Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 418 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада № 5219 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 452 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 30.03.2016 № 452 шешімімен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.Е. Турабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Есжанов Асқарбек Темірбекұлы
________________________
09 қараша 2015 жыл
Қызылорда қаласы әкімінің
2015 жылғы 09 қарашадағы
№ 418 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласы бойынша сайлау учаскелерi
№172 сайлау учаскесi.
Орталығы: №144 орта мектеп, Қызылжарма ауылдық округi, Қ.Сексенбаев көшесi, №84.
Шекарасы: Қызылжарма ауылының Р.Батырбаев көшесi мен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесiнiң қиылысынан бастап. Әбу Насыр Әл-Фараби көшесiнiң бойымен Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналы бойымен солтүстiкке Абай көшесiне дейiн. Абай көшесiнен батысқа қарай Ы.Жахаев көшесiне дейiн, Ы.Жахаев көшесiнен Ж.Махамбетов көшесiн қосып оңтүстiкке қарай Б.Нысанбаев, Т.Бисенбаев, Қ.Есахаев көшелерiн қамтып, Р.Батырбаев пен Әбу Насыр Әл-Фараби көшелерiнiң қиылысынан аяқталады. Қызылжарма ауылының белгiсiнен Р.Батырбаев көшесi мен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесiнiң қиылысынан басталады.
Әбу Насыр Әл-Фараби көшесiнiң жұп бетiндегi №2-30 үйлер аралығы, Б.Нысанбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Т.Бисенбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, Қ.Есахаев көшесiнiң екi бетi №1-30 үйлер. Тереңсай көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, А.Меңлiбаева көшесiнiң екi бетiндегi №1-22 үйлер аралығы, Ы.Жахаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Ы.Жахаев тұйығының екi бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, М.Өтемiсов көшесiнiң екi бетiндегi №1-118 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Д.Қарабалаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-92 үйлер аралығы, Д.Қарабалаев тұйығының екі бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Абай көшесiнiң екi бетiндегi №1-72 үйлер аралығы, Қ.Сексенбаев көшесiнiң екi бетiндегi №21-45 үйлер аралығы, Ынтымақ көшесiнiң екi бетiндегi №1-24 үйлер аралығы, Достық көшесiнiң екi бетiндегi №1-7 үйлер аралығы, Д.Наурызбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-32 үйлер аралығы, Болашақ көшесiнiң екi бетiндегi №1-31 үйлер аралығы, Ұлытау көшесiнiң екi бетiндегi №1-26 үйлер аралығы, Ә.Досхожин көшесiнiң екi бетiндегi №1-28 үйлер аралығы, Ж.Зиманов көшесiнiң екi бетiндегi №1-28 үйлер аралығы, Ә.Сайлыбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-18 үйлер аралығы, Қарасу көшесiнiң екi бетiндегi нөмiрсiз бес үй, Қаратау көшесiнiң екi бетiндегi №1-7 үй аралығы, С.Садақбаев көшесiндегi нөмiрсiз үйлер, Б.Әбдiрайымов көшесiндегi нөмiрсiз үш үй, Ә.Тұяқбаев көшесiндегi нөмiрсiз №2-31 үйлер, Ж.Зиманов көшесiндегi №1-24 үйлер, Қызылжарма №2, №3 участкесiнiң сол жағындағы үйлер.
№173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әлия Молдағұлова атындағы №173 орта мектеп.
Шекарасы: Ә.Қашаубаев көшесінен бастап солтүстікке қарай К.Рүстембеков көшесінің бойымен Ш.Уалиханов 1 көшесінің тұйығына дейін. Ш.Уалиханов 1 көшесінің тұйығынан бастап Г.Титов 1 көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Даңқ көшесіне дейін. Даңқ көшесінен шығысқа қарай 6-шы үйге дейін. 6-шы үйден оңтүстікке қарай Жанкент көшесіне дейін. Жанкент көшесінен оңтүстік шығысқа қарай М.Көкенов көшесінің бойымен Ә.Молдағүлова атындағы №173 орта мектеп жанымен Т.Бокина тұйығына дейін. Т.Бокина тұйығы көшесінен оңтүстікке қарай Ә.Қашаубаев көшесінің қиылысына дейін. Ә.Қашаубаев көшесінен К.Рүстембеков көшесіне дейін.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 09 ноября 2015 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 ноября 2015 года № 5219. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 30 марта 2016 года № 452
Сноска. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 30.03.2016 № 452 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года аким города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата акима города Кызылорда Турабаева Е.Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылординской
городской избирательной комиссии
Есжанов Аскарбек Темирбекович
________________________
09 ноябрь 2015 год
Приложение к решению акима
города Кызылорда от 09 ноября
2015 года № 418
Избирательные участки по городу Кызылорда
Избирательный участок №172.
Центр: Сельский округ Кызылжарма, улица К.Сексенбаева №84, средняя школа №144.
Граница: Начиная с перекрестка улиц Абу Наср Аль-Фараби, Р.Батырбаева село Кызылжарма. Вдоль улицы Абу Наср Аль- Фараби до Кызылжарминского канала, вдоль Кызылжарминского канала на север улицы Абая. С улицы Абая на запад улицы Ы.Жахаева, с улицы Ы.Жахаева присоединяя улицу Ж.Махамбетова на юг улицы Б.Нысанбаева, охватив улицы Т.Бисенбаева, К.Есахаева заканчивается на перекрестке улиц Р.Батырбаева, Абу Наср Аль-Фараби. Начинается с перекрестка улиц Р.Батырбаева и Абу Наср Аль-Фараби со знака село Кызылжарма.
№2-30 дома по четной стороне улицы Абу Наср Аль-Фараби, промежуток домов №1-20 на обеих сторонах улицы Б.Нысанбаева, №1-30 дома на обеих сторонах улицы К.Есахаева. Промежуток домов с №1-13 на обеих улицы Теренсай, промежуток домов №1-22 на обеих сторонах улицы А.Менлибаева, промежуток домов №1-20 на обеих сторонах улицы Ы.Жахаева, промежуток домов №1-9 на обеих сторонах переулка Ы.Жахаева, промежуток домов №1-118 на обеих сторонах М.Утемисова, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах Ж.Махамбетова, промежуток домов №1-92 на обеих сторонах улицы Д.Карабалаева, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах переулка Д.Карабалаева, промежуток домов №1-72 на обеих сторонах улицы Абая, промежуток домов №21-45 на обеих сторонах К.Сексенбаева, промежуток домов №1-24 на обеих сторонах улицы Ынтымак, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах улицы Достык, промежуток домов №1-32 на обеих сторонах улицы Д.Наурызбаева, промежуток домов №1-31 на обеих сторонах улицы Болашак, промежуток домов №1-26 на обеих сторонах улицы Улытау, промежуток домов №1-28 на обеих сторонах улицы А.Досхожина, промежуток домов №1-28 на обеих сторонах улицы Ж.Зиманова, промежуток домов №1-18 на обеих сторонах улицы А.Сайлыбаева, пять домов без номера на обеих сторонах улицы Карасу, промежуток домов на обеих сторонах улицы Каратау, дома без номеров по улице С.Садакбаева, три дома без номера по улице Б.Абдраимова, дома без номеров №2-31 по улице А.Туякбаева, дома №1-24 по улице Ж.Зиманова, дома расположенные слева от участка Кызылжарма №2 и №3.
Избирательный участок №173.
Центр: Средняя школа №173 имени А.Молдагуловой.
Граница: Начиная с улицы А.Кашаубаева на север вдоль улицы К.Рустембекова до переулка улицы Ш.Валиханова №1. Начиная с переулка улицы Ш.Валиханова 1 вдоль улицы Г.Титова на юго-запад до улицы Данк. Начиная с улицы Данк к востоку до 6-го дома. Начиная с 6-го дома на юг до улицы Жанкент. Начиная с улицы Жанкент к юго-востоку вдоль улицы М.Кокенова возле средней школы №173 имени А.Молдагуловой до переулка Т.Бокина. Начиная с переулка Т.Бокина к югу до перекрестка улицы А.Кашаубаева.

К.Рүстембеков көшесінің тақ бетіндегі №1-53 үйлер. Т.Бокин көшесінің екі бетіндегі №1-48 үйлер, Т.Бокин тұйығының екі бетіндегі №1-20 үйлер. К.Рүстембеков тұйығынын екі бетіндегі №1-20 үйлер, Дүр Оңғар көшесінің жұп бетіндегі №2-6 үйлер. Малая этажная көшесінің екі бетіндегі №5-24 үйлер. Сығанақ, Сауран, Бірлік, Бесарық, Жетікөл көшелеріндегі үйлер. Жанкент көшесінің жұп бетіндегі №2-22 үйлер. Қоғалы көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер. Даңқ көшесінің жұп бетіндегі №12-22 үйлер. Жаңақұрылыс-3 көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер, З.Қуанышұлы көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер. Жаңақұрылыс-1 көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер. Г.Титов-1 көшесінің жұп бетіндегі №4-86 үйлер. Ә.Қашаубаев көшесіндегі тақ бетіндегі №21-35 үйлер.
№174 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қызылорда инженерлiк техникалық колледжi, Г.Титов шағын ауданы нөмiрсiз.
Шекарасы: Темір жол желісінен бастап шығысқа қарай Әлшекей күйші көшесінің (қоспай) бойымен шығысқа қарай Ә.Қашаубаев көшесіне дейін. Ә.Қашаубаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай Т.Бокин тұйығына дейін. Т.Бокин тұйығының бойымен (қоспай) солтүстікке қарай К.Рүстембеков тұйығына дейін. К.Рүстембеков тұйығы бойымен Жетікөл көшесіне дейін. Жетікөл көшесінің бойымен Жанкенті көшесіне дейін. Жанкенті көшесінің бойымен солтүстікке қарай Ертарғын балабақшасына дейін. Ертарғын балабақшасынан бастап шығысқа қарай Даңқ көшесіне дейін. Даңқ көшесінің бойымен солтүстікке қарай Г.Титов көшесіне дейін. Г.Титов шағын ауданы шекарасымен батысқа қарай Спецавтобазаға дейін. Спецавтобазадан бастап теміржолдың бойымен оңтүстікке қарай Әлшекей күйші көшесіне дейін.
Г.Титов шағын ауданының орталығындағы көп қабатты №1-16а, 28-30 үйлер аралығы және №26а, 32, 33 үйлер. Г.Титов шағын ауданының 2 кварталындағы көп қабатты №7-20 үйлер аралығы және №22, 24, 24а 27 үйлер. Г.Титов шағын ауданының 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшесіндегі үйлер, Г.Титов шағын ауданының Жаңа құрылыс 4, 5, 6, 7, 8 көшесіндегі үйлер. Ә.Қашаубаев көшесінің тақ бетіндегі № 39-53, жұп бетіндегі № 16-108 үйлер. Желкілдек батыр көшесінің екі бетіндегі үйлер.
№175 сайлау учаскесі.
Орталығы: №10 мектеп, Т.Камалов көшесі, № 39а
Шекарасы: М.Көкенов көшесінен бастап солтүстікке қарай Тұрмағанбет көшесіне дейін, Тұрмағанбет көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Әлшекей күйші көшесіне дейін, Әлшекей күйші көшесінен батысқа қарай Т.Камалов көшесіне дейін, Т.Камалов көшесімен Кете Жүсіп көшесінің қилысынан бастап, Кете Жүсіп көшесі бойымен шығысқа қарай Хон Бен До көшесіне дейін, Хон Бен До көшесінің бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналына оңтүстікке қарай К.Рүстембеков көшесіне дейін, К.Рүстембеков көшесінің қиылысынан М.Көкенов көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Тұрмағанбет көшесіне дейін.

Дома №1-53 по нечетной стороне улицы К.Рустембекова, дома №1-48 на обеих сторонах улицы Т.Бокина, дома №1-20 на обеих сторонах переулка Т.Бокина, дома №1-20 на обеих сторонах переулка К.Рустембекова, дома №2-6 по четной стороне улицы Дур Онгар. Дома №5-24 на обеих сторонах улицы Малая этажная. Дома расположенные по улицам Сыганак, Сауран, Бирлик, Бесарык, Жетикол. Дома №2-22 по четной стороне улицы Жанкент. Дома №1-28 на обеих сторонах улицы Когалы. Дома №12-22 по четной стороне улицы Данк. Дома №1-21 на обеих сторонах улицы Жанакурылыс-3, №1-21 на обеих сторонах улицы З.Куанышулы. Дома №1-15 на обеих сторонах улицы Жанакурылыс-1. Дома №4-86 по четной стороне улицы Г.Титова-1. Дома №21-35 по нечетной стороне улицы А.Кашаубаева.
Избирательный участок №174.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский инженерно-технический колледж" управление образования Кызылординской области", микрорайон Титова без номера.
Граница: Начиная с железнодорожной сети к востоку (не включая) вдоль улицы Алшекей куйши до улицы А.Кашаубаева. Вдоль улицы А.Кашаубаева к северу до переулка Т.Бокина. Вдоль переулка Т.Бокина (не включая) к северу до переулка К.Рустембекова. Вдоль переулка К.Рустембекова до улицы Жетикол. Вдоль улицы Жетикол до улицы Жанкент. Вдоль улицы Жанкент к северу до детского сада "Ертаргын". Начиная с детского сада "Ертаргын" к востоку до улицы Данк. Вдоль улицы Данк к северу до улицы Г.Титова. С границы микрорайона Г.Титова к западу до Спецавтобаза. Начиная Спецавтобаза вдоль железной дороги к югу до улицы Алшекей куйши.
Этажные дома №26а,32,33 и промежуток домов №1-16а,28-30 в центре микрорайона Г.Титова. Этажные дома №22,24,24а,27 и промежуток домов №7-20 расположенные во 2-ом квартале микрорайона Г.Титова. Дома расположенные в 1,2,4,5,6,7,8,9-ых улицах микрорайона Г.Титова, дома на улицах 4,5,6,7,8 Жана курылыс в микрорайона Г.Тиова. Дома №39-53 по нечетной стороне и дома №16-108 по четной стороне улицы А.Кашаубаева. Дома на обеих сторонах улицы Желкилдек батыра.
Избирательный участок №175.
Центр: Средняя школа №10, улица Т.Камалова №39а.
Граница: Начиная с улицы М.Кокенова к северу до улицы Турмаганбет, начиная с улицы Турмаганбет к юго-востоку до улицы Алшекей куйши, с улицы Алшекей куйши к западу до улицы Т.Камалова, начиная с перекрҰстка улиц Т.Камалова и Кете Жусип, вдоль улицы Кете Жусип к востоку до улицы Хон Бен До, вдоль улицы Хон Бен До к северу до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала к югу до улицы К.Рустембекова, от перекрестка К.Рустембекова вдоль улицы М.Кокенова к северо-востоку до улицы Турмаганбет.

Тұрмағанбет көшесінің жұп бетіндегі №50-98, тақ бетіндегі №53-99 үйлер аралығы, Әлшекей күйші көшесінің тақ бетіндегі №31-37, жұп бетіндегі №32, 34, Т.Камалов көшесінің екі бетіндегі №58-76в, №35 және №35 участок үйлер аралығы, Тоғанас батыр көшесінің екі бетіндегі №90-113 үйлер аралығы, Кете Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Жиенбай жырау көшесінің екі бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, Бұдабай ақын көшесінің екі бетіндегі №1, 2, 3 ,4, 5, 7, 11 үйлер, М.Мәметова көшесінің екі бетіндегі №71-144 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесінің екі бетіндегі №71-131 үйлер аралығы, Нұртуған көшесінің екі бетіндегі №52-89 үйлер, Д.Оңғар көшесінің тақ бетіндегі №23-29, жұп бетіндегі №28, 30, М.Көкенов көшесінің жұп бетіндегі №18-36а,тақ бетіндегі №17, 27-33 үйлер аралығы, Хон Бен До тұйығының №1-10, №1-7, №45-89 үйлер аралығы, Б.Ермақашов көшесінің жұп бетіндегі №2-20, 26-36, тақ бетіндегі №1-33, 37, 41-43 үйлер аралығы, Ш.Құндызбаев көшесінің жұп бетіндегі №32-42, тақ бетіндегі №11-21 үйлер аралығы, Ш.Құндызбаев тұйығының №1,3,13 үйлер, А.Ақаев көшесінің №1-11, 15-37 үйлер, А.Ақаев тұйығының жұп бетіндегі №2,6,16, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, Ә.Оңжігітов көшесінің жұп бетіндегі №2-24, №30-42, тақ бетіндегі №1-15, 19а-27 үйлер аралығы, Сауранбай болыс көшесінің №1үй, Сауранбай болыс тұйығының жұп бетіндегі №2-18, тақ бетіндегі №1, 5-21 үйлер аралығы.
№176 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда индустриалды-техникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Т.Камалов көшесі, №35а.
Шекарасы: Темір жол өткелінен бастап, Хон Бом До көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Кете Жүсіп көшесіне дейін, Кете Жүсіп көшесінің бойымен Т.Камалов көшесіне дейін, Т.Камалов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Н.Шәмен көшесіне дейін, Т.Камалов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Орленок ықшам ауданынындағы үйлерді қоса есептегенде темір жол өткеліне дейін.
Т.Камалов көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-56 үйлер,Тоғанас Батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №2-88 үйлер аралығы, Балқы Базар көшесінің тақ бетіндегі №9-55, жұп бетіндегі №18-56 үйлер аралығы, Кете Жүсіп көшесінің жұп бетіндегі №2-28, Тұрмағанбет көшесінің тақ бетіндегі №1-51, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, М.Мәметова көшесінің тақ бетіндегі №1-69, жұп бетіндегі №2-78 үйлер аралығы, Ш.Омары көшесінің тақ бетіндегі №1-69, жұп бетіндегі №2-66 үйлер аралығы, Нұртуған жырау көшесінің тақ бетіндегі №1-71, жұп бетіндегі №2-52а үйлер аралығы, Ешнияз сал көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №12-34 үйлер аралығы, Ешнияз сал көшесінің №2,4,6,8,10 екі қабатты үйлер, Хон Бен До көшесінің тақ бетіндегі №1-39, 45-57 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесі-2 тұйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2, 2а-4 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесі тұйығының тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесіндегі №3,4,5,6,9 екі қабатты үйлер, Н.Шәмен көшесінің тақ бетіндегі №17-55, жұп бетіндегі №2-58, Қ.Жүсіп көшесінің екі бетіндегі №1-15, Тоғанас батыр көшесінің №1а шағын көп қабатты үйі, Тұрмағанбет тұйығының тақ бетіндегі №1-13, жұп бетіндегі №2-10, 2а, 4а, 6а, 8а, 10а, 12а үйлер, С.Есова көшесінің тақ бетіндегі №59,61,63,65,31а,29а,57а,59а,61а,63а,65а үйлер.
№177 сайлау учаскесі.
Орталығы: №120 Жамбыл орта мектебі, 2 Қаржаубаев көшесі, №20.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесінен бастап Хон Бен До көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай темір жол желісіне дейін, темір жол желісінен шығысқа қарай Б.Құлтекенов тұйығынан (қоспай) С.Лапин көшесі бойымен (қоспай), солтүстік-шығысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен батысқа қарай Хон Бен До көшесіне дейін.

Дома №50-98 по четной стороне и промежуток домов №53-99 по нечетной стороне улицы Турмаганбет, дома №31-37 по нечетной стороне и №32,34 по четной стороне улицы Алшекей куйши, промежуток домов участка №58-76в,№35 и №35 на обеих сторонах улицы Т.Камалова, промежуток домов №90-113 на обеих сторонах улицы Тоганас батыра, дома №1-45 по нечетной стороне улицы Кете Жусип, промежуток домов №1-23 на обеих сторонах улицы Жиенбай жырау, дома №1,2,3,4,5,7,11 на обеих сторонах улицы Будабай акына, промежуток домов №71-144 на обеих сторонах улицы М.Маметова, промежуток домов №71-131 на обеих сторонах улицы Ш.Омары, дома №52-89 на обеих сторонах улицы Нуртуган, промежуток домов №23-29 по нечетной стороне, №28,30 по четной стороне улицы Д.Онгар, №18-36 по четной стороне, №17,27-33 по нечетной стороне улицы М.Кокенова, промежуток домов №1-10,№1-7,№45-89 переулка Хон Бен До, промежуток домов №2-20,№26-36 по четной стороне, №1-33,37,№41-43 по нечетной стороне улицы Б.Ермакашова, промежуток домов №32-42 по четной стороне, №11-21 по нечетной стороне улицы Ш.Кундызбаева, дома №1,3,13 переулка Ш.Кундызбаева, дома №1-11,15-37 улицы А.Акаева, промежуток домов №2,6,16 по четной стороне, №1-15 по нечетной стороне, промежуток домов №2-24,№30-42 по четной стороне, №1-15,19а-27 по нечетной стороне, дом №1 улицы Сауранбай болыса, промежуток домов №2-18 по четной стороне, №1,5-21 по нечетной стороне переулка Сауранбай болыса.
Избирательный участок №176.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский индустриально-технический колледж" управление образования Кызылординской области", улица Т.Камалова №35а.
Граница: Начиная с железнодорожного перехода, вдоль улицы Хон Бен До к востоку до улицы Кете Жусип, вдоль улицы кете Жусип до улицы Т.Камалова, вдоль улицы Т.Камалова к югу до улицы Н.Шамена, вдоль улицы Т.Камалова к югу включая дома в микрорайоне Орленок до железнодорожного перехода.
Дома №1-35 по нечетной стороне, №2-56 по четной стороне улицы Т.Камалова, промежуток домов №1-89 по нечетной, №2-88 по четной стороне улицы Тоганас батыра, промежуток домов №9-55 по нечетной, №18-56 по четной стороне улицы Балкы Базар, промежуток домов №2-28 по четной стороне улицы Кете Жусип, №1-51 по нечетной стороне улицы Турмаганбет, промежуток домов №1-69 по нечетной, №2-78 по четной стороне улицы М.Маметова, промежуток домов №1-69 по нечетной, №2-66 по четной стороне улицы Ш.Омары, промежуток домов №1-71 по нечетной, №2-52 по четной стороне улицы Нуртуган жырау, промежуток домов №1-37 по нечетной , №12-34 по четной стороне улицы Ешнияз сал, этажные дома №2,4,6,8,10 улицы Ешнияз сал, промежуток домов №1-39, 45-57 по нечетной стороне улицы Хон Бен До, промежуток домов №1-5 по нечетной, №2,2а-4 по четной стороне 2-го переулка улицы Хон Бен До, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-18 по четной стороне переулка Хон Бен До, двухэтажные дома №3,4,5,6,9 по улице Хон Бен До, дома №17-55 по нечетной, №2-58 по четной стороне улицы Н.Шамен, дома №1-15 на обеих сторонах улицы К.Жусип, этажный дом №1а по улице Тоганас батыра, дома №1-13 по нечетной, №2-10,2а,4а,6а,8а,10а,12а по четной стороне переулка Турмаганбет, дома №59,61,63,65,31а,29а,57а,59а,61а,63а,65а по нечетной стороне улицы С.Есова.
Избирательный участок №177.
Центр: Средняя школа №120 имени Жамбыла, 2 улица Каржаубаева, №120.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик вдоль улицы Хон Бен До к юго-западу до железнодорожной сети, от железнодорожной сети к востоку от переулка Б.Култекенова (не включая) вдоль улицы С.Лапина (не включая), к северо- востоку до улицы С.Лапина, с улицы Бейбитшилик к западу до улицы Хон Бен До.

Н.Сералиев көшесінің жұп бетіндегі №2-54, тақ бетіндегі №1-65 үйлер аралығы, Бейбітшілік тұйығының екі бетіндегі №1-52 үйлер аралығы, Шәкәрім тұйығындағы №1-5 үйлер аралығы, С.Баязитов көшесінің тақ бетіндегі №1,1а,3,3а-29 үйлер, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, С.Баязитов тұйығының екі бетіндегі №1-24 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесіндегі шағын көп қабатты 13 үй, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №3в,3б,3а,5а-21 үйлер, жұп бетіндегі №2а,2б,4а - 8 үйлер, Шәкәрім көшесінің тақ бетіндегі №89-143 үйлер, жұп бетіндегі №94-140 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №48-74 үйлер, тақ бетіндегі №23-53 үйлер, Қ.Қайнарбаев көшесінің екі бетіндегі №1-37 үйлер аралығы, Хон Бен До көшесіндегі №20а көп қабатты үй, Кирпичная-1 көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер, Кирпично-заводская көшесінің №1-45үйлер, №33 көп қабатты үй.
№178 сайлау учаскесі.
Орталығы: №222 орта мектеп, С.Торайғыров көшесі, №100.
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесінен бастап С.Торайғыров көшесінің бойымен солтүстікке қарай С.Лапин көшесіне дейін. С.Лапин көшесінің бойымен батысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін. Бейбітшілік көшесінің бойымен (Колос көпқабатты үйі, С.Бокаев тұйығы және Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі үйлерді қоспағанда) солтүстікке қарай, Хон-Бен-До көшесіне дейін. Хон-Бен-До көшесінен (үйлерді қоспағанда) солтүстік шығысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін. С.Торайғыров көшесінің бойымен шығысқа қарай С.Торайғыров тұйығына дейін С.Торайғыров тұйғынан солтүстікке қарай Жоғарғы Вольт көшесіне дейін. Жоғарғы Вольт көшесінен (көшені қоспағанда) 9 мамыр көшесіне дейін. 9 мамыр көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай М.Момышұлы көшесіне дейін. Б.Момышұлы көшесінің бойымен (үйлерді қоспағанда) батысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін.
8 наурыз көшесiнiң екi бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, 8 наурыз тұйығының екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Р.Алшынбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, С.Дөнентаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-16 үйлер аралығы, C.Дөнентаев тұйығының тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-6 үйлер аралығы, А.Жұбанов тұйығының екi бетiндегi №2-4 үйлер аралығы, А.Жұбанов көшесiнiң екi бетiндегi №1-61 үйлер аралығы, Карьерная көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Кеншiмбай ақын көшесiнiң жұп бетiндегi №2-34, тақ бетiндегi №1-85 үйлер аралығы, Кеншiмбай ақын тұйығының жұп бетiндегi №2-10, тақ бетiндегi №3-9 үйлер аралығы, Құрманғазы көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, Свобода көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22, тақ бетiндегi №75-101 үйлер аралығы, Восточный көшесiнiң тақ бетiндегi №1-27, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң тақ бетiндегi №201-253, жұп бетiндегi №244-296 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетiндегi №238-312, тақ бетiндегi №271а-297 үйлер аралығы. С.Торайғыров 4 тұйығының тақ бетiндегi №1-17, жұп бетiндегi № 2-16 үйлер аралығы, С.Торайғыров 3 тұйығының тақ бетiндегi №1-15, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, С.Торайғыров 2 тұйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетiндегi №2-16а және №80а көп қабатты үй, С.Торайғыров тұйығының екі бетiндегi №2-10 үйлер аралығы. Т.Елеуов көшесiнiң екi бетiндегi №2-34 үйлер аралығы, Ким Ман Сам көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Қ.Пiрiмов көшесiнiң екi бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Т.Медетбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, Т.Медетбаев тұйығының екi бетiндегi №1-7 үйлер аралығы, Т.Iзтiлеуов көшесiнiң екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, Т.Iзтiлеуов тұйығының екi бетiндегi №1-6 үйлер аралығы, С.Мұхтарұлы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-21, жұп бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, 1 мамыр көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39, жұп бетiндегi №2-30 үйлер аралығы, 1 мамыр тұйығы көшесiнiң екі бетiндегi №2-10 үйлер аралығы, Жезқазған көшесінің тақ бетiндегi №16-9, жұп бетiндегi №2-12 үйлер аралығы, Проектируемая көшесiнiң жұп бетiндегi №2-30, тақ бетiндегi №1-11 үйлер аралығы, Проектируемая тұйығының екі бетiндегi №1-6 үйлер аралығы, 9 мамыр көшесiнiң екi бетiндегi №1-26 үйлер аралығы, 9 мамыр тұйығының екi бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, С.Лапин көшесiнің тақ бетіндегі №77-81 үйлер аралығы, Лапин 2 тұйығының №1-30 үйлер аралығы.
№ 179 сайлау учаскесi.

