа қарай теміржол вокзалына дейін, теміржол вокзалынан теміржол желісі бойымен батысқа қарай балық зауытына дейін, балық зауытынан оңтүстік батысқа қарай Ж.Қыдыров көшесіне дейін, Ж.Қыдыров көшесінің бойымен солтүстікке қарай Қонаев көшесіне дейін.
И.Журба көшесінің екі бетіндегі №52-76 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесінің №1, 42, 44 үйлер, Д.Қонаев көшесінің №22, 24, 26 көп қабатты үйлер, Д.Қонаев көшесінің екі бетіндегі №39, 47, 55, 57, 59, 63, 65, 67 үйлер, Ә.Тәжібаев көшесінің №1а көп қабатты үй, Ә.Тәжібаев көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, Е.Әуелбеков көшесінің тақ бетіндегі №9/1, 9/2, 9/3 үйлер және №25 көп қабатты үй, С.Сүлейменов көшесіндегі №46, 56, 58 көп қабатты үйлері, С.Сүлейменов көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Ә.Егізбаев көшесіндегі №1, 3, 5, 7, 9 үйлер аралығы және №2, 3, 4, 5, 7, 9, көп қабатты үйлер, Абай тұйығының екі бетіндегі №1, 1а, 3, 5 үйлері мен №2-10 үйлер аралығы, Берденов көшесінің екі бетіндегі №1-59б үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесінің екі бетіндегі №1-100 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесінің жұп бетіндегі №62-132 және тақ бетіндегі №101-125 үйлер аралығы, Айманкұл ақын тұйығының тақ бетіндегі №9-21-а үйлер аралығы және №27, 27а үйлері, Дәрігер Әли көшесінің екі бетіндегі №4-20 үйлер аралығы, Шымбай көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №30-94 үйлер аралығы, С.Сейфуллин тұйығының екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесінің екі бетіндегі №1-41 үйлер аралығы, Переездная көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, Шымбай тұйығының екі бетіндегі №1-36б үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесіндегі №2 көп қабатты үй, А.Нұрмақов көшесінің екі бетіндегі №2-77 үйлер аралығы, Абай көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Метеоролог тұйығы №1, 2, 2а үйлер, Н.Абуов көшесінің екі бетіндегі №47-57 үйлер аралығы және №8, 10, 10а, 65 үйлер, Д.Қонаев тұйығының екі бетіндегі №2, 5, 6, 12, 14 үйлер, А.Егізбаев тұйығының екі бетіндегі №10,16,25,25а үйлер. Кривой тұйығы №1-9 үйлер аралығы, Ә.Сейілханов көшесінің екі бетіндегі №1-42 үйлер аралығы, С.Есқараев көшесінің №99-125, 127, 131, 133 үйлер, С.Рысбаев көшесінің тақ бетіндегі №3-9 үйлер аралығы.
195 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық халық шығармашылығын дамыту және мәдени-продюсерлік орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Әуелбеков көшесі, №41.
Шекарасы: Теміржол вокзалынан Е.Әуелбеков көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Егізбаев көшесіне дейін, Ә.Егізбаев көшесімен батысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай С.Сүлейменов көшесіне дейін, С.Сүлейменов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесіне дейін, Е.Әуелбеков көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесімен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесінен солтүстік-шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа қарай Бегім ана көшесіне дейін, Бегім ана көшесімен батысқа қарай Теміржол тұйығына дейін, Теміржол тұйығымен солтүстікке қарай О.Жанәділов тұйығына дейін, О.Жанәділов тұйығымен батысқа қарай теміржол вокзалына дейін.

Центр: школа-гимназия №1, улица И.Токтыбаева, №5.
В границах: от реки Сырдарья по улице С.Ескараева к северо-востоку до улицы И.Журбы, с улицы И.Журбы к юго-востоку до улицы А.Нурмакова, от улицы А.Нурмакова к северу до улицы Казыбек би, от улицы Казыбек би к юго-востоку до улицы А.Токтыбаева, от улицы А.Токмагамбетова к северо-востоку до улицы М.Ауезова, по улице М.Ауезова к югу до улицы Айтеке би, по улице Айтеке би к западу до улицы Ж.Аймауытова, по улице Ж.Аймауытова к юго-востоку до улицы А.Кожанова, по улице А.Кожанова к юго-востоку до улицы И.Журба, по улице И.Журба к югу до побережья реки Сырдарья. По побережью Сырдарья к западу до улицы С.Ескараева.
Многоэтажные дома 3 укрупненного квартала №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 4а, дома по улицы Н.Абуова с двух сторон №2-6 и №1-47, многоэтажный дом №8а по улице Н.Абуова, дома №2-29 с обеих сторон по улице Е.Жунисулы, дома №2-60 четная сторона улицы Т.Шевченко, дома №1-53 нечетная сторона, дома №5-51 по улице И.Журба четная сторона жилой комплекс "Меруерт", многоэтажные дома улицы Казыбек би №43, 45, 20 левая сторона, дома №1-15 улицы Училищная четная сторона, №2-16 дома, дома, №2-14 четная сторона улицы Красноармейская, смешанные номера домов №1, 2, 2а, 4, 5, 5а по улице Крепостной, многоэтажные дома №2, 18 по правой стороне улицы А.Токмагамбетова многоэтажный дом №7 по улице М.Ауезова, левая сторона, многоэтажный дом №5 по улице Айтеке би левая сторона, дома №2-6 по улице Ж.Аймауытова четная сторона, и нечетная сторона домов №1-5, дома №2, 2а, 4 по улице А.Кожанова четная сторона, дома №2-42 по улице Т.Рыскулова четная сторона, и дома №5-59 нечетная сторона, дома по улице А.Кудабаева обе стороны №1-25, 2-24, 25а, обе стороны улица Алисова дом №1-13, №2-24а, обе стороны улица С.Ескараева дома №1-9, №2-8.
Избирательный участок № 194.
Центр: средняя школа №8, улица Д.Конаева, №25.
В границах: От улицы Т.Шевченко по улице И.Журба в юго-восточную сторону до улицы А.Нурмакова, по улице А.Нурмакова в северную сторону до улицы Казыбек би, по улице Казыбек би в сторону востока до улицы Д.Конаева, с улицы Д.Конаева на северную сторону до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева на северо-восточную сторону до улицы Е.Ауельбекова, по улице Е.Ауельбекова на северо-западную сторону до улицы С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова на северо-западную сторону до улицы Д.Кунаева, по улице Д.Кунаева на северную сторону до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева на восточную сторону до улицы Е.Ауелбекова, по улице Е.Ауелбекова на северо-восточную до железнодорожного вокзала, с железнодорожного вокзала по железнодорожному пути на запад до рыбного завода, с рыбного завода на юго-запад до улицы Ж.Кыдырова.
На северную сторону до улицы Д.Конаева дома №52-76, по обеим сторонам по улице И.Журбы частные дома №1, 42, 44 по улице Казыбек би №22, 24, 26, многоэтажные дома по улице Д.Конаева №39, 47, 55, 57, 59, 63, 65, 67 дома по обеим сторонам, многоэтажный дом улицы А.Тажибаева, расстояние между №1-15 домами по обеим сторонам улицы А.Тажибаева №9/1, 9/2, 9/3 дома нечетная сторона улицы Е.Ауелбекова и №25 многоэтажный дом, по улице С.Сулейменова многоэтажные дома №46, 56, 58, расстояние между домами №1-45 по обеим сторонам улицы С.Сулейменова, по улице А.Егизбаева дома №1, 3, 5, 7, 9 и по обеим сторонам переулка Абая (У.Багаева) и расстояние между домами №2-10, расстояние между домами №1-59б по обеим сторонам улицы Берденова, расстояние между №1-100 домами по обеим сторонам улицы Ж.Кыдырова, расстояние между №62-132 домами четная сторона (улицы Т.Шевченко) и между №101-125 домами нечетной стороны улицы Т.Шевченко, расстояние между домами №9-21а нечетной стороны переулка Айманкуль акын домами №27,27а, дома между №4-20 по обе стороны улицы Чимбая и на четной стороне дома №30-94, дома между №1-29 по обе стороны переулка С.Сейфулина, между домами №1-41 по обе стороны улицы С.Сейфуллина, между домами №1-24 по обе стороны улицы Переездная, между домами №1-36б по обе стороны переулка Чимбая, по улице Ж.Кыдырова многоэтажный дом №2, между домами №2-77 по обе стороны улицы А.Нурмакова, между домами №1-20 по обе стороны улицы Абая, переулок Метеоролог дома №1, 2, 2а, между домами №47-57 по обе стороны улицы Н.Абуова и дома №8, 10, 10а, 65, по обе стороны переулка Д.Конаева дома №2, 5, 6, 12, 14, по обе стороны переулка Кривой дома №1-9, по улице С.Ескараева дома №99-125, 127, 131, 133, по нечетной стороне по улице С.Рысбаева дома №3-9.
Избирательный участок № 195.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр по развитию народного творчества и культурно-продюсеркой дейтельности" управление культуры, архивов и документации Кызылординской области", улица Е.Ауельбекова №41.
В границах: От железнодорожного вокзала по улице Е.Ауельбекова на юго-запад до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к западу до улицы Д.Кунаева, по улице Д.Кунаева к югу до улицы С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к юго-востоку до улицы Е.Ауельбекова, по улице Е.Ауельбекова к югу, до улицы А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитова, по улице К.Байсетова к северо-востоку до улицы А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к северо-западу до улицы Бегим ана, по улице Бегим ана к западу до железнодорожного переулка к северу до переулка О.Жанадилова, по переулку О.Жанадилова к западу до железнодорожного вокзала.

Е.Әуелбеков көшесінің жұп бетіндегі №12-36 және тақ бетіндегі №39-41 үйлер аралығы, Бегім ана көшесінің екі бетіндегі №2-10, 12, 12а көп қабатты үйлер, С.Сүлейменов көшесінің екі бетіндегі №61-103 үйлер аралығы және №51, 51а, 70, 73, 64 көп қабатты үйлер, М.Сарсенбайұлы тұйығының екі бетіндегі №2-27 үйлер аралығы, С.Толыбеков көшесінің екі бетіндегі №4-27 үйлер аралығы, М.Әуезов көшесіндегі №24, 26, 28, 43, 45, 55 көп қабатты үйлер, Ә.Тәжібаев көшесіндегі №21, 23, 25 көп қабатты үйлер, О.Жанәділов көшесінің екі бетіндегі №2-30 үйлер аралығы, О.Жанәділов тұйығындағы №1-7, 9-15, 16-28 үйлер аралығы, Ә.Егізбаев көшесінің жұп бетіндегі №6-12 барак үйлер аралығы және №27 көпқабатты үй.
196 сайлау учаскесі.
Орталығы: №6 орта мектеп, О.Жанәділов тұйығы, №7.
Шекарасы: Теміржол бойынан Жанқожа батыр көшесімен оңтүстікке қарай А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағамбетов көшесінен А.Байтұрсынов көшесіне дейінгі бөлігін қоспағанда батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа қарай С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесімен шығысқа қарай Б.Пәрімбетов көшесіне дейін, Б.Пәрімбетов көшесімен солтүстікке қарай Бегім ана көшесіне дейін, Бегім ана көшесімен солтүстік-шығысқа қарай О.Жанәділов көшесіне дейін, О.Жанәділов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай теміржол бойына дейін, темір жол бойымен солтүстік-шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін.
Б.Пәрімбетов көшесінің №2, 4 көп қабатты үйлер, №11, 11а, 13, 1, 3, 3а жеке үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі №1 жеке үй және тақ бетіндегі №3, 5 көп қабатты үйлер мен жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Бегім ана көшесінің тақ бетіндегі №11, 13, 17, 29а, 33, 33а, 30в, 30г, 32 көп қабатты үйлері, С.Айтбаев көшесіндегі №29, 31, 33, 43, 45 көп қабатты үйлер және тақ бетіндегі №1, 5, 74 үйлер мен жұп бетіндегі №2-40 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесінің тақ бетіндегі №1-43 және жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы, Ы.Жахаев тұйығының жұп бетіндегі №2, 4, 8 үйлер, Б.Әбдіразақов көшесінің жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-57 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің тақ бетіндегі №15-45 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесінің жұп бетіндегі №2-34 және тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, О.Жанәділов тұйығының жұп бетіндегі №8-14 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев тұйығының жұп бетіндегі №2, 4 және тақ бетіндегі №3, 7, 9, 11 үйлер.
197 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының филиалы-"Қызылорда темір жол ауруханасы", Бегім ана көшесі, №15.
Шекарасы: "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының филиалы-"Қызылорда темір жол ауруханасы" ғимараты.
198 сайлау учаскесі.

Между домами на четной стороне №12-36, на нечетной стороне №39-41 по улице Е.Ауелбекова, по обе стороны улицы Бегим ана №2-10, 12, 12а многоэтажные дома, между частными домами по улице С.Сулейменова обе стороны дома №61-103 и многоэтажные дома №51, 51а, 70, 73, 64 по обе стороны переулок М.Сарсенбайулы дома №2-27, по обе стороны улицы С.Толыбекова дома №4-27, по улице М.Ауезова многоэтажные дома №24, 26, 28, 43, 45, 55, по улице А.Тажибаева многоэтажные дома №21, 23, 25, по улице О.Жанадилова обе стороны между домами №2-30, между домами по переулку О.Жанадилова №1-7, №9-15, №16-28, на четной стороне дома №6-12 барачные дома и многоэтажный дом №27.
Избирательный участок № 196.
Центр: средняя школа №6, переулок О.Жанадилова, №7.
В границах: От железной дороги по улице Жанкожа батыра к югу до улицы А.Токмагамбетова, от улицы А.Токмагамбетова до не включая часть улицы, улица А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к северо-западу до улицы С.Айтбаева, по улице С.Айтбаева к востоку до улицы Б.Паримбетова, по улице Б.Паримбетова к северу до улицы Бегим ана, по улице Бегим ана к северо-востоку до улицы О.Жанадилова, по улице О.Жанадилова к северо-востоку до улицы Жанкожа батыра.
Многоэтажные дома, которые находятся по улице Б.Паримбаева №2, 4, дома №11, 11а, 13, 1, 3, 3а, дом №1 по улице А.Байтурсынова и по нечетной стороне дома №3, 5 многоэтажные дома и дома №2-32 четная сторона, нечетная сторона улицы Бегим ана многоэтажные дома №11, 13, 17, 29а, 33, 33а, 30в, 30г, 32, многоэтажные дома по улице С.Айтбаева №29, 31, 33, 43, 45 и нечетная сторона дома №1, 5, 74, четная сторона между домами №2-40, нечетная сторона улицы Ы.Жахаева, улица Ы.Жахаева между домами №1-43 и четная №2-28, четная сторона переулок Ы.Жахаева дома №2, 4, 8, улице Б.Абдразакова четная сторона между домами №2-42, нечетная сторона между домами №1-57, нечетная сторона улицы Жанкожа батыра между домами №15-45, четная сторона улицы З.Жаркынбаева между домами №2-34 и нечетная сторона этой улицы дома № 1-43, четная сторона между домами №8-14, четная сторона улицы З.Жаркынбаева дома №2, 4 и нечетная сторона улицы дома №3, 7, 9, 11.
Избирательный участок № 197.
Центр: Филиал акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Кызылординская железодорожная больница", улица Бегим ана, №15.
В границах: Здание Филиал акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Кызылординская железодорожная больница".
Избирательный участок № 198.

Орталығы: №5 мектеп-лицей, Е.Әуелбеков көшесі, №10.
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен Әйтеке би көшесі бойымен батысқа қарай М.Әуезов көшесімен солтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесі бойымен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесі бойымен оңтүстікке қарай Әйтеке би көшесіне дейін.
Желтоқсан көшесіндегі №2, 4 6, 8, 20, 22, 24а көп қабатты үйлер, Әйтеке би көшесіндегі №19, 19а, 21, 23, 27 көп қабатты үйлер, Б.Өсербаев көшесіндегі №15, 17, 19 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №14, 16, 20 көп қабатты үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесіндегі №22, 23, 25 көп қабатты үйлер, К.Байсейітова көшесіндегі №100, 102, 104, 104а, 106, 138, 140 көп қабатты үйлер, Қ.Қазантаев көшесіндегі №45 көп қабатты үй, Қ.Қазантаев көшесінің екі бетіндегі №34, 34а, 47, 49, 51, 53, 113 үйлер, Ә.Тәжібаев көшесінің жұп бетіндегі №20, 22, 24, 26, 26а үйлер.
199 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қалалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, А.Тоқмағамбетов көшесі, №9.
Шекарасы: Д.Қонаев көшесінен Қазыбек би көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағамбетов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесі бойымен солтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін.
А.Тоқмағамбетов көшесіндегі №1, 3 көп қабатты үйлер, Қазыбек би көшесіндегі №22, 24, 24а көп қабатты үйлер, Қ.Қазантаев көшесіндегі №2, 6, 8, 19, 26, 31 көп қабатты үйлер, Н.Ільясов көшесіндегі №10, 12, 26, 18, 2 көпқабатты үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №33, 35, 37, 41 көпқабатты үйлер.
200 сайлау учаскесі.
Орталығы: №3 мектеп-лицей, Жанқожа батыр көшесі, №5.
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен шығысқа қарай Қорқыт Ата көшесімен Бұхарбай батыр көшесіне дейін, Қорқыт Ата көшесінен солтүстікке қарай Бұхарбай батыр көшесімен Әйтеке би көшесіне дейін, Әйтеке би көшесі бойымен теміржол желісіне дейін, Әйтеке би көшесінен солтүстікке қарай теміржол желісі бойымен Жанқожа батыр көшесіне дейін, теміржол желісінен батысқа қарай Жанқожа батыр көшесімен А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінен солтүстікке қарай А.Тоқмағанбетов көшесі бойымен А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен оңтүстік-батысқа қарай Желтоқсан көшесі бойымен Қорқыт Ата көшесіне дейін.
Ж.Жабаев көшесінің екі бетіндегі №1-34 үйлер аралығы, Ж.Жабаев тұйығының №1, 3, 5 үйлер, Т.Дәуітбаев көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, Южный переезд тұйығы №1-4 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің екі бетіндегі №1-36 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесіндегі №42, 44, 46 көп қабатты үйлер, Ш.Уалиханов көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, А.Тоқмағанбетов көшесіндегі №27, 27а көп қабатты үйлер, А.Тоқмағанбетов көшесінің екі бетіндегі №21-89 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесінің екі бетіндегі №46-86, №31-69 үйлер аралығы, Ж.Төреқұлов көшесінің екі бетіндегі №1а, 1б-2а, 2б үйлер аралығы, Ғ.Мұстафин тұйығының екі бетіндегі №1а, 1б-3а, 3б үйлер, З.Жарқынбаев көшесінің жұп бетіндегі №36-78 және тақ бетіндегі №45-73 үйлер аралығы, Больничная тұйығының тақ бетіндегі орналасқан көп қабатты үй, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №17-69 үйлер аралығы, Н.Жүнісов көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №2-72 және тақ бетіндегі №7-13 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесінің жұп бетіндегі №34-58 және тақ бетіндегі №15-67б үйлер аралығы, С.Майқанова көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Бұхарбай батыр көшесінің екі бетіндегі №1-39, №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесіндегі №1 көп қабатты үй және жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесінің екі бетіндегі №3-34 үйлер аралығы.
201 сайлау учаскесі.

Центр: школа-лицей №5, улица Е.Ауелбекова, №10.
В границах: С улицы Желтоксан по улице Айтеке би на запад, по улице М.Ауезова на север до улица А.Тажибаева, по улица А.Тажибаева на восток до канала Саркырама, по улице К.Байсейтовой на северо-запад до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан на юг до улица Айтеке би.
Многоэтажные дома №2, 4, 6, 8, 20, 22, 24 а по улице Желтоксан, многоэтажные дома №19, 19а, 21, 23, 27 по улице Айтеке би, многоэтажные дома №19, 19а, 21, 23, 27 по улице Б.Усербаева, многоэтажные дома №14, 16, 20 по улице М.Ауезова, многоэтажные дома №22, 23, 25 по улице А.Токмагамбетова, многоэтажные дома №100,102,104а, 106,138,140 по улице К.Байсейтовой, многоэтажный дом №45 по улице К.Казантаева, дома №34, 34а, 47, 49, 51, 53, 113, по обеим сторонам улицы К.Казантаева, дома №20, 22, 24, 26, 26а по четной стороне улица А.Тажибаева.
Избирательный участок № 199.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской учебно-методический центр дополнительного образования", улица А.Токмагамбетова, №9.
В границах: С улицы Д.Кунаева по улице Казыбек би на юго-восток до улицы А.Токмагамбетова, по улице А.Токмагамбетова на северо-восток до улица М.Ауезова, улица М.Ауезова на север до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева на юго-запад до улицы Д.Кунаева, по улице Д.Кунаева на юг до улицы Казыбек би.
Многоэтажные дома №1, 3 по улице А.Токмагамбетова, многоэтажные дома №22, 24, 24а по улице Казыбек би, многоэтажные дома №2, 6, 8, 19, 26, 31 по улице К.Казантаева, многоэтажные дома №10, 12, 26, 18, 2 по улице Н.Илиясова, многоэтажные дома №33, 35, 37, 41 по улице М.Ауезова.
Избирательный участок № 200.
Центр: школа - лицей №3, улица Жанкожа батыр, №5.
В границах: От улицы Желтоксан к востоку до улицы Коркыт ата и Бухарбай батыра, от улицы Коркыт ата к северу до улицы Бухарбай батыра и улицы Айтеке би, по улице Айтеке би до железнодорожной сети, до улицы Жанкожа батыра, по железнодорожной сети к западу до улицы Жанкожа батыра и А.Токмагамбетова, по улице Жанкожа батыра к северу по улице А.Токмагамбетова до улицы А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к северо-востоку до улицы Желтоксан, от улицы А.Байтурсынова к юго-западу по улице Желтоксан до улицы Коркыт ата.
Обе стороны улицы Ы.Жахаева дома №1-34, переулок Ж.Жабаева дома №1, 3, 5, обе стороны улицы Т.Даутбаева дома №1-14, переулок Южный переезд №1-4, дома, расположенные с обеих сторон по улице М.Шокая №1-36, многоэтажные дома по улице А.Байтурсынова №42, 44, 46, дома расположенные по обе стороны улицы Ш.Уалиханова №1-19, многоэтажные дома по улице А.Токмагамбетова №27, 27а, обе стороны улицы А.Токмагамбетова между домами №21-89, обе стороны улицы Айтеке би №46-86, №31-69, обе стороны улицы Ж.Торекулова №1а, 1б-2а, 2, обе стороны переулка Г.Мустафин №1б-3а, 3б, четная сторона улицы З.Жаркынбаева №36-78 и нечетная сторона улицы З.Жаркынбаева дома №46-73, дома расположенные на нечетной стороне переулка Больничная (комплекс "Акерке" 45 квартир), дома по нечетной стороне улицы Коркыт ата №17-69, обе стороны по улице Н.Жунисова дома №1-26, четная сторона улицы Жанкожа батыр №2-72 и нечетная сторона №7-13, четная сторона улицы А.Байтурсынова №34-58, и нечетная сторона №15-67б. Обе стороны улицы С.Майканова №1-32, обе стороны улицы Бухарбай батыра №1-39, №2-18, 1 многоэтажный дом и по четной стороне улицы М.Яншина дома №2-18, обе стороны улицы Ф.Скаткова №3-34.
Избирательный участок № 201.

Орталығы: №171 орта мектеп, Ә.Қоңыратбаев, №22.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесінен Қорқыт ата көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен оңтүстік батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ.Мүсірепов көшесімен оңтүстік-батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік батысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін.
Қорқыт Ата көшесінің жұп бетіндегі №62-82 үйлер аралығы, Әбілхайыр хан көшесінің екі бетіндегі №70-100, №71-105 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің екі бетіндегі №22-94, №25-103 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №38-58 үйлер аралығы, Қ.Баймағамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің екі бетіндегі №2-31 үйлер аралығы, Ж.Қизатов көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесінің екі бетіндегі №2-62, №3-39 үйлер аралығы, Т.Жүргенов көшесінің екі бетіндегі №1-57, №59 үйлер аралығы, И.Амангелді көшесінің екі бетіндегі №1-57 үйлер аралығы, Ә.Қоңыратбаев көшесінің екі бетіндегі №1-60 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесінің екі бетіндегі №23-101, №36-96 үйлер аралығы, Т.Дәуітбаев көшесінің екі бетіндегі №15-59 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесінің тақ бетіндегі №73-151 үйлер аралығы, Төле би көшесінің жұп бетіндегі №50-98 және тақ бетіндегі №61-123 үйлер аралығы.
202 сайлау учаскесі.
Орталығы: №217 орта мектеп, Корқыт ата, №113.
Шекарасы: Теміржол желісінен Әйтеке би көшесімен өңтүстік-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесіне дейін, Бұхарбай батыр көшесімен Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесімен өңтүстік-шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі үйлер, Төле би көшесінің тақ беті Төреқұлов көшесіне дейін, Әбілхаирхан көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Теміржол желісімен солтүстік-батысқа қарай Әйтеке би көшесіне дейін.
Әйтеке би көшесінің жұп бетіндегі №72-102а үйлер аралығы, Әбілхаирхан көшесіндегі екі бетіндегі №102-136, №137-147, №150 үйлер аралығы, М.Тілеулиев көшесінің екі бетіндегі №4-54, №33-51 үйлер аралығы М.Қаратаев екі бетіндегі №2-61 үйлер аралығы, М.Базарбаев екі бетіндегі №1-48 үйлер аралығы, Н.Тореқұлов көшесіндегі екі бетіндегі №2-69 үйлер аралығы, Ш.Бәкіров көшесінің екі бетіндегі №2-18а үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің екі бетіндегі №81-113, №84-132 үйлер аралығы, "Ақмешіт" мешіті айналасында орналасқан №143, 143а,143а, 143-1 үйлер, "Жеміс" кооперативі ауданындағы барлық үйлер, А.Садуақас екі бетіндегі №1-55 үйлер аралығы. 2 өңтүстік өткел көшесі №1-6 үйлер аралығы, Лесная тұйығы №4-10, №10а, №10б үйлер аралығы, Береке тұйығы №141б, в, г үйлер, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №19-59 үйлер, Төле би көшесінің тақ бетіндегі №21-131 үйлер, Бұхарбай батыр көшесінің екі беті №20-43 үйден бастап №62-75 үйлер аралығы.
203 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының білім басқармасының "М.Мәметова атындағы Қызылорда гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Қорқыт ата көшесі, №24.
Шекарасы: Әйтеке би көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысынан бастап, Желтоқсан көшесінен Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесінен Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінен Айтеке би көшесіне дейін. Қазыбек би көшесі мен Айтеке бидің қиылысынан бастап, Айтеке би көшесінен Қорқыт Ата мемориалына дейін, Н.Алмағанбетов көшесінен С.Қожанов көшесіне дейін, С.Қожанов көшесінен М.Төлебаев көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесі мен М.Төлебаев көшесінің қиылысынан, Әбілхайыр хан көшесіне дейін, Әбілхайыр хан көшесінен К.Байсеитова көшесіне дейін, К.Байсеитова көшесінен Айтеке би көшесіне дейін.
Ә.Тәжібаев көшесінің екі бетіндегі №1-17 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесіндегі №26, 28, 32, 34 көп қабатты үйлер, Қорқыт ата көшесіндегі №3, 3а, 7, 15а көп қабатты үйлер мен екі бетіндегі №13/1, 13/2, 28 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесіндегі №20, 20а көп қабатты үйлер, Әбілхайыр хан көшесіндегі №25 көп қабатты үй, Әбілхайыр хан көшесінің тақ бетіндегі №27-53 үйлер аралығы, К.Байсеитова көшесінің екі бетіндегі №83-85, №87-99 үйлер аралығы, К.Байсеитова көшесіндегі №96 көп қабатты үй, Айтеке би көшесінің жұп бетіндегі №8, 10, 20, 24, 26, 38, 40 көп қабатты үйлер, Қ.Сәтпаев көшесіндегі №10 көп қабатты үй және №4 үй, Қазыбек би көшесіндегі №12 көп қабатты үй, Шымкент көшесіндегі №24 көп қабатты үй, М.Әуезов көшесіндегі №5а көп қабатты үй, Б.Өсербаев көшесіндегі №67 көп қабатты үй, Н.Алмағанбетов көшесінің екі бетіндегі №21-23, №28-30 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесінің тақ бетіндегі №1-35 үйлер аралығы.
204 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының білім басқармасының "И.Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ы.Жахаев көшесі, №66.
Шекарасы: Сырдария өзені жағалауынан И.Журба көшесімен солтүстікке қарай С.Қожанов көшесіне дейін, С.Қожанов көшесімен шығысқа қарай М.Төлебаев көшесіне дейін, М.Төлебаев көшесімен оңтүстікке қарай Әбілхайыр хан көшесіне дейін, Әбілхайыр хан көшесімен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесімен солтүстікке қарай Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесімен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен оңтүстікке қарай Әбілхайыр хан көшесіне дейін, Әбілхайыр хан көшесімен батысқа қарай Ы.Жахаев көшесіне дейін, Ы.Жахаев көшесімен оңтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесімен оңтүстікке қарай Ы.Алтынсарин көшесіне дейін, Ы.Алтынсарин көшесімен батысқа қарай Сырдария өзенінің жағалауына дейін, Сырдария өзенінің жағалауымен солтүстік-батысқа қарай И.Журба көшесіне дейін.
И.Журба көшесінің жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесінің екі бетіндегі №1-9, №2-16 үйлер аралығы, Шымкент көшесінің екі бетіндегі №1-18 үйлер аралығы, Прибрежная көшесіндегі №40 үй, Н.Алмағанбетов көшесінің екі бетіндегі №2-30 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесінің жұп бетіндегі №10-36 үйлер аралығы, Ғ.Тоқай көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесінің тақ бетіндегі №1-27 және жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Ә.Оңалбаев көшесіндегі №15,22 үйлер, С.Бекбаев көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, К.Байсейтова тұйығының екі бетіндегі №1-36 үйлер аралығы, Цай Ден Хак көшесінің екі бетіндегі №1б-25 үйлер аралығы, Төле би көшесінің екі бетіндегі №1-47, №2-24 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесіндегі №1, 3 үйлер, Әбілхайыр хан көшесінің тақ бетіндегі №1-23, №53а-75 және жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің жұп бетіндегі №32-60 үйлер аралығы, Переездный көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесінің екі бетіндегі №1-9, №2-12 үйлер аралығы, Оқшы ата көшесінің екі бетіндегі №1-8 үйлер аралығы, Еңбек тұйығындағы №7үй, А.Байтұрсынов көшесінің жұп бетіндегі №60-76 үйлер аралығы, К.Байсейтова көшесінің тақ бетіндегі №27-89 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесіндегі №86 көп қабатты үй. Н.Алмағанбетов тұйығындағы №7а, 9а үйлер, Желтоқсан көшесінің тақ бетіндегі №37-51 үйлер арылығы, Ы.Жахаев көшесіндегі №64,72 үйлер, Набережная көшесіндегі №1 көп қабатты үйлер.
205 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым минстрлігінің Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті №6 оқу ғимараты, Ы.Жахаев көшесі, №75.
Шекарасы: Сырдария жағалауынан Ы.Алтынсарин көшесімен шығысқа қарай К.Байсейтова көшесіне дейін, К.Байсейтова көшесінен солтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен шығысқа қарай Ы.Жахаев көшесіне дейін, Ы.Жахаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай Әбілхайыр хан көшесіне дейін, Әбілхайыр хан көшесінің бойымен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Бегілік каналына дейін, Бегілік каналының бойымен оңтүстік батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінің бойымен батысқа қарай Сырдария өзенінің жағалауына дейін, Сырдария өзенінің жағалауымен солтүстік-шығысқа қарай Ы.Алтынсарин көшесіне дейін.

Центр: средняя школа №171, улица А.Конратбаева, №22.
В границах: С улицы А.Байтурсынова по улице Коркыт ата на север до улицы М.Шокая, с улицы М.Шокая на юг до улицы Толе би, с улицы Толе би на юго-запад до улица Е.Кошербаева на юго-восток до улицы Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова на юго-запад до улицы А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова на северо-запад улица Коркыт ата, не включая улицу Г.Мусрепова.
Дома с №62 до №82 по четной стороне улицы Коркыт ата, дома с №70-100, №71-105 по обеим сторонам улицы Абилхайр хана, дома с №222-94, №25-№105 по обеим сторонам улицы И.Алтынсарина, по четной стороне дома с №38-№58 улицы М.Шокая, дома с №1-23 по обеим сторонам улицы К.Баймагамбетова, дома с №2-31 по обеим сторонам улицы Победы, дома с №1-48 по обеим сторонам улицы Ж.Кизатова, дома с №2-62, с №3-№39 по обеим сторонам улицы А.Пушкина, дома с №1-№57, 59 по обеим сторонам улицы Т.Жургенова, дом с №1-57 по обеим сторонам улица И.Амангельды, дома с №1-60 по обеим сторонам улицы А.Конратбаева, дома с №23-101, с №36-96 по обеим сторонам улицы Ф.Скаткова, дома с №15-59 по обеим сторонам улица Т.Даутбаева, дома с №73-151 по нечетной стороне улицы А.Байтурсынова, дома с №50-98 по четной стороне и дома №61-123 по нечетной стороне улицы Толе би.
Избирательный участок № 202.
Центр: средняя школа №217, улица Коркыт ата, №113.
В границах: С железнодорожного пути по улице Айтеке би на юго-восточную сторону до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра до улица Коркыт ата, с улица Коркыт ата юго-восточную сторону до улица М.Шокая, дома нечетной стороны по улице М.Шокая, нечетная сторона улицы Толе би до улицы Торекулова, по улице Абилхайыр хана на северо-восточную сторону по железнодорожному пути на северо-западную сторону до улицы Айтеке би.
Расстояние между домами №72-102а на четной стороне улицы Айтеке би, между №102-136, №137-147, 150 домами по обе стороны улицы Абилхайр хана, между №4-54, №33-51, домами по обе стороны улицы М.Тлеулиева, между домами №2-61 по обе стороны М.Каратаева, между домами №1-48 по обе стороны М.Базарбаева, между домами №2-69 по обе стороны улицы Н.Торекулова между домами №2-18а по обе стороны улицы Ш.Бакирова между домами №81-113, №84-132 по обе стороны улица Коркыт ата, №143, 143а, 143б, 143-1 дома, расположение территории мечети "Акмечеть" все дома, расположенные в районе кооператива "Женис" расстояние между №1-55 домами по обе стороны улицы А.Садуакас, №1-6 домами по улице 2 южная Переездная, между №4-10, 10а, 10б дома по переулок Лесная, №141б, в, г, дома по переулку Береке (Толе би), №19-59 дома четной сторона по улице М.Шокай, №21-131 дома нечетной стороны улица Толе би, начиная с №20-43 и №62-75 дома по обе стороны улицы Бухарбай батыра.
Избирательный участок № 203.
Центр: Коммунальное государственое казенное предприятие "Кызылординский гуманитарный колледж имени М.Маметовой" упраление образования Кызылординской области", улица Коркыт ата, №24.
В границах: Начиная с пересечения улицы Айтеке би и Желтоксан, с улица Желтоксан до улицы Коркыт ата, с улицы Коркыт ата до улицы Казыбек би, с улицы Казыбек би до улицы Айтеке би. Начиная с пересечения улиц Казыбек би и Айтеке би, с улицы Айтеке би до мемориала Коркыт ата, с улица Н.Алмаганбетова до улица С.Кожанова, с улицы С.Кожанова до улицы М.Томбаева, с пересечения улиц Коркыт ата и М.Томбаева до улицы Абилхайр хана, с улицы Абилхайр хана до улицы К.Байсейтовой с улицы К.Байсейтовой до улицы Айтеке би.
Расстояние между домами №1-17 по обе стороны улицы А.Тажибаева №26, 28, 32, 34 многоэтажные дома по улице Желтоксан №3,3а, 7, 15 многоэтажные дома и №13/1, 13/2, 28, частные дома по обе стороны улицы Коркыт ата, №20, 20а многоэтажные дома по улице М.Томбаева, №25, многоэтажный дом по улице Абилхайр хана, расстояние между №27-53 домами на нечетной стороне улица Абилхайр хана, между №83-85, №87-99 домами по обе стороны улицы К.Байсейтовой, №96, многоэтажный дом по улице К.Байсейтовой №8, 10, 24, 26, 38, 40, многоэтажные дома четной стороны по улица Айтеке би №10, многоэтажный дом №4 и частный дом по улице К.Сатпаева, №12, многоэтажный дом по улица Казыбек би, №24, многоэтажный дом по улице Шымкент №5а, многоэтажный дом по улице М.Ауезова №67, многоэтажный дом по улице Б.Усербаева, №21-23, №28-30, дома по обе стороны улица Н.Алмаганбетова, №1-35 дома нечетной стороны улицы С.Кожанова.
Избирательный участок № 204.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский аграрно-технический колледж имени И.Абдукаримова" управления образования Кызылординской области, улица Ы.Жахаева, №66.
В границах: С набережной реки Сырдарья по улице И.Журбы в сторону севера до улицы С.Кожанова, по улице С.Кожанова в сторону востока до улицы М.Толебаева, по улице М.Толебаева по южный стороне до улицы Абылхаир хана, по улице Абылхаир хана по восточной стороне до улицы К.Байсейтовой, по улице К.Байсейтовой по северной стороне до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата по восточной стороне до улицы А.Байтурсынова, по южной стороне улицы А.Байтурсынова до улицы Абылхаир хана, по западной стороне улицы Абылхаир хана до улицы Ы.Жахаева, по южной стороне улицы Ы.Жахаева до улицы Толе би, с улицы Толе би, до улицы К.Байсейтовой, по южной стороне улицы К.Байсейтовой до улицы И.Алтынсарина, по западной стороне улицы И.Алтынсарина до набережной реки Сырдарья, по набережной реки Сырдарья в сторону северо-запада до улицы И.Журбы.
Между домами №2-20 по четной стороне улицы И.Журбы, между домами №1-92, №2-16 по обе стороны улицы Казыбек би, между домами №1-18 по обе стороны улицы Чимкентской, дом №40 по улице Прибрежная, между домами №2-30 по обе стороны улицы Алмаганбетова, между домами №10-36 по четной стороне улицы С.Кожанова, между домами №1-22 по обе стороны улицы Г.Токая, между домами №1-27 по нечетной стороне улицы М.Толебаева и между домами №2-16 по четной стороне этой же улицы, м/у домами №15, 22 по улице А.Оналбаева, между домами №1-35 по обе стороны улицы С.Бекбаева, между домами №1-36 по переулку К.Байсейтовой по обе стороны, между №15-25 по обе стороны улицы Цай Ден Хак, между домами №1-47, №2-24 по обе стороны улицы Толе би, дом №13 по улице И.Алтынсарина между домами №1-23, №53а-75, по нечетной стороне улицы Абылкаир хана и между домами №2-50 по четной стороне этой же улицы, между домами №32-60 по четной стороне улицы Коркыт ата, между домами №1-19 по обе стороны улицы Переездной, между домами №1-9, №2-12 по обе стороны улицы С.Мауленова, между домами №1-8 по обе стороны улицы Окшы ата, между домами №60-76 по четной стороне улицы А.Байтурсынова, между домами №27-89 по нечетной стороне улицы К.Байсейтовой, дома №7а, 9а по переулку Алмаганбетова, между домами №37-51 по нечетной стороне улицы Желтоксан, дома №64, 72 по улице Ы.Жахаева, многоэтажный дом №1 по улице Набережная.
Избирательный участок № 205.
Центр: Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата министерства образовании и науки Республики Казахстан, учебный корпус №6, улица Ы.Жахаева, №6.
В границах: От берега Сырдарьи по улице И.Алтынсарина в восточную сторону до улицы К.Байсейтовой, с улицы К.Байсейтовой с северной стороны до улицы Толе би, с улицы Толе би в восточную сторону до улицы Ы.Жахаева, по улице Ы.Жахаева с северной стороны до улицы Абилхаир хана, по улице Абилхаир хана восточной стороны до улицы А.Байтурсынова, с улицы А.Байтурсынова по южной стороне до канала Бегилик, от канала Бегилик по Южной стороне до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева в западном направлении до берега реки Сырдарья, от берега реки Сырдарья по северо-восточной стороне до улицы И.Алтинсарина.