Промежутки домов №2-54 по четной, №1-65 по нечетной стороне улицы Н.Сералиева, промежутки домов №1-52 на обеих сторонах переулка Бейбитшилик, промежутки домов №1-5 по переулку Шакарим, промежутки домов №1,1а,3,3а-29 по нечетным, №2-48 по четным сторонам улицы С.Баязитова, промежутки домов №1-24 на обеих сторонах переулка С.Баязитова, средне этажные 13домов по улице И.Тайманова, дома №3в,3б,3а,5а-21 по нечетной, №2а,2б,4а-8 по четной стороне улицы И.Тайманова, промежутки домов №89-143 по нечетной, №94-140 по четной стороне улицы Шакарим, дома №№48-74 по четной, №23-53 по нечетной стороне улицы Бейбитшилик, промежуток домов №1-37 на обеих сторонах улицы К.Кайнарбаева, многоэтажный дом №20а по улице Хон Бен До, дома №1-13 на обеих сторонах улицы Кирпичная-1, дома №1-45 по улице Кирпично-заводская, многоэтажный дом №33.
Избирательный участок №178.
Центр: Средняя школа №222, улица С.Торайгырова, №100.
Граница: Начиная с улицы Б.Момышулы вдоль улицы С.Торайгырова к северу до улицы С.Лапина. Вдоль по улице С.Лапина к западу до улицы Бейбитшилик. Вдоль по улице Бейбитшилик (не включая многоэтажный дом Колос, переулок С.Бокаева дома и по четной стороне улицы Бейбитшилик) к северу до улицы Хон Бен До. От улицы Хон Бен До (не включая дома) к северо-востоку до улицы С.Торайгырова. Вдоль по улице С.Торайгырова к востоку до переулка С.Торайгырова, от переулка С.Торайгырова к северу до улицы Жогаргы Вольт (Высоковольтная). От улицы Жогаргы Вольт (Высоковольтная) (не включая улицу) до улицы 9 мамыр. Вдоль по улице 9 мамыр к северо-востоку до Кызылжарминского канала. Вдоль по Кызылжарминскому каналу к югу до улицы Б.Момышулы. Вдоль по улице Б.Момышулы (не включая дома) к западу улицы С.Торайгырова.
Промежуток домов №1-19 на обеих сторонах улицы 8 наурыз, промежутки домов №1-13 на обеих сторонах переулка 8 наурыз, промежуток домов №1-23 по нечетным, №2-38 по четным сторонам улицы Р.Алшынбаева, промежуток домов №1-16 на обеих сторонах улицы С.Донентаева, промежуток домов №1-15 по нечетным, №2-6 по четным сторонам переулка С.Донентаева, промежуток домов №2-4 на обеих сторонах переулка А.Жубанова, промежутки домов №1-61 на обеих сторонах улицы А.Жубанова, промежутки домов №1-20 на обеих сторонах улицы Карьерная, промежуток домов №2-34 по четным, №1-85 по нечетным сторонам улицы Кеншимбай акына, промежутки домов №2-10 по четным, №3-9 по нечетным сторонам переулка Кеншимбай акына, промежуток домов №2-20 по четной, №1-23 по нечетной стороне улицы Курмангазы, промежуток домов №2-22 по четной, №75-101 по нечетной стороне улицы Свобода, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-38 по нечетной стороне улицы Восточный, промежутки домов №201-253 по нечетной, №244-296 по четной стороне улицы Б.Майлина, промежутки домов №238-312 по четной, №271а-297 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, промежутки домов №1-17 по нечетной, №2-16 по четной стороне 4 переулка С.Торайгырова, промежутки домов №1-15 по нечетной, №2-10 по четной стороне 3 переулка С.Торайгырова, промежутки домов №1-5 по нечетной, №2-16а и многоэтажный дом №80 2 переулка С.Торайгырова, промежуток домов №2-10 на обеих сторонах переулка С.Торайгырова. Промежуток домов №2-34 на обеих сторонах улицы Т.Елеуова, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах улицы Ким Ман Сам, промежуток домов №1-17 на обеих сторонах улицы К.Пиримова, промежуток домов №1-29 на обеих сторонах улицы Т.Медетбаева, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах переулка Т.Медетбаева, промежуток домов №1-14 на обеих сторонах улицы Т.Изтилеуова, промежуток домов №1-6 на обеих сторонах переулка Т.Изтилеуова, промежутки домов №1-21 по нечетной, №2-10 по четной стороне улицы С.Мухтарулы, промежуток домов №1-39 по нечетной, №2-30 по четной стороне улицы 1 мамыр, промежуток домов №2-10 на обеих сторонах переулка 1 мамыр, промежуток домов №16-9 по нечетной, №2-12 по четной стороне улицы Жезказган, промежуток домов №2-30 по четной, №1-11 по нечетной стороне улицы Проектируемая, промежуток домов №1-6 на обеих сторонах переулка Проектируемая, промежуток домов №1-26 на обеих сторонах улицы 9 мамыр, промежуток домов №1-9 на обеих сторонах переулка 9 мамыр, промежуток домов №77-81 по нечетной стороне улицы С.Лапина, промежуток домов №1-30 по переулку Лапина 2.
Избирательный участок №179.

Орталығы: №253 орта мектеп, Б.Момышұлы көшесi, №78а.
Шекарасы: Бейбiтшiлiк көшесiнен бастап К.Кетебаев көшесi бойымен солтүстiкке қарай Қызылжарма каналына дейiн, Қызылжарма каналынан солтүстiк батысқа қарай Қызылорда көшесiне дейiн, Қызылорда көшесiнен оңтүстiкке қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн.
К.Кетебаев көшесiнiң тақ бетiндегi №71-119 үйлер аралығы, I.Жансүгiров көшесiнiң тақ бетіндегі №1-27 үйлер, жұп бетiндегi №2-40 үйлер, Б.Доскенов көшесiнiң тақ бетіндегі №1-35 үйлер, жұп бетiндегi №2-38 үйлер аралығы, Т.Бөрiқұлақов көшесiнiң тақ бетiндегi №63-93, жұп бетiндегi №64-90 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесiнiң жұп бетiндегi №72-134 үйлер, тақ бетiндегi №75а-157 үйлер аралығы, Қ.Ерiмбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-53 үйлер, жұп бетiндегi №2а-60 үйлер аралығы, Қаналы болыс көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39 үйлер, жұп бетiндегi №2а-44 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №6-16 үйлер аралығы, Е.Чайкина көшесiнiң тақ бетiндегi №1-13 үйлер, жұп бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң тақ бетiндегi №185-207, жұп бетiндегi №192-216 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң тақ бетiндегi №161-147, жұп бетiндегi №204-170 үйлер аралығы, Б.Майлин тұйығының тақ бетiндегi №1а-9 үйлер аралығы, Свобода көшесiнiң тақ бетiндегi №53-71 үйлер аралығы, Кенесары хан көшесiнiң тақ бетiндегi №201-221 үйлер, жұп бетіндегі №176-190 үйлер аралығы. Қызылорда көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45 үйлер, жұп бетiндегi №2-48 үйлер аралығы, А.Мин көшесіндегі №4,6,9,11 үйлер аралығы.
№180 сайлау учаскесi.
Орталығы: №253 орта мектеп, Б.Момышұлы көшесi, №78а.
Шекарасы: Бейбiтшiлiк көшесiнен бастап Ә.Молдағұлова көшесi бойымен солтүстікке қарай Д.Елеусінов көшесіне дейін. Д.Елеусінов көшесінен Қызылорда көшесіне дейін. Қызылжарма каналы бойымен солтүстiк-батысқа қарай Б.Момышұлы көшесiне дейiн, Б.Момышұлы көшесi бойымен оңтүстiкке қарай С.Торайғыров көшесiне дейiн, С.Торайғыров көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Лапин көшесiне дейiн, С.Лапин көшесiмен оңтүстiкке қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн, Бейбiтшiлiк көшесi бойымен шығысқа қарай Қызылорда көшесiне дейiн.
Ә.Молдағұлова көшесiнiң тақ бетiндегi №61-85, жұп бетiндегi №74-100 үйлер аралығы, С.Ишан көшесiнiң екi бетiндегi №60/1-60/10 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесiнiң тақ бетіндегі №61-121, жұп бетіндегі №62-120 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесiнiң жұп бетіндегі №64-114, тақ бетіндегі №75-139 үйлер аралығы, С.Асфендияров тұйығының жұп бетіндегі №2-54, тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Б.Момышұлы тұйығының жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-53 үйлер аралығы, Б.Момышұлы көшесiнiң жұп бетіндегі №74-134, тақ бетіндегі №77-135 үйлер және №76,67,69,74 көп қабатты үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесiнiң жұп бетіндегі №76-90, тақ бетіндегі №91-111 үйлер аралығы, М.Дулатов көшесiнiң жұп бетіндегі №82-100, тақ бетіндегі №69-85 үйлер аралығы, С.Лапин көшесiнiң жұп бетіндегі №72-90, тақ бетіндегі №59-75, 25б үйлер аралығы, С.Лапин-1 көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-3 үйлер, С.Ахун көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №1-23 үйлер, С.Ахун тұйығының жұп бетіндегі №2-12, тақ бетiндегi №1-17 үйлер, У.Байменов көшесінің жұп бетіндегі №2-22 үйлер, С.Бокаев тұйығының №5,7,9 үйлер, Д.Елеусiнов көшесiнiң жұп бетіндегі №4-10, тақ бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесiнiң жұп бетіндегі №218-236, тақ бетіндегі №209-253 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесiнiң жұп бетіндегі №206-240, тақ бетіндегі №163-199 үйлер аралығы, Свобода көшесiнiң тақ бетiндегi №13-23 үйлер аралығы, Бейбiтшiлiк көшесiнiң жұп бетiндегi №18-46а үйлер, №36 көп қабатты үй.
№181 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №253, улицы Б.Момышулы, №78.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик к северу вдоль по улице К.Кетебаева до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала к севера-западу до улицы Кызылорда, от улицы Кызылорда к югу до улицы Бейбитшилик.
Промежуток домов №71-119 по нечетной стороне улицы К.Кетебаева, дома №1-27 по нечетной, №2-40 по четной стороне улицы И.Жансугурова, промежуток домов №1-35 по нечетной, №2-38 по четной стороне улицы Б.Доскенова, промежуток домов №63-93 по нечетной, №64-90 по четной стороне улицы Т.Борикулакова, промежуток домов №72-134 по четной, №75а-157 по нечетной стороне улицы Т.Токтарова, дома №1-53 по нечетной, №2а-60 по четной стороне улицы К.Еримбетова, промежуток домов №1-39 по нечетной, №2а-44 по четной стороне улицы Каналы болыс, промежуток домов №6-16 по четной стороне улицы Бейбитшилик, дома №1-13 по нечетной, №2-14 по четной стороне улицы Е.Чайкина, промежуток домов №185-207 по нечетной, №192-216 по четной стороне улицы С.Торайгырова, промежуток домов №161-147 по нечетной, №204-170 по четной стороне улицы Б.Майлина, промежуток домов №1а-9 по нечетной стороне переулка Б.Майлина, промежуток домов №53-71 по нечетной стороне улицы Свобода, дома №201-221 по нечетной, №176-190 по четной стороне улицы Кенесары хана. Промежуток домов №1-45 по нечетной, №2-48 по четной стороне улицы Кызылорда, Промежуток домов №4,6,9,11 по улице А.Мин.
Избирательный участок №180.
Центр: Средняя школа №253, улица Б.Момышулы, №78а.
Граница: Начиная с улицы Бейбитшилик вдоль улицы А.Молдагуловой к северу до улицы Д.Елеусинова. С улицы Д.Елеусинова до улицы Кызылорда. Вдоль по Кызылжарминскому каналу к северо-западу до улицы Б.Момыщулы, вдоль по улице Б.Момышулы к югу до улицы С.Торайгырова, по улице С.Торайгырова к северо-западу до улицы С.Лапина, по улице С.Лапина к югу до улицы Бейбитшилик, вдоль по улице Бейбитшилик к востоку до улицы Кызылорда.
Промежуток домов №61-85 по нечетной, №74-100 по четной стороне улицы А.Молдагуловой, промежуток домов №60/1-60/10 на обеих сторонах улицы С.Ишан, промежуток домов №61-121 по нечетной, №62-120 по четной стороне улицы М.Дуйсенова, промежуток домов №64-114 по четной, №75-139 по нечетной стороне улицы С.Асфендиярова, промежуток домов №2-54 по четной, №1-45 по нечетной стороне переулка С.Асфендиярова, промежуток домов №2-42 по четной, №1-53 по нечетной стороне переулка Б.Момышулы, промежуток домов №74-134 по четной, №77-135 по нечетной стороне и многоэтажные дома №76,67,69,74 по улице Б.Момышулы, промежуток домов №76-90 по четной, №91-111 по нечетной стороне улицы А.Исаева, промежуток домов №82-100 по четной, №69-85 по нечетной стороне улицы М.Дулатова, промежуток домов № 72-90 по четной, №59-75,25б по нечетной стороне улицы С.Лапина, дома №2-20 по четной, №1-3 по нечетной стороне улицы С.Лапина-1, дома №2-22 по четной, №1-23 по нечетной стороне улицы С.Ахуна, дома №2-12 по четной, №1-17 по нечетной стороне переулка С.Ахуна, дома №2-22 по четной стороне улицы У.Байменова, дома №5,7,9 переулка С.Бокаева, промежуток домов №4-10 по четной, №1-27 по нечетной стороне улицы Д.Елеусинова, промежуток домов №218-236 по четной, №209-253 по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, промежуток домов №206-240 по четной, №163-199 по нечетной стороне улицы Б.Майлина, промежуток домов №13-23 по нечетной стороне улицы Свобода, дома №18-46а по четной стороне улицы Бейбитшилик, многоэтажный дом №36.
Избирательный участок №181.

Орталығы: №112 орта мектеп, Ә. Молдағұлова көшесі, №7.
Шекарасы: Теміржол желісінен бастап А.Сағымбаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесі бойымен батысқа қарай С.Ишан көшесіне дейін, С.Ишан көшесінің бойымен солтүстікке қарай темір жол желісіне дейін, теміржол желісімен шығысқа қарай А.Сағымбаев көшесіне дейін.
С.Ишан көшесінің жұп бетіндегі №2-68 үйлер аралығы, Ә.Молдағұлова көшесінің екі бетіндегі №1-72 үйлер аралығы, Т.Тоқтаров көшесінің екі бетіндегі №1-75 үйлер аралығы, Т.Бөріқұлақов көшесінің екі бетіндегі №1-62 үйлер аралығы, К.Кетебаев көшесінің екі бетіндегі №1-72б үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-63 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №1,1а,3,5,7,9,11 үйлер аралығы, Шәкәрім көшесінің тақ бетіндегі №5-29, жұп бетіндегі №8-38 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің жұп бетіндегі №86-106, тақ бетіндегі №113-153 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №71-111, 111а, 111б, жұп бетіндегі № 64-66, 68, 70, 72, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88б, 88в, 88г, 90, 90а, 90б, 90в, 90г, 92, 92а, 92б, 92в, 94, 96, 98, 98а, 98б, 98в, 98г, 100 үйлер аралығы және №100а көп қабатты үй.
№182 сайлау учаскесі.
Орталығы: №212 мектеп-гимназиясы, М.Жұмабаев көшесі, №1.
Шекарасы: М.Жұмабаев көшесінен бастап Досбол би көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен солтүстік-батысқа қарай К.Кетебаев көшесіне дейін, К.Кетебаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесімен шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесі бойымен оңтүстікке қарай М.Жұмабаев көшесіне дейін, М.Жұмабаев көшесінен шығысқа қарай Досбол би көшесіне дейін.
М.Жұмабаев көшесінің тақ бетіндегі №7-61 үйлер аралығы, Досбол би көшесінің тақ бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, А.Кетебаев көшесінің жұп бетіндегі №74-118 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің жұп бетіндегі №2 үй, А.Оразбаева көшесінің жұп бетіндегі №2-26, тақ бетiндегi №1-27 үйлер аралығы, Т.Жароков көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, А.Герцен көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №6-34 үйлер аралығы, Д.Алашаев көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Е.Ерназаров көшесінің тақ бетіндегі №3-31, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Қазақстанның 40 жылдығы көшесінің тақ бетіндегі №1-73, жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, М.Қажымұхан көшесінің жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Кольцевая көшесінің тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Қазақстан тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Е.Чайкина көшесінің тақ бетіндегі №13-17, жұп бетіндегі №14 үйлер аралығы, А.Мин көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2а-6 үйлер аралығы, Ж.Баласағұн көшесінің жұп бетіндегі №18-36 үйлер аралығы, Мостопроезд көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-74 үйлер аралығы, Д.Нұрпейісова көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Ә.Ахметов көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Ә.Жангелдин тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Ж.Маханбетов тұйығының тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесінің тақ бетіндегі №63а-101 үйлер аралығы, Б.Досмаханова көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Б.Досмаханова тұйығының жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Ге-Бон-У көшесінің тақ бетіндегі №25-43, жұп бетіндегі №28-44 үйлер аралығы, Кенесары хан көшесінің тақ бетіндегі №99-199, жұп бетіндегі №100-174 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің тақ бетіндегі №95-143, жұп бетіндегі №90-168 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің тақ бетіндегі №115-183, жұп бетіндегі №150-192 үйлер аралығы, Қазақстанның 40 жылдығы көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Квартальная көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2а-12 үйлер аралығы, И.Тургенев тұйығының тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, И.Тургенев көшесінің тақ бетіндегі №1-14 үйлер аралығы, 1 проездная көшесінің тақ бетіндегі №3,5 көп қабатты үйлер, Свобода көшесінің тақ бетіндегі №15-55 үйлер аралығы.
№183 сайлау уческесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жалаңтөс Баһадүр Сейтқұлұлы атындағы облыстық спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Жанқожа батыр көшесi, №92.
Шекарасы: Темiржол өткелiнен бастап Қорқыт ата көшесi бойымен солтүстiкке қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн, М.Жұмабаев көшесiнен солтүстiк-батысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн, Жанқожа батыр көшесiнен солтүстiкке қарай Бейбiтшiлiк көшесiне дейiн, Бейбiтшiлiк көшесiнен батысқа қарай А.Сағымбаев көшесiне дейiн, А.Сағымбаев көшесiнен оңтүстiкке қарай темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсi бойымен шығысқа қарай темiржол өткелi Қорқыт ата көшесіне дейін.
Б.Құлтекенов көшесiнiң жұп бетiндегi №102-190, тақ бетiндегi №123-187 үйлер аралығы, Қ.Бекниязов көшесiнiң (Қорқыт ата көшесiнiң қиылысына дейiн) тақ бетiндегi №1-33а, жұп бетiндегi №2-82 үйлер аралығы, Шәкәрім көшесiнiң жұп бетiндегi №2-6, тақ бетіндегі №1-3 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесiнiң тақ бетiндегi №157 және жұп бетіндегі №108-116 үйлер, №159, №159а көп қабатты үйлер, Ж.Баласағұн көшесiнiң жұп бетiндегi №2а, 2-16 үйлер, тақ бетіндегі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7 үйлер аралығы, Ге Бон У көшесiнiң жұп бетiндегi №2-26 үйлер, тақ бетіндегі №1-23 аралығы, Б.Шалғынбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-22а, тақ бетіндегі №1а-23а үйлер аралығы, А.Кисилев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28, тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Б.Сағымбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-62 үйлер аралығы, Мәдениет тұйығының жұп бетiндегi №2-28, тақ бетіндегі №1-11 үйлер аралығы, Қорқыт Ата көшесiнiң тақ бетiндегi №129-157 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, тақ бетіндегі №1,3,5,7,9,11в үйлер аралығы, Ш.Айманов тұйығының тақ бетiндегi №1-31, жұп бетіндегі №2,4,6,8,10 үйлер, нөмірсіз екі үй аралығы, А.Келаманов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-28, тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесiнiң жұп бетiндегi №90,88,86,84,82,80,80а,80,82а,80д,80г, нөмірсіз бір үй, тақ бетіндегі №1,69,67,65,63,61,59,57,55,53 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесiндегi №82а көп қабатты үй, Оңтүстік Қазақстан көшесiнiң жұп бетіндегі №2-16, тақ бетіндегі №1а-21 үйлер аралығы және №74б, 74а,74 үйлер аралығы және нөмірсіз төрт үй, Б.Байдiлдаев тұйығының жұп бетiндегi №2,4,6,8,10,12 үйлер аралығы, Б.Байдiлдаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2а,2,4,6,6а,8,8а,10,12а,12,14,16,16а,16б,18,20, тақ бетіндегі №1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 11в, 11а, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25а, 25, 27, 29 үйлер аралығы, Еңбек көшесiнің жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, Еңбек тұйығының тақ бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, Н.Сыздықов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-58, тақ бетіндегі №1,1а-63 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2,4,6,8 екі қабатты үйлер (Жанқожа батыр көшесiнiң қиылысынан бастап Қорқыт ата көшесiнiң қиылысына дейiн) №10-78 үйлер аралығы, Жаппасбай батыр көшесiнің жұп бетіндегі №2-38, тақ бетіндегі №1а, 1-101/3 үйлер аралығы.
№184 сайлау учаскесi.