Ғ.Мұратбаев көшесінің №1 үй, Ж.Қизатов тұйығының екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесінің екі бетіндегі №1-78 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесінің жұп бетіндегі №44-132 мен тақ бетіндегі №61-125 үйлер аралығы және №129 үй, Желтоқсан көшесіндегі көп қабатты №86 үй, Ы.Жахаев көшесінің екі бетіндегі №69-140 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесінің жұп бетіндегі №78-126 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесінің екі бетіндегі №11-62 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесінің екі бетіндегі №1-18 үйлер аралығы, Ғ.Мүсірепов көшесінің екі бетіндегі №1-8 үйлер аралығы, Әбілхайыр хан көшесінің жұп бетіндегі №54-68 үйлер аралығы, Төле би көшесінің екі бетіндегі №36-59 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің екі бетіндегі №2-27 үйлер аралығы, Абай даңғылының екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Ықсанов көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Бектұрғанов көшесінің екі бетіндегі №1-16а үйлер аралығы, И.Мичурин көшесіндегі №1, 1а үйлер, Сырдария тұрғын үй ауданындағы №3а, 3б, 3в, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д көпқабатты үйлер, №2а, 2б, 2в нөмірсіз үйлер, Оқшы Ата көшесінің екі бетіндегі №9-56 үйлер аралығы.
206 сайлау учаскесі.
Орталығы: №198 орта мектеп, Ғ.Мұратбаев көшесі, №11.
Шекарасы: Абай даңғылынан Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен батысқа қарай Бегілік каналына дейін, Бегілік каналынан солтүстік шығысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан Ғ.Мұратбаев көшесінің оңтүстігіне дейін.
Абай даңғылындағы №28а, 28, 30, 32, 34а, 36 көп қабатты үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесіндегі №13, 15а, 15, 17 көп қабатты үйлер, Ш.Есенов көшесіндегі № 17а, 17б, 19, 19а, 20а көп қабатты үйлер, Бектұрғанов көшесіндегі №28а, 28, 30 көп қабатты үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесіндегі №18, №20 көп қабатты үйлер, Сейхун университетінің жатақханасы.
207 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда құрылыс және бизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай даңғылы, №35.
Шекарасы: Сырдария өзені жағалауынан Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен шығысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан оңтүстікке қарай И.Панфилов көшесіне дейін, И.Панфилов көшесі бойымен (қоспай) батысқа қарай Мамыр көшесіне дейін, Маймыр көшесі бойымен батысқа қарай Сырдария өзені жағалауына дейін, Сырдария өзені жағалауымен солтүстік-шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін.
Абай даңғылының жұп бетіндегі №44-50 көп қабатты үйлер, Бектұрғанов көшесінің тақ бетіндегі №11, 13, 15, 17 көп қабатты үйлер, жұп бетіндегі №30-70 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесіндегі №18, 20 көп қабатты үйлер, Т.Әубәкіров көшесінің екі бетіндегі №1-16,18 үйлер аралығы, Ш.Есетов көшесінің екі бетіндегі №1-40,42 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесінің екі бетіндегі №1-44 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесінің екі бетіндегі №141-172 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесінің екі бетіндегі №134-159а үйлер аралығы, З.Шүкіров көшесінің екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, Сырдария мөлтек ауданы Сейхун көшесінің екі бетіндегі №2, №15-21 үйлер аралығы, Е.Демесінов көшесінің екі бетіндегі №11-13 үйлер аралығы, Байқоңыр көшесіндегі №4-26 үйлер аралығы, Мамыр көшесіндегі №7 үй, Баянауыл көшесіндегі №13-28 үйлер аралығы, Отырар көшесінің екі бетіндегі №2а-30 үйлер аралығы, "Самал" тұрғын үй кешесіндегі №1, 2, 3 көпқабатты үйлер.
208 сайлау учаскесі.

Промежуток домов №1-26 переулок Ж.Кизатова обеих сторон, улица Г.Муратбаева №1, промежуток домов №1-78 обе стороны улицы К.Байсейтовой, четные дома №44-132 и нечетные дома №61-125 улицы Желтоксан и многоэтажные дома №129, 86 по улице Желтоксан. Домов №69-140 по улице Ы.Жахаева с обеих сторон, четные стороны улицы А.Байтурсынова промежуток домов №78-126, промежуток домов с обеих сторон домов №11-62 улицы С.Мауленова, промежуток домов №1-18 обеих сторон улицы Ш.Есенова, промежуток домов №1-8 с обеих сторон улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №54-68 по четной стороне улицы Абильхаир хана, промежуток домов №36-59 с обеих сторон по улице Толе би, промежуток домов №2-27 с обеих сторон улицы И.Алтынсарина, промежуток домов №1-26 с обеих сторон проспекта Абая, промежуток домов №1-26 с обеих сторон улицы Ихсанова, промежуток домов №1-16а, с обеих сторон улицы Бектурганова, частные дома №1, 1а по улице Мичурина, многоэтажные дома №3, 3б, 3в, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д в микрорайоне "Сырдарья". Дома без номера 2а, 2б, 2в промежуток домов №9-56 с обеих сторон улицы Окши ата.
Избирательный участок № 206.
Центр: средняя школа №198, улица Г.Муратбаева, №11.
В границах: до канала Бегилик западной стороны по улице Г.Муратбаева от проспекта Абая, в северо-восточную сторону от канала Бегилик до проспекта Абая, от проспекта Абая до южной стороны улицы Г.Муратбаева.
Многоэтажные дома №28а, 28, 30, 32, 34а, 36 по проспекту Абая, многоэтажные дома №13, 15а,15, 17 по улице Г.Муратбаева, многоэтажные дома №17а,17б, 19, 19а 20а по улице И.Есенова, многоэтажные дома №28а, 28, 30 по улице Бектурганова, многоэтажные дома №18, 20 по улице Г.Мусрепова, общежитие университета Сейхун.
Избирательный участок № 207.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж строительства и бизнеса" управление образования Кызылординской области, проспекта Абая, №35.
В границах: До проспекта Абая от берега реки Сырдарья по улице Г.Муратбаева в восточную сторону, от проспекта Абая в южную сторону до улицы Панфилова, не считая улицы Панфилова в западную сторону до улицы Мамыра, по улице Мамыра в западную сторону до берега Сырдарьи, по берегу Сырдарьи в северно-восточную сторону до улицы Г.Муратбаева (не включая многоэтажные дома №1, 6, 7, 8 по улице Чайковского, хотя они находятся на этой границе).
Многоэтажные дома №44-50 по четной стороне проспект Абая, многоэтажные дома №11, 13, 15, 17 по нечетной стороне улицы Бектурганова, промежуток домов №30-70 по четной стороне, промежуток домов №2-16 по четной стороне улицы Г.Муратбаева, многоэтажные дома №18, 20 по улице Г.Муратбаева, промежуток домов №1-16, 18 с обеих сторон улицы К.Аубакирова, промежуток домов №1-40, 42 с обеих сторон улицы Ш.Есенова, промежуток домов №1-44 с обеих сторон улицы Тауке хана, промежуток домов №141-142 с обеих сторон Ы.Жахаева, промежуток домов №134-159а, с обеих сторон улицы Желтоксан, промежуток домов №1-29 с обеих сторон улицы З.Шукурова, промежуток домов №2, №15-21 с обеих сторон по улице Сейхун микрорайона Сырдарьи, промежуток домов №11-13 с обеих сторон улицы Е.Димесинов, промежуток домов №4-26 улицы Байконыр, промежуток домов №13-28 по улице Баянаула, дом №7 по улицы Мамыр, промежуток домов №2а-30 с обеих сторон улицы Отырар, многоэтажные дома №1, 2, 3 по комплексу жилых домов "Самал".
Избирательный участок № 208.

Орталығы: №7 арнаулы түзету мектеп-интернаты, Жалаңтөс Баһадур көшесі, №8а.
Шекарасы: Ә.Бөкейхан көшесінен бастап Амангелді көшесімен солтүстік шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай А.Пушкин көшесіне дейін, А.Пушкин көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ.Мүсірепов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай А.Хангельдин көшесіне дейін, А.Хангельдин көшесімен (қоспай) оңтүстік-батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін.
Амангелді көшесіндегі №109 көп қабатты, №101-109 үйлер және №1-10 участок аралығындағы үйлер, Т.Жүргенов көшесінің екі бетіндегі №92-102, №97-109 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің екі бетіндегі №47-103, №50-102 үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің екі бетіндегі №32-98, №33-101 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің екі бетіндегі №23, №40-58 үйлер аралығы, У.Төралиев көшесінің екі бетіндегі №1-58 үйлер аралығы, Ж.Бедібеков көшесінің екі бетіндегі №1-67 үйлер аралығы, Бердаулетов көшесінің екі бетіндегі №1-45/2 үйлер аралығы, Ы.Тәжиев көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Ж.Қизатов көшесінің екі бетінідегі №49, №50-98 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесінің тақ бетіндегі №41-81, №109 және жұп бетіндегі №92-104 үйлер аралығы, Ғ.Мүсірепов көшесінің екі бетіндегі №18-44, №19-49 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесінің екі бетіндегі №19-43, №20-54 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №128-148 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №43-73 үйлер аралығы, З.Шүкіров көшесінің екі бетіндегі №45-83, 54-60 үйлер аралығы, И.Панфилов көшесінің екі бетіндегі №48-72а ½ үйлер аралығы мен №31а жатақхана, Жалаңтөс-Баһадүр көшесінің екі бетіндегі №8-22, №26, №5-43 үйлер аралығы, И.Панфилов тұйығының екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы.
209 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым минстрлігінің Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің №9 оқу ғимараты, Амангелді көшесі, №66.
Шекарасы: Абай даңғылынан Ғ.Мүсірепов көшесінің бойымен шығысқа қарай А.Пушкин көшесіне дейін, А.Пушкин көшесінің бойымен оңтүстікке қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінің бойымен батысқа қарай Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесінің бойымен батысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен солтүстік-батысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін.
Абай данғылындағы №33, 37, 39, 41, 43 көп қабатты үйлер, "Болашақ" университетінің жатақханасы, Ф.Скаткова көшесінің №98, 111, 102а, 104, 127, 120, 151, көп қабатты үйлер және №102/2 үймен тақ бетіндегі №121/1, 121/2, 123/1, 123/3, 125, 141,143,145,147 үйлер, Амангелді көшесінің екі бетіндегі №59-93, №60-98 үйлер аралығы және №82, 82б, 84 көп қабатты үйлер, Т.Жүргенов көшесінің екі бетіндегі №58а-90, №61-95 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесінің жұп бетіндегі №64а-90 үйлер аралығы, Жалаңтөс Баһадүр көшесіндегі №1, 3а көп қабатты үйлер және №2, 2а үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесіндегі №32, 34, 36, 36а көп қабатты үйлер, З.Шүкіров көшесінің тақ бетіндегі №29, №31 көп қабатты үйлер және №33-43 үйлер аралығы, И.Панфилов көшесінің жұп бетіндегі №26, 28, 30 көп қабатты үйлер және №38-46 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесіндегі №37, №41 көп қабатты үйлер, Т.Дәуітбаев тұйығының тақ бетіндегі №63-67/1 үйлер аралығы, Амангелді көшесіндегі нөмерсіз үш үй, Ғ.Мүсірепов көшесіндегі №10 көп қабатты үй және №12/1, 12/2, 14/1,14/2,16а үйлер.
210 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлкеттік коммуналдық кәсіпорны, Абай даңғылы, №51.
Шекарасы: "Облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлкеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
211 сайлау учаскесі.

Центр: Спец школа-интернат №7, улица Жалантос Бахадура, №8а.
В границах: Начиная с улицы А.Бокейхана по улице Амангельды в северо-восточную сторону до улицы З.Шукурова, с улицы З.Шукурова в юго-восточную сторону до улицы А.Пушкина, с улицы А.Пушкина северо-восточной стороны по улице Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова в юго-восточную сторону до улице Хангедльдина, по улице Хангельдина (не считая) в юго-западную сторону до улице Г.Муратбаева, по улицы Г.Муратбаева в юго-восточную сторону до улицы М.Шокая, по улице М.Шокая в юго-западную сторону до улицы А.Бокейхана.
Многоэтажный дом №109а, частные дома №101-109, между участками №1-10 по улице Амангельды, промежуток домов №92-102, №97-109 с обеих сторон по улице Т.Жургенова, промежуток домов №47-103, №50-102 с обеих сторон по улице Е.Кошербаева, промежуток домов №32-98, №33-101 с обеих сторон улицы Женис, промежуток домов №23, №450-58 с обеих сторон улице Г.Муратбаева, промежуток домов №1-58 с обеих сторон улицы У.Туралиева, промежуток домов №1-67 с обеих сторон улиц Ж.Бедибекова, промежуток домов №1-45/2 с обеих сторон улицы Бердаулетова, промежуток домов №1-32 с обеих сторон улицы И.Тажиева, промежуток домов №49, №50-98 с обеих сторон улицы Ж.Кизатова, промежуток домов нечетной стороны №41-81, №109 и по четной стороне №92-104 по улице А.Пушкина, промежуток домов №18-44, №19-49 с обеих сторон улицы Г.Мусрепова, промежуток домов №19-43, №20-54 с обеих сторон улицы Ш.Есенова, промежуток домов №128-148 по четной стороне улицы М.Шокая, промежуток домов №43-73 по нечетной стороне улицы А.Бокейхана, промежуток домов №45-83, №54-60 с обеих сторон улицы З.Шукурова, промежуток между общежитием №32 и домов №48-72а, 1/2 с обеих сторон улицы Панфилова, промежуток домов №8-22, 26, 5-43 с обеих сторон ул. Жалантос Бахадура, промежуток домов №1-10 с обеих сторон переулка им. Панфилова.
Избирательный участок № 209.
Центр: Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата министерства образовании и науки Республики Казахстан, учебный корпус №9, улица Амангельды, №66.
В границах: С проспекта Абая по улице Г.Муратбаева в восточном направлении до улицы А.Пушкина, с улицы А.Пушкина в южном направлении до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова в западную сторону до улицы Амангельды, по улице Амангельды в южную сторону до улицы А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана в западную сторону до проспекта Абая, по проспекту Абая (включая общежитие университета "Болашак") в сторону северо-запада до улицы Г.Мусрепова.
Многоэтажные дома №33, 37, 39, 41, 43 по проспекту Абая, общежитие университета "Болашак", многоэтажные дома №99, 111, 102а, 104, 127, 120, 151 по улице Ф.Скаткова и дом №102/2 нечетной стороны, дома № 121/1, 121/2, 123/1, 123/3, 125, 141, 143, 145, 147 промежуток частных домов №59-93, №60-98 и многоэтажные дома №82, 82б, 84 с обеих сторон улицы Амангельды, промежуток домов №64а-90 с четной стороны улицы А.Пушкина, многоэтажные дома №1, 3 а и дома №2, 2а по улице Ж.Бахадура, многоэтажные дома №32, 34, 36, 36а по улице Г.Муратбаева, многоэтажные дома №29-31 и промежуток домов №33-43 по нечетной стороне улицы З.Шукурова, многоэтажные дома №26, 28, 30 и промежуток домов №38-46 по четной стороне улица Панфилова, многоэтажные дома №37, 41 по улице А.Бокейхана, промежуток домов №63, 67/1 по нечетной стороне по переулку Даулетбаева, (промежуток улиц И.Панфилова и Шукирова) три коттеджа без номера по улице Амангельды, многоэтажный дом №10 и дома № 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16a по улице Мусрепова.
Избирательный участок № 210.
Центр: Областное уапревление здравоохранение государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр" проспект Абая №51.
В границах: Областное уапревление здравоохранение государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр".
Избирательный участок № 211.

Орталығы: №140 орта мектеп, Абай даңғылы, №56.
Шекарасы: Сырдария өзенінің жағалауынан Панфилов көшесі бойының (Чайковский көшесінің екі жағына орналасқан көп қабатты №1,6,7,8 үйлер) солтүстік-шығысынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойының оңтүстігінен Ергешбаев көшесіне дейін, Ергешбаев көшесінің бойынан Сырдария өзенінің жағасына дейін, Сырдария жағасынан Панфилов көшесіне дейін.
Желтоқсан көшесінің тақ бетіндегі №159-193 үйлер аралығы. Ы. Жахаев көшісінің тақ бетіндегі №173-213 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №178-226а үйлер аралығы. Тәуке хан көшесінің тақ бетіндегі №45-85, жұп бетіндегі №46а-80 үйлер аралығы. Т.Есетов көшесінің тақ бетіндегі №39а-79а, жұп бетіндегі №46-86 үйлер аралығы. Т.Әубәкіров көшесінің тақ бетіндегі №17а-57, жұп бетіндегі №22-68 үйлер аралығы. Ә.Тыныбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы. Бектұрғанов көшесі бойындағы №27/1,2, 29/1,2, №74-114 үйлер. Абай даңғылы №54 үй. Панфилов көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2а-24 үйлер аралығы. Ә.Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №5-41а, жұп бетіндегі №6-46 үйлер аралығы. С.Сәдуақасов көшесінің тақ бетіндегі №1-37, оң жұп бетіндегі №2-40 үйлер аралығы. Ергешбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-37 үйлер аралығы. П.Чайковский көшесіндегі №1/1-40, №6/1-70, №7/1-66, №8/1-40 көп қабатты үйлер, Сәулет тұрғын ауданындағы Ергешбаев және Панфилов көшелерінің аралығындағы үйлер.
212 сайлау учаскесі.
Орталығы: №12 орта мектеп, Саулет мөлтек ауданы, нөмірсіз.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап Абай даңғылымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесімен шығысқа қарай Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесімен солтүстікке қарай Х.Түлкібаева көшесіне дейін, Х.Түлкібаева көшесімен батысқа қарай А.Ажаров көшесіне дейін, А.Ажаров көшесімен солтүстікке қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылымен батысқа қарай Абай даңғылына дейін.
Амангелді көшесіндегі №2, 3, 102, 109 көп қабатты үйлер. Ф.Скаткова көшесіндегі №155, №122 көп қабатты үйлер. Абай даңғылындағы №47, 47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б, көп қабатты үйлер. Сәулет мөлтек ауданындағы №10, 11 көп қабатты үйлер. Ажаров көшесінен Амангелді көшесіне дейін Пазылов, Уәлиев, Е.Хан көшелерінің екі бетіндегі үйлер. Астана даңғылының тақ бетіндегі №1-31 үйлер аралығы.
213 сайлау учаскесі.
Орталығы: №233 орта мектебі, Амангелді көшесі, №1.
Шекарасы: Амангелді көшесінен бастап Ә.Бөкейхан көшесімен шығысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен солтүстікке қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылымен батысқа қарай Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін.
Ә.Бөкейхан көшесіндегі №62, 64, 66б, 72, 74 көп қабатты үйлер, Амангелді көшесіндегі №100, 101, 103, 111 көп қабатты үйлер, Амангелді көшесіндегі №107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 178 үйлер, Жеңіс көшесіндегі №98, 99 көп қабатты үйлер, Жеңіс көшесіндегі №108, 139, 143, 145, 145, 146, 147, 151, 153, 155 үйлер, Сәулет мөлтек ауданындағы №8, 9, 12 көп қабатты үйлер, Сәулет мөлтек ауданындағы 41 кварталдағы №1-16 үйлер аралығы, Амангелді көшесі №111а үй, Қорқыт ата көшесі 1 кварталдағы №109/1, 109/2, 195, 198, 201, 202, 203, 206, 209, 211, 212, 214, 303 үйлер, Қорқыт ата көшесі 2 кварталдағы №109-146 үйлер аралығы, А.Ажаров көшесінен Жеңіс көшесіне дейін Х.Түлкібаева көшесіндегі екі бетіндегі үйлер, Х.Түлкібаева көшесіндегі №212 көп қабатты үй, Ә.Ділманов көшесінің екі бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, Қ.Абуов көшесінің екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы, Амангелді көшесінен бастап Көшербаев көшесіне дейін Е.Хан, Уәлиев, Ә.Пазылов көшелерінің екі бетіндегі үйлер, Астана даңғылының тақ бетіндегі №33-65 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің жұп бетіндегі №1а және №114-152 үйлер аралығы.
214 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Әйелдер консультациясы бар Қызылорда қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны, Ә.Бөкейхан көшесі, №60.
Шекарасы: "Әйелдер консультациясы бар Қызылорда қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
215 сайлау учаскесі.

Центр: средняя школа №140, проспект Абая, №56.
В границах: От берега реки Сырдарьи по улице Панфилова (многоэтажные дома №1, 6, 7, 8, расположенные по улице Чайковского с обеих сторона) северо-восток до проспекта Абая, с южной стороны проспекта Абая по улице Ергешбаева, с улицы Ергешбаева до берега реки Сырдарьи, с берега Сырдарьи на северо-запад по улице Панфилова.
Промежуток домов №159-193 с нечетной стороны улице Желтоксан, промежуток домов №173-213 с нечетной стороны улицы Ы.Жахаева, промежуток домов №178-226 а с четной стороны по улице Ы.Жахаева, промежуток домов №46а-80 четной стороны с нечетной стороны №45-80 по улице Таукехана, промежуток домов четной стороны №46-86, нечетной стороны №39а-79а, с нечетной стороны улицы Т.Есетова, промежуток домов №22-68 четной стороны, №17а-57 нечетной стороны по улицы Аубакирова, промежуток домов №2-34 четный стороны, №1, 25 нечетной стороны по улице А.Тыныбаева, дома №27/1, 2, 29/1, 2, 74-114 по улице Бектурганова, дом №54 по проспекту Абая, промежуток домов №2а-24 на четной стороне, 1-25 нечетной стороны улицы Панфилова, промежуток домов с четной стороны с №6-46, 5-41а, с нечетной стороны по улице А.Бокейхана, промежуток домов №2-40 с четной стороны, №1-37 с нечетной стороны улица С.Садуакасова, промежуток домов №1-37 с нечетной стороны по улице Ергешбаева, многоэтажные дома №1/1-40,№6/1-70, №7/1-66, №8/1-40 по улице Чайковского, дома по улице Ергешбаева и Панфилова микрорайон Саулет "Южный".
Избирательный участок № 212.
Центр: средняя школа №12, микрорайон Саулет, без номера.
В границах: С проспекта Астана по проспекту Абая к югу до улицы А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана на восток до улицы Амангелды, по улице Амангелды на север до улицы Х.Тулкибаева, по улице Х.Тулкибаева на запад до улицы А.Ажарова, по улице А.Ажарова на север до проспекта Астана, по проспекту Астана на запад до проспекта Абая.
Многоэтажные дома №2, 3, 102, 109 по улице Амангельды. Многоэтажные дома №155, 122 по улице Ф.Скаткова. Многоэтажные дома №47,47а, 47б, 47в, 47г, 51, 51а, 51б по проспекту Абая, многоэтажные дома №10, 11 в микрорайоне Саулет, с улицы Ажарова до улицы Амангельды дома по обеим сторонам улиц Пазылова, Уалиева, Е.Хана, по проспекту Астана с нечетной стороны дома №1-31.
Избирательный участок № 213.
Центр: средняя школа №233, улица Амангельды, №1.
В границах: с улицы А.Бокейхана на восток до улицы Е.Кошербаева, с улицы Е.Кошербаева на север до проспекта Астана, по проспекту Астана на запад до улицы Амангельды, на юг до улицы А.Бокейхана.
Многоэтажные дома №62, 64, 66б, 72, 74 по улице А.Бокейхана, по улице Амангельды многоэтажные дома №100, 101, 103, 111. По улице Амангельды дома №107,110, 112, 113, 114,115,116,117,118,178. Многоэтажные дома №8, 9 в микрорайоне Саулет, дома №1 до 16 Саулет 41 квартал, улица Амангельды дом №111а, улица Коркыт ата 1 квартал дома №109/1, 109/2, 195, 198, №201-203, 206, 209, 211, 212, 214, 303, улица Коркыт ата 2 квартал дома №109-146, с улицы А.Ажарова до улицы Женис по обеим сторонам улицы Х.Тулкибаева. Многоэтажный дом №212 по улице Х.Тулкибаева, дома №1-43 по обеим сторонам улицы А.Дильманова, дома №1-52 по обеим сторонам улицы К.Абуова, с улицы Амангельды до улицы Е.Кошербаева дома по обеим сторонам улиц Е.Хана, Уалиева, А.Пазылова, дома №33-65 по нечетной стороне улицы Е.Кошербаева.
Избирательный участок № 214.
Центр: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский городской перинатальный центр женских консультацией", улица А.Бокейхана, №60.
В границах: Здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылординский городской перинатальный центр женских консультацией".
Избирательный участок № 215.

Орталығы: №187 орта мектеп, М. Шоқай көшесі, №147.
Шекарасы: Ә.Бөкейхан көшесінен Е.Көшербаев көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Астана даңғылына дейін, М.Шоқай көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесінің бойымен теміржол өткеліне дейін, теміржол желісінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін.
Шұғыла мөлтек ауданының №1а, 6а, 7а, 11 көп қабатты үйлері, Ә.Бөкейхан көшесінің жұп бетіндегі №2-6, 22, №30-38, №44-50, №88-122 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің тақ бетіндегі №105-145 үйлер аралығы, Б.Ибраева көшесінің екі бетіндегі №1-34 үйлер аралығы, Ә.Оразалиев көшесінің екі бетіндегі №№1-32 үйлер аралығы, Қармақшы көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Жалағаш көшесінің екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, Ә.Уәлиев көшесінің екі бетіндегі №3-25 үйлер аралығы, Шиелі көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің екі бетіндегі №143-223, №156-194 үйлер аралығы, Б.Мәтенова көшесінің екі бетіндегі №2-69 үйлер аралығы, П.Әбдірахманов көшесінің екі бетіндегі №1-106 үйлер аралығы, Сәулет №1-11 көшелеріндегі үйлер, Астана данғылының тақ бетіндегі №67-109 үйлер аралығы.
216 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағадарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі интернат үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, З.Шүкіров көшесі, №91.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағадарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі интернат үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
217 сайлау учаскесі.
Орталығы: №235 орта мектеп, Шұғыла мөлтек ауданы, нөмірсіз.
Шекарасы: Шұғыла мөлтек ауданындағы №1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б көп қабатты үйлер.
218 сайлау учаскесі.
Орталығы: №7 орта мектеп, Шұғыла мөлтек ауданы, нөмірсіз.
Шекарасы: Бұхарбай батыр көшесінен Ғ.Мұратбаев көшесінің солтүстік-шығысынан А.Яссауи көшесіне дейін, А.Яссауи көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесімен оңтүстік-батысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесімен солтүстік-батысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесіне дейінгі үйлер мен Шұғыла мөлтек ауданындағы көпқабатты тұрғын үйлер.
Шұғыла мөлтек ауданындағы № 25, 26, 26а, №27- 30, 32, 32а, 39, 40, №41- 45 көп қабатты үйлер, Бұхарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, жұп бетіндегі №128, 130, 132, 134, 136, 138, 140 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесіндегі №77, 79, 81, 83, 89, 91, 97, 99, 101, 103 үйлер аралығы. З.Шүкіров көшесіндегі №66/1, 67, 72 үйлер, А.Яссауи көшесіндегі №4-18 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесіндегі №141а, 479 кварталдың тақ бетіндегі №1-5, 7, 9, 9а, жұп бетіндегі №2, 4, 6 үйлер аралығы.
219 сайлау учаскесі.
Орталығы: №235 мектеп, Ғ.Мұратбаев көшесі, нөмірсіз.
Шекарасы: Теміржол желісінен Төле би көшесімен Бұқарбай батыр көшесіне дейін, Бұхарбай батыр көшесінің бойымен Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен Төле би көшесіне дейін.
Бұхарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №79-113 үйлер аралығы, Төле би тұйығының екі бетіндегі №5, 4, 5а, 4а, 18, 21, 9, 10 үйлер, №11, 12, 15, 17 үйлер, Төле Би көшесінің жұп бетіндегі №106-130, №146 үйлер аралығы,тақ бетіндегі №125, 127, 129, 129, 131, 133, 135, 153, 155 үйлер және №114, 137, 139 көп қабатты үйлер, Төле би тұйығының 3 кварталдағы үйлері, Ғ.Мүсірепов көшесінің №1а, №67, 69, 71, 73, 98, 100/3, 100/4 және нөмірсіз үйлер, А.Сәдуақасов көшесінің екі бетіндегі №60, 68,70, 72, 74, 76, 84, 86, 88, 90, 90а, №66б, 66в, 81, 83 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесінің екі бетіндегі №113, 115, 117, 119, 120, 122, 124 үйлер, Н.Төреқұлов көшесінің №73, 75, 79, 79а, 85, 81, 72, 70а, 68б, №85, 89, 91, 93, 97 үйлер, Береке көшесіндегі №3, 7, 56, 10, 144, 3 үйлер, Береке тұйығындағы №1-10 үйлер, А.Яссауи көшесіндегі №116, 1, 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 24, 28, 111, 13, 14, 15, 8 үйлер, А.Яссауи тұйығындағы №1а, 5, 7, 11, 1а, 1а, 5а, 11а, 15а, 16, 22, 14 үйлер, Шұғыла мөлтек ауданындағы №3, 5, 6, 7 көп қабатты үйлер.
220 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан Республикасы "Қызылорда облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ.Мүсірепов көшесі №75.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы "Қызылорда облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
221 сайлау учаскесі.
Орталығы: №189 орта мектеп, Белкөл кенті, нөмірсіз.
Шекарасы: М.Есмаханов көшесінің екі бетіндегі №1-62 үйлер аралығы, 2 линия көшесінің екі бетіндегі №1-40 үйлер аралығы, 3 линия көшесінің екі бетіндегі №39-62 үйлер аралығы, 1 линия тұйығындағы №51-62 үйлер аралығы, Зеленая көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Железнодорожный көшесінің екі бетіндегі №1-12 үйлер аралығы, Путейцев көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Путейцев тұйығының екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы, Қ.Әбдіқадіров көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы мен нөмірсіз қырық сегіз үйлер, Белкөл кентіндегі №1, 11, 12 көп қабатты үйлер, №1-6 кварталдардағы үйлер.
№ 222 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының юілім басқармасының "Қызылорда политехникалық коледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жібек жолы көшесі, №2а.
Шекарасы: Жібек жолы көшесімен солтүстікке қарай Ж.Өндірбаев көшесімен М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесімен солтүстік-шығысқа қарай теміржолға дейін, теміржолмен оңтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналымен батысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін.

Центр: средняя школа №187, улица М Шокая, №147.
В границах: От улицы А.Бокейхана далее по улице Е.Кошербаева на юго-восток до проспекта Астана, по улице М.Шокая на юго-восток до улицы С.Бейбарыса. По улице С.Бейбарыса до железной дороги, по железнодорожной линий на северо-запад до улицы А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана на юго-запад до улицы Е.Кошербаева.
В микрорайоне Шугыла многоэтажные дома №1а, 6а, 7а, 11а, по улице А.Бокейхана четной стороне дома №2-6, 22, №30-38, №44-50, №88-122, по улице Е.Кошербаева на нечетной стороне дома №105-145, по улице Б.Ибраева с обеих сторон дома №1-34, по улице Оразалиева с обеих сторон дома №1-32, по улице Кармакши с обеих сторон дома №1-27, по улице Жалагаш с обеих сторон дома №1-29, по улице Калиева с обеих сторон дома №3-25, по улице Шиели с обеих сторон дома №143-223, №156-194, по улице Матенова с обеих сторон дома №2-69, по улице Абдрахманова с обеих сторон дома №1-106, по улице Саулет №1-11, по проспекту Астана по четной стороне дома №64-109.
Избирательный участок № 216.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Дом интернат для престарелых и инвалидов общего типа" управлеение координации занятости и социальных программ Кызылординской области", улица З.Шукурова, №91.
В границах: Здания коммунального государственного учреждения "Дом интернат для престарелых и инвалидов общего типа" управлеение координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок № 217.
Центр: средняя школа №235, микрорайон Шугыла, без номера.
В границах: микрорайон Шугыла многоэтажные дома №1, 2 ,4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б.
Избирательный участок № 218.
Центр: средняя школа №7, микрорайон Шугыла, без номера.
В границах: От улицы Бухарбай батыра по улице Г.Муратбаева на северо-восток до улицы А.Яссауи, на улице А.Яссауи по юго-восток до улицы А.Бокейханова, по улице А.Бокейханова на юго-запад до улицы М.Шокая, по улице М.Шокая на северо-восток до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова на северо-запад до улицы Бухарбая батыра и многоэтажные дома в микрорайоне Шугыла.
Многоэтажные дома в микрорайоне Шугыла №25, 26, 26а, №27-30, 32, 32а, 39, 40, №41-45, по нечетной стороне по улице Бухарбая батыра №117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, по четной стороне дома №128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, дома по улице А.Бокейхана №77, 79, 81, 83, 89, 91, 97, 99, 101, 103, по улице З.Шукурова дома №66/1, 67, 72, дома по улице А.Яссауи №4-18, по улице М.Шокая №141а, сторона квартала 479 дома №1-5, 7, 9, 9а, по четной стороне дома №2, 4, 6.
Избирательный участок № 219.
Центр: средняя школа №235, микрорайон Шугыла, без номер.
В границах: От железнодорожной линии по улице Толе би до улицы Бухарбая батыра, по улице Бухарбая батыра до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева до железнодорожной линии, по железнодорожной линии до улицы Толе би, не включая многоэтажные дома по избирательному участку №199.
По улице Бухарбая батыра по нечетной стороне дома №79-113, по переулку Толе би с обеих сторон дома №4, 4а, 5, 5а, 18, 21, 9, 10, 11, 12, 15, 17, по улице Толе би по четной стороне дома №125, 127, 129, 131, 133, 135, 153, 155 и многоэтажные дома №114, 137, 139, по переулку Толе би дома по 3 кварталу, по улице Мусрепова №1а, 67, 69, 71, 73, 98, 100/3, 100/4 и дома без номера, по улице А.Садуакасова с обеих сторон дома №60, 68, 70, 72, 74, 76, 84, 86, 88, 90, 90а, 66б, 66в, 81, 83, по улице Алтынсарина с обеих сторон дома №113, 115, 117, 119, 120, 122, 124, по улице Торекулова дома №73, 75, 79, 79а, 85, 81, 72, 70а, 68б, 85, 89, 91, 93, 97, по улице Береке дома №1-10, по улице А.Яссауи дома №116, 1, 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 24, 28, 111, 13, 14, 15, 8, по переулку А.Яссауи дома №1а, 5, 7, 11, 1а, 1а, 5а, 11а, 15а, 16, 22, 14, в микрараион Шугыла многоэтажные дома №3, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 220.
Центр: Государственное коммунальное учреждения "Кызылординская областная инфекционная больница" управление здравоохранения Кызылординской области Республика Казахстан, улица Г.Мусрепова №75.
В границах: Здания государственного коммунального учреждения "Кызылординская областная инфекционная больница" управление здравоохранения Кызылординской области Республика Казахстан.
Избирательный участок № 221.
Центр: средняя школа №189, поселок Белькуль, без номера.
В границах: По улице Есмаханова с обеих сторон дома №1-62, по улице 2-ая линия с обеих сторон дома №1-40, 3-я линия с обеих сторон дома №51-62, по улице Зеленая с обеих сторон дома №1-23, по улице Железнодорожной с обеих сторон дома №1-12, по улице Путейская с обеих сторон дома №1-13, по переулку Путейцева с обеих сторон дома №1-10, по улице К.Абдикадирова с обеих сторон дома №1-22 и 48 домов без номера, многоэтажные дома в поселке Белькуль дома №1, 11, 12, дома 1-6 квартал.
Избирательный участок № 222.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский политехнический колледж" управления образования Кызылординской области, улица Жибек жолы, №2а.
В границах: По улице Жибек жолы на север по улице Арыскул (сейчас Жетибая Ондербаева) до улицы М. Шокая и по улице М.Шокая на юго-запад до улицы С.Бейбарыс, по улице С.Бейбарыс на северо-восток до железной дороги, от железной дороги к югу до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к востоку до улицы Жибек жолы.

Оңтүстік промзонада орналасқан №1-5 көп қабатты үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің екі бетіндегі №185-196 үйлер аралығы. Қойсары батыр көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Сәулет №12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41 кварталдарындағы үйлер, Қарабура әулие көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, С.Бейбарыс көшесінің тақ бетіндегі №1-35 үйлер аралығы және №1-9 аралығындағы көп қабатты үйлер, Р.Төлебаев көшесінің екі бетіндегі №1-39 үйлер аралығы, Е.Керейтбаев көшесінің екі бетіндегі №46-74 үйлер аралығы, А.Қожықовтар көшесінің тақ бетіндегі №39-93 үйлер аралығы, М.Исаев көшесінің екі бетіндегі №46-74 үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің екі бетіндегі №163-207 үйлер аралығы, Саяхат №1-35 көшедегі үйлер, Жібек жолы көшесіндегі №2б көп қабатты үй, "Сабалақ" саяжайы кешесінде орналасқан үйлер.
223 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тасбөгет кенті, №172 орта мектеп, С.Сейфуллин көшесі, №23а.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен С. Сейфуллин көшесінің бойымен солтүстікке қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінің бойымен шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінің бойымен екі беті солтүстікке қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін, Ә.Сапарбаев көшесімен шығысқа қарай Тасбөгет кентінің шекарасына дейін, Тасбөгет кентінің шекарасының бойымен оңтүстікке қарай Ш.Есенов көшесіне дейін.
Тасарық мөлтек ауданындағы №1-15 көп қабатты үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесіндегі №25-92, көп қабатты үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесінің екі бетіндегі №39-103 үйлер аралығы, №34 көп қабатты және №90 үй, Ж.Махамбетов көшесіндегі №41-95 үйлер аралығы, №89 үй және №31 көп қабатты үй, Ә.Молдағұлова көшесінің екі бетіндегі №39а-92 үйлер аралығы және №2, 3, көп қабатты үйлер, Н.Өткелбаев көшесінің екі бетіндегі №3-59 үйлер аралығы, Ә.Жанкелдин көшесінің екі бетіндегі №1-84 үйлер аралығы, А.Жанкин көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығымен №14,14а үйлер, Ә.Сапарбаев көшесінің жұп бетіндегі №12, 12а, 12б, 18, 22, 26, 28 үйлер, Ж. Әбілқасымов көшесінің екі бетіндегі №1-41 үйлер аралығы, №26,28,30,32,40 үйлер және нөмірсіз үйлер, Қ.Баймағамбетов көшесінің екі бетіндегі №38-70 үйлер аралығы, Т.Батыршаев көшесінің екі бетіндегі №21, 26, 27, 21а, 3, 34, 36, 38, 39, 41, 43/2 үйлер және нөмірсіз үйлер мен аралас санды №45, 46, 47, 48, 50, 72, үйлер, Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №27-60 мен тақ бетіндегі №25-59 үйлер аралығы және көп қабатты №28 үй, Ш.Есенов көшесіндегі №3, 26, 27 үйлер, Қ.Исмаилов көшесінің екі бетіндегі нөмірсіз алты үй, Сырдария көшесінің екі бетіндегі №7-12 үйлер аралығы, Е.Ертуғанов көшесінің екі бетіндегі №41-63 үйлер аралығы, Оразбаев көшесіндегі №63, 64 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі №1 үй.
224 сайлау учаскесі.