Центр: Средняя школа №112, улица А.Молдагулова, №7.
Граница: Начина от железнодорожной сети вдоль улицы А.Сагимбаева к северу улицы Бейбитшилик, вдоль по улице Бейбитшилик к западу улицы С.Ишана, вдоль по улице С.Ишана к северу до железнодорожной сети, по железнодорожной сети к востоку улицы А.Сагимбаева.
Промежуток домов №2-68 по четной стороне улицы С.Ишана, промежуток домов №1-72 на обеих сторонах улицы А.Молдагуловой, промежуток домов №1-75 на обеих сторонах Т.Токтарова, промежуток домов №1-62 на обеих сторонах улицы Т.Борикулакова, промежуток домов №1-72 на обеих сторонах улицы К.Кетебаева, промежуток домов №1-63 по нечетной стороне улицы А.Сагимбаева, промежуток домов №1,1а,3,5,7,9,11 по нечетной стороне улицы Бейбитшилик, промежуток домов №5-29 по нечетной, №8-38 по четной стороне улицы Шакарима, промежуток домов №86-106 по четной, №113-153 по нечетной стороне улицы И.Тайманова, промежуток домов №71-111,111а,111б по нечетной, №64-66, 68, 70, 72, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88б, 88в, 88г, 90, 90а, 90б, 90в, 902г, 92, 92а, 92б, 92в, 94, 96, 98, 98а, 98б, 98в, 98г, 100 по четной стороне и многоэтажный дом №100а по улице Б.Култекенова.
Избирательный участок №182.
Центр: Школа-гимназия №212, улица М.Жумабаева, №1.
Граница: Начиная с улицы М.Жумабаева вдоль по улице Досбол би к северо-востоку до Кызылжарминского канала, вдоль по Кызылжарминскому каналу к северо-западу до улицы К.Кетебаева, вдоль по улице К.Кетебаева к югу до улицы Бейбитшилик, по улице Бейбитшилик к востоку до улицы Жанкожа батыра, вдоль по улице Жанкожа батыра к югу до улицы М.Жумабаева, от улицы М.Жумабаева к востоку до улицы Досбол би.
Промежуток домов №7-61 по нечетной стороне улицы М.Жумабаева, промежуток домов №1-27 по нечетной стороне улицы Досбол би, промежуток домов №74-118 по четной стороне улицы А.Кетебаева, дом №2 по четной стороне улицы Бейбитшилик, промежуток домов №2-26 по четной, №1-27 по нечетной стороне улицы А.Оразбаев, промежуток домов №1-25 по нечетной, №2-26 по четной стороне улицы Т.Жарокова, промежуток домов №1-25 по нечетной, №6-34 по четной стороне улицы А.Герцена, промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-36 по четной стороне улицы Д.Алашаева, промежуток домов №3-31 по нечетной, №2-26 по четной стороне улицы Е.Ерназарова, промежуток домов №1-73 по нечетной, №2-60 по четной стороне улицы 40 лет Казахстан, промежуток домов №2-36 по четной улице М.Кажмухана, промежуток домов №1-11 по нечетной, №2-34 по четной стороне улицы Кольцевая, промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-22 по четной стороне переулка 40 лет Казахстан, промежуток домов №13-17 по нечетной, №14 по четной стороне улицы Е.Чайкина, промежуток домов №1-7 по нечетной, №2а-6 по четной стороне улицы А.Мин, промежуток домов №18-36 по четной стороне улицы Ж.Баласагуна, промежуток домов №1-7 по нечетной, №2-74 по четной стороне улицы Мостопроезд, промежуток домов №1-35 по нечетной, №2-34 по сетной стороне улицы Д.Нурпеисовой, промежуток домов №1-23 по нечетной, №2-22 по четной стороне улицы А.Ахметова, промежуток домов №1-23 по нечетной, №2-38 по четной стороне улицы А.Жангельдина, промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-6 по четной стороне переулка А.Жангельдина, промежуток домов №1-25 по нечетной стороне переулка Ж.Маханбетова, промежуток домов №63а-101 по нечетной стороне улицы А.Сагимбаева, промежуток домов №1-39 по нечетной, №2-26 по четной стороне улицы Б.Досмаханова, промежутки домов по четной стороне переулка Б.Досмаханова, промежуток домов №25-43 по нечетным, №28-44 по четным сторонам улицы Ген-Бон-У, промежуток домов №99-199 по нечетным, №100-174 по четным сторонам улицы Кенесары хана, промежуток домов №95-143 по нечетным, №90-168 по четным сторонам улицы Б.Майлина, промежуток домов №115-183 по нечетной, №150-192 по четной стороне улицы С.Торайгырова, промежуток домов №1-15 по нечетной, №2-16 по четной стороне улицы Казахстан, промежуток домов №1-7 по нечетной, №2а-12 по четной стороне улицы Квартальная, промежуток домов №1-7 по нечетной, №2-14 по четной стороне улицы И.Тургенева, промежуток домов №1-14 по нечетной стороне улицы И.Тургенева, многоэтажные дома по нечетной стороне улицы 1-Проездная, промежуток домов № 15-55 по нечетной стороне улицы Свобода.
Избирательный участок №183.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Областная школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Жалантос Бахадура Сейткулулы" управления физической культуры и спорта Кызылординской области", улица Жанкожа батыра №92.
Границы: начиная с железнодорожного переезда вдоль улицы Коркыт ата на север до улицы М.Жумабаева, с улицы М.Жумабаева на северо-запад до улицы Жанкожи батыра, с улицы Жанкожи батыра на север до улицы Бейбитшилик, с улицы Бейбитшилик на запад до улицы А.Сагимбаева, с улицы А.Сагимбаева на юг до железнодорожной сети, вдоль сети железнодорожного полотна на восток до железнодорожного переезда улицы Коркыт ата.
Промежуток между домами №102-190 на чҰтной стороне улицы Б.Култекенова, дома №1-33а на нечҰтной стороне улицы К.Бекниязова (до перекрҰстка улицы Коркыт ата), на чҰтной стороне промежуток домов №2-82, промежуток домов №2-6 на чҰтной стороне и №1-3 нечҰтной стороне улицы Шакарима, дома №157 на нечҰтной стороне и №108-116 на чҰтной стороне улицы И.Тайманова, многоэтажные дома №159,№159а, промежуток домов №2а,№2-16 на чҰтной стороне, на нечҰтной стороне №1/1,1/2,1/3,1/4,1/5,1/6,1/7 улицы Ж.Баласагуни, промежуток домов на чҰтной стороне №2-26, по нечҰтной стороне №1-23 улицы Ге-Бон-У, промежуток домов на чҰтной стороне №2-22а, на нечҰтной стороне №1а-23а улицы Б.Шалгынбаева, промежуток домов по улице А.КисилҰва на чҰтной стороне №2-28, на нечҰтной стороне №1-25, промежуток домов по улице Б.Сагымбаева на чҰтной стороне №2-62, промежуток домов переулка Мадениет на чҰтной стороне №2-28, на нечҰтной стороне №1-11, промежуток домов улицы Коркыт ата на чҰтной стороне №129-157, промежуток домов на улице Ш.Айманова на чҰтной стороне №2-18, на нечҰтной стороне №1,3,5,7,9,11в промежуток домов на переулка Ш.Айманова на нечҰтной стороне №1-31, на чҰтной стороне дома №2,4,6,8,10 два дома без номера, промежуток домов по улице А.Келаманова на чҰтной стороне №2-28, на нечҰтной стороне №1-13, промежуток домов по улице Жанкожи батыра на чҰтной стороне №90,88,86,84,82,80,80а,80,82а, 80д,80г один дом без номера, на нечҰтной стороне №1,69,67,65,63,61,59,57,55,53, многоэтажный дом №82а на улице Жанкожи батыра, промежуток домов на улице Оңтүстік Қазақстан на чҰтной стороне №2-16, на нечҰтной стороне №1а-21 и №74б,74а,74 и четыре дома без номера, промежуток домов на переулка Б.Байдильдаева на чҰтной стороне №2,4,6,8,10,12 промежуток домов №2а,2,4,6,6а,8,8а,10, 12а,12,14,16,16а,16б,18,20 на чҰтной стороне, №1,3,3а,5,5а,7,9,11,11б,11в,11а,13,15,17,19,19а,21,23, 25а,25,27,29 на нечҰтной стороне, промежуток домов №2-52 на чҰтной стороне на улице Енбек, промежуток домов №1-9, на нечҰтной стороне переулка Енбек, промежуток домов №2-58 на чҰтной стороне и №1,1а-63 на нечҰтной стороне на улице Н. Сыздыкова, на улице М. Жумабаева промежуток двухэтажных домов №2,4,6,8 на чҰтной стороне (начиная с перекрҰстка на Жанкожи батыра до перекрҰстка на Коркыт ата) №10-78, на улице Жаппасбая батыра промежуток домов на чҰтной стороне №2-38, на нечҰтной стороне №1а,1-101/3.
Избирательный участок №184.

Орталығы: №43 орта мектеп, С.Торайғыров көшесi, №67.
Шекарасы: Қорқыт ата көшесінен бастап Жаппасбай батыр көшесiнің бойымен оңтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесiне дейiн, Ақмаржан-35 көшесінің бойымен шығысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінің бойымен (қоспай) батысқа қарай Досбол би көшесіне дейін. Досбол би көшесімен оңтүстiкке қарай М.Жұмабаев көшесiне дейiн, М.Жұмабаев көшесiмен шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен оңтүстiкке қарай Жаппасбай батыр көшесiне дейiн.
Жаппасбай батыр көшесiнiң жұп бетіндегі №42 үй, тақ бетiндегi №103-117 үйлер аралығы, Қ.Бекниязов көшесiнiң тақ бетiндегi №35а-71, жұп бетiндегi №84-124 үйлер аралығы, С.Бекниязов тұйығының екi бетiндегi №1-58 үйлер аралығы, М.Жұмабаев көшесiнiң жұп бетiндегi №80-138, тақ бетіндегі №63-173 үйлер аралығы, М.Жұмабаев тұйығының екi бетiндегi №1-9 үйлер аралығы, С.Мұқанов көшесiнiң жұп бетіндегі №2-92, тақ бетіндегі №1-85 үйлер аралығы, С.Мұқанов тұйығының екi бетiндегi №1-14 үйлер аралығы, Б.Шалғынбаев көшесiнiң екi бетiндегi №23б-34 үйлер аралығы, Ш.Айманов көшесiнiң екi бетiндегi №11-30 үйлер аралығы, Қазақстан көшесiнiң жұп бетiндегi №62-172, тақ бетіндегі №75-183 үйлер аралығы, Ә.Исаев көшесiнiң екі бетiндегi №1-52 үйлер аралығы, Ақмаржан-35 көшесіндегі №14,16 үйлер, Қорқыт ата көшесiнiң жұп бетiндегi №142-174, тақ бетiндегi №159а,159б үйлер аралығы, Досбол би көшесiнiң жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Совет тұйығының екi бетiндегi №1-36 үйлер аралығы, Проездная көшесінің №1,2,3 үйлер аралығы.
№185 сайлау учаскесi.
Орталығы: №43 орта мектеп, С.Торайғыров көшесі, №67.
Шекарасы: С.Торайғыров көшесінен бастап шығысқа қарай Досбол шешен көшесінің бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесіне дейін, Ақмаржан-35 көшесінің бойымен батысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінің бойымен солтүстікке қарай Досбол шешен көшесіне дейін.
С.Торайғыров көшесінің тақ бетіндегі №31-113, жұп бетіндегі №40-148 үйлер. Ә.Ахметов көшесінің жұп бетіндегі №24-52 үйлер, Б.Майлин көшесінің тақ бетіндегі №1-93, жұп бетіндегі №2-88 үйлер, Б.Майлин тұйығының жұп бетіндегі №1-11 үйлер, Кенесары хан көшесінің тақ бетіндегі №1-97, жұп бетіндегі №2а-98а үйлер, Ақжарма көшесінің тақ бетіндегі №1-31, жұп бетіндегі №2-52 үйлер, Светлая көшесінің тақ бетіндегі №1-21 үйлер, Досбол шешен көшесінің жұп бетіндегі №34,36,38 үйлер, Қ.Қауынбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-21үйлер, Бостандық көшесінің тақ бетіндегі №1-13 үйлер, Ж.Махамбетов тұйығының жұп бетіндегі №14,16,54,56 үйлер, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №165-181, жұп бетіндегі №176-192 үйлер, Ақмаржан-35 көшесінің жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы.
№186 сайлау учаскесi.

Центр: Средняя школа №43, улица С.Торайгырова, №67.
Границы: Начиная с улицы Коркыт ата вдоль улицы Жаппасбая батыра на юг до улицы Акмржан-35, вдоль улицы Акмаржан-35 на восток до улицы С.Торайгырова, вдоль улицы С.Торайгырова (не включая) на запад до улицы Досбола бия. По улице Досбола бия на юг до улицы М.Жумабаева, по улице М.Жумабаева на восток до улицы Коркыт ата, по улице Коркыт ата на юг до улицы Жаппасбая батыра.
Промежуток домов по улице Жаппасбая батыра на чҰтной стороне дом №42, на нечҰтной стороне дома №103-117, на улице К.Бекниязова на нечҰтной стороне дома №35а-71, на чҰтной стороне дома №84-124 на переулке С.Бекниязова промежуток домов №1-58 на обеих сторонах, на улице М.Жумабаева промежуток домов №80-138 на чҰтной стороне, №63-173, на нечҰтной стороне, на переулке М.Жумабаева промежуток домов №1-9 на обеих сторонах, на улице С.Муканова промежуток домов №2-92 на чҰтной стороне, №1-85 на нечҰтной стороне, на переулке С.Муканова промежуток домов №1-14 на обеих сторонах, на улице Б.Шалгинбаева промежуток домов №23б-34 на обеих сторонах улицы, на улице Ш.Айманова промежуток домов №11-30 на обеих сторонах улице, на улице Казахстан промежуток домов №62-172 на чҰтной стороне, №75-183 на нечҰтной стороне, на улице А.Исаева промежуток домов №1-52 на обеих сторонах улицы, на улице Акмаржан-35 дома №14,16, на улице Коркыт ата промежуток домов №142-174 на чҰтной стороне, №159а,159б на нечҰтной стороне, на улице Досбола бия промежуток домов №2-32 на чҰтной стороне, на переулке Совет промежуток домов №1-36 на обеих сторонах, промежуток домов №1,2,3 на улице Проездная.
Избирательный участок №185.
Центр: Средняя школа №43, улица Торайгырова, №67.
Границы: С улицы С.Торайгырова на восток вдоль улицы Досбола шешена до канала Кызылжарма, вдоль канала Кызылжарма на юг до улицы Акмаржан-35 на запад до улицы С.Торайгырова, вдоль по улице С.Торайгырова на север до улицы Досбола шешена.
По улице С.Торайгырова дома №31-113 на нечҰтной стороне, №40-148 на чҰтный стороне. По улице А.Ахметова дома №24-52 на чҰтной стороне, на улице Б.Майлина дома №1-93 на нечҰтный стороне, №2-88 на чҰтный стороне, на переулке Б.Майлина дома №1-11 на нечҰтный стороне, на улице Кенесары хана дома №1-97 на нечҰтный стороне, №2а-98а на чҰтной стороне, на улице Акжарма дома №1-31 на нечҰтный стороне, №2-52 на чҰтной стороне, на улице Светлая дома №1-21 на нечҰтной стороне, на улице Досбола шешена дома №34,36,38 на чҰтный стороне, на улице К.Кауынбаева дома №1-21 на нечҰтной стороне, на улице Бостандык дома №1-13 на нечҰтной стороне, на переулке Ж.Махамбетова дома №14,16,54,56 на чҰтной стороне, на улице Коркыт ата дома №165-181 на нечҰтной стороне, №176-192 на чҰтной стороне, на улице Акмаржан -35 дома №2-12 на чҰтной стороне.
Избирательный участок №186.

Орталығы: №197 орта мектеп, Достық көшесi, №38.
Шекарасы: Қызылорда каналынан бастап Ақмаржан -35 көшесінен батысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінен Бастау көшесіне дейін оңтүстік шығысқа қарай Ақмаржан-32 көшесіне дейін, Ақмаржан-32 көшесінен шығысқа қарай П.Артемов көшесіне дейін. П.Артемов көшесінің бойымен шығысқа қарай С.Торайғыров көшесіне дейін, С.Торайғыров көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Полигон тұйығына дейін, Полигон тұйығынан бастап солтүстікке қарай Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесіне дейін, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Ә.Әлжанов көшесіне дейін. Ә.Әлжанов көшесінен оңтүстікке қарай Сарыарқа көшесіне дейін. Сарыарқа көшесінің бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналының бойымен солтүстік батысқа қарай Ақмаржан-35 көшесіне дейін.
Ақмаржан-35 көшесінің тақ бетіндегі №7-27 үйлер аралығы. С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №2-38, тақ бетіндегі №7-29 үйлер аралығы. Достық көшесiнiң тақ бетiндегi №5-19, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы, Светлый тұйығының жұп бетіндегі №2-6, тақ бетіндегі №3-11 үйлер аралығы. Достық тұйығының тақ бетiндегi №1-5 үйлер аралығы, Ақмаржан-29 көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Ақмаржан-30 көшесінің тақ бетіндегі №3-17, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы. Ақмаржан-32 көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы. Проектный көшесінің тақ бетіндегі №1-49, жұп бетіндегі №4-26 үйлер аралығы, 1 Проектный көшесінің тақ бетіндегі №1-19 үйлер аралығы. Бастау көшесiнiң тақ бетiндегi №1-49, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Наурыз көшесiнiң тақ бетiндегi №1-53, жұп бетіндегі №6-56 үйлер аралығы, Еңбекшi көшесiнiң тақ бетiндегi №1-39, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, Ә.Сүтемгенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-33, жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы, Т.Көмекбаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Полигон тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-12, тақ бетіндегі №1-15 аралығы, Қ.Ыбыраев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17 үйлер аралығы, Г.Рашин тұйығының жұп бетіндегі №1 үй. Г.Рашин көшесiнiң тақ бетiндегi №25-31, жұп бетіндегі №22,24 үйлер аралығы, Жасыл өлке көшесiнiң жұп бетiндегi №2-6,8/1,8/2, тақ бетіндегі №1а,1,3,3а,5,5а-9 үйлер аралығы, Ә.Әлжанов көшесiнiң тақ бетіндегі №15-23, жұп бетіндегі №16–36 үйлер, Г.Рашин-1 тұйығының тақ бетіндегі №13-19, жұп бетіндегі №4-16 үйлер аралығы.
№187 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық туберкулезге қарсы диспансерi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Қаратоғай көшесi, №100.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық туберкулезге қарсы диспансерi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.
№188 сайлау учаскесі.
Орталығы: №9 мектеп-гимназия, Ақмешіт шағын ауданы, №34.
Шекарасы: Ақмешіт шағын ауданының №17,18,19,20,29,30,31,31а,32 көп қабатты үйлері, Қ.Махамбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-49, жұп бетіндегі №2-20,20а,20б,20в үйлер аралығы, Республика көшесінің тақ бетіндегі №1-53, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Ата заң көшесінің тақ бетіндегі №1-51, жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Алтын Орда көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, К.Нүрекешов көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №2-15,№36,39 үйлер, Ә.Мақұлбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Рисмаш көшесінің тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Н.Тілендиев көшесінің тақ бетіндегі №1а, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Қаратоғай көшесінің №59, 60 екі қабатты үйлер мен айналма жолдан батысқа қарай тақ бетіндегі №1-55, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, облыстық туберкулез ауруханасына дейінгі үйлер және М.Ишан, Сарысу, Сарқырама, Ақбастау, Ақбастау-1 көшесіндегі жеке тұрғын үйлер, "Ягодка", "Пищевик" саяжайларында орналасқан үйлер.
№189 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №197, улица Достык, №38.
Границы: Начиная с канала Кызылорда от улицы Акмаржан-35 на запад до улицы С.Торайгырова, от улицы С.Торайгырова до улицы Бастау на юго-восток до улицы Акмаржан-32, от улицы Акмаржан-32 на восток до улицы П. Артемова, вдоль по улице П. Артемова на восток до улицы С.Торайгырова, по улице С.Торайгырова на северо-восток до переулка Полигон, с переулка Полигон на север до улицы 20 летние Независимости, от улицы 20 летние Независимости на юго-восток до улицы А.Альжанова, от улицы А.Альжанова на юг до улицы Сарыарка, вдоль улицы Сарыарка на север до канала Кызылжарма на северо-запад до улицы Акмаржан-35.
Промежуток домов №7-27 по улице Акмаржан-35 на нечҰтной стороне Промежуток домов №2-38 на чҰтный стороне улицы С.Торайгырова, №7-29 на нечҰтный стороне, по улице Достык промежуток домов №5-19 на чҰтной стороне, №2-28 на чҰтной стороне, промежуток домов на переулке светлый на чҰтной стороне, промежуток домов на переулке светлый на чҰтный стороне №2-6, на нечҰтный стороне №3-11, промежуток домов на переулке Достык на нечҰтный стороне №1-5, промежуток домов на улице Акмаржан-29 на нечҰтной стороне №1-25, на чҰтной стороне №2-18, промежуток домов на улице Акмаржан-30 на нечҰтной стороне №3-17, на чҰтной стороне №2-42, промежуток домов на улице Акмаржан-32 на нечҰтной стороне №1-27, на чҰтной стороне №2-10, промежуток домов на улице Проектный на нечҰтной стороне №1-49, на чҰтной стороне №4-26, промежуток домов на улице 1 Проектный на нечҰтный стороне №1-19, промежуток домов на улице Бастау на нечҰтной стороне №1-49, на чҰтной стороне №2-48, промежуток домов на улице Наурыз.
Избирательный участок №187.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" управление здравоохранение Кызылординской области", улица Каратогая, №100.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной противотуберкулезный диспансер" управление здравоохранение Кызылординской области".
Избирательный участок №188.
Центр: Школа-гимназия №9, микрорайон Акмешит, №34.
Границы: Многоэтажные дома микрорайона Акмешит №17,18,19,20,29,31,31а,32, промежуток домов на улице К.Махамбетова на нечетной стороне дома №1-49, на четной стороне дома №2-20,20а, 20б,20в, на улице Республики на нечетной стороне дома №1-53, на четной стороне дома №2-50, промежуток домов на улице Ата зан на нечетной стороне дома №1-51, на четной стороне дома №2-48, промежуток домов на улице Алтын Орда на нечетной стороне дома №1-45, на четной стороне дома №2-50, промежуток домов на улице Тәуелсіздік на нечетной стороне дома №1-39, на четной стороне дома №2-22, промежуток домов на улице К.Нурекешова на нечетной стороне дома №1-19, на четной стороне дома №2-15,№36,39, промежуток домов на улице А.Макулбекова на нечетной стороне дома №1-17, на четной стороне дома №2-16, промежуток домов на улице Рисмаш на нечетной стороне дома №1-9, на четной стороне дома №2-14, промежуток домов на улице Н.Тлендиева на нечетной стороне дом №1а, на четной стороне дома №2-18, промежуток домов на улице Каратогай двухэтажные дома №59,60, в обход на запад на нечетной стороне дома №1-55, на четной стороне дома №2-24, дома до областной туберкулезной больницы и частные жилые дома на улицах М.Ишана, Сарысу, Саркырама, Акбастау, дома на садовых участках "Ягодка", "Пищевик".
Избирательный участок №189.

Орталығы: №136 мектеп-лицей, Ақмешіт шағын ауданы, №35.
Шекарасы: Ақмешіт шағын ауданындағы №8,10,11,12,13,21,22,23,24,25,26,27,28 көп қабатты үйлер, Ә.Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №21-65 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов тұйығының жұп бетіндегі №2-36 үйлер, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, С.Рыспаев көшесінің тақ бетіндегі №19-39 үйлер, жұп бетіндегі №38-61 үйлер аралығы, С.Рыспаев-2 көшесінің екі бетіндегі №1,2,4,5,6,7,8,9,11, 13,14,15 үйлер аралығы, С.Романов көшесіндегі №2,5,7,9 үйлер, Ж.Қыдыров көшесіндегі №23,47 үйлер, М.Саламатов тұйығының №2,4,6,8,16,16а,18,20,8,8а,8в үйлер аралығы, Шымбай көшесінің тақ бетіндегі №111-137 үйлер аралығы. Қаратоғай көшесіндегі №1,2,3,5,6,9,11а,12,13, 28б үйлер аралығы.
№190 сайлау учаскесi.
Орталығы: №211 орта мектеп, Мерей шағын ауданы, №20а.
Шекарасы: Мерей шағын ауданындағы №9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 25 көп қабатты үйлер.
№191 сайлау учаскесi.
Орталығы: №8 орта мектеп, Д.Қонаев көшесi, №25.
Шекарасы: Ж.Қыдыров көшесінен бастап оңтүстiк-батысқа қарай Т.Шевченко көшесi бойымен О.Жандосов көшесіне дейін, О.Жандосов көшесінің бойымен солтүстікке қарай Ә.Ыдырысов көшесiне дейiн. Ә.Ыдырысов көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Ж.Қыдыров көшесіне дейін. Ж.Қыдыров көшесімен (қоспай) оңтүстікке қарай Т.Шевченко көшесіне дейін.
И.Журба көшесiнің тақ бетiндегi №23-55, жұп бетiндегi №46-86 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов көшесiнің жұп бетiндегi №22-88 үйлер аралығы, С.Есқараев көшесiнің тақ бетiндегi №23-97, жұп бетiндегi №28-84 үйлер аралығы, Д.Алисов көшесiнің тақ бетiндегi №27-87, жұп бетiндегi №46-112 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев көшесiнің тақ бетiндегi №27-107, жұп бетiндегi №26-106 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев тұйығының тақ бетіндегі №1-19, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Ж.Ахметов көшесiнің тақ бетiндегi №1-19, жұп бетiндегi №2-18 үйлер аралығы, Қ.Әбенов көшесiнің тақ бетiндегi №1-41, жұп бетiндегi №2-44 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесiнің тақ бетiндегi №23-99, О.Жандосов көшесiнің тақ бетiндегi №1-25, жұп бетiндегi №2а-18 үйлер аралығы.
№192 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны, Н.Әбуов көшесi, №31.
Шекарасы: "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнының ғимараты.
№193 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №136, микрорайон Акмешит, №35.
Границы: Многоэтажные дома в микрорайоне Акмешит №8, 10, 11, 12, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, на улице А.Ыдырысова промежуток домов №21-65 на нечетной стороне, на переулке А.Ыдырысова промежуток домов №2-36 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на улице С.Рыспаева промежуток домов №19-39 на нечетной стороне, №38-61 на четной стороне, на улице С.Рыспаева-2 промежуток домов №1,2,4,5,6,7,8,9,11,13,14,15, на улице С.Романова дома №2,5,7,9, на улице Ж.Кыдырова дома №23,47, на переулке М.Саламатова промежуток домов №2,4,6,8,16,16а,18,20, 8,8а,8в, на улице Шымбая промежуток домов №111-137 на нечетной стороне. На улице Караторгай промежуток домов №1,2,3,5,6,9,11а,12,13,28б.
Избирательный участок №190.
Центр: Средняя школа №211, микрорайон Мерей, №20а.
Границы: Многоэтажные дома в микрорайоне Мерей №9,9а,10,11,12,13,14,15,16,17,18а,18б, 19,20,21,22,23,24,24а,24б,25.
Избирательный участок №191.
Центр: Средняя школа №8, улица Д.Конаева, №25.
Границы: Начиная с улицы Ж.Кыдырова на юго-запад вдоль улицы Т.Шевченко до улицы О.Жандосова, вдоль улицы О.Жандосова на север до улицы А.Ыдырысова. Вдоль по улице А.Ыдырысова на северо-восток до улицы Ж.Кыдырова. По улице Ж.Кыдырова (не включая) на юг до улицы Т.Шевченко.
Промежуток домов на улице И.Журба на нечетной стороне дома №23-55, на четной стороне дома №46-86, промежуток домов на улице А.Ыдырысова на четной стороне дома №22-88, промежуток домов на улице С.Ескараева на нечетной стороне дома №23-97, на четной стороне дома №28-84, промежуток домов на улице Д.Алисова на нечетной стороне дома №27-87, на четной стороне дома №46-112, промежуток домов на улице А.Кудабаева на нечетной стороне дома №27-107, на четной стороне дома №26-106, промежуток домов на переулке А.Кудабаева на нечетной стороне дома №1-19, на четной стороне дома №2-18, промежуток домов на улице Ж.Ахметова на нечетной стороне дома №1-19, на четной стороне дома №2-18, промежуток домов на улице К.Абенова на нечетной стороне дома №1-41, на четной стороне дома №2-44, промежуток домов на улице Т.Шевченко на нечетной стороне дома №23-99, промежуток домов на улице О.Жандосова на нечетной стороне дома №1-25, на четной стороне дома №2а-18.
Избирательный участок №192.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница", улица Н.Абуова, №31.
Границы: Здание государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница".
Избирательный участок №193.

Орталығы: № 1 мектеп-гимназия, И.Тоқтыбаев көшесі, №5.
Шекарасы: Сырдария өзенінің жағасынан Ә.Ыдыросов көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай О.Жандосов көшесіне (қоспай) дейін, О.Жандосов көшесінің бойымен Т.Шевченко көшесіне дейін, Т.Шевченко көшесінің бойымен И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінен оңтүстік-шығысқа қарай Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесіне дейін, А.Тоқмағамбетов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Айтеке би көшесіне дейін, Айтеке би көшесінің бойымен батысқа қарай Ж.Аймауытов көшесіне дейін, Ж.Аймауытов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай А.Қожанов көшесіне дейін, А.Қожанов көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай И.Журба көшесіне дейін, И.Журба көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Сырдария өзенінің жағасына дейін, Сырдария өзенінің жағасымен батысқа қарай С.Есқараев көшесіне дейін.
№3 ірілендірілген кварталдағы №2,3,4,5,6,7,8,9,1а көп қабатты үйлер, Н.Абуов көшесінің жұп бетіндегі №2-18, тақ бетіндегі №1-45 үйлер аралығы, Н.Абуов көшесіндегі №8а көп қабатты үйі, Е.Жүнісұлы көшесінің екі бетіндегі №2-29 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесінің жұп бетіндегі №2-60, тақ бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, Д.Әли тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, И.Журба көшесінің тақ бетіндегі №1а-15а және №1-21 үйлер аралығы, И.Журба көшесіндегі "Меруерт" тұрғын үй комплексі, Қазыбек би көшесінің сол жағындағы №43,45,20 көп қабатты үйлер. Училищная көшесінің тақ бетіндегі №1-15 және жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Красноармейская көшесінің жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Крепостной көшесінің аралас санды №1,2,2а,4,5,5а үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесінің оң жағындағы №2,18 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №7 көп қабатты үй, Айтеке би көшесіндегі №5 көп қабатты үй. Ж.Аймауытов көшесінің жұп бетіндегі №2,2а-6 және тақ бетіндегі №1,1а-7 үйлер аралығы, Қ.Сатбаев көшесінің жұп бетіндегі №4-6 үйлер, А.Қожанов көшесінің тақ бетіндегі №21,23,25 үйлер, Т.Рысқұлов көшесінің жұп бетіндегі №2,2а,2б,2в-42, тақ бетіндегі №5-59 үйлер аралығы, Ә.Құдабаев көшесіне дейін екі бетіндегі №1-25а, №2-24 үйлер, Д.Алисов көшесінің тақ бетіндегі №1,1а-25, жұп беіндегі №2,2а-44а үйлер, С.Есқараев көшесінің тақ бетіндегі №1а,1б-21, жұп бетіндегі №2а,2б,-26 үйлер аралығы. Ә.Ыдырысов көшесінің жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы.
№194 сайлау учаскесi.
Орталығы: №8 орта мектеп, Д.Қонаев көшесi, №25.
Шекарасы: Т.Шевченко көшесiнен бастап И.Журба көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн, Қазыбек би көшесiмен шығысқа қарай Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесiмен солтүстiкке қарай Ә.Тәжiбаев көшесiне дейiн, Ә.Тәжiбаев көшесiмен солтүстiк шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесiне дейiн, Е.Әуелбеков көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Сүлейменов көшесiне дейiн, С.Сүлейменов көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай Д.Қонаев көшесiне дейiн, Д.Қонаев көшесiмен солтүстiкке қарай Ә.Егiзбаев көшесiне дейiн, Ә.Егiзбаев көшесi бойымен шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесiне дейiн, Е.Әуелбеков көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай темiржол вокзалына дейiн, темiржол вокзалынан темiржол желiсi бойымен батысқа қарай балық зауытына дейiн, балық зауытынан оңтүстiк батысқа қарай С.Есқараев көшесі бойымен Ж.Қыдыров көшесiне дейiн, Ж.Қыдыров көшесiнiң бойымен Т.Шевченко көшесіне дейін, Т.Шевченко көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай И.Журба көшесіне дейін.
И.Журба көшесiнiң жұп бетiндегi №4-42 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесiнiң №1,42,44 үйлер, Д.Қонаев көшесiнiң №22,24,26 көп қабатты үйлер, Д.Қонаев көшесiнiң екi бетiндегi №35-59,59а,59б үйлер, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң №1а көп қабатты үй, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-15 үйлер аралығы, Е.Әуелбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №1 үй және №25 көп қабатты үй, С.Сүлейменов көшесiндегi №46,56,58 көп қабатты үйлер, С.Сүлейменов көшесiнiң екi бетiндегi №1-45 үйлер аралығы, Ә.Егiзбаев көшесiндегi №1,3,3а,5,7,9 үйлер аралығы және №2-16 үйлер, Ұ.Бағаев тұйығының тақ бетiндегi №1-13, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Ж.Берденов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-65, жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесiнiң тақ бетiндегi №1-77, жұп бетіндегі №2-96 үйлер аралығы, Т.Шевченко көшесiнiң жұп бетiндегi №62-132, тақ бетiндегi №101-125 үйлер аралығы, Айманкұл ақын тұйығының тақ бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, Д.Әли көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Шымбай көшесiнiң тақ бетiндегi №1-95, жұп бетiндегi №2-92 үйлер аралығы, С.Сейфуллин тұйығының екi бетiндегi №1-29 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесiнiң екi бетiндегi №1-41 үйлер аралығы, Қ.Әбдіраманова (Переездная) көшесiнiң екi бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, Шымбай тұйығының тақ бетiндегi №1-31, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Ж.Қыдыров көшесiндегi №2 көп қабатты үй, А.Нұрмақов көшесiнiң тақ бетiндегi №5-73, жұп бетіндегі №4-46 үйлер аралығы, Абай көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Метеоролог тұйығының екі бетіндегі №1-6 үйлер, Н.Абуов көшесiнiң жұп бетiндегi №22-30, тақ бетіндегі №45а-63 үйлер аралығы, Д.Қонаев тұйығының екi бетiндегi №2-14 үйлер, Ә.Егiзбаев тұйығының тақ бетiндегi №1-5, жұп бетіндегі №8-16 үйлер. Кривой тұйығындағы №1-13 үйлер аралығы, Ә.Сейiлханов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-37, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы, С.Есқараев көшесiнiң тақ бетіндегі №99-125, жұп бетіндегі №86-92 үйлер аралығы, Ә.Ыдырысов көшесінің жұп бетіндегі №88а-110 үйлер аралығы, С.Рысбаев көшесiнiң екі бетiндегi №54,56,45,47 үйлер аралығы, С.Рыспаев тұйығының №1,2,3,4,5,6 үйлер аралығы.
№195 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қызылорда облыстық халық шығармашылығын дамыту және мәдени-продюсерлік орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Әуелбеков көшесі, №41.
Шекарасы: Теміржол вокзалынан бастап Е.Әуелбеков көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Ә.Егізбаев көшесіне дейін, Ә.Егізбаев көшесімен батысқа қарай Д.Қонаев көшесіне дейін, Д.Қонаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай С.Сүлейменов көшесіне дейін, С.Сүлейменов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Е.Әуелбеков көшесіне дейін, Е.Әуелбеков көшесімен оңтүстікке қарай Ә.Тәжібаев көшесіне дейін, Ә.Тәжібаев көшесімен шығысқа қарай Қ.Байсейітова көшесіне дейін, Қ.Байсейітова көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай С.Айтбаев көшесіне дейін, С.Айтбаев көшесінен солтүстік-шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа қарай Бегім ана көшесіне дейін, Бегім ана көшесімен батысқа қарай Теміржол тұйығына дейін, Теміржол тұйығымен солтүстікке қарай О.Жанәділов тұйығына дейін, О.Жанәділов тұйығымен батысқа қарай Теміржол вокзалына дейін.
Е.Әуелбеков көшесінің жұп бетіндегі №12-36, тақ бетіндегі №39-41 үйлер аралығы, Бегім ана көшесінің екі бетіндегі №2-10,12,12а көп қабатты үйлер, С.Сүлейменов көшесінің тақ бетіндегі №61-103,51,53,53а,55,57,57а жер үйлер, №51б,51а,64,70,72 көп қабатты үйлер, Меңліаяқ ақын көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, С.Толыбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-12, үйлер, №14-20 көп қабатты үйлер, №16,16а,16в, №18,18а,18б,18в,18г,20,20а барақ үйлер, М.Әуезов көшесінің жұп бетіндегі №24,26,43,45,55 көп қабатты тұрғын үйлер, №24б,26а,28 және 12,16а,18,20а жеке үйлер. Ә.Тәжібаев көшесінің тақ бетіндегі №21,23,23а,25 көп қабатты тұрғын үйлер, О.Жанәділов көшесінің тақ бетіндегі №17-27 үйлер аралығы, О.Жанәділов тұйығының тақ бетіндегі №1-7-9, жұп бетіндегі №2-6-16-28 үйлер аралығы, Ә.Егізбаев көшесінің жұп бетіндегі №6,8,10,12 барақ үйлер аралығы және №27 көп қабатты үй.
№196 сайлау учаскесi.

Центр: Школа-гимназия №1, улица И.Токтыбаева, №5.
Границы: От берега реки Сырдарьи вдоль улицы А.Ыдырысова на северо-восток до улицы О.Жандосова (не включая), вдоль по улице О.Жандосова до улицы Т.Шевченко, от улицы И.Журба на юго-восток до улицы Казыбек би, вдоль по улице Казыбек би на юго-восток до улицы А.Токмагамбетова, от улицы А.Токмагамбетова на северо-восток до улицы М.Ауэзова, вдоль по улице М.Ауэзова на юг до улицы Айтеке би, вдоль по улице Айтеке би на запад до улицы Ж.Аймаутова, вдоль по улице Ж.Аймаутова на юго-восток до улицы И.Журба, вдоль по улице И.Журба на юг до берега реки Сырдарья, по берегу реки Сырдарьи на запад до улицы С.Ескараева.
Многоэтажные дома №2,3,4,5,6,7,8,9,1а в 3-укрупленном квартале, на улице Н.Абуова промежуток между домами №2-18 на четной стороне, №1-45 на нечетной стороне, на улице Н.Абуова многоэтажный дом №8а, на улице Е.Жунисулы на обеих сторонах промежуток домов №2-29, промежуток домов на улице Т.Шевченко на четной стороне дома №2-60, на нечетной стороне дома №1-21, на переулке Д.Али промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-14 на нечетной стороне, на улице И.Журба жилой комплекс "Меруерт", на левой стороне улицы Казыбек би многоэтажные дома №43,45,20. На улице Училищная промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-16 на четной стороне, на улице Красноармейская промежуток домов №2-14 на четной стороне, на улице Крепостной дома со смешанными номерами №1,2,2а,4,5,5а, на правой стороне улицы А.Токмагамбетова многоэтажные дома №2,18, на улице М.Ауэзова многоэтажный дом №7, на улице Айтеке би многоэтажный дом №5, на улице Ж.Аймауытова промежуток домов №2,2а-6 на четной стороне и №1,1а-7 на нечетной стороне, на улице К.Сатпаева дома №4-6 на четной стороне, на улице А.Кожанова дома №21,23,25 на нечетной стороне, промежуток домов на улице Т.Рыскулова №2,2а,2б,2в-42 на четной стороне, №5-59 на нечетной стороне, дома до улицы А.Кудабаева №1-25а, №2-24 на обеих сторонах, на улице Д.Алисова дома №1,1а-25 на нечетной стороне, №2,2а-44а на четной стороне, на улице С.Ескараева промежуток домов №1а,2б-21 на нечетной стороне, №2а,2б-26 на четной стороне. На улице А.Ыдырысова дома №2-20 на четной стороне.
Избирательный участок №194.
Центр: Средняя школа №8, улица Конаева №25.
Границы: От улица Т.Шевченко юго-восток улица И.Журбы до Д.Конаева, по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к северо-востоку до улицы Е.Ауелбекова, по улице Е.Ауельбекова к северо-западу по улице С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к северо-западу до улицы Д.Конаева по улице Д.Конаева к северу до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к востоку до улицы А.Аельбекова, по улице Е.Ауельбекова к северо-востоку до железнодорожного вокзале, по железнодорожному узлу к заподу до рыбного завода, с рыбного завода к югу по улице С.Ескараева до улицы Ж.Кыдырова, по улице Ж.Кыдырова до улицы Т.Шевченко к юга-западу до улицы И.Журба.
Дома с чҰтной стороны дом №4-42 по улице И.Журба, дома №1, 42, 44 улица Казбек би, многоэтажные дама №22,24,26 по улице Д.Конаева, дома №35-59,59а,59б с двух сторон улица Д.Конаева, многоэтажный дом №1 по улице А.Тажибаева, дома №1-15, с двух сторон по улице А.Тажибаева, многоэтажные дома №1 и №25 с нечҰтной стороны улица Е.Ауельбекова, многоэтажные дома №46,56,58 по улице С.Сулейменова, у дома №1-45 с двух сторон по улице С.Сулейменова промежуток между домами №1,3,3а,5,7,9 и дома с №2-16 по улице А.Егизбаева. Дома №11-13 с нечҰтной стороны дома №2-14 с чҰтной стороны переулке У.Багаева, с нечҰтной стороны дома №1-65, с чҰтной стороны дома №2-72 по улице Ж.Берденова, по улице Ж.Кыдырова с нечҰтной стороны дома №1-77, с чҰтной стороны дома №2-96, по улице Шевченко с чҰтной стороны №62-132, с нечҰтной стороны дома №101-125, по переулку Айманкул акына с нечҰтной стороны дом №1-23, по улице Д.Али с обеих сторон улицы дома №1-20, по улице Чимбай с нечҰтной стороны дома №1-95, с чҰтной стороны №2-92, по переулку Сейфулина с обеих сторон дома №1-41, по улице К.Абдраманова (Переездная) с обеих сторон дома №1-23, по переулку Чимбай с нечҰтной стороны №1-31, с чҰтной стороны №2-32, по улице Ж.Кыдырова многоэтажный дом №2, по улице А.Нурмакова с нечҰтной стороны №5-73, с чҰтной стороны №4-46, по улице Абая с обеих сторон дома №1-20,по переулку Метеролог дома №1-6, по улице Н.Абуова с чҰтной стороны дома №22-30, с нечҰтной стороны №45-63, по переулку Д.Конаева с обеих сторон дома №2-14, по переулку А.Егизбаева с нечҰтной стороны дома №1-37, с чҰтной стороны дома №8-16, по переулку кривой дома №1-13 по улице Сейлханова с нечҰтной стороны дома №1-37, с чҰтной стороны дома №2-42, по улице С.Ескараева с нечҰтной стороны дома №99-125, с чҰтной стороны №86-92, по улице А.Ыдырысова с чҰтной стороны дома №88-110, по улице С.Рысбаева с обеих сторон дома №54,56,45,47 по переулку С.Рысбаева дома №1,2,3,4,5,6.
Избирательный участок №195.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординский областной центр по развитию народного творчества и культурно-продюсерской деятельности" управление культуры, архивов и документации Кызылординской области", улица Е.Ауелбекова №41.
Границы: С железнодорожного вокзала по улицы Е.Ауельбекова к юго-востоку до улицы А.Егизбаева, по улице А.Егизбаева к востоку до улицы Д.Конаева, от улицы Д.Конаева к югу до улицы С.Сулейменова, по улице С.Сулейменова к юго-востоку до улицы Е.Ауельбекова, по улице Е.Ауельбекова к югу до улицы А.Тажибаева, от улицы А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой к северо-востоку до улицы С.Айтбаева, от улицы С.Айтбаева к северо-востоку до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-западу до улицы Бегим ана, от улицы Бегим ане к западу до железнодорожного переулке, от железнодорожного переулке к северу до переулка О.Жанадилов, от переулка О.Жанадилова к западу до железнодорожного вокзале. По улице Е.Ауельбекова с чҰтной стороны дома №12-36, с нечҰтной стороны дома №39-41, по улице Бегим ана с обеих сторон многоэтажные дома №2-10,12,12а. По улице С.Сулейменова с нечҰтной стороны дома №61-103,51,53,53а,55,57,57а частного секторе, многоэтажные дома №51б,51а,64,70,72 по улице Менлиаяк с нечҰтной стороны дома №1-27, с чҰтной стороны дома №2-16 по улице С.Толыбекова с нечҰтной стороны дома №1-47, с нечҰтной стороны №2-12 многоэтажные дома №14-20, дома барачного типа №16,16а,16в,18,18а,18б,18в,18г,20,20а, по улице М.Ауезова с чҰтной стороны многоэтажные дома №24,26,43,45,55, дома частного сектора №24б,26а,28,12,16а,18,20а. По улице А.Тажибаева с нечҰтной стороны многоэтажные дома №21,23,23а,25, по улице О.Жанадилова с нечҰтной стороны дома №17-27, от переулка О.Жанадилова с нечҰтной стороны дома №1,7,9, с чҰтной стороны дома №2,6,16,28, по улице А.Егизбаева с чҰтной стороны дома барачного типа №6,8,12 и многоэтажный дом №27.
Избирательный участок №196.

Орталығы: №6 орта мектеп, О.Жанәдiлов тұйығы, №7.
Шекарасы:Темiржол бойынан Жанқожа батыр көшесiмен оңтүстiкке қарай А.Тоқмағамбетов көшесiне дейiн, А.Тоқмағамбетов көшесiнен А.Байтұрсынов көшесiне дейiнгi бөлiгiн қоспағанда батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесiне дейiн, А.Байтұрсынов көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай С.Айтбаев көшесiне дейiн, С.Айтбаев көшесiмен шығысқа қарай Б.Пәрiмбетов көшесiне дейiн, Б.Пәрiмбетов көшесiмен солтүстiкке қарай Бегiм ана көшесiне дейiн, Бегiм ана көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай О.Жанәдiлов көшесiне дейiн, О.Жанәдiлов көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай темiржол бойына дейiн, темiр жол бойымен солтүстiк-шығысқа қарай Жанқожа батыр көшесiне дейiн.
Б.Пәрiмбетов көшесiнiң №2,4 көп қабатты үйлер, №11,11а,13,1,3,3а жеке үйлер, А.Байтұрсынов көшесiндегi №1 жеке үй және тақ бетiндегi №3,5 көп қабатты үйлер, жұп бетiндегi №2-32 үйлер аралығы, Бегiм ана көшесiнiң тақ бетiндегi №11,13,17 көп қабатты үйлер, №15в,15а,15б,15г,29а,33,33а, 32 жеке үйлер, С.Айтбаев көшесiнің тақ бетiндегi №1,5 жұп бетiндегi №2-40 үйлер аралығы және №29,31,33,43,45 көп қабатты үйлер. А.Бекзатхан көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45, жұп бетiндегi №2-28 үйлер аралығы, А.Бекзатхан тұйығының жұп бетiндегi №2-14 үйлер, Б.Әбдiразақов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-40, тақ бетiндегi №1-51 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №13а-45 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №2-42, тақ бетiндегi №1-51үйлер аралығы, О.Жанәдiлов тұйығының жұп бетiндегi №8-14 үйлер аралығы. О.Жанәділов көшесінің тақ бетіндегі №3-13 жеке үйлер. З.Жарқынбаев тұйығының жұп бетiндегi №2,4, тақ бетiндегi №3,7,9,11 үйлер.
№197 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Апаттар медицинасының темiр жол госпитальдары" акционерлiк қоғамының филиалы - "Қызылорда темiр жол ауруханасы", Бегiм ана көшесi, №15.
Шекарасы: "Апаттар медицинасының темiр жол госпитальдары" акционерлiк қоғамының филиалы - "Қызылорда темiр жол ауруханасы" ғимараты.
№198 сайлау учаскесi.
Орталығы: №5 мектеп-лицей, Е.Әуелбеков көшесi, №10.
Шекарасы: Желтоқсан көшесiнен бастап Әйтеке би көшесi бойымен батысқа қарай М.Әуезов көшесiмен солтүстiкке қарай Ә.Тәжiбаев көшесiне дейiн, Ә.Тәжiбаев көшесi бойымен шығысқа қарай К.Байсейiтова көшесiне дейiн, К.Байсейiтова көшесiнiң бойымен солтүстiк-батысқа қарай Желтоқсан көшесiне дейiн, Желтоқсан көшесi бойымен оңтүстiкке қарай Әйтеке би көшесiне дейiн.
Желтоқсан көшесiндегi №2,4,6,8,20,22,24а көп қабатты үйлер, Әйтеке би көшесiндегi №19,19а,21,23,27 көп қабатты үйлер, Б.Өсербаев көшесiндегi №15,17,19 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесiндегi №14,16,20 көп қабатты үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесiндегi №22,23,25 көп қабатты үйлер, К.Байсейiтова көшесiндегi №100,102,104,104а,106,138,140 көп қабатты үйлер, Қ.Қазантаев көшесiндегi №45 көп қабатты үй, Қ.Қазантаев көшесiнiң екi бетiндегi №34,34а,47,49,51,53,113 үйлер, Ә.Тәжiбаев көшесiнiң жұп бетiндегi №20,22,24,26,26а үйлер.
№199 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қалалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, А.Тоқмағамбетов көшесi, №9.
Шекарасы: Қазыбек би көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай А.Тоқмағамбетов көшесiне дейiн, А.Тоқмағамбетов көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай М.Әуезов көшесiне дейiн, М.Әуезов көшесi бойымен солтүстiкке қарай Қазыбек би көшесiне дейiн.

Центр: Средняя школа №6, переулок О.Жанадилова №7.
Границы: По железнодорожной улица Жанкожа батыр к югу до улицы А.Токмаганбетова, от А.Токмаганбетова не включая отрезок по улице А.Байтурсынова до северо-запада улицы С.Айтбаева, по улице С.Айтбаева к востоку до улицы Б.Перимбетова, от Б.Перимбетова к северу до улицы Бегим ана, от Бегим ане северо-востока до улицы О.Жанадилова, от улицы О.Жанадилова к северо-востоку до железной дороги, с железной дороги к северо-востоку до улицы Жанкожа батыр. По Б.Перимбетова многоэтажные дома №2,4 дома частного сектора №11,11а,13,1,3,3а частный дом №1 по улице А.Байтурсынова и с нечҰтной стороны многоэтажные дома №3,5 с чҰтной стороны дома №2-32, с нечҰтной стороны многоэтажные дома улицы Бегим ана №11,13,17, частные дома №15в,15а,15б,15г, 29а,33,33а,32 дома с нечҰтной стороны №2-40 и многоэтажные дома №29,31,33,43,45. По улице А.Бекзатхан с нечҰтной дома №1-45, с чҰтной стороны №2-28, по переулку А.Бекзатхан с чҰтной стороны №2-14, по улице Б.Абдразакова с чҰтной стороны дома №2-40, с нечҰтной стороны №1-51, по улице Жанкожа батыр с нечҰтной стороны дома №13а-45, по улице З.Жаркынбаева с чҰтной стороны №2-42, с нечҰтной стороны дома №1-51, по улице О.Жанадилова с чҰтной стороны дома №8-14, по улице О.Жанадилова с нечҰтной стороны частные дома №3-13, с переулка З.Жаркынбаева с чҰтной стороны №2,4, с нечҰтной стороны дома №3,7,9,11.
Избирательный участок №197.
Центр: Филиал акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Кызылординская железнодорожная больница", улица Бегим ана, №15.
Границы: Здание филиала акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Кызылординская железнодорожная больница".
Избирательный участок №198.
Центр: Школа-лицей №5, улица Е.Ауельбекова, №10.
Границы: Начиная с улица Желтоксан по улице Айтеке би к западу по улице М.Ауезова к северу до улицы А.Тажибаева, по улице А.Тажибаева к востоку до улицы К.Байсеитова, по улице К.Байсеитова к северо-востоку до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан к югу до улицы Айтеке би.
По улице Желтоксан многоэтажные дома №2,4,6,8,20,22,24а, по улице Б.Усербаева многоэтажные дома №15,17,19, по улице М.Ауезова многоэтажные дома №14,16,20, по улице А.Токмаганбетова многоэтажные дома №22,23,25, по улице К.Байсейтовой многоэтажные дома №100, 102,104,104а,106,138,140, по улице К.Казантаева многоэтажные дома №45, по улице К.Казантаева с обеих сторон дома №34,34а,47,49,51,53,113, по улице А.Тажибаева счҰтной стороны дома №20,22,24, 26,26а.
Избирательный участок №199.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской учебно-методический центр дополнительного образования", улица А.Токмагамбетова, №9.

А.Тоқмағамбетов көшесiндегi №1,3 көп қабатты үйлер, Қазыбек би көшесiндегi №22,24,24а көп қабатты үйлер, Қ.Қазантаев көшесiндегi №2,6,8,19,26,31 көп қабатты үйлер, Н.Iльясов көшесiндегi №10,14,26,18,2 көп қабатты үйлер, М.Әуезов көшесiндегi №33,35,37,17 көп қабатты үйлер.
№200 сайлау учаскесі.
Орталығы: №3 мектеп-лицейі, Жанқожа батыр көшесі, №5.
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен бастап шығысқа қарай Қорқыт Ата көшесімен Бұхарбай батыр көшесіне дейін, Бұхарбай батыр көшесімен Әйтеке би көшесіне дейін, Әйтеке би көшесінен солтүстікке қарай темір жол желісі бойымен Жанқожа батыр көшесіне дейін, теміржол желісінен батысқа қарай Жанқожа батыр көшесі бойымен А.Тоқмағанбетов көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесінен солтүстікке қарай А.Тоқмағанбетов көшесі бойымен А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінен оңтүстік- батысқа қарай Желтоқсан көшесі бойымен Қорқыт Ата көшесіне дейін.
А.Байтұрсынов көшесіндегі №40,42,44 көп қабатты үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің жұп бетіндегі №34-58, тақ бетіндегі №7-61 үйлер аралығы, З.Жарқынбаев көшесінің жұп бетіндегі №44-52, тақ бетіндегі №53-73 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №2а-72, тақ бетіндегі №5-13 үйлер аралығы, Южный переезд тұйығының тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2а-4 үйлер аралығы, Ж.Жабаев көшесінің жұп бетіндегі №2-34, тақ бетіндегі №1-31а үйлер аралығы, Ж.Жабаев тұйығының №1,3,5 үйлер, С.Майқанова көшесінің жұп бетіндегі №2-36а, тақ бетіндегі №1-29б үйлер аралығы, Н.Жүнісов көшесінің тақ бетіндегі №1-29, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, А.Тоқмағамбетов көшесіндегі №27,27а көп қабатты үйлер, А.Тоқмағамбетов көшесінің жұп бетіндегі №36-64, тақ бетіндегі №15-67 үйлер аралығы, Ер-Ару-1, Ер-Ару-2 көп қабатты үйлер, Ғ.Мұстафин көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Н.Төреқұлов көшесінің тақ бетіндегі №1, жұп бетіндегі №2,2д үйлер аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің тақ бетіндегі №1а-19а, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесінің тақ бетіндегі №31-65 үйлер, жұп бетіндегі №46-62 үйлер аралығы, Т.Дәуітбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесінің тақ бетіндегі №1б-37 үйлер, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №1а-11, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №17-69 үйлер аралығы, Бұхарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №1а-15, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, М.Янышин көшесіндегі №9 көп қабатты үй, Больничный тұйығының тақ бетіндегі №1-5 үйлер аралығы, "Ақ ерке" көп қабатты үй.
№201 сайлау учаскесі.