Многоэтажные дома №1-5, расположенные на южной стороне промзоны, по улице Е.Кошербаева с обеих сторон дома №185-196, по улице Койсары батыр с обеих сторон дома №1-35, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31,32,33, 34, 35, 36,37, 38, 40, 41 квартала Саулет, по улице Карабура аулие с обеих сторон дома №1-30, по улице С.Бейбарыс по нечетной стороне дома №1-35 и многоэтажные дома №1-9, по улице Толебаева с обеих сторон дома №1-39, по улице Е. Керейтбаева с обеих сторон дома №46-74, по улице А.Кожакова нечетной стороне дома №39-93, по улице М.Исаева с обеих сторон дома №46-74, по улице Женис с обеих сторон дома №163-207, №1-35 по улице Саяхат, многоэтажные дома №2б по улице Жибек жолы, дома в дачном участке "Сабалак".
Избирательный участок № 223.
Центр: поселок Тасбугет, средняя школа №172, улица С. Сейфуллин, №23а.
В границах: От улицы Ш.Есенова по улице С.Сейфуллина на север до улицы Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра на восток до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева с двух сторон по северной стороне до улицы А.Сапарбаева, по улице А.Сапарбаева на восток до границы поселка Тасбугет, от границы поселка Тасбугет к югу до улицы Ш.Есенова.
Многоэтажные дома №1-15 в микрорайоне Тасарык, по улице С.Сейфуллина №25-92, многоэтажные дома №39-103 по улице Г.Муратбаева с обеих сторон, многоэтажный дом №34 и №90, по улице Ж.Маханбетова дома №41-95, дом №89 и многоэтажный дом №31, по улице А.Молдагуловой с обеих сторон дома №39а-92 и многоэтажные дома №2, 3, по улице Н.Откелбаева с обеих сторон дома №3-59, по улице А.Жанкельдина с двух сторон дома №1-84, по улице А.Жанкина с обеих сторон дома №1-45 и дома №14, 14а, по улице Сапарбаева по четной сторона дома №12, 12а, 12б, 18, 22, 26, 28, по улице Ж.Абилкасымова с обеих сторон дома №1-41, дома №26, 28, 30, 32, 40 и без номера, по улице К.Баймаганбетова с обеих сторон дома №38-70, по улице Т.Батыршаева с обеих сторон дома №21, 26, 27, 21а, 3, 34, 36, 38, 39, 41, 43/2, и без номера и смешанные числа №45, 46, 47, 48, 50, 72, по улице Жанкожа батыра по четной стороне №27-60 и нечетной стороне дома №25-59 и многоэтажные дома №28, по улице Ш.Есенова №3, 26, 27, по улице К.Исмаилова с обеих сторон 6 домов без номера, по улице Сырдарья с обеих сторон дома №7-12, по улице Е.Ертуганова с обеих сторон дома №41-63, по улице А.Оразбаева №63-64, по улице Сары-арка дом №1.
Избирательный участок № 224.

Орталығы: №176 орта мектеп, Тасбөгет кенті, Ғ.Мұратбаев көшесі, №2.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен М.Шоқай көшесінің бойымен Оңтүстікке қарай су торабына дейін, су торабынан солтүстік-шығысқа қарай Тасбөгет кентінің шекарасына дейін, Тасбөгет кентінің шекарасынан солтүстік-шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесінің бойымен батысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін және Гидроузел елді мекендерін қоса қамтиды.
Ә.Молдағұлова көшесінің екі бетіндегі №2-30, 38, 42а, 62 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов көшесінің екі бетіндегі №2-30 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің екі бетіндегі №2-30 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесінің екі бетіндегі №2-30а үйлер аралығы, Абай көшесінің екі бетіндегі №1-38 үйлер аралығы, Тәуелсіздік көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің екі бетіндегі №1-16 үйлер аралығы, Гидроузел елді мекенінің тақ бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, С.Майқанова көшесіндегі №1, 2, 5, 11 үйлер, Ш.Есенов көшесіндегі №10, 12, 30 үйлермен №18, 20, 22 көп қабатты үйлер, Наурыз мөлтек ауданындағы көп қабатты №7-11а үйлер аралығы, №14, 15, 17, 19а үйлер, Ә.Жанкелдин көшесіндегі №1, 3а, 10а, 11а, 13а, 15а, 17а, 21а, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33а, 34, 36, 38а, 42, 44, 48, 49, 50, 50а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 58 үйлер және нөмірсіз үй. А.Жанкин көшесіндегі №3, 17, 19, 21, 24, 28а, 29а, 31а,32а, 33а, 35, 36, 37а, 38а, 43а, 45, 47а, 49а, 40, 40а, 41, 51, 55, 57 үйлер, Ж.Әбілқасымов көшесіндегі №8а, 36, 39а, 40а, 42а, 44а, 51а, 53, 55а, нөмірсіз екі үй, Н.Өткелбаев көшесінің екі бетіндегі №1-12 үйлер аралығы, №1а, 2а, 3а, 5а, 11а, 16, 19, 22а,25а, 32, 34, 35, 37, 39а, 41а, 44а,46, 47а, 50а, 51, 54а, 56а,56, 57, 59, 65, 75 үйлер және нөмірсіз екі үй. Т.Батыршаев көшесіндегі №1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 14а, 15а, 19а, 20, 22, 24, 30а, 72, нөмірсіз алты үй, Қ.Исмаилов көшесінің екі бетіндегі нөмірсіз үш үй, "Еңбек", "Эдельвейс", "Орбита" саяжайында орналасқан үйлер.
225 сайлау учаскесі.
Орталығы: №11 орта мектеп, Тасбөгет кенті, З.Шүкіров көшесі, №1.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен С.Сейфуллин көшесі бойымен солтүстікке қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесі бойымен шығысқа Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесімен /қоспай/ солтүстікке қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін, Ә.Сапарбаев көшесі бойымен батысқа қарай Абай көшесіне дейін, Абай көшесі бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен батысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесі бойымен оңтүстікке қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесімен шығысқа қарай С.Сейфуллин көшесіне дейін.

Центр: средняя школа №176, поселок Тасбугет, улица Г.Муратбаева, №2.
В границах: От улицы Ш.Есенова по улице М.Шокая по южному направлению водоканала, от водоканала на северо-запад до границы поселка Тасбугет, от границы поселка Тасбугет до северо-западной стороны улицы Ш.Есенова, по улице Ш.Есенова по западному направлению до улицы М.Шокая и охватывает поселение Гидроузла.
По улице А.Молдагулова с обеих сторон дома №2-30, 38, 42а, 62, по улице Ж.Махамбетова с обеих сторон дома №2-30, по улице Г.Муратбаева с обеих сторон дома №2-30, по улице С.Сейфуллина с обеих сторон дома №2-30а, по улице Абая с обеих сторон дома №1-38, по улице Тауелсиздик с обеих сторон дома №1-20, по улице М.Шокай по обеих стороны дома №1-16, по нечетной стороне поселения Гидроузла дома №1-21, по улице С.Майканова дома №1, 2, 5, 11, по улице М.Есенова дома №10, 12, 30, и многоэтажные дома №18, 20, 22, многоэтажные дома в микрорайоне. Наурыз №7-11а, дома №14, 15, 17, 19а, по улице А.Жанкелдина дома №1, 3а, 10а, 11а, 13а, 15а, 17а, 21а, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33а, 34, 36, 38а, 42, 44, 48, 49, 50, 50а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 58 и без номера, дома 49а, 40, 40а, 41, 51, 55, 57, по улице Ж.Абилкасымова 8а, 36, 39а, 40а, 42а, 44а, 51а, 53а, 55а и без номера два дома, по улице Откелбаева по обеих стороны дома №1-12, 1а, 2а, 3а, 5а, 11а, 16, 19, 22а, 25а, 32, 34, 35, 37, 39а, 41а, 44а, 46, 47а, 50а, 51, 54а, 56а, 56, 57, 59, 65, 75 и два дома без номера, по улице Т.Батыршаева дома №1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 14а, 15а, 19а, 20, 22, 24, 30а, 72 и шесть домов без номера, по улице К.Исмаилова с обеих сторон три дома без номера, дома в дачных участках "Еңбек", "Эдельвейс", "Орбита".
Избирательный участок № 225.
Центр: школа №11 поселок Тасбугет, улица З.Шукирова, №1.
В границах: С улицы Ш.Есенова по улице С.Сейфуллина на север до улицы Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра на восток до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева (не включая) на север до улицы А.Сапарбаева, по улице А.Сапарбаева на западную сторону до улицы Абая, по улице Абая на восток до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма на западную сторону до улицы З.Шукирова, по улице З.Шукирова на южную сторону до улицы Ш.Есенова, по улице Ш.Есенова на восток до улицы С.Сейфуллина.

З.Шүкіров көшесінің екі бетіндегі №1-53 үйлер аралығы және №12, 14 көп қабатты үйлер, М.Шоқай көшесінің екі бетіндегі №15-113 үйлер аралығы және №18а, 18б, 20 көп қабатты үйлер, Ленин көшесінің екі бетіндегі №19а-141 үйлер аралығы, Абай көшесінің тақ бетіндегі №21-207 және жұп бетіндегі 38а-94 үйлер аралығы және көп қабатты №40 үй, С.Сейфуллин көшесінің екі бетіндегі №25-98 үйлер аралығы және көп қабатты №23, 42 үйлер, Жанқожа батыр көшесінің екі бетіндегі №20-26 үйлер аралығы, Қ.Баймағанбетов көшесінің екі бетіндегі №9а-41 үйлер аралығы және №7а көп қабатты үй, Ә.Сапарбаев көшесінің тақ бетіндегі №1, 1а үйлер және жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Ж.Бәкішев көшесіндегі №1, 3 үйлер, Қ.Ешмаханов көшесінің жұп бетіндегі №2-18 және тақ бетіндегі №1-19 үйлер аралығы және №149 үй, Қ.Әбенов көшесінің жұп бетіндегі №4-16 және тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы мен №25 үй, Абай тұйығындағы №159, 165, 163, 167 үйлер, М.Абдраманов көшесінің екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы және №167, 169, 171, 172 үйлер, М.Дүйсенов көшесінің жұп бетіндегі №10, 18, 20 үйлермен тақ бетіндегі №1, 3, 11, 13, 165 және нөмерсіз бір үй, Н.Рахмет жырау көшесінің тақ бетіндегі №1-5 үйлер аралығы, Школьная көшесіндегі №2, 4 үйлер.
№ 226 сайлау учаскесі.
Орталығы: С.Майқанова атындағы мәдениет үйі, Тасбөгет кенті, Ш.Есенов көшесі, №5.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен З.Шүкіров көшесінің бойымен (қоспай) солтүстік-шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстік-батысқа қарай су торабына дейін, су торабынан Амангелді көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесінің бойымен шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін.
Е.Жүнісбаев көшесінің екі бетіндегі №3-31 жер үйлер аралығы, Аманкелді көшесінің екі бетіндегі №3-64 үйлер аралығы, Аманкелді көшесіндегі №1-12 және №60-70а көп қабатты үйлер аралығы, М.Мәметова көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, С.Мыханов көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесіндегі №1, 1а, 3, 5, 7 үйлер, Жанқожа батыр көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, C.Мауленов тұйығындағы №5, 6, 7, 8, 10 үйлер, Қ.Баймағанбетов көшесіндегі (ескі аурухананың ішкі аумағында орналасқан) №2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 үйлер, З.Мамбетов тұйығындағы №1-10 үйлер аралығы, М.Көпірбаев тұйығындағы №1-6 үйлер аралығы, М.Бекхожаева тұйығындағы №1, 2, 4 үйлер, Н.Рахмет жырау көшесіндегі №2 үй, Наурыз мөлтек ауданындағы №1-5, №18-32 аралығындағы және №6а, 13, 34, 40, 78, 80 көп қабатты үйлер, "Мелиоратор", "СПМК-52", "Сантехник", "Аэропорт", "Обоводнитель", "Тепловик", "Рахат" саяжайларында орналасқан үйлер.
227 сайлау учаскесі.

Дома №1-53 по обеим сторонам и многоэтажные дома №12, 14 по улице улице З.Шукирова, дома №15-113 по обеим сторонам и многоэтажные №18а,18б, 20 по улице М.Шокая, дома №19а-141 по улице Ленина, по нечетной стороне дома №21-207 и четной стороне дома №38а-94, многоэтажный дом №40 улицы Абая, дома №25-98 по обеим сторонам и многоэтажные дома №23,42 по улице С.Сейфуллина, дома №20-26 по обеим сторонам улицы Жанкожи батыра, дома №9а-41 по обеим сторонам и многоэтажный дом №7а улицы К.Баймаганбетова, по нечетный стороне дома №1,1а и четная стороне дома №2-10 улицы А.Сапарбаева, дома №1,3 по улице Ж.Бакишова, по четный стороне дома №2-18 и нечетной стороне дома №1-19 и дом №149 улицы К.Ешмаханова, по четной стороне дома №4-16 и нечетной стороне дома №1-7 и дом №25 улицы К.Абенова, дома №159, 165, 163, 167 по переулку Абая, дома №1-10 по обеим сторонам дома №167, 169, 171, 172 улицы М.Абдраманова, по четной стороне дома №10, 18, 20 и нечетной стороне дома №1, 3, 11, 13, 165 и дом без номера улицы М.Дуйсенова, по нечетной стороне дома №1-5 улицы Н.Рахмет жырау, дома №2,4 по улице Школьная.
Избирательный участок № 226.
Центр: Дом культуры им. С.Майкановой, поселок Тасбугет, улица Ш.Есенова, №5.
В границах: От улицы Ш.Есенова по улице З.Шукурова в северо-восточном направлении до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма в юго-западном направлении до водной скважины, от водной скважины по улице Амангельды к северо-востоку до улицы Ш.Есенова, от улицы Ш.Есенова к востоку до улицы.
По обе стороны Е.Жунисбаева между домами №3-31, по обе стороны улицы Амангельды между домами №3-64, многоэтажные дома №1-12 и №60-7а по улице Амангельды, по обе стороны улицы М.Маметовой между домами №1-23, по обе стороны улицы С.Мыханова между домами №1-30, дома №1, 1а, 3, 5, 7 по улице Ш.Есенова, по обе стороны улицы Жанкожа батыра между домами №1-15, дома №5, 6, 7, 8, 10 переулка С.Мауленова, дома №2-7, №9, 10 по улице К.Баймаганбетова (находится внутри территории старой больницы), дома №1-10 в переулке З.Мамбетова, дома №1-6 в переулке М.Копирбаева, дома №1, 2, 4 в переулке М.Бекхожаева, дом №2 по улице Н.Рахмет жырау, многоэтажные дома №1-5, №18-312, №6а,13, 34 ,40, 78, 80 микрорайон Наурыз, дома находящиеся в садовых участках "Мелиоратор", "СПМК-52", "Сантехник", "Аэропорт", "Обоводнитель", "Тепловик", "Рахат".
Избирательный участок № 227.

Орталығы: №143 орта мектеп, Аксуат ауылдық округі, Ж.Махамбетов ауылы, Абай көшесі, №10.
Шекарасы: Ақсуат ауылдық округі, Ж.Махамбетов ауылы.
228 сайлау учаскесі.
Орталығы: №218 орта мектеп, Ақжарма ауылдық округі, Ақжарма ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, №10.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округі, Ақжарма ауылы және Гидроузел учаскесінің тұрғын үйлері.
229 сайлау учаскесі.
Орталығы: №215 орта мектеп, Ақжарма ауылдық округі, Талдыарал елді мекені.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округі, Талдыарал, Қубас және Қалғандария елді мекендері.
230 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақ республикалық лепрозорийі, Ақхарма ауылдық округі, Талдыарал елді мекені.
Шекарасы: Қазақ республикалық лепрозорийі ғимараты.
231 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қосышыңырау ауылдық округі, Абай мәдениет үйі, Абай ауылы, Бейбітшілік көшесі, №22.
Шекарасы: Қосшыңырау ауылдық округі, Абай және Досан ауылдары.
232 сайлау учаскесі.
Орталығы: №179 орта мектеп, Қарауылтөбе ауылдық округі, Қарауылтөбе ауылы.
Шекарасы: Қарауылтөбе ауылдық округі.
233 сайлау учаскесі.
Орталығы: №39 орта мектеп, Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек ауылы, Абылайхан, №61.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек ауылы.
234 сайлау учаскесі.
Орталығы: №178 орта мектеп, Талсуат ауылдық округі, Талсуат елді мекені, Құнанбаев көшесі, №46.
Шекарасы: Талсуат ауылдық округі, Талсуат, Геолог және 11 разъезд елді мекендері және "Строитель", "Дружба", "Бозыарқаш", "Прудхоз-Жулдыз" саяжайлары.
235 сайлау учаскесі.
Орталығы: №169/1 ЗК, Төле би көшесі, №112.
Шекарасы: ЗК №169/1 мекемесі.
236 сайлау учаскесі.
Орталығы: №145 негізгі мектеп, Бірқазан станциясы.
Шекарасы: Бірқазан ауылы және Көкжиде разъезді.
237 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бастауыш мектеп, Иіркөл учаскесі.
Шекарасы: Иіркөл елді мекені.
238 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық туберкулезге қарсы диспансер" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасбөгет кенті, Есенов көшесі, №19.
Шекарасы: Қалалық туберкулезге қарсы күрес диспансері.
239 сайлау учаскесі.
Орталығы: №128 негізгі мектеп, Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек станциясы, 1 учаске.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек теміржол стансасы.
240 сайлау учаскесі.
Орталығы: №175 негізгі мектеп, Кызылөзек ауылдыө округі, Айнакөл елді мекені.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округі, Айнакөл елді мекені.
241 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 2019 әскери бөлімі, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз.
Шекарасы: № 2019 әскери бөлімі.
242 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, З.Шүкіров көшесі, №7.
Шекарасы: Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
243 сайлау учаскесі.
Орталығы: №101 орта мектеп, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз.

Центр: средняя школа №143, аул Ж.Маханбетова, улица Абая, №10.
В границах: Сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова.
Избирательный участок № 228.
Центр: средняя школа №218, село Акжарма, улица А.Молдагуловой, №10.
В границах: село Акжарма, сельский округ Акжарма и жилые дома участка Гидроузел.
Избирательный участок № 229.
Центр: средняя школа №215, село Талдыарал, сельский округ Акжарма.
В границах: населенные пункты Талдыарал, Кубас и Калгандария, сельский округ Акжарма.
Избирательный участок № 230.
Центр: Казахский республиканский лепрозорий, населенный пункт Талдыарал.
В границах: здание Казахский республиканский лепрозорий.
Избирательный участок № 231.
Центр: дом культуры Абая, улица Бейбитшилик, №22.
В границах: село Абай и Досан, сельский округ Косшынырау.
Избирательный участок № 232.
Центр: средняя школа №179, село Караултобе, сельский округ Караултобе.
В границах: сельский округ Караултобе.
Избирательный участок № 233.
Центр: средняя школа № 39, аул Караузяк, улица Абылайхана, №61.
В границах: село Караузяк, сельский округ Кызылозек.
Избирательный участок № 234.
Центр: средняя школа №178, село Талсуат, улица А.Кунанбаева, №46.
В границах: село Талсуат, Геолог и 11 разъезд, сельский округ Талсуат, и дачи "Строитель", "Дружба", "Базыаркаш", "Трудхоз-Жулдыз".
Избирательный участок № 235.
Центр: №169/1 3К, улица Толе би, №112.
В границах: учреждение 3К № 169/1.
Избирательный участок № 236.
Центр: основная школа №145, станция Бирказан.
В границах: село Бирказан и разъезд Кокжиде.
Избирательный участок № 237.
Центр: начальная школа, участок Иирколь.
В границах: село Иирколь.
Избирательный участок № 238.
Центр: Управление здравоохранения Кызылординской области государственное коммунальное учреждения "Кызылординский городской противотуберкулезный диспансер", поселка Тасбугет, улица Есенова, №19.
В границах: Здание управление здравоохранения Кызылординской области государственного коммунального учреждения "Кызылординский городской противотуберкулезный диспансер".
Избирательный участок № 239.
Центр: основная школа №128, станция Караузяк, 1 участок.
В границах: железнодорожная станция Караузяк, сельский округ Кызылозек.
Избирательный участок № 240.
Центр: основная школа №175, село Айнаколь.
В границах: село Айнаколь, сельский округ Кызылозек.
Избирательный участок № 241.
Центр: военная часть №2019, улица Жибек жолы без номера.
В границах: военная часть №2019.
Избирательный участок № 242.
Центр: Управление здравоохранения Кызылординской области "Областной наркологический центр" государственное коммунальное казенное предприятие, улица З.Шукурова, №7.
В границах: Областной наркологический диспансер.
Избирательный участок № 243.
Центр: средняя школа №101, улица Жибек жолы без номера.

Шекарасы: Жібек жолы көшесінен Ж.Өндірбаев көшесінің солтүстік-шығыс жағымен М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінің солтүстік-батыс жағымен Астана даңғылына дейін, Астана даңғылының жұп №2-110 бетімен Жібек жолы көшесіне дейін.
Алматы көшесінің екі бетіндегі №1-99 үйлер аралығы, С.Жүнісов көшесінің екі бетіндегі №2-132 үйлер аралығы, О.Нұрхабаев көшесінің екі бетіндегі №1-132 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің екі бетіндегі №147-184 үйлер аралығы, Т.Мырзабекұлы көшесінің екі бетіндегі №1-34 үйлер аралығы, Ж.Түменбаев көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Е.Керейтбаев көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, М.Исаев көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Түркістан көшесінің екі бетіндегі №1-102 үйлер аралығы, С.Боханұлы көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің екі бетіндегі №100-162 үйлер аралығы, Аманкелді көшесінің екі бетіндегі №121-132 үйлер аралығы, С.Жүнісов көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, Н.Есқазы көшесінің екі бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, И.Құтпанов көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Г.Ковтунов көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, Ж.Әбдірашов көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, М.Мақатаев көшесінің екі бетіндегі №1-16 үйлер аралығы, Ш.Ермағанбетова көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Н.Ажаров көшесінің екі бетіндегі №22-42 үйлер аралығы, Ә.Ибраев көшесінің екі бетіндегі №30-42 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №196-242 үйлер аралығы, М.Сапарғалиев көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Ағайынды Қожықовтар көшесінің тақ бетіндегі №1-38 үйлер аралығы, М.Сарбасов көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, Жетісу көшесінің екі бетіндегі №1-54 үйлер аралығы, Ж.Өндірбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Астана көшесінің тақ бетіндегі №1-109 үйлер аралығы.
244 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қуат Амлон Мұнай" біріккен кәсіпорын кеніші орталығы.
Шекарасы: "Қуат Амлон Мұнай" біріккен кәсіпорнының вахталық кеніш орталығы.
245 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Ай-дан Мұнай" акционерлік қоғамының кеніші орталығы.
Шекарасы: "Ай-дан Мұнай" акционерлік қоғамының вахталық кеніш орталығы.
246 сайлау учаскесі.
Орталығы: "ҚазГерМұнай" біріккен кәсіпорын кеніші орталығы.
Шекарасы: "ҚазГерМұнай" біріккен кәсіпорнының вахталық кеніш орталығы.
247 сайлау учаскесі.
Орталығы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлік қоғамы №1 кеніші орталығы.
Шекарасы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлік қоғамының №1 вахталық кеніш орталығы.
248 сайлау учаскесі.
Орталығы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлік қоғамы №2 кеніші орталығы "Арысқум".
Шекарасы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлік қоғамының №2 вахталық кеніш орталығы "Арысқум".
249 сайлау учаскесі.

В границах: С улицы Жибек жолы улица Ж.Ондирбаева с северо-восток до улицы М.Шокая, с северо-запада улица М.Шокая до проспекта Астана, по проспекту Астана четная сторона ю2-110 до улицы Жибек жолы.
Дома №1-99 с обеим сторон по улице Алматы, дома №2-132 с обеих сторон по улице С.Жунусова, дома №1-132 с обеих сторон по улице О.Нурхабаева, дома №147-184 с обеих сторон по улице Е.Кошербаева, дома №1-34 с обеих сторон по улице Т.Мырзыбекулы, дома с №1-26 по обеим сторонам улицы Ж.Муменбаева, дома №1-45 с обеих сторон по улице Е.Керейтбаева, дома №1-45 с обеих сторон улицы М.Исаева, дома №1-102 с обеих сторон улицы Туркестан, дома №1-23 с обеих сторон улицы С.Букейханова, дома №100-162 с обеих сторон улицы Женис, дома №121-132 с обеих сторон улицы Амангельды, дома №1-24 с обеих сторон улицы С.Жунусова, дома №1-14 с обеих сторон улицы Н.Есказы, дома №1-13 с обеих сторон улицы И.Кутпанова, дома №1-22 с обеих сторон по улице Г.Ковтунова, дома №1-22 с обеих сторон по улице Ж.Абдраманова, дома №1-22, №1-16 с обеих сторон по улице М.Макатаева, дома №1-26 с обеих сторон по улице Ш.Ермаганбетова, дома №22-42 с обеих сторон по улице Н.Ажарова, дома №30-42 с обеих сторон по улице А.Ибраева, дома №196-242 четная сторона по улице М.Шокая, дома №1-19 с обеих сторон по улице М.Сапаргалиева,дома №138 четная сторона улицы Б.Хаджиковых, дома №1-24 с обеих сторон по улице М.Сарбасова, дома №1-54 с обеих сторон по улице Жетису. Дома №1-35 нечетная сторона по улице Ж.Ондирбаева, дома №1-109 нечетная сторона по улице Астана.
Избирательный участок № 244.
Центр: совместное предприятие "Куат Амлон Мунай".
В границах: Вахтовый поселок, "Куат Амлон Мунай".
Избирательный участок № 245.
Центр: акционерное общества "Ай-Дан Мунай".
В границах: Вахтовый поселок акционерное общества "Ай-Дан Мунай".
Избирательный участок № 246.
Центр: совместное предприятие "Каз Гер Мунай".
В границах: Вахтовый поселок, совместное предприятие "Каз Гер Мунай".
Избирательный участок № 247.
Центр: акционерное общества "Петро Казастан Кумколь Ресорсиз" №1.
В границах: Вахтовый поселок, "Петро Казастан Кумколь Ресорсиз" №1.
Избирательный участок № 248.
Центр: акционерное общества №2 нефтяной центр "Арыскум" ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз.
В границах: акционерное общества №2 вахтовый нефтяной центр "Арыскум" ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз.
Избирательный участок № 249.

Орталығы: №120 орта мектеп, М.Қаржаубаев көшесі, №6
Шекарасы: Теміржол желісінен Б.Момышұлы көшесінің бойымен солтүстікке қарай (Колос көп қабатты үйімен Бейбітшілік көшесінің жұп жағындағы үйлерді қоса алғанда) Н.Сералиев көшесіне дейін, Н.Сералиев көшесімен (қоспай) батысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен шығысқа қарай Б.Момышұлы көшесіне дейін.
Б.Момышұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, О.Исаев көшесінің екі бетіндегі №1-89 үйлер аралығы, М.Дулатов көшесінің екі бетіндегі №1-69 үйлер аралығы, Колос көп қабатты үй, С.Бакаев тұйығындағы нөмірсіз бес үй, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №48-74 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің екі бетіндегі №1-58 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі № 19-53 үйлер аралығы, Ш.Құдайбердіұлы көшесінің екі бетіндегі №51-143 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің екі бетіндегі №1-69 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев көшесінің екі бетіндегі №1-71 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің екі бетіндегі №1-37 үйлер аралығы.
250 сайлау учаскесі.
Орталығы: №261 орта мектеп, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесі, №2.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан Т.Тоқтаров көшесінің бойымен шығысқа қарай Әбу Насыр Әл-Фараби көшесіне дейін, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесімен солтүстікке қарай С.Асфандияров көшесіне дейін, С.Асфендияров көшесімен шығысқа қарай Хозцентр каналына дейін, Хозцентр каналының бойымен солтүстік-батысқа қарай Қарауылтөбе ауылдық округіне баратын жаңа тас жолға дейін, жаңа тас жол бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстік-батысқа қарай Т.Тоқтаров көшесіне дейін.
Т.Тоқтаров көшесінің жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің тақ бетіндегі №53-285 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №104-278 үйлер аралығы және нөмірсіз жиырма үй, Самал көшесінің жұп бетіндегі №36-154 үйлер аралығы, Жұлдыз көшесінің екі бетіндегі №1-117 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесінің екі бетіндегі №50-181 үйлер аралығы және нөмірсіз он бір үй, А.Әшірбеков көшесінің екі жақ бетіндегі №54-204 үйлер аралығы, А.Төлеубаев көшесі екі бетіндегі № 5-192 үйлер аралағы, Қызылжарма көшесіндегі нөмірсіз он бір үй, Б.Момышұлы көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Болашақ көшесінің жұп беті №116-186 үйлер, тақ беті №99-187 үйлер аралығы, Жұлдыз көшесі (484 квартал) көшесінің жұп беті №86-108 үйлер, тақ беті №87-109 үйлер; Талап көшесі (485 квартал) 35 нөмірсіз үй, 487 кварталда 12 нөмірсіз үй, 486 кварталда 15 нөмірсіз үй, Қызылжарма-3 бірінші көшесі №1-97 үй аралығы, Қызылжарма-3 үшінші көшесінің тақ беті №5-93 үйлер аралығы, жұп беті №12-92 үйлер аралығы; Қызылжарма-3 бесінші көшесінің тақ беті №1-89 үйлер, жұп беті №24-70 үйлер аралығы, Қызылжарма-3 жетінші көшесі №5-63 үйлер аралығы, Қызылжарма-3 тоғызыншы көшесі №7-35 үйлер аралығы.
251 сайлау учаскесі.
Орталығы: №211 орта мектеп, Мерей мөлтек ауданы нөмірсіз.
Шекарасы: Т.Рысқұлов көшесінен бастап оңтүстікке қарай Ыдырысов көшесімен И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесімен батысқа қарай Мерей мөлтек ауданындағы көп қабатты тұрғын үй ауласында орналасқан көшеге дейін, Мерей мөлтек ауданындағы көп қабатты тұрғын үй ауласында орналасқан көшемен солтүстікке қарай Т.Рысқұлов көшесіне дейін, Т.Рысқұлов көшесімен шығысқа қарай Ыдырысов көшесіне дейін.
Мерей мөлтек ауданындағы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 көп қабатты үйлер, О.Жандосов көшесіндегі №1а, 1б және нөмірсіз екі үйлер, О.Жандосов тұйығының екі бетіндегі №25-39 аралығындағы үйлер және нөмірсіз бір үй, №25/2, 25/3, 25/4, 25/7, 25/8 барақ үйлер, №25/2, №25/4 көп қабатты үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі №61 көп қабатты үй, Т.Рысқұлов көшесінің тақ бетіндегі №63-81 жеке үйлер және жұп бетіндегі №78 жеке үй, Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №1-11 жеке үйлер аралығы және №1 шағын қабатты үй, Ыдырысов тұйығының екі бетіндегі №1-16 үйлер және нөмірсіз төрт үйлер.
252 сайлау учаскесі.
Орталығы: №217 орта мектеп, Қорқыт ата көшесі, №113.
Шекарасы: Теміржол желісінен Әйтеке би көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесіне дейін, Бұхарбай батыр көшесімен оңтүстік шығысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесімен оңтүстік шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен солтүстік батысқа қарай Әйтеке би көшесіне дейін.

Центр: средняя школа №120, улица М.Каржаубаева, №6.
В границах: Начиная с железнодорожной станции по улице Б.Момышулы на север (многоэтажные дома по Колосу и включая четные дома по улице Мира) до улицы Н.Сералиева, не включая улицы Н.Сералиева на запад до железнодорожной станции, от железнодорожной станции на восток до Б.Момышулы.
Нечетные дома №1-73 по улице Б.Момышулы включая №1-89 четные и нечетные номера домов по улице О.Исаева. №1-69 четные и нечетные номера домов по улице М.Дулатова, многоэтажный дом Колос, пять домов без номера на переулке С.Бакаева, по улице Мира №48-74 четные номера домов, дома №1-58 по обе стороны улицы С.Лапина, нечетные номера домов №19-53 по улице Мира, дома №51-143 по обе стороны улицы Ш.Кудайбердиев, дома №1-69 по обе стороны улицы И.Тайманова, дома №1-71 по обе стороны улицы М.Каржаубаева, дома №1-37 по обе стороны улицы Б.Культекенова.
Избирательный участок № 250.
Центр: средняя школа №261, улица Абу Насыр Ал-Фараби, №2.
В границах: От канала Кызылжарма по улице Т.Токтарова на восток до улицы Абу Насыр Аль-Фараби, по улице Абу Насыр Ал-Фараби на север до улицы С.Аспендиярова, по улице С.Аспендиярова на восток до канала Хозцентр, по каналу Хозцентр на северо-запад до трассы в сторону сельского округа Караултобе, по трассе до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к юго-западу до улицы Т.Токтарова.
№2-14 четные номера домов улицы Т.Токтарова, №53-285 нечетные номера домов, №104-278 четные номера домов и 20 домов без номера улицы Абу Насыр Ал-Фараби. №36-154 четные номера домов улицы Самал, №1-117 номера домов по обе стороны улицы Жулдыз, №50-181 номера домов по обе стороны улицы Т.Турлыгулова и одиннадцать домов без номера, №54-204 номера домов по обе стороны улицы А.Аширбекова, №5-192 номера домов по обе стороны улицы А.Толеубаева, одиннадцать домов без номера по улице Кызылжарма, №1-27 номера домов по обе стороны улицы Б.Момышулы, №116-186 четные номера домов, №99-187 нечетные номера улицы "Болашак", №86-108 четные номера домов и нечетные номера №87-109 домов улицы Жұлдыз (484 квартал), 35 домов без номера улицы Талап (485 квартал), двенадцать домов без номера квартала 487, 15 домов без номера квартала 486, №1-97 номера домов первой улицы 3 Кызылжармы, нечетные номера №5-93 домов, четные стороны №12-92 домов третьей улицы 3 Кызылжармы, нечетная сторона домов №1-89 и четная сторона домов №24-70 пятой улицы 3 Кызылжармы, номера домов №5-63 седьмой улицы 3 Кызылжармы, номера домов №7-35 девятой улицы 3 Кызылжармы.
Избирательный участок № 251.
Центр: средняя школа №211 микрорайон "Мерей", без номера.
В границах: С улицы Т.Рыскулова на юг по улице Идирисова до улицы И.Журбы, с улицы И.Журбы на запад микрорайон Мерей до многоэтажных домов, с многоэтажных домов микрорайон Мерей на север до улицы Т.Рыскулова, с улицы Т.Рыскулова на восток до улицы Идирисова.
Многоэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 микрорайон Мерей, дома №1а, 1б и два без номера по улице О.Жандосова, дома №25-39, дом без номера по обеим сторонам, дома барачного типа № 25/2, 25/3, 25/4, 25/7, 25/8, многоэтажные дома №25/2, №25/4 по переулку О.Жандосова, многоэтажный дом №61 по улице Т.Рыскулова, по нечетной стороне дома №1-11 и дом полуторка №1 по улице Идирисова, частные дома №1-16 по обеим сторонам и четыре дома без номера по переулку Идирисова.
Избирательный участок № 252.
Центр: средняя школа №214, улица Коркыт ата, №113.
В границах: с железной дороги по улице Айтеке би на юго-восток до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра на юг до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата на юго-запад до улицы М.Шокая, по улице М.Шокая на юго-восток до улицы Толе би, по улице Толе би на северо-восток до железной дороги, с железной дороги на северо-запад до улицы Айтеке би.

Қорқыт ата көшесіндегі №134,136,136а,138а, 138б, 140 көп қабатты үйлер, Төле би көшесіндегі №137а, 139, 141, 141а, 145 көп қабатты үйлер.
253 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Көпсалалы ұлағат Қызылорда" колледжі, Абай даңғылы, №64.
Шекарасы: Сырдария қорғаныс бөгетінен Арай-Шұғыла саяжайына баратын бөгет жол бойымен Жібек жолы көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан Н.Ергешбаев көшесіне дейін, Н.Ергешбаев көшесінен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінен Мамыр көшесіне дейін, Мамыр көшесі бойымен Сырдария қорғаныс бөгетіне дейін.
Н.Ергешбаев көшесінің жұп бетіндегі №2-62б үйлер аралығы, Абай даңғылындағы №53, 55, 57, 59, 62, 62а, 64, 66, 66а, 66б, көп қабатты үйлер, Ы.Тоқтыбаев көшесінің екі бетіндегі №195-221 үйлер, Ы.Жахаев көшесінің екі бетіндегі №217-239 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесінің екі бетіндегі №82-111 үйлер аралығы, Т.Есетов көшесінің екі бетіндегі №81-115 үйлер аралығы, Т.Әубәкіров көшесінің екі бетіндегі №59-100 үйлер аралығы Майский тұйығының екі бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Шұғыла саяжайындағы нөмірсіз елу үй және Байқоңыр көшесіндегі №22а, 30, 38 үйлер аралығы, Мамыр көшесіндегі №4, 6, 10 үйлер аралығы, Алатау көшесіндегі №22 үй, Отырар көшесіндегі №31, 35, 43 үйлер аралығы.
254 сайлау учаскесі.
Орталығы: №144 орта мектеп, Қызылжарма ауылдық округі, Қ.Сексенбаев көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: Р.Батырбаев көшесі мен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің қиылысынан басталады. Р.Батырбаев көшесінен бастап Д.Сыздықов көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Ө.Маханбетов көшесіне дейін, Ө.Маханбетов көшесі бойымен солтүстікке қарай Қ.Сексенбаев көшесіне дейін, Қ.Сексенбаев көшесі бойымен солтүстік батысқа қарай Ә.Әбенов көшесіне дейін, Ә.Әбенов көшесі бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма №1 участкісіндегі нөмірсіз үйлерді қоса С.Нұргелдиев көшесінің аяғына дейін, С.Нұргелдиев көшесімен оңтүстікке қарай Р.Батырбаев көшесіне дейін, Р.Батырбаев көшесімен Ә.Әлімов көшесімен солтүстік батысқа қарай подстанцияға дейін. М.Әуезов көшесімен оңтүстік қарай Ш.Уалиханов көшесіне дейін, Ш.Уалиханов көшесінен оңтүстікке қарай Б.Дүйсенбиев көшесіне дейін. Б.Дүйсенбиев көшесінмен оңтүстікке қарай әскери бөлімшесіне дейін.
Р.Батырбаев көшесінің екі бетіндегі №1-86 үйлер аралығы, Р.Батырбаев көшесіндегі қабатты үйлер №1а, 2а үйлер Қ.Сексенбаев көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Новая көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің екі бетіндегі №1-12 үйлер аралығы, Фрунзе көшесінің екі бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, М.Әуезов көшесінің екі бетіндегі №1-10 үйлер аралығы, Амангелді көшесінің екі бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Л.Толстой көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Б.Дүйсенбиев көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің екі бетіндегі №1-26 үйлер аралығы, Н.Ілиясов көшесінің екі бетіндегі №1-58 үйлер аралығы, Ж.Ұстабаев көшесінің екі бетіндегі №1-61 үйлер аралығы, Ә.Әбенов көшесінің екі бетіндегі №1-60 үйлер аралығы, Д.Сыздықов көшесіндегі №1-9 үй аралығы, Ә.Әлімов көшесінің екі бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Ә.Әлімов тұйығы №1-5 үйлер аралығы, Р.Батырбаев тұйығындағы №9,15,13,45 үйлер, Ә.Әубакиров көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы. Қызылжарма №1 учаскесіндегі нөмірсіз үйлер.
255 сайлау учаскесі.