Границы: По улице Казыбек би к юго-востоку до улицы А.Токмаганбетова, от улицы А.Токмаганбетова к северо-востоку до улицы М.Ауезова от улицы М.Ауезова к северу до улицы Казыбек би. По улицы А.Токмаганбетова многоэтажные дома №1,3, по улице Казыбек би многоэтажные дома №22,24,24а, по улицы К.Казантаева многоэтажные дома №2,6,8,19,26,31, по улице Н.Ильясова, многоэтажные дома №10,14,26,18,2, по улице М.Ауезова многоэтажные дома №33,35,37, 17.
Избирательный участок №200.
Центр: Школа-лицей №3, улица Жанкожа батыра №5.
Границы: От улица Желтоксан к востоку по Коркыт ата до улицы Бухарбай батыра, от Бухарбай батыра до улицы Айтеке би, от Айтеке би к северу по железнодорожному узлу до улицы Жанкожа батыр, от железнодорожного узла к западу по улице Жанкожа батыр до улицы А.Токмаганбетова, от Жанкожа батыр к северу по улице А.Токмаганбетова до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова к северо-востоку до улицы Желтоксан, от А.Байтурсынова к юго-западу по улице Желтоксан до улицы Коркыт ата. По улице А.Байтурсынова многоэтажные дома №40, 42, 44, по улице А.Байтурсынова с чҰтной стороны дома №34-58, с нечҰтной стороны дома №7-61, по улице З.Жаркынбаева с чҰтной стороны дома №44-52, с нечҰтной стороны дома №53-73, по улице Жанкожа батыра с чҰтной стороны дома №2а-72, с нечҰтной стороны №5-13, по переулку Южный переезд с нечҰтной стороны №1-7, счҰтной стороны №2а-4, по улице Ж.Жабаева с чҰтной стороны №1-31а, по переулку Ж.Жабаева дома №1,3,5, по улице С.Майканова чҰтной стороны дома №2-36а, с нечҰтной стороны №1-29б, по улице Н.Жунусова с нечҰтной стороны №1-29, с чҰтной стороны №2-34, по улице А.Токмаганбетова многоэтажные дома №27,27а, по улице А.Токмаганбетова с чҰтной стороны №36-64, с нечҰтной стороны №15-67, Ер Ару-1, Ер Ару многоэтажный дом, по Г.Мустафину с нечҰтной стороны №1-7, с чҰтной стороны №2-6, по Н.Торекулова с нечҰтной стороны №1, с чҰтной стороны №2,2д, по улице Ш.Уалиханова с нечҰтной стороны №1а-19а, с чҰтной стороны №2-16, по Айтеке би с нечҰтной стороны №31-65, с чҰтной стороны №46-62, по Т.Даутбаева с нечҰтной стороны №1-17, с чҰтной стороны №2-14, по Ф.Скаткова с нечҰтной стороны №1б-37, с чҰтной стороны №2-34, по улице М.Шокай с нечҰтной стороны №1а-11, с чҰтной стороны №2-36, по Коркыт ата с нечҰтной стороны №17-69, по Бухарбай батыр с нечҰтной стороны №1а-15, с чҰтной стороны №2-18, по улице М.Янышина многоэтажные дома №9, по переулку Больничный с нечҰтной стороны №1-5, многоэтажный дом "Ак Ерке".
Избирательный участок №201.

Орталығы: №171 орта мектеп, Ә.Қоңратбаев көшесі, №22.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесінен бастап Қорқыт ата көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінен оңтүстік шығысқа қарай Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесінен оңтүстік батысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ.Мүсірепов көшесімен оңтүстік-батысқа қарай А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесімен солтүстік батысқа қарай Қорқыт ата көшесіне дейін Ғ.Мүсірепов көшесін қоспай.
Қорқыт ата көшесінің жұп бетіндегі №62-84 үйлер аралығы, Әбілхайыр хан көшесінің жұп бетіндегі №70-100б, тақ бетіндегі №81-105к үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің жұп бетіндегі №24-96, тақ бетіндегі №21-97 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №30а-54а үйлер аралығы, Қ.Баймағамбетов көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің екі бетіндегі №1-48б үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-31 үйлер аралығы, Ж.Кизатов көшесінің тақ бетіндегі №1-49, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы А.Пушкин көшесінің жұп бетіндегі №2-62, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы Т.Жүргенов көшесінің тақ бетіндегі №1-57а, жұп бетіндегі №2-58 үйлер аралығы А.Иманов көшесінің тақ бетіндегі №1-57б, жұп бетіндегі №2а-52 үйлер аралығы, Ә.Қоңыратбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-57, жұп бетіндегі №2-62 үйлер аралығы, Ф.Скатков көшесінің екі бетіндегі №23а-101,36-94,94а,94б үйлер аралығы, Т.Дәуітбаев көшесінің жұп бетіндегі №16-80, тақ бетіндегі №19-85 үйлер аралығы, А Байтұрсынов көшесінің тақ бетіндегі №73-143 үйлер аралығы. Төле би көшесінің жұп бетіндегі №48-108, тақ бетіндегі №61-125 үйлер аралығы.
№202 сайлау учаскесi.
Орталығы: №217 орта мектеп, Қорқыт ата көшесі, №113.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен бастап Әйтеке би көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн, Бұхарбай батыр көшесiмен Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегi үйлер, Төле би көшесiнiң тақ бетi, Н.Төреқұлов көшесiне дейiнгі, Әбiлқайыр хан көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай Темiржол желiсiмен солтүстiк-батысқа қарай Әйтеке би көшесiне дейiн.
Әйтеке би көшесiнiң жұп бетiндегi №64-110 үйлер аралығы, Әбiлқайыр хан көшесiнің жұп бетiндегi №102-140, тақ бетіндегі №107-159в үйлер аралығы, М.Тiлеулиев көшесiнiң жұп бетiндегi №4-54, тақ бетіндегі №3-61 үйлер аралығы М.Қаратаев көшесінің екi бетiндегi №2-52 үйлер аралығы, М.Базарбаев көшесінің екi бетiндегi №1-49 үйлер аралығы, Н.Тореқұлов көшесiнің жұп бетiндегi №2а-68, тақ бетіндегі №1-69а үйлер аралығы, Ш.Бәкiров көшесiнiң екi бетiндегi №2-14 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесiнiң екi бетiндегi №86б-125, №86-132а үйлер аралығы, А.Садуақас көшесінің екi бетiндегi №1-55 үйлер аралығы, 2 оңтүстiк өткел көшесi №2-30 үйлер аралығы, Ш.Бәкіров-2 тұйығының жұп бетіндегі №4-10, №10а, №10б үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң тақ бетiндегi №127-165 үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң тақ бетіндегі №17-77 үйлер, Ә.Асаубаев көшесінің тақ бетіндегі №1-41, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №21-59 үйлер аралығы.
№203 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "М.Мәметова атындағы Қызылорда гуманитарлық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорыны, Қорқыт ата көшесi, №24.
Шекарасы: Әйтеке би көшесiнен бастап Желтоқсан көшесiнiң бойымен, Қорқыт Ата көшесiне дейiн, Қорқыт Ата көшесiнен бастап батысқа қарай К.Байсейітова көшесіне дейін, К.Байсейітова көшесінен бастап оңтүстікке қарай Әбілқайыр хан көшесіне дейін, Әбілқайыр хан көшесі бойымен батысқа қарай М.Төлебаев көшесiне дейiн, М.Төлебаев көшесi бойымен солтүстік шығысқа қарай С.Қожанов көшесiне дейiн, С.Қожанов көшесi бойымен батысқа қарай Қазыбек би көшесiне дейiн, Қазбек би көшесінен солтүстікке қарай Қ.Сатпаев көшесіне дейін, Қ.Сатпаев көшесінен Ж.Аймауытов көшесіне дейін, Ж.Аймауытов көшесінен Әйтеке би көшесіне дейін Әйтеке би көшесі бойымен Желтоқсан көшесіне дейін.
Ш.Тәжiбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiндегi №26,28,32, 34 көп қабатты үйлер, Қорқыт ата көшесiндегi №3,3а,7,15а көп қабатты үйлер мен екi бетiндегi №13/1, 13/2,28 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесiндегi №20,20а көп қабатты үйлер, Әбiлқайыр хан көшесiндегi №25 көп қабатты үй, Әбiлқайыр хан көшесiнiң тақ бетiндегi №27-53 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесiнiң екі бетiндегi №83-85,№87-99 үйлер аралығы және №96 көп қабатты үй, Әйтеке би көшесiнiң жұп бетiндегi №8,10,20,24,26,38,40 көп қабатты үйлер, Қ.Сәтпаев көшесiндегi №10 көп қабатты үй және №4 үй, Қазыбек би көшесiндегi №12 көп қабатты үй, Шымкент көшесiндегi №24 көп қабатты үй, М.Әуезов көшесiндегi №5а көп қабатты үй, Б.Өсербаев көшесiндегi №67 көп қабатты үй, Н.Алмағанбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №19-21, жұп бетіндегі №28-32 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-12 үйлер аралығы. Қазыбек би көшесіндегі №13 үй.
№204 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "И.Әбдiкәрiмов атындағы Қызылорда аграрлық-техникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ы.Жахаев көшесi, №66.
Шекарасы: Сырдария өзенi жағалауынан И.Журба көшесiмен солтүстiкке қарай С.Қожанов көшесiне дейiн, С.Қожанов көшесiмен шығысқа қарай М.Төлебаев көшесiне дейiн, М.Төлебаев көшесiмен оңтүстiкке қарай Әбiлқайыр хан көшесiне дейiн, Әбiлқайыр хан көшесiмен шығысқа қарай К.Байсейiтова көшесiне дейiн, К.Байсейiтова көшесiмен солтүстiкке қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесiмен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесiне дейiн, А.Байтұрсынов көшесiмен оңтүстiкке қарай Әбiлқайыр хан көшесiне дейiн, Әбiлқайыр хан көшесiмен батысқа қарай Ы.Жахаев көшесiне дейiн, Ы.Жахаев көшесiмен оңтүстiкке қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесiнен К.Байсейiтова көшесiне дейiн, К.Байсейiтова көшесiмен оңтүстiкке қарай Ы.Алтынсарин көшесiне дейiн, Ы.Алтынсарин көшесiмен батысқа қарай Сырдария өзенiнiң жағалауына дейiн, Сырдария өзенiнiң жағалауымен солтүстiк-батысқа қарай И.Журба көшесiне дейiн.
И.Журба көшесiнiң жұп бетiндегi №6а-18а үйлер аралығы, Қазыбек би көшесiнiң тақ бетіндегi №1-11, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Шымкент көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, Прибрежная көшесiндегi №40 үй, Н.Алмағанбетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-17, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, С.Қожанов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, Ғ.Тоқай көшесiнiң екi бетiндегi №1-22 үйлер аралығы, М.Төлебаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-27, жұп бетiндегi №12-16 үйлер аралығы, Ә.Оңалбаев көшесiндегi №15, 22 үйлер, С.Бекбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-35 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесіндегі №27-69,82а,86 көп қабатты үйлер, М.Сужекова көшесiнiң екi бетiндегi №5-7 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң тақ бетiндегi №1-47, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiндегi №1,3 үйлер, Әбiлқайыр хан көшесiнiң тақ бетiндегi №1-23а,№53а-75, жұп бетiндегi №2-50 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесiнiң жұп бетiндегi №32-60 үйлер аралығы, Переездный көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-9, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Оқшы ата көшесiнiң тақ бетiндегi №1-7, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесiнiң жұп бетiндегi №60-76 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесiнiң тақ бетiндегi №27-69 үйлер аралығы, К.Байсейiтова көшесiндегi №82а,86 көп қабатты үй. Желтоқсан көшесiнiң тақ бетiндегi №37-51,38 үйлер арылығы, Ы.Жахаев көшесiнің жұп бетіндегі №64,72 үйлер, Набережная көшесiндегi №1 көп қабатты үйлер.
№205 сайлау учаскесi.

Центр: Средняя школа №171, улица А.Коныратбаева №22.
Границы: От А.Байтурсынова по Коркыт ата к северо-востоку до улицы М.Шокай, по М.Шокай к юго-востоку до улицы Толе би, от Толе би к юго-западу до Е.Кошербаева, по Е.Кошербаева к юго-востоку до Г.Мусрепова, по Г.Мусрепова к юго-западу до А.Байтурсынова, по А.Байтурсынова к северу-западу до Коркыт ата. (не включая улицы Г.Мусрепова).
По улице Коркыт ата с чҰтной стороны дома №62-81, по Абылхайыр хана с чҰтной стороны дома №70-100б, с нечҰтной стороны дома №81-105к, по И.Алтынсарина с чҰтной стороны №24-96, с нечҰтной стороны №21-97, по М.Шокай с чҰтной стороны №30а-54а, по К.Баймаганбетова с обеих сторон дома №1-27, по Е.Кошербаева с обеих сторон №1-48б, по улице Женис с чҰтной стороны №2-30, с нечҰтной стороны №1-31, по Ж.Кизатова с нечҰтной стороны №1-49, с чҰтной стороны №2-50, по А.Пушкина с чҰтной стороны №2-62, с нечҰтной стороны №1-43, по Т.Жургенова с нечҰтной стороны №1-57а, с чҰтной стороны №2-58, А.Иманова с нечҰтной стороны №1-57б, с чҰтной стороны №2-58, по А.Коныратбаева с нечҰтной стороны №1-57, с чҰтной стороны №2-62, по Ф.Скаткова с обеих сторон дома №23а-101, №36-94, 94а,94б, по Т.Даутбаева с чҰтной стороны №16-80, с нечҰтной стороны дома №19-85, по А.Байтурсынова с нечҰтной стороны дома №73-143, по Толе би чҰтной стороны дома №48-108, с нечҰтной стороны дома №61-125.
Избирательный участок №202.
Центр: Средняя школа №217, улица Коркыт ата №113.
Границы: По железнодорожному узлу улицы Айтеке би к юго-востоку до улицы Бухарбай батыр, по Бухарбай батыр до улицы Коркыт ата, по Коркыт ата к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай с нечҰтной стороны дома, по Толе би с нечҰтной стороны до улицы Н.Турекулова, по Абылхайыр хана к северо-востоку по железнодорожному узлу к северо-востоку до улицы Айтеке би.
По Айтеке би с чҰтной стороны дома №64-110, по Абылхайыр хана с чҰтной стороны №102-140, с нечҰтной стороны дома №107-159в, по М.Тлеулиева с чҰтной стороны №4-54, с нечҰтной стороны №3-61, по улице М.Каратаева с обеих сторон дома №2-52, по М.Базарбаева с обеих сторон дома №1-49, по Н.Турекулова с чҰтной стороны №2а-68, с нечҰтной стороны №1-69а, по Ш.Бакирова с обеих сторон дома №2-14, по Коркыт ата с обеих сторон дома №86б-125, №86-132а, по А.Садуакасова с обеих сторон №1-55, 2 южная дома №2-30, по переулку Ш.Бакирова с чҰтной стороны №4-10,№10а,№10б, по Толе би с нечҰтной стороны №127-165, по Бухарбай батыра с нечҰтной стороны дома №17-77, по А.Асаубаева с нечҰтной стороны №1-41, с нечҰтной стороны №2-20, по М.Шокай с нечҰтной стороны дома №21-59.
Избирательный участок №203.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский гуманитарный колледж имени М.Маметовой" управление образования Кызылординской области", улица Коркыт ата, №24.
Границы: от улицы Айтеке би по улице Желтоксан до Коркыт ата, по улице Коркыт ата к западу до улицы К.Байсейтовой, по улице Байсейтовой к югу до Абылхайыр хана к востоку до улицы М.Тулебаева, от М.Тулебаева к северо-востоку до С.Кожанова, от С.Кожанова к востоку до улицы К.Сатпаева, по К.Сатпаева до улицы Ж.Аймауытова, по Ж.Аймауытова до Айтеке би, от улицы Айтеке би до улицы Желтоксан, от улицы Ш.Тажибаева с обеих сторон дома №1-19, по Желтоксан многоэтажные дома №26,28,32,34 по Коркыт ата многоэтажные дома №3,3а,7,15а, с обеих сторон №13/1, 13/2,28, по улице М.Тулебаева многоэтажные дома №20,20а, по Абылхаир хана многоэтажные дома №25, по Абылхайр хана с нечҰтной стороны дома №27-53, по К.Байсейтова с обеих сторон №83-85, №87-99, многоэтажны дом №96, по улице Айтеке би с нечҰтной стороны многоэтажные дома №8,10, 20,24,26,38,40, по улице К.Сатбаева многоэтажны дом №10, дом №4, по Казыбек би многоэтажны дом №12, по улице Чимкенская многоэтажный дом №24, по улице М.Ауезова многоэтажный дом №5, по Б.Усербаева многоэтажный дом №67, по улице Н.Алмаганбетова с нечҰтной стороны №19-21, с чҰтной стороны дома №28-32, по улице С.Кожанова с чҰтной стороны №2-12, по улице Казыбек би дом №13.
Избирательный участок №204.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский аграрно-технический колледж имени И.Абдукаримова" управления образования Кызылординской области", улица Ы.Жахаева, №66.
Границы: От улицы И.Журба побережье реки Сырдарья к северу до улицы С.Кожанова, по улице С.Кожанова к востоку до улицы М.Тулебаева, по улице М.Тулебаева к югу до улицы Абулхаир хан, по улице Абулхаир хан к западу до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой северу до улицы Коркыт-ата, от улицы Коркыт ата к востоку до улицы А.Байтурсынова, от улицы А.Байтурсынова югу до улицы Абулхайр хана, от улицы Абулхайр хана к западу до улицы Ы.Жахаева, по улице Ы.Жахаева к югу до улице Толе би, от улицы Толе би до улицы К.Байсеитовой, по улице К.Байсеитовой к югу до улицы Ы.Алтынсарина к западу до берега реки Сырдарья, по бережью реки Сырдарья к северо-западу до улицы И.Журба.
ЧҰтная сторона улицы И.Журба промежуток домов №6а-18а, нечҰтная сторона улицы Казыбек би промежуток домов №1-11, чҰтная сторона промежуток домов №2-14, нечҰтная сторона улицы Шымкент промежуток домов №1-17, чҰтная сторона промежуток домов №2-20, улица Прибережная дом №40, нечҰтная сторона промежуток домов №1-17 и чҰтная сторона промежуток домов №2-26 улицы Н.Алмаганбетова, нечҰтная сторона промежуток домов №1-19 улицы С.Кожанова, обе стороны улицы Г.Токай промежуток домов №1-22, промежуток домов №1-27 нечҰтной стороны и чҰтной стороны №12-16 улицы М.Толебаева, дома №15,22 по улице Ә.Оналбаева, промежуток домов №1-35 обеих сторон улицы С.Бекбаева, многоэтажные дома №27-69,82а,86 улицы К.Байсеитова, промежуток домов №5-7 обеих сторон улицы М.Сужекова, промежуток домов №1-47 нечҰтной стороны и чҰтной стороны промежуток домов №2-24 улицы Толе би, дома №1,3 улицы Ы.Алтынсарина, промежуток домов нечҰтной стороны №1-23а,№53а-75, дома №2-50 чҰтной стороны улицы Абулхайр хана, промежуток домов №32-60 чҰтной стороны улицы Коркыт ата, промежуток домов №1-19 нечҰтной стороны и промежуток домов №2-8 чҰтной стороны улицы Переездный, промежуток домов №1-9 нечҰтной стороны и промежуток домов №2-19 чҰтной стороны улицы С.Мауленова, промежуток домов №1-7 нечҰтной стороны и №2-8 чҰтной стороны улицы Оқшы ата, промежуток домов №60-76 чҰтной стороны улицы А.Байтурсынова, промежуток домов нечҰтной стороны №27-69 улицы К.Байсеитова, многоэтажные дома №82а,86 улицы К.Байсеитова. Промежуток домов №37-51,38 нечҰтной стороны улицы Желтоқсан, дома №64,72 чҰтной стороны Ы.Жахаева, многоэтажные дома №1 по улице Набережная.
Избирательный участок №205.

Орталығы: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым минстрлiгiнiң Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттiк университетi №6 оқу ғимараты, Ы.Жахаев көшесi, №75.
Шекарасы: Сырдария жағалауынан бастап Ы.Алтынсарин көшесiмен шығысқа қарай К.Байсейітова көшесiне дейiн, К.Байсейітова көшесiнен солтүстiкке қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесiнен шығысқа қарай Ы.Жахаев көшесiне дейiн, Ы.Жахаев көшесiнiң бойымен солтүстiкке қарай Әбiлқайыр хан көшесiне дейiн, Әбiлқайыр хан көшесiнiң бойымен шығысқа қарай А.Байтұрсынов көшесiне дейiн, А.Байтұрсынов көшесiнiң бойымен оңтүстiкке қарай Бегiлiк каналына дейiн, Бегiлiк каналының бойымен оңтүстiк батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң бойымен батысқа қарай Сырдария өзенiнiң жағалауына дейiн, Сырдария өзенiнiң жағалауымен солтүстiк-шығысқа қарай Ы.Алтынсарин көшесiне дейiн.
Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетіндегі №3в,7 үйлер, Ж.Қиязов көшесінің жұп бетіндегі №2,2а, №4-26, тақ бетіндегі №1а,1б,1-11 үйлер аралығы, Ж.Қиязов тұйығының жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесiнiң тақ бетiндегi №1,1а-25, жұп бетiндегi №2-78 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiнiң жұп бетiндегi №14-110, тақ бетiндегi №25-93 үйлер аралығы, Желтоқсан көшесiндегi көп қабатты №86а үй, Ы.Жахаев көшесiнiң жұп бетiндегi №26-88, тақ бетiндегi №21-87 үйлер аралығы, А.Байтұрсынов көшесiнiң жұп бетiндегi №78-126 үйлер аралығы, С.Мәуленов көшесiнiң жұп бетiндегi №14-64, тақ бетiндегi №15-69 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №1,1б-15, жұп бетіндегі №4-18,18а,18е,20 үйлер аралығы, Әбiлхайыр хан көшесiнiң жұп бетiндегi №54-68 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң жұп бетiндегi №26,26а,28-32,36,36а-46, тақ бетіндегі №49,51,53,55,57 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20,20а,22, тақ бетіндегі №5-19 үйлер аралығы, Абай даңғылының жұп бетiндегi №2,4,6, көп қабатты, №10-26,26а жер үйлер, тақ бетіндегі №1-23 үйлер аралығы, М.Ықсанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-20, тақ бетіндегі №1-7,7а,13,13а-17 үйлер аралығы, Х.Бектұрғанов көшесiнiң жұп бетiндегi №2-16,16а, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Оқшы Ата көшесiнiң жұп бетiндегi №10-56, тақ бетіндегі №9-53 үйлер аралығы, Цай Ден Хан көшесінің тақ бетіндегі №1,3,5,7,9,11,11а,1а,1б,1в,1г үйлер аралығы, Е.Демесінов көшесінің жұп бетіндегі №32 44,50,54,56,58,60,62,64,66 үйлер аралығы.
№206 сайлау учаскесi.
Орталығы: №198 орта мектеп, Ғ.Мұратбаев көшесi, №11.
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен батысқа қарай Бегiлiк каналына дейiн, Бегiлiк каналынан солтүстiк шығысқа қарай Абай даңғылына дейiн, Абай даңғылынан Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн.

Центр: Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата министерства образовании и науки Республики Казахстан, учебный корпус №6, улица Ы.Жахаева, №75.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Ы.Алтынсарина к востоку до улицы К.Байсеитовой, от улицы К.Байсеитовой к северу до улицы Толе би, от улицы Толе би к востоку до улицы Ы.Жахаева, по улице Ы.Жахаева к северу до улицы Абулхаир хана, по улице Абулхайр хана к востоку до А.Байтурсынова, по улице А.Байтурсынова к югу до канала Бегилик, вдоль канала Бегилик к юго-западу до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к западу до берега Сырдарьи, по бережью Сырдарие к северо-востоку до улицы Ы.Алтынсарина.
Дома №3в,7 нечҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №2,2а,№4-26 чҰтной стороны, №1а,1б,11 нечҰтной стороны улицы Ж.Киязова, промежуток домов №2-10 чҰтной стороны переулка Ж.Киязова, промежуток домов №1,1а-25 нечҰтной стороны и №2-78 чҰтной стороны улицы К.Байсеитова, дома №14-110 чҰтной стороны и №25-93 нечҰтной стороны улицы Желтоксан, Многоэтажный дом №86а по улице Желтоксан, промежуток домов чҰтной стороны №26-88 нечҰтной стороны №21-87 улицы Ы.Жахаева, промежуток домов чҰтной стороны №78-126 улицы А.Байтурсынова, промежуток домов №14-64 чҰтной стороны №15-69 нечҰтный стороны улицы С.Мауленова, промежуток домов №1,1б-15 нечҰтной стороны и №4-18,18а,18е,20 чҰтной стороны улицы Ш.Есенова, промежуток домов №54-68 улицы Абулхаир хана, промежуток домов №26,26а,28-32,36а-46 чҰтной стороны и дома №49,51,53,55,57 нечҰтной стороны улицы Толе би, промежуток домов №2-20,20а,22 чҰтной стороны и дома №5-19 нечҰтной стороны улицы Ы.Алтынсарина, дома №2, 4,6 нечҰтной стороны проспекта Абай, частные дома №10-26,26а промежуток домов №1-23 нечҰтной стороны проспекта Абай, промежуток домов №2-20 чҰтной стороны и №1-7,7а,13,13а-17 нечҰтной стороны улицы М.Иксанова, промежуток домов №2-16,16а чҰтной стороны и №1-9 нечҰтной стороны улицы Х.Бектурганова, промежуток домов №10-56 чҰтной стороны и №9-53 нечҰтной стороны улицы Окшы Ата, промежуток домов №1,3,5,7,9,11,11а,1а,1б,1в,1г нечҰтной стороны улицы Цай Ден Хан, промежуток домов №32,44,50,54,56,58,60,62,64,66 чҰтной стороны улицы С.Демесинова.
Избирательный участок №206.
Центр: Средняя школа №198, улица Г.Муратбаева, №11.
Границы: От проспекта Абай по улице Г.Муратбаева к западу до канала Бегилик, от канала Бегилик к северо-востоку до проспекта Абай, от проспекта Абай до улицы Г.Муратбаева.