Многоэтажные дома №134, 136, 136а, 138а, 138б, 140 по улице Коркыт ата, многоэтажные дома №137а, 139, 141, 141а, 145 по улице Толе би.
Избирательный участок № 253.
Центр: колледж "Кызылординский многопрофильный Ұлағат", проспект Абая, №64.
В границах: От Сырдарьинской защитный дамбы до защитный полосы дачного участка "Арай-Шугыла", по улице Жибек жолы до проспекта Абая, с проспекта Абая до улицы Н.Ергешбаева, с улицы Н.Ергешбаева до улицы Желтоксана, с улицы Желтоксана до улицы Мамыр, с улицы Мамыр до Сырдарьинской защитной дамбы.
Дома №2-62б по четной стороне улицы Н.Ергешбаева, многоэтажные дома №53, 55, 57, 59, 62, 62б, 64, 66, 66а, 66б по проспекту Абая, дома №195-221 по обеим сторонам улицы И.Токтыбаева, дома №217-239 по обеим сторонам улицы Ы.Жахаева, дома №82-111 по обеим сторонам улицы Тауке хана, дома №81-115 по обеим сторонам улицы Т.Есетова, дома №59-100 по обеим сторонам улицы Т.Аубакирова, дома №1-9 по обеим сторонам переулка Майский, пятьдесят домов без номера дачного участка Шугыла и дома №22а, 30, 38 по улице Байконур, дома №4, 6, 10 по улице Мамыр, дом №22 по улице Алатау, дома №31, 35, 43 по улице Отырар.
Избирательный участок № 254.
Центр: средняя школа №144 сельский округ Кызылжарма улица К.Сексенбаева без номера.
В границах: начинается с перекрестка Р.Батырбаева и Абу Насыр Ал-Фараби. Начало с улицы Р.Батырбаева вдоль улицы Д.Сыздыкова на северо-восток до улицы О.Махамбетова, с улицы О.Махамбетова на север до улицы К.Сексенбаева, по улице А.Абенова на север, включая дома без номеров участка Кызылжарма №1 до конца улицы С.Нургелдиева, по улице С.Нургелдиева на юг до улицы Р.Батырбаева, с улицы Р.Батырбекова и Алимова на северо-запад до подстанций, с улицы М.Ауезова на юг до улицы Ш.Уалиханова, с улицы Ш.Уалиханова на юг до улицы Б.Дуйсенбиева, с улицы Б.Дуйсенбиева на юг до военной части.
По улице Р.Батырбаевапо обеим сторонам между домами №1-86, по улице Р.Батырбаева многоэтажные дома №1а, 2а, по улице К.Сексенбаева по обеим сторонам дома №1-19, по улице Новая по обеим сторонам дома №1-13, по улице Ш.Уалиханова по обеим сторонам дома №1-12, по улице Фрунзе по обеим сторонам дома №1-7, по улице М.Ауезова по обеим сторонам улицы дома №1-10, по улице Амангельды по обеим сторонам улицы дома №1-11, по улице Л.Толстого по обеим сторонам улицы дома №1-19, по улице Б.Дуйсенбиева по обеим сторонам улицы дома №1-20, по улице Г.Муратбаева по обеим сторонам улицы дома №1-26, по улице Н.Ильясова по обеим сторонам улицы дома №1-58, по улице Ж.Устабаева по обеим сторонам улицы дома №1-61, по улице А.Абенова по обеим сторонам улицы дома №1-60, по улице Сыздыкова дома №1-9, по улице А.Алимова по обеим сторонам улицы дома №1-25, переулок А.Алимова дома №1-5, переулок Р.Батырбаева дома №9, 15, 13, 45, по улице А.Аубакирова по обеим сторонам улицы дома №1-30, участок №1 Кызылжарма дома без номеров.
Избирательный округ № 255.

Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "№2 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Б.Момышұлы, №49а.
Шекарасы: Теміржол желісінен Сүлеймен Ишан көшесі бойымен солтүстікке қарай шығысқа Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесі бойымен солтүстікке қарай Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісі бойымен шығысқа қарай Сүлеймен Ишан көшесіне дейін.
Б.Момышұлы көшесінің жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесінің жұп бетіндегі №2-62 үйлер мен тақ бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесінің жұп бетіндегі №2-58 үйлер мен тақ бетіндегі №1-67 үйлер аралығы, Сүлеймен Ишан көшесінің жұп бетіндегі №1-15а, 17-27а, 29-59б, 61-67 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №13, 17 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесінің тақ бетіндегі №31-41 және жұп бетіндегі №40-66 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің жұп бетіндегі №56-84 үйлер мен тақ бетіндегі №73-111 үйлер аралығы, Д.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №37-69 және жұп бетіндегі №36-66 үйлер аралығы, О.Жанәділов көшесінің №21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8 барақ үйлер, М.Қаржаубаев көшесінің тақ бетіндегі №75-115 үйлер аралығы.
256 сайлау учаскесі.
Орталығы: №261 орта мектеп, Әбу Насыр Әл-Фараби, №2.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Жастар көшесінің бойымен Қызылорда каналына дейін, Қызылорда-Хозцентр каналының бойымен солтүстік-батысқа қарай С.Асфандияров көшесіне дейін, С.Асфендияров көшесімен батысқа қарай Әбу Насыр Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесімен оңтүстікке қарай Т.Тоқтаров көшесіне дейін, Т.Тоқтаров көшесімен батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай Жастар көшесіне дейін.
Жастар көшесінің тақ бетіндегі №1-41 үйлер аралығы, Қосасар (400 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-90 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы, 1 Ынтымақ (401 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, 2 Ынтымақ (402 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-68 үйлер аралығы, 3 Ынтымақ (403 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-55 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесінің тақ бетіндегі №1-40 үйлер аралығы, Сағынбаев көшесінің екі бетіндегі №108-115 үйлер аралығы, Ақ жол көшесінің екі бетіндегі №1-21 үй, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №4-102 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Көктем көшесі екі жақ беті №1-5 үйлер аралығы, Болашақ көшесінің екі бетіндегі №1-114 үйлер аралығы, Талап (498 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-59 үйлер аралығы, Бірлік көшесінің екі бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Жаңарту көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Самал көшесінің жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесінің екі бетіндегі №1-55 үйлер аралығы, А.Әшірбеков көшесінің екі бетіндегі №1-53 үйлер аралығы, Нысанбай жырау көшесінің екі жағындағы №1-20 үйлер, Дәнекер көшесінде нөмірсіз жиырма бір үй, 477, 500,527 кварталдарындағы нөмірсіз жиырма сегіз үй Әбу Насыр Әл-Фараби (503 квартал) көшесіндегі нөмірсіз он үй, Әбу Насыр Әл-Фараби (501а квартал) көшесіндегі нөмірсіз бес үй.
257 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалалық білім бөлімінің "Нұрбесік" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жаппасбай батыр көшесі, нөмірсіз.

Центр: Госудасртвенное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №2" управление здравоохранения Кызылординской области", улица Б.Момышулы, №49а.
В границах: От железнодорожного вокзала по улице Сулейман Ишана на северо-восток до улицы Бейбитшилик, по улице Бейбитшилик на север до улицы Б.Момышулы, по улице Б.Момышулы на юго-запад до железной дороги на восток до улицы Сулейман Ишана.
По улице Б.Момышулы по четной стороне улицы дома №2-72, по улице С.Асфендиярова по четной стороне улицы дома №2-62 и по нечетной стороне улицы дома №1-73, по улице М.Дуйсенова по четной стороне улицы дома №2-58 и по нечетной стороне дома №1-67, по улице Сулейман Ишана по четной стороне улицы дома №1-15а, №17-27а, №29-59б, №61-67 дома, по улице Бейбитшилик по нечетной стороне дома №13, №17, по улице Ш.Кудайбердиев по нечетной стороне дома №31-41, по четной стороне дома №40-66, по улице И.Тайманова по четной стороне дома №56-84 и по нечетной стороне дома №73-111, по улице Д.Култекенова по нечетной стороне дома №37-69 и по четной стороне дома №36-66, по улице О.Жанадилова барачные дома №21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, по улице М.Каржаубаева по нечетной стороне улицы дома №75-115.
Избирательный участок № 256.
Центр: средняя школа №261, улица Абу Насыр Ал-Фараби, №2.
В границах: Начиная с канала Кызылжарма по улице Молодежной до канала Кызылорды, по каналу Кызылорда-Хозцентр на северо-запад до улицы С.Асфандиярова, по улице С.Асфандиярова на запад до улицы Абу Насыр Ал-Фараби, по улице Абу Насыр Ал-Фараби к югу до улицы Т.Токтарова, по улице Т.Токтарова к западу до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к югу до улицы Молодежной.
Нечетные номера домов №1-41 улицы Молодежной, номера домов №1-90 по обе стороны улицы Косасар (400 квартал), номера домов №1-30 по обе стороны улицы Мира, номера домов №1-45 по обе стороны улицы Мира 1 (401 квартал), номера домов №1-68 по обе стороны улицы Мира 2 (402 квартал), номера домов №1-55 по обе стороны улицы Мира 3 (403 квартал), нечетные номера домов №1-40 улицы Жасыл олке, номера домов №108-115 по обе стороны улицы Сагинбаева, номера домов №1-21 по обе стороны улицы Ак жол, четные номера домов №4-102 и нечетные номера домов №1-51 улицы Абу Насыр Ал-Фараби, нечетные номера домов №1-13 улицы Т.Токтарова, номера домов №1-5 по обе стороны улицы Көктем, номера домов №1-114 по обе стороны улицы Болашак, номера домов №1-59 по обе стороны улицы Талап (498 квартал), номера домов №1-11 по обе стороны улицы Бирлик, номера домов №1-45 по обе стороны улицы Жанарту, четные номера домов №2-34 улицы Самал, номера домов №1-55 по обе стороны улицы Турлыгулова, номера домов №1-53 по обе стороны улицы А. Аширбекова, номера домов №1-20 по обе стороны улицы Нысанбай жырау, 21 домов без номера улицы Данекер, 28 домов без номера кварталов № 477, 500, 527. Десять домов без номера улицы Абу Насыр Ал-Фараби (503 квартал), Пять домов без номера улицы Абу Насыр Ал-Фараби (501 а квартал).
Избирательный участок № 257.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Нурбесик" городского отдела образования, улица Жаппасбай батыр без номера.

Шекарасы: Қызылжарма каналынан оңтүстік-батыстан Светлый тұйығына дейін, Светлый тұйығынан (кірістірмей) оңтүстіктегі 1 Достық көшесіне дейін, 1 Достық (кірістірмей) оңтүстік-батысқа қарай №197 орта мектепке дейін. №197 орта мектептен оңтүстікке қарай Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесіне дейін, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесінен шығысқа қарай полигон станциясына дейін, полигон станциясынан оңтүстік шығысқа қарай Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесінен оңтүстікке қарай 303-304 кварталға дейін, 303-304 көшелердің шекарасынан шығысқа қарай Жезқазған трассасына дейін, Жезқазған трассасымен оңтүстікке қарай, ары қарай оңтүстік-батыс теміржолға дейін, теміржолдан солтүстік-батыстан теміржол веткасына дейін, нан өнімдері комбинатына дейін, теміржол веткасынан шығысқа қарай, әрі қарай солтүстік-шығыстан Қызылжарма каналына дейін.
Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесінің екі бетіндегі №1-42 үйлер аралығы, Сарыарқа көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, 301 кварталдағы №1-19 үйлер аралығы, 302 кварталдағы №1-11 үйлер аралығы, 303 кварталдағы нөмірсіз үйлер, 304 кварталдағы нөмірсіз үйлер, 305 кварталдағы нөмірсіз үйлер аралығы, 306 кварталдағы нөмірсіз үйлер, 307 кварталдағы нөмірсіз үйлер, 308 кварталдағы нөмірсіз үйлер, 320 кварталының екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, 324, 325, 326, 327, 328 кварталдағы үйлер, мал базар жанындағы №№1-75 үйлер, Асфальт завод жанындағы жаңа екі бетіндегі жеке үйлер №1-23, 308 кварталдағы нөмірсіз үйлер, 309 кварталының екі бетіндегі №1-29 үйлер аралығы, Мектеп жанындағы үйлердің екі беті №1-23 үйлер аралығы, Қазақстан көшесінің аяғындағы нөмірсіз үйлер, Қазақстан тұйығындағы нөмірсіз үйлер, Жаппасбай батыр көшесіндегі нөмірсіз үйлер, №1-21 үйлер, Мұнайшы көшесінің тақ бетіндегі №1-31 және жұп бетіндегі №2-40 үйлер аралығы және шағын қабатты №7, 10, 15, 16, №30-33 үйлер.
258 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Сенім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің емханасы, Ақмешіт мөлтек ауданы, №9.
Шекарасы: Ақмешіт мөлтек ауданындағы №1 ,2, 3, 4, 5, 6, 9, 9а, 14, 15, 16 көп қабатты үйлер.
259 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда көп салалы гуманитарлық-техникалық институты" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Шұғыла мөлтек ауданы, Ғ.Мұратбаев көшесі, №43.
Шекарасы: З.Шүкіров көшесінің қиылысынан бастап Бұхарбай батыр көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін, Қорқыт ата көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесі бойымен шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай Хангелдин көшесіне дейін, А.Хангельдин көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесінің бойымен шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінің бойымен шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесіне дейін.
З.Шүкіров көшесінің жұп бетіндегі №62, 64, 66 ,68, 68а, 70 және тақ бетіндегі №85, 87 үйлер, Шұғыла мөлтек ауданындағы №31, 34, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 58 көп қабатты үйлер, Бұхарбай батыр көшесінің жұп бетіндегі №20-126 үйлер аралығы, Бұхарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №41-75, 111б, №111-115 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің тақ бетіндегі №25-35 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №62-68 үйлер аралығы (№60 үй Қарттар үйі), М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №19-61, №61/2-141 аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №60-126 үйлер аралығы, М.Шоқай тұйығының (қазіргі Әбди Асаубаев көшесі) екі бетіндегі №1-41, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 55, 55/1, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4 үйлер және №68 көп қабатты үй, Төле би көшесінің жұп бетіндегі №100-108а үйлер аралығы, Қ.Баймағанбетов көшесінің тақ бетіндегі №29-51 үйлер аралығы, А.Хангельдин көшесінің тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, А.Хангельдин көшесінің жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ бетіндегі №105-111 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің жұп бетіндегі №96-118 үйлер аралығы, Ғ.Мүсірепов көшесінің тақ бетіндегі №51-63 үйлер аралығы, Ғ.Мүсірепов көшесінің жұп бетіндегі №46, 48 үйлер, Ш.Есенов көшесінің тақ бетіндегі №43-65 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесінің жұп бетіндегі №56-76 үйлер аралығы, Жалаңтөс Баһадүр көшесінің тақ бетіндегі №43а-61 үйлер аралығы, Жалаңтөс Баһадүр көшесінің жұп бетіндегі №24-34 аралығы, Курчатов тұйығының екі бетіндегі №1-21 үйлер аралығы.
260 сайлау учаскесі.

В границах: От канала Кызылжарма к юго-западу до переулка Светлый, не включая переулка Светлого к югу до улицы 1 Достык, не включая 1 Достык юго-западу до средняя школа №197. От средней школы №197 к югу до улицы 20 лет Независимость (П. Артемова), от улицы 20 лет Независимость (П. Артемова) к востоку до станции полигон, от станции Полигон к югу-востоку до улицы Наурыз, от улицы Наурыз к югу до 303-304 квартала, от границ 303-304 квартала к востоку до трассе Джезказган, по трассы Джезказган на юг, дальше на юго-запад до железной дороги, от железной дороги на северо-запад до железнодорожной ветки, до хлебопекарного комбината, от железнодорожной ветки к востоку, дальше от севере-восток до канала Кызылжарма.
Номера домов №1-42 по обе стороны улицы 20 лет Независимость (П. Артемова), номера домов №1-27 по обе стороны улицы Сарыарка, номера домов №1-19, 301 квартала, номера домов №1-11, 302 квартала, дома без номера 303 квартала, дома без номера 304 квартала, дома без номера 305 квартала, дома без номера 306 квартала, дома без номера 307 квартала, дома без номера 308 квартала, номера домов №1-35 по обе стороны квартала 320, дома кварталов 324, 325, 326, 327, 328, номера домов №1-75 возле скотного базара, номера частных новых домов №1-29 по обе стороны возле Асфальтного завода, дома без номера квартала 308, номера домов №1-29 по обе стороны квартала 309, номера домов №1-23 по обе стороны возле школы, дома без номера на конце улицы Казахстан, дома без номера переулка Казахстан, дома без номера улицы Жаппасбай батыра, номера домов №1-21, нечетные номера домов №1-31, четные номера домов №2-40 и малоэтажные дома №7,10,15,16,30,-33 по улице Мунайшы.
Избирательный участок № 258.
Центр: товарищества с ограниченной ответственности клиника "Сеним", микрорайон "Акмешит", №9.
В границах: Многоэтажные дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 9 а,14, 15, 16.
Избирательный участок № 259.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Многопрофильный гуманитарно-технический институт "Акмечеть" управление образования Кызылординской области", микрорайон "Шугыла", улица Г.Муратбаева №43.
В границах: С пересечения улица Бухарбай батыра и З.Шукирова на северо-запад до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата на юго-восток до улицы Шокая, по улице Шокая на восток до улицы Толе би, по улице Толе би на юг до улицы А.Хангельдина, по улице А.Хангельдина на юго-восток до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева на восток до улицы М.Шокая, по улице М.Шокая на юго-восток до улицы 3.Шукурова, по улице 3.Шукурова на восток до улицы Бухарбая батыра.
По четной стороне дома №62, 64, 66, 68, 68 а, 70 и нечетной стороне дома №85, 87 улицы 3.Шукирова, в микрорайоне "Шугыла" многоэтажные дома №31, 34, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 58, дома с №20 до №126 по четной стороне улицы Бухарбай батыра, дома с №41 до №75, №111б-115 по нечетной стороне улицы Бухарбай батыра, дома с №25-35 по нечетной стороне улицы Г.Муратбаева, дома с №62-68 по четной стороне улицы Г.Муратбаева (дом №60 Дом престарелых), дома с №19-61, дома с №61/2-141 по нечетной стороне улицы М.Шокая, дома с №60-№126 по четной стороне улицы М.Шокая дома с №1-41, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 55, 55/1, 71/1, 71/2, 71/3, 71,4, многоэтажный дом №68 по обеим сторонам переулка М.Шокая, дома с №100-108а, по четной стороне улицы Толе би, дома №29-51 по нечетной стороне улицы К.Баймаганбетова, дома с №1-21 по нечетной стороне улицы А.Хангелдина, дома с №2-60 по четной стороне улицы А.Хангелдина, дома с №105-111 по нечетной стороне улицы И.Алтынсарина, дома с №96-118 по четной стороне улицы И.Алтынсарина, дома с №51-63 по нечетной стороне улицы Г.Мусрепова, дома №46, №48 по четной стороне улицы Г.Мусрепова, дома с №43-65 по нечетной стороне улицы Ш.Есенова, дома с №56-76 по четной стороне улицы Ш.Есенова, дома с №43а-61 по нечетной стороне улицы Ж.Бахадура, дома №24-34 по четной стороне улицы Ж.Бахадура, дома с №1-21 по обеим сторонам переулка Курчатова.
Избирательный участок № 260.