Абай даңғылының жұп бетіндегі №28а,28,30,32,34а,36 көп қабатты үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнің тақ бетіндегі №13,15а,15,17 көп қабатты үйлер, Ш.Есенов көшесiнің тақ бетіндегі №17а,17б, 19,19а, жұп бетіндегі №20а көп қабатты үйлер, Х.Бектұрғанов көшесiнің жұп бетіндегі №28а,28,30 көп қабатты үйлер, Ғ.Мүсiрепов көшесiнің жұп бетіндегі №18,№20 көп қабатты үйлер, Сейхун университетiнiң жатақханасы.
№207 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда құрылыс және бизнес колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Абай даңғылы №35.
Шекарасы: Сырдария өзені жағалауынан бастап Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен шығысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан оңтүстікке қарай И.Панфилов көшесіне дейін, И.Панфилов көшесі бойымен (қоспай) батысқа қарай Баянауыл көшесінің тақ беті бойымен Ақжайық көшесіне дейін, Ақжайық көшесінен Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін.
Абай даңғылының жұп бетіндегі №44,44а,46,50 көп қабатты үйлер, Х.Бектұрғанов көшесінің тақ бетіндегі №11,13,15,17 көп қабатты үйлер, жұп бетіндегі №22-62 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №18,20 көп қабатты үйлер, тақ бетіндегі №1,2,3 көп қабатты үйлер ("Самал" тұрғын үй кешені), жұп бетіндегі №2-16 жер үйлер, 2 ірілендірілген квартал, Т.Әубәкіров көшесінің екі бетіндегі №1-16 жер үйлер, Т.Есетов көшесінің екі бетіндегі №1-42 жер үйлер, Тәуке хан көшесінің екі бетіндегі №1-44 жер үйлер, Ы.Жахаев көшесінің екі бетіндегі №89-125 жер үйлер, Желтоқсан көшесінің екі бетіндегі №95-126А жер үйлер, З.Шүкіров көшесінің екі бетіндегі №1-50 жер үйлер, Байқоңыр көшесінің екі бетіндегі №1-14 жер үйлер аралығы, Отырар көшесінің екі бетіндегі №1-17 жер үйлер, Е.Демесінов көшесінің екі бетіндегі №14-47 жер үйлер, Сейхун көшесінің екі бетіндегі №9-36 жер үйлер, Баянауыл көшесінің тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, Ақжайық көшесінің жұп бетіндегі №12-20 жер үйлер аралығы.
№208 сайлау учаскесi.
Орталығы: №7 арнаулы түзету мектеп-интернаты, Жалаңтөс Баһадур көшесi, №8а.
Шекарасы: Ә.Бөкейхан көшесiнен бастап А.Иманов көшесiмен солтүстiк шығысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн, З.Шүкiров көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай А.Пушкин көшесiне дейiн, А.Пушкин көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай Ғ.Мүсiрепов көшесiне дейiн, Ғ.Мүсiрепов көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай А.Хангельдин көшесiне дейiн, А.Хангельдин көшесiмен (қоспай) оңтүстiк-батысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiкке қарай Ә.Бөкейхан көшесiне дейiн.
А.Иманов көшесiнің тақ бетіндегі №109а көп қабатты үй және №95-123 аралығындағы жер үйлер, Т.Жүргенов көшесiнiң жұп бетiндегi №92в-104, тақ бетiндегi №97-109а үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесiнiң тақ бетiндегi №49-123, жұп бетіндегі №50-92 үйлер аралығы, Жеңiс көшесiнiң жұп бетiндегi №30-96, тақ бетіндегі №31-105 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң екi бетiндегi №33, №40-58 үйлер аралығы, У.Төралиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-57, жұп бетіндегі №2-58 үйлер аралығы, Ж.Бедiбеков көшесiнiң тақ бетiндегi №1-67, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Ә.Бердаулетов көшесiнiң тақ бетiндегi №1-45а, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы, Ы.Тәжиев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-19, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Ж.Қизатов көшесiнiң тақ бетiндегi №51-101, жұп бетіндегі №52-100 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесiнiң тақ бетiндегi №43а-109, жұп бетiндегi №92-104 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң жұп бетiндегi №4-44б, тақ бетіндегі №11-39 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегi №19б-41/2, жұп бетіндегі №20-54 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң жұп бетiндегi №128а-148а үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесiнiң тақ бетiндегi №43-67 үйлер аралығы, З.Шүкiров көшесiнiң тақ бетiндегi №47-99, жұп бетіндегі №46-68 үйлер аралығы, И.Панфилов көшесiнiң тақ бетiндегi №45-73, жұп бетіндегі №42-78 үйлер аралығы, Жалаңтөс-Баһадүр көшесiнiң жұп бетiндегi №10-24, тақ бетіндегі №5-43 үйлер аралығы, И.Панфилов тұйығының екi бетiндегi №1-10 үйлер аралығы.
№209 сайлау учаскесі.

Многоэтажные дома №28а,28,30,32,34а,36 чҰтной стороны проспекта Абай, многоэтажные дома №13,15а,15,17 нечҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, многоэтажные дома №17а,17б,19,19а нечҰтной стороны и №20а четной стороны улицы Ш.Есенова, многоэтажные дома №28а,28,30 чҰтной стороны улицы Х.Бектурганова, многоэтажные дома №18,20 чҰтной стороны улицы Г.Мусрепова, общежитие университета Сейхун.
Избирательный участок №207.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский колледж строительства и бизнеса" управление образования Кызылординской области", проспекта Абая, №35.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Г.Муратбаева к востоку до проспекта Абай, от проспекта Абай к югу до улицы И.Панфилова, по улице И.Панфилова к западу по нечҰтной стороне улицы Баянаул до улицы Акжайык, от улицы Акжайык до улицы Г.Муратбаева.
Многоэтажные дома №44,44а,46,50 чҰтной стороны проспекта Абая, многоэтажные дома №11, 13,15,17 нечҰтной стороны и промежуток №22-62 улицы Х.Бектурганова, многоэтажные дома №18,20 чҰтной стороны и №1,2,3 (жилой комплекс "Самал") нечҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, частные дома №2-16 чҰтной стороны Г.Муратбаева, 2 укреплҰнный квартал, частные дома №1-16 Обеих сторон улицы Т.Есетова, частные дома №1-42 обеих сторон улицы Тауке хана, частные дома №89-125 обеих сторон улицы Ы.Жахаева, частные дома №95-126а обеих сторон улицы З.Шукурова, промежуток частных домов №1-14 обеих сторон улицы Байконыр, частные дома №1-17 обеих сторон улицы Отырар, частные дома №14-47 обеих сторон улицы Е.Демесинова, частные дома №9-36 обеих сторон улицы Сейхун, промежуток домов №1-15 нечҰтной стороны улицы Баянаул, промежуток частные домов №12-20 обеих сторон улицы Акжайык.
Избирательный участок №208.
Центр: Специализированная коррекционная школа-интернат №7, улица Жалантос Бахадура, №8а.
Границы: От улицы А.Бокейхана по улице А.Иманова к северо-востоку до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к юго-востоку до улицы А.Пушкина, по улице А.Пушкина к северо-востоку до улицы Г.Мусрепова, по улице Г.Мусрепова к юго-востоку до улицы А.Хангелдина, по улице А.Хангелдина (не включая) к юго-западу до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к юго-востоку до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к югу до улицы А.Бокейхана.
НечҰтная сторона улицы А.Иманова многоэтажный дома №109а и промежуток частных домов №95-123, промежуток домов №92в-104 чҰтной стороны и №97-109а нечҰтной стороны улицы Т.Жургенова, промежуток домов №49-23 нечҰтный стороны улицы Т.Жургенова и №50-92 чҰтной стороны улицы Е.Кошербаева, промежуток домов №30-96 чҰтной стороны и №31-105 нечҰтной стороны улицы Женис, промежуток домов №33,№40-58 по обе стороны улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №1а-57 нечҰтной стороны и №2-58 чҰтной стороны У.Торалиева, промежуток домов №1-67 нечҰтной стороны и №2-32 чҰтной стороны улицы Ж.Бедибекова, промежуток домов №1-45а нечҰтной стороны и №2-42 чҰтной стороны улицы А.Бердаулетова, промежуток домов №1-19 нечҰтной стороны улицы Ы.Тажиева, промежуток домов №51-101 нечҰтной стороны и №52-100 чҰтной стороны улицы Ж.Кизатова, промежуток домов №43а-109 нечҰтной стороны и №92-104 чҰтной стороны улицы А.Пушкина, промежуток домов №4-44б чҰтной стороны и №11-39 нечҰтной стороны улицы Г.Мусрепова, промежуток домов №19б-41/2 нечҰтной стороны и №20-54 чҰтной стороны улицы Ш.Есенова, промежуток домов №128а-148а чҰтной стороны улицы М.Шокай, промежуток домов №43-67 чҰтной стороны улицы А.Бокейхана, промежуток домов №47-99 нечҰтной стороны и №46-68 чҰтной стороны улицы З.Шукурова, промежуток домов №45-73 нечҰтной стороны и №42-78 чҰтной стороны улицы И.Панфилова, промежуток домов №10-24 чҰтной стороны и №5-43 нечҰтной стороны улицы Жалантос Бахадура, дома №1-10 по обе стороны переулка И.Панфилова.
Избирательный участок №209.

Орталығы: Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым минстрлiгiнiң Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттiк университетi №9 оқу ғимараты, А.Иманов көшесі, №60.
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Ғ.Мүсірепов көшесінің бойымен шығысқа қарай А.Пушкин көшесіне дейін, А.Пушкин көшесінің бойымен оңтүстікке қарай З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесінің бойымен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесінің бойымен батысқа қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен солтүстік-батысқа қарай Ғ.Мүсірепов көшесіне дейін.
Абай даңғылының тақ бетіндегі №33,37,39,41,43 көп қабатты үйлер, "Болашақ" университетінің жатақханасы, Ф.Скатков көшесінің №96а,96б,98,111,102,104,127,120,151 көп қабатты үйлер, тақ бетіндегі №107,107а,109,111а,113-125,127а,129 үйлер. А.Иманов көшесінің тақ бетіндегі №59а-93, жұп бетіндегі №54-106 үйлер аралығы және №80,82 көп қабатты үйлер, Т.Жүргенов көшесінің жұп бетіндегі №58а-90, тақ бетіндегі №61-95 үйлер аралығы, А.Пушкин көшесінің жұп бетіндегі №64а-90 үйлер аралығы, Жалаңтөс Бахадүр көшесіндегі №1,3а көп қабатты және №2,2а үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №32,34,36,36а көп қабатты үйлер, З.Шүкіров көшесінің тақ бетіндегі №29,№31 көп қабатты үйлер және №47-51 үйлер аралығы, И.Панфилов көшесінің жұп бетіндегі №26,28,30 көп қабатты үйлер және №32-40 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №37,№41 көп қабатты үйлер, Т.Дәуітбаев тұйығының тақ бетіндегі №63 -67/1 үйлер аралығы, Ғ.Мүсірепов көшесіндегі №2-12 үйлер және №2 көп қабатты үй.
№210 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлкеттiк коммуналдық кәсiпорны, Абай даңғылы, №51.
Шекарасы: "Облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлкеттiк коммуналдық кәсiпорнының ғимараты.
№211 сайлау учаскесi.
Орталығы: №140 орта мектеп, Абай даңғылы, №56.
Шекарасы: Сырдария өзенінің жағалауынан бастап Баянауыл көшесі бойымен әрі қарай И.Панфилов көшесі бойымен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойымен оңтүстікке қарай Н.Ергешбаев көшесіне дейін, Н.Ергешбаев көшесінің бойымен Сырдария өзенінің қорғаныс бөгетіне дейін, Сырдария қорғаныс бөгетінен Баянауыл көшесіне дейін.
Желтоқсан көшесінің тақ бетіндегі №127-171 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №144-160 үйлер аралығы. Ы.Жахаев көшесінің тақ бетіндегі №127-173 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №114-168 үйлер аралығы. Тәуке хан көшесінің тақ бетіндегі №43-85, жұп бетіндегі №46–80 үйлер аралығы. Т.Есетов көшесінің тақ бетіндегі №39-79а, жұп бетіндегі №44-86 үйлер аралығы. Т.Әубәкіров көшесінің тақ бетіндегі №17-57, жұп бетіндегі №18-60 үйлер аралығы. Ә.Тыныбаев көшесінің тақ бетіндегі №1а-25, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы. Х.Бектұрғанов көшесінің тақ бетіндегі №27,29,29а үйлер, жұп бетіндегі №68-114 үйлер аралығы. Абай даңғылындағы №54 көп қабатты үй. И.Панфилов көшесінің тақ бетіндегі №1б-25, жұп бетіндегі №2б-24 үйлер аралығы. Ә.Бөкейхан көшесінің тақ бетіндегі №1-41а, жұп бетіндегі №4-46 үйлер аралығы. С.Сәдуақасов көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы. П.Чайковский көшесіндегі №1,6,7,8 көп қабатты үйлер. Байқоңыр көшесінің тақ бетіндегі №11-37, жұп бетіндегі №16-66а үйлер аралығы. Байқоңыр тұйығының тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы. Отырар көшесінің жұп бетіндегі №16-34, тақ бетіндегі №21-49 үйлер аралығы. Е.Демесінов көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы. Сейхун көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы. Мамыр көшесінің тақ бетіндегі №1-13, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы. Баянауыл көшесінің жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы.
№212 сайлау учаскесі.

Центр: Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата министерства образовании и науки Республики Казахстан, учебный корпус №9, улица Амангельды, №60.
Границы: От проспекта Абая по улице Г.Мусрепова к востоку до улицы А.Пушкина, по улице А.Пушкина к югу до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу до улицы А.Бокейхана, по улице А.Бокейхана к западу до проспекта Абая, по проспекту Абая к северо-западу до улицы Г.Мусрепова.
Многоэтажные дома №33,37,39,41,43 нечҰтной стороны проспекта Абая, общежитие университета "Болашак", многоэтажные дома №96а,96б,98,111,102,104,127,120,151, дома №107,107а, 109,111а,113-125,127а,129 нечҰтной стороны улицы Ф.Скаткова дома №59а-93 нечҰтной стороны и №54-106 чҰтной стороны улицы А.Иманова, а также многоэтажные дома №80,82, промежуток домов №58а-90 чҰтной стороны и №61-95 нечҰтной стороны улицы Т.Жургенова, промежуток домов №64а-90 чҰтной стороны улицы А.Пушкина, многоэтажные дома №1,3а и дома №2,2а по улице Жалантос Бахадура, многоэтажные дома №32,34,36,36а чҰтной стороны улицы Г.Муратбаева, многоэтажные дома №29,31 нечҰтная сторона улицы З.Шукурова, также промежуток домов №47-51, многоэтажные дома №26,28,30 чҰтной стороны улицы И.Панфилова, также промежуток домов №32-40, многоэтажные дома №37,41 чҰтной стороны улицы А.Бокейхана, промежуток домов №63-67/1 нечҰтной стороны переулка Т.Даутбаева, дома №2-12 и многоэтажный дом №2 по улице Г.Мусрепова.
Избирательный участок №210.
Центр: Областное управление здравоохранение государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр" проспект Абая №51.
Границы: Здание областного управление здравоохранение государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр".
Избирательный участок №211.
Центр: Средняя школа №140, проспект Абая, №56.
Границы: От побережья Сырдарьи по улице Баянаул далее по улице И.Панфилова до проспекта Абая, по проспекту Абая к югу до улицы Н.Ергешбаева, по улице Н.Ергешбаева до защитной дамбы Сырдарьи до улицы Баянаул.
Промежуток домов №127-171 нечҰтной стороны и №144-168 чҰтной стороны улицы Желтоксан, промежуток домов №43-85 нечҰтной стороны и №46-80 чҰтной стороны улицы Тауке хан. Промежуток домов №39-79а нечҰтной стороны и №44-86 чҰтной стороны улицы Т.Есетова. Промежуток домов №17-57 нечҰтной стороны и №18-60 чҰтной стороны улицы Т.Аубакирова. Промежуток домов №1а-25 нечҰтной стороны и чҰтной стороны №2-34 улицы А.Тыныбаева. Промежуток домов №68-114 чҰтной стороны и нечҰтной стороны дома №27,29,29а улицы Х.Бектурганова. Многоэтажный дом №54 по проспекту Абая. Промежуток домов №15-25 нечҰтной стороны и №2б-24 чҰтной стороны улицы И.Панфилова. Промежуток домов №1-41а нечҰтной стороны и №4-46 чҰтной стороны улицы А.Бокейхан. Промежуток домов №1-37 нечҰтной и №2-38 чҰтной стороны улицы С.Садуакасова. Многоэтажные дома №1, 6, 7, 8 улицы П.Чайковского. Промежуток домов №11-37 нечҰтной и чҰтной стороны №16-66а улицы Байконур. Промежуток домов №1-13 нечҰтной стороны переулке Байконур. Промежуток домов №16-34 чҰтной стороны и №21-49 нечҰтной стороны улицы Отырар, Промежуток домов №1-17 нечҰтной стороны и №2-12 чҰтной стороны улицы Е.Демесинова. Промежуток домов №1-17 нечҰтной стороны и №2-18 чҰтной стороны улицы Сейхун. Промежуток домов №1-13 нечҰтной стороны и №2-16 чҰтной стороны улицы Мамыр. Промежуток домов №2-28 чҰтной стороны улицы Баянаул.
Избирательный участок №212.

Орталығы: №12 орта мектеп, Саулет шағын ауданы, №110а.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап Абай даңғылымен оңтүстікке қарай Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесімен шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесімен солтүстікке қарай, Х.Түлкібаева көшесіне дейін, Х.Түлкібаева көшесімен батысқа қарай Қ.Ажаров көшесіне дейін, Қ.Ажаров көшесімен солтүстікке қарай, Е.Хан көшесіне дейін, Е.Хан көшесінен шығысқа қарай, А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесімен оңтүстікке қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылынан батысқа қарай Абай даңғылына дейін.
А.Иманов көшесіндегі №2,3,102,109 көп қабатты үйлер, Ф.Скаткова көшесіндегі №155,122 көп қабатты үйлер. Абай даңғылының тақ бетіндегі №47,47а,47б,47в,47г,51,51а,51б көп қабатты үйлер. Сәулет шағын ауданындағы №10,11 көп қабатты үйлер және №2-34 үйлер аралығы. Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №1-33, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы. Е.Хан көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы. Астана даңғылының тақ бетіндегі №1-31 үйлер, Астана даңғылындағы дәрігерлер үйі.
№213 сайлау учаскесi.
Орталығы: №233орта мектебi, А.Иманов көшесi, №1.
Шекарасы: А.Иманов көшесінен бастап Ә.Бөкейхан көшесімен шығысқа қарай Е.Көшербаев көшесіне дейін, Е.Көшербаев көшесімен солтүстікке қарай Астана даңғылына дейін, Астана даңғылымен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесімен оңтүстікке қарай Қ.Абуов көшесіне дейін, Қ.Абуов көшесінен батысқа қарай Х.Түлкібаев көшесіне дейін, Х.Түлкібаев көшесінен шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін (Ж.Әбдірахманов көшесіндегі жеке үйлерді қоса алғанда), А.Иманов көшесімен оңтүстікке қарай Ә. Бөкейхан көшесіне дейін.
Ә.Бөкейхан көшесіндегі №62,64,66б,72,74, көп қабатты үйлер, А.Иманов көшесіндегі №100, 101,103,111 көп қабатты үйлер, А.Иманов көшесіндегі №107в,112,114,116,118,120,122,131,133 жеке үйлер. Жеңіс көшесіндегі №98,99 көп қабатты үйлер, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі №108,108а, тақ бетіндегі №107-137 үйлер аралығы, Сәулет шағын ауданындағы №8,9,12, көп қабатты үйлер, А.Иманов көшесіндегі №111а көп қабатты үй, Ж.Әбдірахманов көшесіндегі жеке үйлер, Б.Уалиев-1 тұйығының екі бетіндегі №1-18 үйлер аралығы, Б.Уалиев-2 тұйығының жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-29 үйлер, Х.Түлкібаев көшесінің екі бетіндегі үйлер, Х.Түлкібаев көшесіндегі №212 көп қабатты үй, Қорқыт ата университетінің №5 жатақханасы, Ә.Ділманов көшесінің екі бетіндегі үйлер, Қ.Абуов көшесіндегі екі бетіндегі үйлер, Е.Хан көшесінің тақ бетіндегі №37-51, жұп бетіндегі №40-50 үйлер, Б.Уалиев көшесінің тақ бетіндегі №35-59, жұп бетіндегі №36-68 үйлер, Ә.Пазылов көшесінің тақ бетіндегі №33-63, жұп бетіндегі №36-66 үйлер, Астана даңғылының тақ бетіндегі №39-71 үйлер аралығы, Көшербаев көшесінің жұп бетіндегі №1а, және №114-146 үйлер аралығы.
№214 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Әйелдер консультациясы бар Қызылорда қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорыны, Ә.Бөкейхан көшесi, №60.
Шекарасы: "Әйелдер консультациясы бар Қызылорда қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорынының ғимараты.
№215 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №12, микрорайон Саулет, №110а.
Границы: От проспекта Астана по проспекту Абая к югу до улицы А.Бокейхан, от улицы А.Бокейхан к востоку до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к северу до улицы Х.Тулкибаева, по улице Х.Тулкибаева к западу до улицы К.Ажарова, по улице К.Ажарова к северу до улицы Е.Хан, от улицы Е.Хан к востоку до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу до проспекта Астана, от проспекта Астана к западу до проспекта Абай.
Многоэтажные дома №2,3,102,109 улицы А.Иманова, многоэтажные дома №155,122 улицы Ф.Скаткова, Многоэтажные дома №47,47а,47б,47в,47г,51,51а,51б нечҰтной стороны проспекта Абай, Промежуток домов №2-34 и многоэтажные дома №10,11 микрорайона "Саулет", Промежуток домов №1-33 нечҰтной стороны и №2-34 чҰтной стороны улицы Б.Уалиева. Промежуток домов №1-35 и чҰтной стороны №2-38 улицы Е.Хан, Дома №1-31 нечҰтной стороны проспекта Астана, Дом медицинских работников по проспекту Астана.
Избирательный участок №213.
Центр: Средняя школа №233, улица А.Иманова, №1.
Границы: От улицы А.Иманова по улице А.Бокейхана к востоку до улицы Е.Кошербаева, по улице Е.Кошербаева к северу до проспекта Астана, по проспекту Астана к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова к югу по улице К.Абуова, от улицы К.Абуова к западу до улицы Х.Тулкибаева, по улице к востоку до улицы А.Иманова (включая частные дома улицы Ж.Абдрахманова), по улице А.Иманова к югу до улицы А.Бокейхана.
Многоэтажные дома №62,64,66б,72,74 по улице А.Бокейхана, многоэтажные дома №100,101, 103,111 по улице А.Иманова, частные дома №107в,112,114,116,118,120,122,131,133 по улице А.Иманова, многоэтажные дома №98,99 по улице Женис, промежуток домов №108,108а чҰтной стороны и №107-137 нечҰтной стороны улицы Женис, многоэтажные дома №8,9,12 микрорайона "Саулет", многоэтажный дом №111а по улице А.Иманова, частные дома по улице Ж.Абдрахманова, промежуток домов №1-18 по обе стороны переулка Б.Уалиева-1, дома №2-36 чҰтной стороны и №1-29 нечҰтной стороны переулка Б.Уалиева-2, дома по обе стороны улицы Х.Тулкибаева, многоэтажный дом №212 по улице Х.Тулкибаева, общежитие №5 университета имени Коркыт ата, дома по обе стороны улицы К.Абуова, дома №37-51 нечҰтной стороны и №40-50 чҰтной стороны улицы Е.Хан, дома №35-59 нечҰтной стороны и №36-68 чҰтной стороны улицы Б.Уалиева, дома №33-63 нечҰтной стороны и №36-66 чҰтной стороны улицы А.Пазылова, Промежуток домов №39-71 нечҰтной стороны проспекта Астана, промежуток домов №114-116 и №1а чҰтной стороны улицы Е.Кошербаева.
Избирательный участок №214.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский городской перинатальный центр женских консультацией", улица А.Бокейхана, №60.
Границы: Здание государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский городской перинатальный центр женских консультацией".
Избирательный участок №215.

Орталығы: №187 орта мектеп, М.Шоқай көшесі, №147.
Шекарасы: Ә.Бөкейхан көшесінен Е.Көшербаев көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Астана даңғылына дейін, М.Шоқай көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа Мостовой көшесіне дейін, Мостовой көшесі бойымен теміржол өткеліне дейін, теміржол желісі бойымен солтүстік-батысқа Ә.Бөкейхан көшесіне дейін, Ә.Бөкейхан көшесімен оңтүстік-батысқа Е.Көшербаев көшесіне дейін. (Шұғыла шағын ауданындағы №1а,6а,7а,11а көп қабатты үйлерін қоса алғанда)
Шұғыла шағын ауданындағы №1а,6а,7а,11а көп қабатты үйлер. Ә.Бөкейхан көшесінің жұп бетіндегі №64б-134 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің тақ бетіндегі №125-161 үйлер аралығы, Б.Мәтенова көшесінің екі бетіндегі №1-69 үйлер аралығы, Б.Ибраева көшесінің екі бетіндегі №1-139 үйлер аралығы, Ә.Оразалиев көшесінің екі бетіндегі №1-32 үйлер аралығы, Қармақшы көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер аралығы, Жалағаш көшесінің екі бетіндегі №1-33 үйлер аралығы, Б.Уәлиев көшесінің екі бетіндегі №61-98 үйлер аралығы, Шиелі көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №157-277, жұп бетіндегі №152а-190 үйлер аралығы, П.Әбдірахманов көшесінің екі бетіндегі №1-117 үйлер аралығы, И.Елубаев көшесіндегі үйлер, Астана даңғылының тақ бетіндегі №73-131, жұп бетіндегі №68-102 үйлер аралығы, Сәулет №1-11 кварталдар.
№216 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгiдегi интернат үйi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, З.Шүкiров көшесi, №91.
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағадарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгiдегi интернат үйi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.
№217 сайлау учаскесi.
Орталығы: №235 орта мектеп, Шұғыла шағын ауданы, №47.
Шекарасы: Шұғыла шағын ауданындағы №1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б көп қабатты үйлер.
№218 сайлау учаскесi.
Орталығы: №7 орта мектеп, Шұғыла шағын ауданы, №78.
Шекарасы: Бұхарбай батыр көшесiнен бастап Ғ.Мұратбаев көшесiнiң солтүстiк-шығысынан А.Яссауи көшесiне дейiн, А.Яссауи көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай Ә.Бөкейхан көшесiне дейiн, Ә.Бөкейхан көшесiмен оңтүстiк-батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен солтүстiк-батысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн, З.Шүкiров көшесiмен солтүстiк-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн, Бұхарбай батыр көшесі бойымен Ғ.Мұратбаев көшесiне дейінгі үйлер мен Шұғыла шағын ауданындағы көп қабатты (1а,6а,7а,11а қоспай) тұрғын үйлер.
Шұғыла шағын ауданындағы №25,26,26а, №27-30,32,32а,39,40, №41-45 көп қабатты үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №117,121,123,125,127,129,131,133,135, жұп бетiндегi №128, 130,132,134,136,138,140,142 үйлер аралығы, Ә.Бөкейхан көшесiнің тақ бетіндегі №71-105 үйлер аралығы. З.Шүкiров көшесiндегi №66/1,67,72 үйлер, А.Яссауи көшесiнің жұп бетіндегі №4-18 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiндегi №141а, 479 кварталдың (И.Панфилов көшесінің екі беті) тақ бетiндегi №1-5,7,9,9а, жұп бетiндегi №2,4,6 үйлер аралығы.
№219 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №187, М.Шокай, №147.
Границы: От А.Бокейхан по Е.Кошербаева к юго-востоку до проспекта Астана, по улицы М.Шокай к юго-востоку до улицы Мостовая, по улице Мостовая до Железнодорожного узла, по Железнодорожному узлу к северо-западу до улицы А.Бокейхана от к юго-западу до улице Е.Кошербаева (многоэтажный дом №1а, 6а, 7а, 11а вместе взятые).
Микрорайон Шугыла многоэтажный дом №1а,6а,11а. По улице А.Бокейхана дома №64б-134, по улице Е.Кошербаева с нечҰтной стороны дома №125-161, по улице Б.Матенова с обеих сторон №1-69, по Б.Ибраева с обеих сторон №1-139, по улице А.Оразалиева с обеих сторон дома №1-32, по улице Кармакшы с обеих сторон дома №1-28, по улице Джалагаш с обеих сторон дома №1-33, по улице Б.Уалиева с обеих сторон дома №61-98, по улице Шиели с обеих сторон дома №1-27, по улице М.Шокай с нечҰтной стороны дома №157-277, с чҰтной стороны дома №152а-190, по улице П.Абдрахманова с обеих сторон дома №1-117, дома по улице И.Елубаева, по проспекту Астана с нечҰтной стороны №73-131, с чҰтной стороны дома №68-102, по микрорайон Саулет кварталы №1-11.
Избирательный участок №216.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Дом интернат для престарелых и инвалидов общего типа" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области", улица З.Шукурова, №91.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения "Дом интернат для престарелых и инвалидов общего типа" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок №217.
Центр: Средняя школа №235, микрорайон Шугыла, №47.
Границы: Микрорайон Шугыла многоэтажный дом №1,2,4,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20, 21,22,23,24а,24б.
Избирательный участок №218.
Центр: Средняя школа №7, микрорайон Шугыла, №78.
Границы: От улицы Бухарбай батыра по Г.Муратбаева к северо-востоку до улицы А.Яссауи, по улице А.Яссауи к юго-востоку до улицы А.Бокейхан, по улице А.Бокейхан к юго-западу до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к северо-западу до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к северо-востоку до улицы Бухарбай батыра, от улицы Бухарбай батыра по улице Г.Муратбаева и микрорайон Шугыла все многоэтажные дома (кроме 1а, 7а, 11а).
Микрорайон Шугыла многоэтажные дома №25,26,2а,27-30,32,32а,39,40, №41-45, по Бухарбай батыра с нечҰтной стороны №117,121,123,125,127,129,131,133,135 с чҰтной стороны №128,130,132, 134,136,138,140,142 по А.Бокейхана с нечҰтной стороны дома №71-105, по З.Шукурова №66/1,67,72, по А.Яссауи с чҰтной стороны дома №4-18, по М.Шокай №141а, из 479 квартала (обе стороны И.Панфилова) с нечҰтной стороны №1-5,7,9,9а, с чҰтной стороны №2,4,6.
Избирательный участок №219.

Орталығы: №235 орта мектеп, Шұғыла шағын ауданы, №47.
Шекарасы: Теміржол желісінен бастап батысқа қарай Төле би көшесімен Бұқарбай батыр көшесіне дейін, Бұқарбай батыр көшесінің бойымен Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен Төле би көшесіне дейін.
Төле би көшесінің жұп бетіндегі №114-126,130,132,140-146 үйлер аралығы және №144 көп қаббатты үй. Береке көшесінің екі бетіндегі №1-15 үйлер, Ж.Бәкішов көшесінің екі бетіндегі №3-26 үйлер, Ж.Сақтағанов көшесі екі бетіндегі №1-12,13,15,17,19 үйлер. Қ.Яссауи №4,5,6,7 тұйығындағы жер үйлер, Қ.Яссауи көшесінің тақ бетіндегі №25-67,67а-73 үйлер. Төле би тұйығы, Төле би-3 тұйығындағы жер үйлер. Н.Төреқұлов көшесінің жұп бетіндегі №68а-76, тақ бетіндегі №71-81а-85а-89а,89б үйлер, А.Садуақасов көшесінің жұп бетіндегі №68-96 үйлер, тақ бетіндегі №57-83 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ бетіндегі №107-113, жұп бетіндегі №120-124 үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің тақ бетіндегі №61-63 үйлер, жұп бетіндегі №52,60-70 үйлер, Бұқарбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №79-85, №85а-113 үйлер, Шұғыла шағын ауданындағы №3,5,6,7 көп қабатты үйлер.
№220 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Ғ.Мүсiрепов көшесi, №75.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы "Қызылорда облыстық денсаулық сақтау басқармасы "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№221 сайлау учаскесi.
Орталығы: №189 орта мектеп, Белкөл кентi, нөмiрсiз.
Шекарасы: М.Есмаханов көшесiнiң екi бетiндегi №1-62 үйлер аралығы, 2 линия көшесiнiң екi бетiндегi №1-40 үйлер аралығы, 3 линия көшесiнiң екi бетiндегi №39-62 үйлер аралығы, 1 линия тұйығындағы №51-62 үйлер аралығы, Зеленая көшесiнiң екi бетiндегi №1-23 үйлер аралығы, Железнодорожный көшесiнiң екi бетiндегi №1-12 үйлер аралығы, Путейцев көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Путейцев тұйығының екi бетiндегi №1-10 үйлер аралығы, Қ.Әбдiқадiров көшесiнiң екi бетiндегi №1-22 үйлер аралығы мен нөмiрсiз қырық сегiз үй, Белкөл кентiндегi №1,11, 12,12а көп қабатты үйлер, №1-6 кварталдардағы үйлер.
№222 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда политехникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Жiбек жолы көшесi, №2а.
Шекарасы: Қойсары батыр көшесі бойымен Сәулет-32 көшесіне дейін. Сәулет-32 көшеден бастап С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесінен оңтүстікке қарай Саяхат -34 көше бойымен Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен батысқа қарай Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесі бойымен солтүстікке қарай Сыр сұлу көшесіне дейін, Сыр сұлу көшесі бойымен шығысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін, Жібек жолы көшесі бойымен шығысқа қарай Қойсары батыр көшесіне дейін.
Қойсары батыр көшесінің жұп бетіндегі үйлер, Сәулет-33 көшесінің жұп бетіндегі №2-50, тақ бетіндегі №1-51 үйлер аралығы, Сәулет-34 көшесінің жұп бетіндегі №2-52, тақ бетіндегі №1-47 үйлер аралығы, Сәулет-35 көшесінің жұп бетіндегі №2-48 үйлер аралығы, Сәулет-36 көшесінің жұп бетіндегі №4-14, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Сәулет-37 көшесінің жұп бетіндегі №2-10, тақ бетіндегі №1-9 үйлер аралығы, Сәулет-38 көшесінің жұп бетіндегі №6-8, тақ бетіндегі №3-23 үйлер аралығы, Жібек жолы көшесіндегі №2б көп кабатты үй, Оңтүстік промзонада орналасқан №1-5 көп қабатты үйлер аралығы және №2а көп қабатты үй, Оңтүстік өндірістік аумақ көшесінің жұп бетіндегі №24-38, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы, Астана шағын ауданындағы №1-13 көп қабатты үйлер аралығы және Жастар үйі, Қараша көшесінің жұп бетіндегі №2-8, тақ бетіндегі №3-67 үйлер аралығы, Байтерек көшесінің жұп бетіндегі №2-60, тақ бетіндегі №1-61 үйлер аралығы, Көктөбе көшесінің жұп бетіндегі №6-76, тақ бетіндегі №9-73 үйлер аралығы, Орынбор көшесінің жұп бетіндегі №6-50, тақ бетіндегі №1-27 үйлер аралығы.
№223 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №235, микрорайон Шугыла, №47.
Границы: По железнодорожному узлу к западу по улице Толе би до улицы Бухарбай батыра, от улицы Бухарбай батыра до улицы Г.Муратбаева, от улицы Г.Муратбаева до железнодорожного узла, от железнодорожного узла до улицы Толе би.
По улицы Толе би с чҰтной стороны дома №114-126,130,132,140-146 многоэтажный дом №144. По улицы Береке с обеих сторон дома №1-15, по улицы Ж.Бекишова с обеих сторон №3-26, по улице Ж.Сактаганова с обеих сторон дома №1-12,13,15,17,19 по улице К.Яссауи №4,5,6,7 дома переулка, по улице К.Яссауи с нечҰтной стороны дома №25-67,67а-73, переулок Толе би, по переулку Толе-би 3 частные дома, по улице Н.Торекулова с чҰтной стороны №68а-76, с нечҰтной стороны №71-81а-89а, 89б, по улице А.Садуакасова с чҰтной стороны дома №68-96, с нечҰтной стороны №57-83, по улице Алтынсарина с нечҰтной стороны №107-113, с чҰтной стороны №120-124, по улице Г.Мусрепова с нечҰтной стороны №61-63, с чҰтной стороны №52,60-70, по улице Бухарбай батыра с нечҰтной стороны №79-85,№85а-113 по микрорайон Шугыла многоэтажный дом №3,5,6,7.
Избирательный участок №220.
Центр: Государственное коммунальное учреждения "Кызылординская областная инфекционная больница" управление здравоохранения Кызылординской области", улица Г.Мусрепова №75.
Границы: Здание государственного коммунального учреждения "Кызылординская областная инфекционная больница" управление здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок №221.
Центр: Средняя школа №189, поселок Белкуль без номера
Границы: Улицы М.Есмаханова с обеих сторон дома №1-62 по улице 2 линейная с обеих сторон дома №1-40, по улице 3 линейная с обеих сторон дома №39-62 по переулку 1 линейная №51-62, по улице Зеленая с обеих сторон дом №1-23, по улице Железнодорожная с обеих сторон дома №1-12 по улице Путейцев дома №1-13, по переулку Путейцев с обеих сторон дома №1-10, по улице К.Абдикадирова с обеих сторон дома №1-22 и 48 дома без номера по поселку Белкуль многоэтажный дом №1,11,12,12а, кварталы №1-6.
Избирательный участок №222.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский политехнический колледж" управления образования Кызылординской области", улица Жибек жолы, №2а.
Границы: По улице Койсары до улицы Саулет-32, от улицы Саулет-32 до улицы С.Бейбарыс, по улице С.Бейбарысе к югу по улице Саяхат-34 до канала Кызылжарма, от канала Кызылжарма к западу до улицы Оренбургская, от улицы Оренбургская к северу до улицы Сыр Сулуы, по улице Сыр Сулуы к востоку до улицы Жибек жолы, по улице Жибек жолы до улицы Койсары батыра.
По улице Койсары батыра дома с чҰтной стороны, по улице Саулет-33 с чҰтной стороны №2-50, с нечҰтной стороны №1-51, с чҰтной стороны дома №2-52, с нечҰтной стороны дома №1-47, по улице Саулет-35 с чҰтной стороны дома №2-48, по улице Саулет-36 с чҰтной стороны №4-14, с нечҰтной стороны №1-9, по улице Саулет-38 с чҰтной стороны дома №6-8, с нечҰтной стороны №3-23, по улице Жибек жолы многоэтажны дом №26, в Южной промышленной зоне Многоэтажны дом №1-5, №2а, в Южной промышленной зоне с чҰтной стороны дома №24-38, с нечҰтной стороны №1-7, микрорайон Астане многоэтажны дом №1-13, дом молодежи, по улице Караша с чҰтной стороны №2-8, с нечҰтной стороны №3-67, по улице Байтерек с чҰтной стороны №2-60, с нечҰтной стороны №1-61, по улице Коктобе с чҰтной стороны №6-7в, с нечҰтной стороны №9-73 по улице Оренбургская с чҰтной стороны №6-50, с нечҰтной стороны №1-27.
Избирательный участок №223.

Орталығы: №172 орта мектебі, С.Сейфуллин көшесі, № 23а.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен бастап С.Сейфуллин көшесі бойымен солтүстікке қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесі бойымен шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесі бойымен /екі беті/ солтүстікке қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін, Ә.Сапарбаев көшесінің жұп бетімен шығысқа қарай Ж.Әбілқасымов көшесіне дейін (Ж.Әбілқасымов көшесін қоспай), А.Жанкин көшесі бойымен оңтүстікке қарай Ш.Есенов көшесіне дейін.
Тасарық шағын ауданындағы көп қабатты үйлер, С.Сейфуллин көшесіндегі көпқабатты №8,30 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесінің тақ бетіндегі №85-145 үйлер, жұп бетіндегі №114-174 үйлер және көп қабатты №34 үй, Ж.Махамбетов көшесінің тақ бетіндегі №63-119 үйлер, жұп бетіндегі №64-114 үйлер аралығы, №31 көп қабатты үй, Ә.Молдағұлова көшесінің тақ бетіндегі №103-143 үйлер, жұп бетіндегі №74-136 үйлер және көп қабатты №2,3,39а үйлер, Н.Өткелбаев көшесінің тақ бетіндегі №45-111, жұп бетіндегі №34-98 үйлер, Ә.Жангелдин көшесінің тақ бетіндегі №57-121, жұп бетіндегі №46-114 үйлер, А.Жанкин көшесінің тақ бетіндегі №47-105, жұп бетіндегі №28-76 үйлер аралығы, Ә.Сапарбаев көшесінің жұп бетіндегі №14-40 үйлер аралығы, Қ.Баймағамбетов көшесінің жұп бетіндегі №34-70, тақ бетіндегі №83-101 үйлер, Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №34-48, тақ бетіндегі №17-47 үйлер және №28 көп қабатты үй, Ш. Есенов көшесіндегі №8-18 үйлер аралығы.
№224 сайлау учаскесі.
Орталығы: №176 орта мектеп, Тасбөгет кенті, Ғ.Мұратбаев көшесі, №2.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен бастап М.Шоқай көшесінің бойымен оңтүстікке қарай С.Майқанова көшесіне дейін, С.Майқанова көшесінен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен (қоспай) су торабына дейін, су торабынан солтүстік-шығысқа қарай Тасбөгет кентінің шекарасына дейін, Тасбөгет кентінің шекарасынан солтүстік-шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін және Гидроузел елді мекендерін қоса қамтиды.
Ә.Молдағұлова көшесінің тақ бетіндегі №1-91, жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, Ж.Махамбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-61, жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-109, жұп бетіндегі №2-108 үйлер аралығы, С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №1-63, жұп бетіндегі №2-62 үйлер аралығы, Абай көшесінің тақ бетіндегі №1-51, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-18, 32, 50 үйлер аралығы, Гидроузел елді мекенінің тақ бетіндегі №1-21 үйлер аралығы, С.Майқанова көшесінің тақ бетіндегі №3-9, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесіндегі №4,10,12,15,17,30 үйлер және №18, 20,22 көп қабатты үйлер, Наурыз шағын ауданындағы көп қабатты №7-11,11а үйлер аралығы, №14,15,17,19а үйлер, Ә.Жангелдин көшесінің тақ бетіндегі №1-53, жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы, А.Жанкин көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, Ж.Әбілқасымов көшесінің тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Н.Өткелбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Т.Батыршаев көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Қ.Исмайлов көшесінің екі бетіндегі №1а,3,3а, 34а және нөмірсіз үш үй.
№225 сайлау учаскесі.

Центр: Средняя школа №172, улица С.Сейфулина №23а.
Границы: Начиная с улицы Ш.Есенова по улице С.Сейфулина к северу до улицы Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра к востоку до улицы Г.Муратбаева, по улице Г.Муратбаева к северу до улицы А.Сапарбаева, по чҰтной стороне улицы А.Сапарбаева к востоку до улицы Ж.Абилкасымова (не включая улицу Ж.Абилкасымова), по улице А.Жанкина к югу до улицы Ш.Есенова.
Многоэтажные дома небольшого района, многоэтажные дома по улице С.Сейфулина №8, 30, дома по нечҰтной стороне по улице Г.Муратбаева №85-145, дома по чҰтной стороне №114-174 и многоэтажные дом №34, по улице Ж.Махамбетова дома №63-119 по нечҰтной стороне, по чҰтной стороне №64-114, многоэтажный дом №31, по улице А.Молдагуловой дома №103-143 по нечҰтной стороне, по чҰтной стороне №74-136 и многоэтажные дома №2, 3, 39а, по улице Н.Откельбаева дома по нечҰтной стороне №45-111, по чҰтной стороне №34-98, по улице А.Жангельдина по нечҰтной стороне дома №57-121, по чҰтной стороне №46-114, по улице А.Жанкина дома по нечҰтной стороне №47-105, по чҰтной стороне №28-76, по улице А.Сапарбаева дома по чҰтной стороне №14-40, по улице К.Баймаганбетова дома по чҰтной стороне №34-70, по нечҰтной стороне №83-101, по улице Жанкожа батыра дома по чҰтной стороне №34-48, по нечҰтной стороне №17-47 и многоэтажный дом №28, по улице Ш.Есенова дома №8-18.
Избирательный участок №224.
Центр: Средняя школа №176, Тасбогет, улица Г.Муратбаева, №2.
Границы: Начиная с улицы Ш.Есенова по улице М.Шокая к северу до улицы С.Майканова, по улице С.Майканова к западу до улицы А.Иманова, вдоль улицы А.Иманова (не включая) до водоканала. Начиная с водоканала к северо-востоку до границы С Тасбогетом, начиная с границы с Тасбогетом к северо-востоку до улицы Ш.Есенова и Гидроузла включительно.
По улице А.Молдагуловой дома по нечҰтной стороне №1-91, по чҰтной стороне №2-60, по улице Ж.Махамбетова по нечҰтной стороне №1-61, по чҰтной стороне дома №2-60, по улице Г.Муратбаева по нечҰтной стороне №1-109, по чҰтной стороне №2-108, по улице С.Сейфулина дома по нечҰтной стороне №1-63, по чҰтной стороне №2-62, по улице Абая дома нечҰтной стороне №1-51, по чҰтной стороне №2-50, по улице Независимости дома по нечҰтной стороне №1-19, по чҰтной стороне №2-20, по улице М.Шокай по нечҰтной стороне дома №1-9, по чҰтной стороне №2-18,32,50, дома в районе Гидроузла по нечҰтной стороне №1-21, по улице С.Майканова по нечҰтной стороне дома №3-9, по чҰтной стороне №2-22, по улице Ш.Есенова дома №4,10,12,15,17,30 и многоэтажные дома №18,20,22, в районе "Наурыз" многоэтажные дома №7,11,11а, дома №14,15,17,19а, по улице А.Жангельдина дома по нечҰтной стороне №1-53, по чҰтной стороне №2-44, по улице А.Жанкина по нечҰтной стороне дома №1-43, по чҰтной стороне №2-24, по улице Ж.Абилькасымова по нечҰтной стороне дома №1-9, по чҰтной стороне №2-18, по улице Н.Откельбаева дома по нечҰтной стороне №1-45, по чҰтной стороне №2-32, по улице Т.Батыршаева дома по нечҰтной стороне №1-19, по чҰтной стороне №2-34, по улице К.Исмаилова по обеим сторонам дома №1а,3а,34а и три дома без номера.
Избирательный участок №225.

Орталығы: №11 орта мектеп, Тасбөгет кенті, З.Шүкіров көшесі, №12.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен бастап С.Сейфуллин көшесі бойымен солтүстікке қарай Жанқожа батыр көшесіне дейін, Жанқожа батыр көшесі бойымен шығысқа қарай Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Ғ.Мұратбаев көшесімен (қоспай) солтүстікке қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін, Ә.Сапарбаев көшесі бойымен батысқа қарай Абай көшесіне дейін, Абай көшесі бойымен солтүстікке қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен батысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесі бойымен (қоспай) оңтүстікке қарай Қ.Баймағанбетов көшесі бойымен З.Шүкіров көшесіне дейін, З.Шүкіров көшесі бойымен оңтүстікке қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесімен шығысқа қарай С.Сейфуллин көшесіне дейін.
З.Шүкіров көшесінің тақ бетіндегі №1-77, жұп бетіндегі №2-54 үйлер аралығы және №16,18 көп қабатты үйлер. М.Шоқай көшесінің тақ бетіндегі №31-89, жұп бетіндегі №58-182 үйлер аралығы және №58а,58,60 көп қабатты үйлер. Тәуелсіздік көшесінің тақ бетіндегі №21-145, жұп бетіндегі №22-148 үйлер аралығы. Абай көшесінің тақ бетіндегі №53-237, жұп бетіндегі №52-102 үйлер аралығы және көп қабатты №40 үй. С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №31-119, жұп бетіндегі №74а-128 үйлер аралығы. Жанқожа батыр көшесінің жұп бетіндегі №26/1-34 үйлер аралығы, №21,23,25 көп қабатты үйлер. Е.Жүнісбаев көшесінің тақ бетіндегі №5-37, жұп бетіндегі №8,8а,10,12,12а,20 үйлер және көп қабатты №12,14,16,18,25 үйлер аралығы. М.Маметова көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2,4,6,8 үйлер аралығы, М.Бекхожаева көшесіндегі №1,2,2а,4,11 үйлер аралығы. С.Мауленов көшесіндегі №1-8 үйлер аралығы. Қ.Баймағанбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-81, жұп бетіндегі №14-32 үйлер аралығы, Ә.Сапарбаев көшесінің тақ бетіндегі №1,3 жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы, Ж.Бәкішев көшесіндегі №1,3 үйлер. Қ.Ешмаханов көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №5-17 үйлер аралығы. Қ.Әбенов көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-23 үйлер, М.Абдраманов көшесінің жұп бетіндегі №2-12, тақ бетіндегі №1-17 үйлер аралығы. М.Дүйсенов көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Н.Рахмет жырау көшесіндегі №10/1,10/2,12/1, 12/2,14/1,14/2 үйлер аралығы. Школьная көшесіндегі №2,4,6,8 үйлер.
№226 сайлау учаскесі.
Орталығы: С.Майқанова атындағы мәдениет үйі, Тасбөгет кенті, Ш.Есенов көшесі, №5.
Шекарасы: Ш.Есенов көшесінен бастап З.Шүкіров көшесінің бойымен шығысқа қарай Қ.Баймағанбетов көшесіне дейін (қоспай), Қ.Баймағанбетов көшесінен солтүстік-шығысқа қарай А.Иманов көшесіне дейін, А.Иманов көшесінің бойымен шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстік-батысқа қарай су торабына дейін (қоспай), су торабынан А.Иманов көшесінің бойымен шығысқа қарай С.Майқанова көшесіне дейін, С.Майқанова көшесінің бойымен оңтүстікке қарай М.Шоқай көшесіне дейін, М.Шоқай көшесінің бойымен шығысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін, Ш.Есенов көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай З.Шүкіров көшесіне дейін.

Центр: Средняя школа №11, посҰлок Тасбогет, улица З.Шукурова, №12.
Границы: От улицы Ш.Есенова по улице С.Сейфуллина к северу до улицы Жанкожа батыра, по улице Жанкожа батыра к востоку до улицы Г.Муратбаева (не включая) к северу до улицы А.Сапарбаева, по улице А.Сапарбаева к западу до улицы Абая, по улице Абая к северу до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к западу до улицы А.Иманова, по улице А.Иманова (не включая) к югу по улице К.Баймаганбетова до улицы З.Шукурова, по улице З.Шукурова к югу до улицы Ш.Есенова, по улице Ш.Есенова к востоку до улицы С.Сейфулина.
Многоэтажные дома №16,18, также промежуток домов №2-54 чҰтной стороны и №1-77 нечҰтной стороны улицы З.Шукурова. Многоэтажные дома №58а,58,60, а также промежуток домов №31-89 нечҰтной стороны и №58-182 чҰтной стороны улицы М.Шокай. Промежуток домов №21-145 нечҰтной стороны и №22-148 чҰтной стороны улицы Независимости (Тәуелсіздік). Многоэтажный дом №40, а также промежуток домов №53-237 по нечҰтной стороне и №52-102 по чҰтной стороне улицы Абая. Промежуток домов №31-119 по нечҰтной стороне и №74а-128 по чҰтной стороне улицы С.Сейфулина. Многоэтажные дома №21,23,25, а также промежуток домов №26/1-34 по чҰтной стороне улицы Жанкожа батыра. Многоэтажные дома №12,14,16,18,25, а также дома №5-37 по нечҰтной стороне и №8,8а,10,12,12а,20 по чҰтной стороне улицы Е.Жунисбаева. Промежуток домов №1-43 по нечҰтной стороне и №2,4,6,8 по чҰтной стороне улицы М.Маметовой. Промежуток домов №1,2,2а,4, 11 по улице М.Бекхожаева, промежуток домов №1-8 по улице С.Мауленова. Промежуток домов №1-81 по нечҰтной стороне и №14-32 по чҰтной стороне улицы К.Баймаганбетова. Промежуток домов №2-12 по нечҰтной стороне и дома №1,3 по нечҰтной стороне улицы А.Сапарбаева, дома №1,3 по улице Ж.Бакишева. Промежуток домов №2-20 чҰтной стороны и №5-17 нечҰтной стороны улицы К.Ешмаханова, промежуток домов №2-20 чҰтной стороны и №1-23 нечҰтны стороны улицы К.Абенова, промежуток домов №2-12 чҰтной стороны и №1-17 нечҰтной стороны улицы М.Абдраманова, промежуток домов №2-20 чҰтной стороны и №1-25 нечҰтной стороны улицы М.Дуйсенова, дома №10/1,10/2,12/1,12/2,14/1,14/2 по улице Н.Рахмет жырау. Дома №2,4,6,8 по улице Школьная.
Избирательный участок №226.
Центр: Дом культуры имени С.Майкановой, поселок Тасбугет, улица Ш.Есенова, №5.