Орталығы: №264 мектеп-лицей, С.Бейбарыс көшесі №5.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Жібек жолы көшесі бойымен солтүстікке қарай С.Бейбарс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесі бойымен №264 мектеп-лицей ғимаратына дейін, №264 мектеп-лицей ғимаратынан бастап Қорасан ата көшесі бойымен солтүстікке қарай Ә.Мүсілімов көшесіне дейін,Ә.Мүсілімов көшесі бойымен батысқа қарай Ү.Аяпов көшесіне дейін, Ү.Аяпов көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қ.Аманжолов көшесіне дейін, Қ.Аманжолов көшесі бойымен батысқа қарай Бекшора көшесіне дейін, Бекшора көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Ипподром көшесіне дейін, Ипподром көшесі бойымен батысқа қарай Жиделі көшесіне дейін,Жиделі көшесі бойындағы №28 үйден батысқа қарай Талап-2 көшесіне дейін, Талап-2 көшесімен батысқа қарай Сырдария су қорғау бөгетіне дейін, Сырдария су қорғау бекеті бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен солтүстік-шығысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін.
Сыр сұлуы көшесі екі бетіндегі №1-31 үйлер аралығы, Қараша көшесінің екі бетіндегі №1-56 үй аралығы, Бәйтерек көшесінің екі бетіндегі №1-60 үйлер аралығы, Көктөбе көшесіндегі №1-60 үйлер аралығы, Орынбор көшесінің екі бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Ақтөбе көшесінің екі бетіндегі он үш үй нөмірсіз, Ақтөбе-1 тұйығының екі бетіндегні №1-18 үйлер арлығы, Ақтөбе-2 тұйығының екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Ақтөбе-3 тұйығының екі бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Қызылжар-3 көшесінің екі бетіндегі №9-11 үйлер аралығы, Ақтау көшесінің екі бетіндегі №1-19 үйлер аралығы, Атырау көшесінің екі бетіндегі №1-22 үй аралығы, Сыр-Ана көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, С.Бейбарс көшесі мен Ә.Мүсілімов көшесіне дейінгі аралықтардағы Бөкеев, І.Есенберлин, Б.Соқпақбаев көшесіндегі үйлер. Есімхан көшесінің екі бетіндегі №1-12 үйлер аралығы, бұрынғы ипподром ауданының оңтүстік бөлігіндегі үйлер және Қасым Аманжолов көшесінің екі бетіндегі үйлер, Бекшора көшесінің №24-78 үй аралығы, Ипподром көшесімен Алмалы көшесінің жұп жақ бетіндегі №30-94 үйлер,тақ жақ бетіндегі №27-95 үйлер аралығы, Жиделі көшесінің екі бетіндегі №30-97 үйлер аралығы, Береке-3 (Бәйшешек 3) көшесінің екі бетіндегі №25-97 үйлер аралығы, Бәйшешек көшесінің екі бетіндегі №43-80 үйлер аралығы, Астана мөлтек ауданындағы көпқабатты үйлер. Жайық көшесіндегі №1-16 үй, 11 кварталдағы 9 үй нөмірсіз, Орал тұйығындағы №1-27 үйлер аралығы. Сыр сұлуы тұйығындағы №1-10 үйлер аралығы. А.Махамбетов көшесіндегі үйлер. Тараз көшесіндегі үйлер.
261 сайлау учаскесі.
Орталығы: №257 орта мектеп, Тасбөгет кенті, Ә.Сапарбаев көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: Абай көшесінен Ә.Сапарбаев көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Тасбөгет кентінің шекарасына дейін, Тасбөгет кентінің шекарасынан солтүстік-батысқа қарай Абай көшесіне дейін, Абай көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін.

Центр: школа-лицей №264, улица С.Бейбарыс, №5.
В границах: Начиная от канала Кызылжарма вдоль улицы Жибек жолы к северу до улицы С.Бейбарыс, вдоль улицы С.Бейбарыс до школы-лицея №264, от здания школы-лицея №264 вдоль улицы Корасан ата к северу до улицы А.Муслимова, вдоль улицы А.Муслимова к западу до улицы У.Аяпова, вдоль улицы У.Аяпова к югу до улицы К.Аманжолова, по улице К.Аманжолова к западу до улицы Бекшара, по улице Бекшара к северу до улицы Ипподрома, по улице Ипподрома к западу до улицы Жидели, от дома №28 по улице Жидели к западу до улицы Талап 2 (магазин "Биназ"), по улице Талап 2 к западу до водохранилища Сырдарья, от водохранилища Сырдарья до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма к северо-востоку до улицы Жибек жолы.
Дома №1-31 по обе стороны улицы Караша, дома №1-60 по обе стороны улицы Байтерек, дома №1-60 по улице Коктобе, дома №1-11 по обе стороны улицы Орынбор, тринадцать домов без номера по обе стороны улицы Актобе (Каспий), дома №1-18 по обе стороны переулка Актобе-1, дома №1-23 по обе стороны улицы Актобе-2, дома №1-25 по обе стороны переулка Актобе-3, дома №9-11 по обе стороны улицы Кызылжар-3, дома №1-19 по обе стороны улицы Актау, дома №1-22 по обе стороны улицы Атырау, дома №1-20 по обе стороны улицы Сыр-Ана, дома по улице Бокеева, У.Есенберлина, Б.Сокпакбаева, до улиц С.Бейбарыс и А.Муслимова. Дома №1-12 по обе стороны улицы Есимхан, дома южной части района старого Ипподрома, находящиеся по обе стороны улицы К.Аманжолова, дома №24-78 по улице Бекшара, по улице Ипподрома и четной стороны улицы Алмалы дома №30-94, дома №27-95 нечетной стороны, промежуток домов №30-97 по обе стороны улицы Жидели, промежуток домов №25-97 по обе стороны улицы Береке-3 (Байшешек 3), дома №43-80 по обе стороны улицы Байшешек, многоэтажные дома микрорайона Астана. Дома №1-16 по улице Жайык, девять домов без номера 11 квартала, дома №1-27 переулка Орал. Промежуток домов №1-10 переулка Сыр сулуы. Дома по улице А.Маханбетова. Дома по улице Тараз.
Избирательный участок № 261.
Центр: средняя школа №257, поселок Тасбугет, улица А.Сапарбаева, без номера.
В границах: С улицы Абая в юго-восточном направлении по улице А.Сапарбаева до границы поселка Тасбугет, от границы поселка Тасбугет к северо-западу до улицы Абая, по улице Абая в юго-западном направлении до улицы А.Сапарбаева.

Ә.Сапарбаев көшесінің тақ бетіндегі №3-79 үйлер аралығы, Абай көшесінің жұп бетіндегі №69-282 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №75-291 және жұп бетіндегі №100-294 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің Ә.Сапарбаев пен Ж.Бәкішевтің аралығындағы жұп бетіндегі №90-104 мен №108, №154 Ж.Бәкішев пен О.Сейтпенбетов үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің О.Сейтпенбетов пен Қ.Әбенов аралығындағы жүп бетіндегі №156-219 үйлер аралығы, Қ.Әбенов көшесінің жұп бетіндегі №88-198 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесінің О.Сейтпенбетов пен Қ.Әбенов аралығындағы екі бетіндегі №1-5, №89-219 үйлер аралығы, Ж.Маханбетов көшесінің екі бетіндегі №91-166 үйлер аралығы, Н.Өткелбаев көшесінің тақ бетіндегі №95-257 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин көшесінің екі бетіндегі №60-224 үйлер аралығы, Ж.Жанкин көшесінің екі бетіндегі №44-242 үйлер аралығы, Ж.Әбілқасымов көшесінің екі бетіндегі Ә.Сапарбаев көшесінен бастап №41-103 үйлер аралығы, Т.Батыршаев көшесінің жұп бетіндегі №74-166 және тақ бетіндегі №63-167 үйлер аралығы, Қ.Исмайлов көшесінің екі бетіндегі №71-155 үйлер аралығы, Е.Ертуғанов көшесінің екі бетіндегі №69-148 үйлер аралығы, Ә.Оразбаев көшесінің екі бетіндегі №65-116 үйлер аралығы, Сарыарқа көшесінің нөмірсіз жеті үй, О.Сейтпенбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-33 және жұп бетіндегі №24-28 үйлер аралығы, Қ.Әбенов көшесінің жұп бетіндегі №34 жеке үй және тақ бетіндегі №15-19 үйлер аралығы, Ж.Бәкішев көшесінің тақ бетіндегі №5-9 үйлер аралығы.
262 сайлау учаскесі.
Орталығы: №10 мектеп-лицей, Т.Камалов көшесі, №39а.
Шекарасы: Темір жол желісімен бастап, К.Рүстембеков көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай М.Көкенов көшесіне дейін, М.Көкенов көшесінен шығысқа қарай І.Тұрмағанбет көшесіне дейін, І.Тұрмағанбет көшесінен оңтүстікке қарай Әлшекей күйші көшесінен батысқа қарай Т.Камалов көшесінің бойымен Н.Шәменұлы көшесіне дейін, Н.Шәменұлы көшесімен С.Есова көшесіндегі үйлерді қоса, темір жол желісіне дейін, темір жол желісі бойымен солтүстік батысқа қарай К.Рүстембеков көшесіне дейін.
К.Рүстембеков көшесінің жұп бетіндегі №4-30 үйлер аралығы, М.Көкенов көшесінің жұп бетіндегі №6-16 үйлер аралығы, Әлшекей күйші көшесінің екі бетіндегі №1-22 үйлер аралығы, М.Байділдаев көшесінің екі бетіндегі №1-36 үйлер аралағы, Жұмысшы көшесінің екі бетіндегі №1-31 үйлер аралығы, С.Есова №1-52 үйлер аралығы, Ю.Гагарин шағын ауданында орналасқан үйлер толығымен, Қ.Ерімбет көшесінің екі бетіндегі №2-26а үйлер аралығы, Т.Камалов тұйығындағы №1, 2, 4, 5, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 15, 18, 21 үйлер, Жиенбай жырау нөмірсіз жеті үй, Бұдабай ақын көшесіндегі №13, 15 және №17а, 25, 27, 27а үйлер, Д.Оңғар көшесінің екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Ә.Қашаубаев көшесінің екі бетіндегі №3а-22 үйлер аралығы және нөмірсіз бір үй, Н.Шәменұлы екі бетіндегі №1-20 үйлер аралығы, Балқы базар көшесінің екі бетіндегі №1-16 аралығы үйлер, Т.Камалов көшесінің екі бетіндегі №41-137 үйлер аралығы, Тоғаныс батыр көшесінің екі бетіндегі №101б-140.
263 сайлау учаскесі.
Орталығы: №101 орта мектеп, Жібек жолы көшесі нөмірсіз.

Между домами №3-79 на нечетной стороне улицы А.Сапарбаева, между домами №69-282 на четной стороне улицы Абая, между домами №75-291 на нечетной стороне и №100-294 на четной стороне улицы С.Сейфуллина, между домами №90-104 на четной стороне (между улицами А.Сапарбаева и Ж.Бакишева) и №108-154 (между улицами Ж.Бакишева и О.Сейтпенбетова) улицы Г.Муратбаева, между домами №156-219 на четной стороне улицы Г.Муратбаева (между улицами О.Сейтпенбетова и К.Абенова), между домами №88-198 на четной стороне улицы К.Абенова, между домами №1-5, №89-219 по обеим сторонам улицы А.Молдагулова (между улицами О.Сейтпенбетова и К.Абенова, между домами №91-166 по обеим сторонам улицы Ж.Маханбетова, между домами №95-257 на нечетной стороне улицы Н.Откелбаева, между домами №60-224 по обеим сторонам улицы А.Жангелдина, между домами №44-242 по обеим сторонам улицы Ж.Жанкина, между домами №41-103 по обеим сторонам (начиная с улицы А.Сапарбаева) улицы Ж.Абилкасымова, между домами №74-166 на четной стороне и №63-167 на нечетной стороне улицы Т.Батыршаева, между домами №71-155 по обеим сторонам улицы К.Исмайлова, между домами №69-148 по обеим сторонам улицы Е.Ертуганова, между домами №65-116 по обеим сторонам улицы А.Оразбаева, семь домов без номера улицы Сарыарка, между домами №1-33 на нечетной стороне №24-28 на четной стороне улицы О.Сейтпенбетова, между домами №15-19 на нечетной стороне и частный дом №34 на четной стороне улицы К.Абенова, между домами №5-9 на нечетной стороне улицы Ж.Бакишева.
Избирательный участок № 262.
Центр: средняя школа №10, улица Т.Камалова, №39а.
В границах: Начиная с железнодорожного вокзала, по улице К.Рустембекова с северо-востока до улицы М.Кокенова, начиная с восточной стороны улицы М.Кокенова до улицы И.Турмаганбетова, с южной стороны улицы И.Турмаганбет и с западной стороны улицы Ашекей кюйши до западной части улицы Т.Камалова по улице Н.Шаменулы, объединяя дома по улицам Н.Шаменулы и С.Есова до железной дороги, начиная вдоль железной дороги до северо-западной части улицы К.Рустембекова.
Между домами №4-30 с четной стороны улицы К.Рустембекова, между домами №6-16 с четной стороны улицы М.Кокенова, между домами №1-22 обе стороны улицы Ашекей кюйши, между домами №1-36 обе стороны улицы М.Байдилдаева, между домами №1-31 обе стороны улицы Жумысшы, между домами №1-52 улицы С.Есова, все дома расположенные в микрорайоне Ю.Гагарина, между домами №2-26а обе стороны улицы К.Еримбета, дома №1, 2, 4, 5, 6, 8, №8а-10, 12, 14, 15, 18, 21 по переулку улицы Т.Камалова, дома №13-15, №17а, 25, 27, 27а по улице Будабай акына, улица Жиенбай жырау без номера. №7 дом, между домами №1-20 обе стороны улицы Дур Онгар, между домами №3а-22 включая №1 дом без номера обе стороны улицы А.Кашаубаева, между домами №1-20 обе стороны улицы Н.Шаменулы, между домами №1-16 обе стороны улицы Балкы базар между домами №41-137 обе стороны улицы Т.Камалова, дома №101б-140 обе стороны улицы Тоганас батыр.
Избирательный участок № 263.
Центр: средняя школа №101, улица Жибек жолы, без номера.

Шекарасы: Жібек жолы көшесінен батысқа қарай Арай саяжайы қорғаныс бөгеті бойымен Сырдария қорғаныс бөгетіне дейін, Сырдария қорғаныс бөгеті бойымен оңтүстікке қарай Талап-2 көшесіне (№9 маршруттың бұрынғы соңғы аялдамасы) дейін, Талап-2 көшесі бойымен солтүстікке қарай Биназ дүкеніне дейін, Биназ дүкенінен шығысқа қарай Жиделі көшесіне дейін, Жиделі көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Ипподром көшесіне дейін, Ипподром көшесі бойымен шығысқа қарай Бекшора көшесіне дейін, Бекшора көшесімен батысқа қарай Қ.Аманжолов көшесіне дейін, Қ.Аманжолов көшесі бойымен шығысқа қарай Аяпов көшесіне дейін, Аяпов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Ә.Мүсілімов көшесіне дейін, Ә.Мүсілімов көшесі бойымен шығысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін, Жібек жолы көшесімен солтүстікке қарай Арай саяжайы бөгетіне дейінгі аралық.
Арай саяжайындағы, Ж.Әбдіреев көшесіндегі, Ә.Тыныбаев көшесіндегі, А.Алисов көшесіндегі, Шиелі көшесіндегі, 1-Дачная көшесіндегі, 2-Дачная көшесіндегі, 3-Дачная көшесіндегі, Сырдария көшесіндегі, Алпамыс көшесіндегі, Автомобилист көшесіндегі, Дорожная көшесіндегі, Т.Айнақұлов көшесіндегі, Талап көшесіндегі, Зейнеткер (Талап) көшесіндегі, Абай көшесіндегі, Садовая көшесіндегі, 1-Здоровье көшесіндегі, 2-Здоровье көшесіндегі, 3-Здоровье көшесіндегі, Әбдіразақов көшесіндегі, Т.Елемесов көшесіндегі, Кетебай би көшесіндегі, С.Ысқақов көшесіндегі, Яксарт көшесіндегі, Е.Нұрымов көшесіндегі, Т.Айбергенов көшесіндегі үйлер, М.Әжіқожа көшесіндегі 1-20 үйлер, Алты Алаш (Ипподром 222 квартал) көшесіндегі №1, 1б, 38б, 52б, 33, 34, 57 үйлер, Бекшора көшесіндегі №1-23 үйлер екі бетіндегі, Алмалы (квартал ипподром) көшесіндегі жұп бетіндегі №2-28 үйлер, тақ бетіндегі №1-25 үйлер, Жиделі (желтоқсан) көшесіндегі екі бетіндегі №1-29 үйлер, Бәйшешек көшесіндегі екі бетіндегі №1-42 үйлер, Береке-3 көшесіндегі екі бетіндегі №1-24 үйлер, бұрынғы Ипподром аумағындағы cолтүстік бөлігіндегі үйлер, Талап-2 көшесіндегі екі бетіндегі соңына дейінгі үйлер.
264 сайлау учаскесі.
Орталығы: №264 мектеп-лицей, С.Бейбарыс көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: Жібек жолы көшесі бойымен Әли Мүсілімов көшесіне дейін. Әли Мүсілімов көшесі бойымен Қорасан ата көшесіне дейін. Қорасан ата көшесі бойымен С.Бейбарыс көшесіне дейінгі аралықтағы Алты алаш, Ә.Марғұлан, Қасымхан көшелеріндегі тұрғын үйлер толығымен және Сырдария мөлтек ауданындағы №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21 көпқабатты үйлер. Қасымхан №1б көпқабатты тұрғын үй.
265 сайлау учаскесі.
Орталығы: №268 орта мектеп, Ж.Махамбетов ауылы, Б.Жөнбаев көшесі №49.
Шекарасы: Ж.Маханбетов елді мекеніне қарасты Наурыз саяжайы, Алма бақ, Пионер лагері, Қаратабан, Бәйтен, Жаңадария, Бесарық участігінде орналасқан үйлер.
266 сайлау учаскесі.

В границах: Начиная с улицы Жибек жолы в направлении западной части дачного участка Арай до обратной стороны плотины на реке Сырдария, вдоль обратной плотины реки Сырдария в направлении южной стороны до улицы Талап-2, (старая конечная остановка маршрутка №9), Начиная с улицы Талап-2 вдоль южной стороны до магазина "Биназ", начиная с восточной стороны магазина "Биназ" до улицы Жидели, с улицы Жидели до северо-восточной улицы Ипподром, вдоль улицы Ипподром в направлении восточной стороны Бекшора, начиная с улицы Бекшора в западном направлении улицы К.Аманжолова, начиная с улицы К.Аманжолова в восточном направлении до улицы Аяпова, начиная с улицы Аяпова северо-восточного направления до улицы А.Муслимова, вдоль улицы А.Муслимова до восточной части Жибек жолы, начиная с улицы Жибек жолы в северном направлении дачного участка Арай до плотины.
Все дома дачного участка Арай, по улицам Ж.Абдреева, А.Тынымбаева, А.Алисова, улица Шиели, улица 1-Дачная, 2-Дачная, 3-Дачная, по улицам Сырдарья, Алпамыс, Автомобилист. Дорожная, улицы Т.Айнакулова, улицы Талап, Зейнеткер (Талап), улица Абая, Садовая, улицы 1-Здоровье, 2-Здоровье, 3-Здоровье, улица Абдразакова, улица Елемесова, Кетебай би, С.Искакова, Яксарт, Е.Нурымова, дома расположенные по улице Т.Айбергенова, дома №1-20 улицы М.Ажикожа (Ипподром 222 квартал), дома №1, 1б, 38б, 52б, 33, 34, 57 улицы Алты Алаш, обе стороны домов №1-23 улицы Бекшора, (квартал Ипподром) дома улицы Алмалы с четной стороны №2-28, нечетная сторона №1-25, дома №1-29, по обе стороны улицы Жидели (Желтоксан), дома №1-42 по обе стороны улицы Байшешек, дома №1-24 улицы Береке-3, дома расположенные в старой окрестности Ипподрома северной части, улицы Талап-2 по обе стороны до конечных домов.
Избирательный участок № 264.
Центр: школа-лицей №264, улица С. Бейбарыс, без номера.
В границах: от улицы Жибек жолы до улицы Али Муслимова от улицы Али Муслимова до улицы Корасан ата, от улицы Корасан ата до улицы С.Бейбарыс, между ними все дома в целом по улице Алты Алаш, А.Маргулан, Касымхан и микрорайон Сырдарья все многоэтажные дома №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 265.
Центр: средняя школа №268, село А.Махамбетова, сельский округ Аксуат, улица Б.Жанбаева, без номера.
В границах: все дома, относящиеся к дачному участку Наурыз, относящиеся к селу Ж.Махамбетова, Алма бак, Пионерскому лагерю Каратабан, Байтен, Жанадария, Бесарык.
Избирательный участок № 266.

Орталығы: №5547 әскери бөлімі, Қызылжарма ауылдық округі, Р.Батырбаев көшесі, №2.
Шекарасы: №5547 әскери бөлімінің ғимараты.
344 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талсуат ауылдық округі, Орынбор көшесі, №3
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
345 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, С.Бейбарыс көшесі нөмірсіз.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Центр: военная часть №5547, сельский округ Кызылжарма, улица Р.Батырбаева, №2.
В границах: Министерство внутренних дел военная часть №5547, здание государственного военного округа.
Избирательный участок № 344.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Реабилитационный центр для инвалидов" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области", улица Орынбор №3, сельский округ Талсуат.
В границах: Здание коммунального государственного учреждения "Реабилитационный центр для инвалидов" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок № 345.
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области", улица С.Бейбарыс, без номера.
В границах: Здание государственного коммунального казенного предприятие "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области".