Е.Жүнісбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-3, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, А.Иманов көшесінің екі бетіндегі №1-107 жер үйлер, А.Иманов көшесіндегі №1-12 көп қабатты жаңа үйлер және №3-6,№60-70а көп қабатты көне үйлер аралығы, С.Мыханов көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-56 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесіндегі №2,4,6,10,38,40,42,44 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-23а, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, М.Көпірбаев тұйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-6 үйлер аралығы, Наурыз шағын ауданының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №18-32 үйлер және №6а,13,34,40,78,80 көп қабатты үйлер. "Мелиоратор", "Обоводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК- 52", "Аэропорт", "Тепловик" саяжайларында орналасқан үйлер.
№227 сайлау учаскесi.
Орталығы: №143 орта мектеп, Аксуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы, Абай көшесi, №10.
Шекарасы: Ақсуат ауылдық округi, Ж.Махамбетов ауылы.
№228 сайлау учаскесi.
Орталығы: №218 орта мектеп, Ақжарма ауылдық округi, Ақжарма ауылы, Ә.Молдағұлова көшесi, №10.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округi, Ақжарма ауылы және Гидроузел учаскесiнiң тұрғын үйлерi.
№229 сайлау учаскесi.
Орталығы: №215 орта мектеп, Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал елдi мекенi.
Шекарасы: Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал, Қубас және Қалғандария елдi мекендерi.
№230 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қазақ республикалық лепрозорийi, Ақжарма ауылдық округi, Талдыарал елдi мекенi.
Шекарасы: Қазақ республикалық лепрозорийi ғимараты.
№231 сайлау учаскесi.
Орталығы: Қосышыңырау ауылдық округi, Абай мәдениет үйi, Абай ауылы, Бейбiтшiлiк көшесi, №22.
Шекарасы: Қосшыңырау ауылдық округi, Абай және Досан ауылдары.
№232 сайлау учаскесi.
Орталығы: №179 орта мектеп, Қарауылтөбе ауылдық округi, Қарауылтөбе ауылы.
Шекарасы: Қарауылтөбе ауылдық округi.
№233 сайлау учаскесi.
Орталығы: №39 орта мектеп, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы, Абылайхан, №61.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек ауылы.
№234 сайлау учаскесi.
Орталығы: №178 орта мектеп, Талсуат ауылдық округi, Талсуат елдi мекенi, Құнанбаев көшесi, №46.
Шекарасы: Талсуат ауылдық округi, Талсуат, Геолог және 11 разъезд елдi мекендерi және "Строитель", "Дружба", "Бозыарқаш", "Прудхоз-Жулдыз" саяжайлары.
№235 сайлау учаскесi.

Границы: От улицы Ш.Есенова по улице З.Шукурова к востоку до улицы К.Баймаганбетова (не включая), от улицы К.Баймаганбетова к северо-востоку до улицы А.Иманова к востоку до канала Кызылжарма, по каналу Кызылжарма к юга-западу до гидроузла (не включая), от гидроузла по улице А.Иманова к востоку до улицы С.Майкановой, по улице С.Майкановой к югу до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к востоку до улицы Ш.Есенова, по улице Ш.Есенова к северо-западу до улицы З.Шукурова. Промежуток домов №1-3 нечҰтной стороны и №2-6 чҰтной стороны улицы Е.Жунисбаева, частные дома №1-107 обеих сторон улицы А.Иманова, новые многоэтажные дома №1-12 и промежуток старых многоэтажных домов №3-6,№60-70а улицы А.Иманова, промежуток домов №1-43 нечҰтной стороны и №2-56 чҰтной стороны улицы С.Мыханова; промежуток домов №2,4,6,10,38,40,42,44 улицы Ш.Есенова, промежуток домов №1-23а нечҰтной стороны и №2-24 чҰтной стороны улицы Жанкожа батыра ; промежуток домов №1-5 нечҰтной стороны и №2-6 чҰтной стороны переулка М.Копирбаева. Многоэтажные дома №6а,13,34,40,78,80, также дома №1-5 нечҰтной стороны и №18-32 чҰтной стороны микрорайона "Наурыз". Дома дачного района "Мемюратор", "Обводнитель", "Сантехник", "Рахат", "СПМК-52", "Аэропорт", "Тепловик".
Избирательный участок №227.
Центр: Средняя школа №143, сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова, улица Абая, №10.
Границы: Сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова.
Избирательный участок №228.
Центр: Средняя школа №218, сельский округ Акжарма, село Акжарма, улица А.Молдагуловой, №10.
Границы: Сельский округ Акжарма, село Акжарма и жилой массив Гидроузел.
Избирательный участок №229.
Центр: Средняя школа №215, сельский округ Акжарма, населенный пункт Талдыарал.
Границы: Сельский округ Акжарма, населенные пункты Талдыарал, Кубас и Калгандария.
Избирательный участок №230.
Центр: Казахский республиканский лепрозорий, сельский округ Акжарма, населенный пункт Талдыарал.
Границы: Здание Казахского Республиканского лепрозория.
Избирательный участок №231.
Центр: Сельский округ Косшынырау, дом культуры Абая, аул Абай, улица Бейбитшилик, №22.
Границы: Сельский округ Косшынырау, село Абай и Досан.
Избирательный участок №232.
Центр: Средняя школа №179, сельский округ Караултобе, село Караултобе.
Границы: Сельский округ Караултобе.
Избирательный участок №233.
Центр: Средняя школа №39, сельский округ Кызылозек, село Караозек, улица Абылайхан, №61.
Границы: Сельский округ Кызылозек, село Караозек.
Избирательный участок №234.
Центр: Средняя школа №178, сельский округ Талсуат, улица Кунанбаева, №46.
Границы: Сельский округ Талсуат, населенные пункты Талсуат, 11 разъезд и дочные садоводства "Строитель", "Дружба", "Бозыаркаш", "Прудхоз-Жулдыз".
Избирательный участок №235.

Орталығы: №169/1 ЗК, Төле би көшесi, №112.
Шекарасы: ЗК №169/1 мекемесi.
№236 сайлау учаскесi.
Орталығы: №145 негiзгi мектеп, Бiрқазан станциясы.
Шекарасы: Бiрқазан ауылы және Көкжиде разъездi.
№237 сайлау учаскесi.
Орталығы: Бастауыш мектеп, Иiркөл учаскесi.
Шекарасы: Иiркөл елдi мекенi.
№238 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық туберкулезге қарсы диспансер" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Тасбөгет кентi, Есенов көшесi, №19.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық туберкулезге қарсы диспансер" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнің ғимараты.
№239 сайлау учаскесi.
Орталығы: №128 негiзгi мектеп, Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек станциясы, 1 учаске.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Қараөзек темiржол стансасы.
№240 сайлау учаскесi.
Орталығы: №175 негiзгi мектеп, Кызылөзек ауылдық округi, Айнакөл елдi мекенi.
Шекарасы: Қызылөзек ауылдық округi, Айнакөл елдi мекенi.
№241 сайлау учаскесi.
Орталығы: №2019 әскери бөлiмi, Жiбек жолы көшесi, нөмiрсiз.
Шекарасы: №2019 әскери бөлiмi.
№242 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, З.Шүкiров көшесi, №7.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнының ғимараты.
№243 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Мұрагер" мектебі, Түркістан көшесі, №52б.
Шекарасы: Астана даңғылынан бастап оңтүстікке қарай М.Шоқай көшесінің бойымен С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесінің бойымен оңтүстік-батысқа қарай Сәулет-32 көшесіне дейін. Саулет-32 көшесінің бойымен солтүстікке қарай Түркістан көшесіне дейін. Түркістан көшесінен Сәулет-22 көшесіне дейін. Сәулет-22 көшесінің бойымен солтүстікке қарай Ж.Бекқожаев көшесіне дейін, солтүстікке Ә.Ибраев көшесінің бойымен Астана даңғылына дейін. Астана даңғылының бойымен М.Шоқай көшесіне дейін.
Астана даңғылының жұп бетіндегі №16-86 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесінің жұп бетіндегі №194-256 үйлер аралығы, Ж.Әбдрашев көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Е.Көшербаев көшесінің жұп бетіндегі №148-194, тақ бетіндегі №163-217 үйлер аралығы, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі №110-158, тақ бетіндегі №141-191 үйлер аралығы, Ж.Бекқожаев көшесінің тақ бетіндегі №21-71, жұп бетіндегі №68-150 үйлер аралығы, Х.Сыздықов көшесінің жұп бетіндегі №2-40, тақ бетіндегі №1-39 үйлер аралығы, Б.Сарбасов көшесінің жұп бетіндегі №2-34, тақ бетіндегі №1-33 үйлер аралығы, Т.Мырзабекұлы көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-35 үйлер аралығы, Ж.Түменбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-30 үйлер, А.Иманов көшесінің тақ бетіндегі №135-173, жұп бетіндегі №124-158 үйлер аралығы, С.Боханов көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, О.Нурхабаев көшесінің жұп бетіндегі №68-128, тақ бетіндегі №67-135 үйлер аралығы, С.Жүнісов көшесінің жұп бетіндегі №78-112, тақ бетіндегі №79-117 үйлер аралығы. Түркістан көшесінің жұп бетіндегі №20-66, тақ бетіндегі №81-131 үйлер аралығы, Қарабура әулие көшесінің жұп бетіндегі №4-70 үйлер аралығы, Ә.Ибраев көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-31 үйлер аралығы. Қойсары батыр көшесінің тақ бетіндегі №49-55 үйлер, Сәулет-12,14,15,16,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32 көшесіндегі үйлер, Ж.Бисариев көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы. С.Бейбарыс көшесінің тақ бетіндегі №87-165 үйлер аралығы, С.Бейбарыс көшесіндегі №1-9 үйлер аралығындағы көп қабатты үйлер, Р.Төлебаев көшесі мен Саулет-27 көшесі аралығындағы А.Сарынов көшесінің тақ бетіндегі №29-61, жұп бетіндегі №28-40 үйлер аралығы, С.Мақашова көшесінің тақ бетіндегі №39-43, жұп бетіндегі №30-58 үйлер аралығы, Ш.Жалғасбаев көшесінің тақ бетіндегі №25-47, жұп бетіндегі №28-56 үйлер аралығы, Ж.Өндірбаев көшелерінің тақ бетіндегі №31-53, жұп бетіндегі №32-56 үйлер аралығы.
№244 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қуат Амлон Мұнай" бiрiккен кәсiпорын кенiшi орталығы.
Шекарасы: "Қуат Амлон Мұнай" бiрiккен кәсiпорнының вахталық кенiш орталығы.
№245 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Ай-дан Мұнай" акционерлiк қоғамының кенiшi орталығы.
Шекарасы: "Ай-дан Мұнай" акционерлiк қоғамының вахталық кенiш орталығы.
№246 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ҚазГерМұнай" бiрiккен кәсiпорын кенiшi орталығы.
Шекарасы: "ҚазГерМұнай" бiрiккен кәсiпорнының вахталық кенiш орталығы.
№247 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғамы №1 кенiшi орталығы.
Шекарасы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғамының №1 вахталық кенiш орталығы.
№248 сайлау учаскесi.
Орталығы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғамы №2 кенiшi орталығы "Арысқум".
Шекарасы: "ПетроҚазақстанҚұмкөлРесорсиз" акционерлiк қоғ амының №2 вахталық кенiш орталығы "Арысқум".
№249 сайлау учаскесi.

Центр: №169/1 ЗК, улица Толе би, №112.
Границы: Учреждение №169/1 ЗК.
Избирательный участок №236.
Центр: Основная школа №145, станция Бирказан.
Границы: Село Бирказан и разъезд Кокжиде.
Избирательный участок №237
Центр: Начальная школа, участок Иырколь.
Границы: Населенный пункт Иырколь.
Избирательный участок №238.
Центр: "Управление здравоохранения Кызылординской области государственное коммунальное учреждения "Кызылординский городской противотуберкулезный диспансер", поселок Тасбугет, улица Есенова, №19.
Границы: Здание "Управление здравоохранения Кызылординской области государственного коммунального учреждения "Кызылординский городской противотуберкулезный диспансер".
Избирательный участок №239.
Центр: Основная школа №128, сельский округ Кызылозек, станция Караозек, 1 участок.
Границы: Сельский округ Кызылозек, Караозекская железнодорожная станция.
Избирательный участок №240.
Центр: Основная школа №175, сельский округ Кызылозек, населенный пункт Айнаколь.
Границы: Сельский округ Кызылозек, населенный пункт Айнаколь.
Избирательный участок №241.
Центр: Военная часть №2019, улица Жибек жолы, без номера.
Границы: Военная часть №2019.
Избирательный участок №242.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Управление здравоохранения Кызылординской области "Областной наркологический центр", улица З.Шукурова, №7.
Границы: Здание государственного коммунального казенного предприятие "Управление здравоохранения Кызылординской области "Областной наркологический центр".
Избирательный участок №243.
Центр: Школа "Мурагер", улица Туркестан, №52б.
Границы: От проспекта Астана на юг вдоль улицы М.Шокая до улицы С. Бейбарыса, вдоль улицы С. Бейбарыса на юго-запад до улицы Саулет-32, вдоль улицы Саулет-32 на север до улицы Туркестан. От улицы Туркестан до улицы Саулет-22. Вдоль улицы Саулет-22 на север до улицы Ж.Беккожаева, на север вдоль улицы А.Ибраева до проспекта Астана. Вдоль проспекта Астана до улицы М.Шокая.
На проспекте Астана промежуток домов №16-86 на четной стороне, по улице М.Шокая промежуток домов №194-256 на четной стороне, по улице Ж.Абдрашева промежуток домов №1-45 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, по улице Е.Кошербаева промежуток домов №148-194 на четной стороне, №163-217 на нечетной стороне, по улице Женис промежуток домов №110-158 на четной стороне, №141-191 на нечетной стороне, по улице Ж.Беккожаева промежуток домов №21-71 на нечетной стороне, №68-150 на четной стороне, по улице Х.Сыздыкова промежуток домов №2-40 на четной стороне, №1-39 на нечетной стороне, по улице Б.Сарбасова промежуток домов №2-34 на четной стороне, №1-33 на нечетной стороне, по улице Т.Мырзабекулы промежуток домов №2-36 на четной стороне, №1-35 на нечетной стороне, по улице Ж.Туменбаева промежуток домов №1-37 на нечетной стороне, №2-30 на четной стороне, по улице А.Иманова промежуток домов №135-173 на нечетной стороне, №124-158 на четной стороне, по улице С.Боханова промежуток домов №1-35 на нечетной стороне, №2-36 на четной стороне, по улице О.Нурхабаева промежуток домов №68-128 на четной стороне, №67-135 на нечетной стороне, по улице С.Жунисова промежуток домов №78-112 на четной стороне, №79-117 на нечетной стороне, по улице Туркестан промежуток домов №20-66 на четной стороне, №81-131 на нечетной стороне, по улице Карабура аулие промежуток домов №2-36 на четной стороне, по улице А.Ибраева промежуток домов №20-66 на четной стороне, №1-31 на нечетной стороне. По улице Койсары батыра дома №49-55 на нечетной стороне, по улице Саулет- дома №12,14, 15,16,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32, по улице Ж.Бисариева промежуток домов №2-22 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне. По улице С.Бейбарыса промежуток домов №87-165 на нечетной стороне, по улице С.Бейбарыса промежуток между многоэтажными домами №1-9, по улице А.Сарынова между улицами Р.Толебаева и Саулет-27 дома №29-61 на нечетной стороне, №28-40 на четной стороне, по улице С.Макашова промежуток домов №39-43 на нечетной стороне, №30-58 на четной стороне, по улице Ш.Жалгасбаева промежуток домов №25-47 на нечетной стороне, №28-56 на четной стороне, по улице Ж.Ондирбаева промежуток домов №31-53 на нечетной стороне, №32-56 на четной стороне.
Избирательный участок №244.
Центр: Центр вахтового месторождения объединенного предприятия "Куат Амлон Мунай".
Границы: Центр вахтового месторождения объединенного предприятия "Куат Амлон Мунай".
Избирательный участок №245.
Центр: Центр рудника акционерного общества "Ай-дан Мунай".
Границы: Центр рудника вахтового акционерного общества "Ай-дан Мунай".
Избирательный участок №246.
Центр: Центр рудника объединенного предприятия "КазГерМунай".
Границы: Центр рудника вахтового объединенного предприятия "КазГерМунай".
Избирательный участок №247.
Центр: Центр рудника №1 акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Границы: Центр рудника №1 вахтового акционерного общества "Петро Казахстан Кумкол Ресорсиз".
Избирательный участок №248.
Центр: Центр рудника №2 акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Границы: Центр рудника №2 "Арыскум" вахтового акционерного общества "Петро Казахстан Кумколь Ресорсиз".
Избирательный участок №249.

Орталығы: №120 орта мектеп, М.Қаржаубаев көшесі, №20.
Шекарасы:Теміржол желісінен бастап солтүстік шығысқа қарай Б.Момышұлы көшесінің бойымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен солтүстік батысқа қарай Колос көп қабатты үйімен С.Боқаев тұйығын қоса, С.Лапин көшесі бойымен батысқа қарай Б.Құлтекенов тұйығы бойымен теміржол желісіне дейін.
Б.Момышұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-75 үйлер аралығы, О.Исаев көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №2-74а үйлер аралығы, М.Дулатов көшесінің тақ бетіндегі №1-67, жұп бетіндегі №2-80 үйлер аралығы, С.Лапин көшесінің тақ бетіндегі №1-57, жұп бетіндегі №2-70 үйлер аралығы, Колос көп қабатты №26үй, С.Боқаев тұйығындағы №1-3а аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №1-37, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы, Шәкәрім көшесінің тақ бетіндегі №49-87, жұп бетіндегі №68-92а үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №23-71, жұп бетіндегі №10-30а үйлер аралығы, Б.Құлтекенов тұйығының тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев-2 көшесінің тақ бетіндегі №1-73, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев-1 көшесіндегі №1-32 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №19-21,21б үйлер аралығы.
№250 сайлау учаскесі.
Орталығы: №261 орта мектеп, Әл-фараби көшесі, №1.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан Т.Тоқтаров көшесінің бойымен солтүстікке қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесімен солтүстікке қарай С.Асфендияров көшесіне дейін, С.Асфендияров көшесімен шығысқа қарай Байқадам каналына дейін, Байқадам каналының бойымен солтүстікке қарай Р.Алшынбаев көшесіне дейін, Р.Алшынбаев көшесінен оңтүстік-батысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесінің бойымен солтүстікке қарай №195 үйге дейін. Әл-Фараби көшесіндегі №195 үйден батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналынан оңтүстікке қарай Т.Тоқтаров көшесіне дейін.
Т.Тоқтаров көшесінің тақ бетіндегі №1-11 үйлер аралығы. Әл-фараби көшесінің тақ бетіндегі №41-195, жұп бетіндегі №92-168 үйлер аралығы. Самал көшесінің жұп бетіндегі №46-144 үйлер аралығы. Көктем көшесінің тақ бетіндегі №5-117, жұп бетіндегі №2-118 үйлер аралығы. Т.Тұрлығұлов көшесінің тақ бетіндегі №49-177, жұп бетіндегі №52-178 үйлер аралығы. А.Әшірбеков көшесінің жұп бетіндегі №28-158, тақ бетіндегі №49-181 үйлер аралығы. А.Төлеубаев көшесінің тақ бетіндегі №35-161, жұп бетіндегі №32-178 үйлер аралығы. Болашақ көшесінің тақ бетіндегі №99-131, жұп бетіндегі №110-136 үйлер аралығы. Жұлдыз көшесінің (484 квартал) жұп бетіндегі №82-110, тақ бетіндегі №93-117 үйлер аралығы. 5-көшенің (55 көшесі) жұп бетіндегі №2-72, тақ бетіндегі №79-99 үйлер аралығы, 7-көшенің (56-көшесі) жұп бетіндегі №6-28, тақ бетіндегі №1-47 үйлер аралығы, 9-көшенің (57-көшесі) жұп бетіндегі №2-26, тақ бетіндегі №1-15 үйлер аралығы, 11-көшедегі (59-көшесі) №20, №51 үйлер.
№251 сайлау учаскесi.

Центр: Средняя школа №120, улица М.Каржаубаева, №20.
Границы: От железнодорожного полотна на северо-восток вдоль улицы Б.Момышулы до улицы Бейбитшилик, от улицы Бейбитшилик на северо-западном направлении включая многоэтажный дом Колос и переулок С.Бокаева, вдоль улицы С.Лапина на запад вдоль переулка Б.Култекенова до железнодорожного полотна.
По улице Б.Момышулы промежуток домов №1-75 на нечетной стороне, по улице О.Исаева промежуток домов №1-89 на нечетной стороне, №2-74 на четной стороне, по улице М.Дулатова промежуток домов №1-67 на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне, по улице С.Лапина промежуток домов №1-57 на нечетной стороне, №2-70 на четной стороне, многоэтажный дом Колос №26, по переулку С.Бокаева промежуток домов №1-3а, на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне, на улице Б.Култекенова промежуток домов №1-37 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне, по улице Шакарима промежуток домов №49-87 на нечетной стороне, №68-92а на четной стороне, на улице И.Тайманова промежуток домов №23-71 на нечетной стороне, №10-30а на четной стороне, на переулке Б.Култекенова промежуток домов №1-43 на нечетной стороне, №2-38 на четной стороне, по улице М.Каржаубаева-2 промежуток домов №1-73 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне, по улице М.Каржаубаева-1 промежуток домов №1-32, по улице Бейбитшилик промежуток домов №19-21, 21Б на нечетной стороне.
Избирательный участок №250.
Центр: Средняя школа №261, улица Аль-Фараби, №1.
Границы: От канала Кызылжарма вдоль улицы Т.Токтарова на север до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби на север до улицы С.Асфендиярова, по улице С.Асфендиярова на восток до канала Байкадам, от канала Байкадам на север до улицы Р.Алшынбаева, от улицы Р.Алшынбаева на юго-запад до улицы Аль-Фараби, вдоль улицы Аль-Фараби на север до дома №195. На улице Аль-Фараби от дома №195 на запад до канала Кызылжарма. От канала Кызылжарма на юг до улицы Т.Токтарова.
По улице Т.Токтарова промежуток домов №1-11 на нечетной стороне. По улице Аль-Фараби промежуток домов №41-195 на нечетной стороне, №92-168 на четной стороне. По улице Самал промежуток домов №46-144 на четной стороне. По улице Коктем промежуток домов №5-117 на нечетной стороне, дома №2-118 на четной стороне. По улице Т.Турлыгулова промежуток домов №49-177 на нечетной стороне, №52-178 на четной стороне. По улице А.Аширбекова промежуток домов №28-158 на четной стороне, №149-181 на нечетной стороне. По улице А.Толеубаева промежуток домов №35-161 на нечетной стороне, №32-178 на нечетной стороне. По улице Болашак промежуток домов №99-131 на нечетной стороне, №110-136 на четной стороне. По улице Жулдыз (484 квартал) промежуток домов №82-110 на четной стороне, №93-117 на нечетной стороне. На 5-й улице (улица 55) промежуток домов №2-72 на четной стороне, №79-99 на нечетной стороне, на 7-й улице (улица 56) промежуток домов №6-28 на четной стороне, №1-47 на нечетной стороне, на 9-й улице (улица 57) промежуток домов №2-26 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на 9-й улице (улица 57) промежуток домов №2-26 на четной стороне, №1-15 на нечетной стороне, на 11-й улице (улица 59) дома №20, №51.
Избирательный участок №251.

Орталығы: №211 орта мектеп, Мерей шағын ауданы, №20а.
Шекарасы: Ә.Ыдырысов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Сырдария өзенінің жағасынан оңтүстік - батыстан бастап, Мерей шағын ауданындағы №8 үйге дейін, Мерей №8 үйден бастап солтүстік шығысқа қарай №1 үйге дейін, №1 үйден бастап оңтүстікке қарай О.Жандосов көшесіне дейін.
"Мерей" шағын ауданындағы №1,2,3,4,5,6,7,8 көп қабатты үйлер, Ә.Ыдырысов көшесіндегі №1 екі қабатты үй, Т.Рысқұлов көшесіндегі №61 екі қабатты үй, №65,67,67а,69,71,73,75,77,77а,79,81 жер үйлер, Т.Рысқұлов тұйығындағы №1,3,7,9,11,13 жер үйлер. Ә.Ыдырысов көшесінің тақ бетіндегі №1а, 3,5,7,9,11,13,15,15а,17,19 жеке үйлер. О.Жандосов тұйығындағы №25/4,25/2,1а,2а,3а,4а,6а,8а,10а,11а, 12а,13а,14б,15а,16а,29а,33,35,37,52,85 үйлер. О.Жандосов көшесіндегі №22,24,26,28,30,32,34 жеке үйлер.
№252 сайлау учаскесi.
Орталығы: №217 орта мектеп, Қорқыт ата көшесi, №113.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен Әйтеке би көшесi бойымен оңтүстiк-шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн, Бұхарбай батыр көшесiмен оңтүстiк шығысқа қарай Қорқыт ата көшесiне дейiн, Қорқыт ата көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiк шығысқа қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсiмен солтүстiк батысқа қарай Әйтеке би көшесiне дейiн.
Қорқыт ата көшесiндегi №134,136,136а,136б,138а,138б,140 көп қабатты үйлер, Төле би көшесiндегi №137а,139,141,141а,145 көп қабатты үйлер.
№253 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Көпсалалы Ұлағат Қызылорда" колледжі, Абай даңғылы, №64.
Шекарасы: Сырдария қорғаныс бөгетінен "Арай-Шұғыла" саяжайына баратын бөгет-жол бойымен Жібек жолы көшесінен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан Н.Ергешбаев көшесіне дейін, Н.Ергешбаев көшесінен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінен Сырдария қорғаныс бөгетіне дейін.
Н.Ергешбаев көшесінің тақ бетіндегі №1-37 үйлер аралығы, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы және Н.Ергешбаев көшесіндегі №62б көп қабатты үй, Абай даңғылындағы №53,55,57,59,62, 62а,64а,66,66а көп қабатты үйлер, И.Тоқтыбаев көшесінің тақ бетіндегі №1а-33, жұп бетіндегі №2б-24 үйлер аралығы, И.Тоқтыбаев тұйығындағы №2,4,6 үйлер, Ә.Тыныбаев көшесінің жұп бетіндегі №2,4, 6 және №36,38,40 үйлер, Желтоқсан көшесінің №173,175,177,179,181 үйлер, Ы.Жахаев көшесінің тақ бетіндегі №175-201, жұп бетіндегі №170-186 үйлер аралығы, Тәуке хан көшесінің тақ бетіндегі №87-115, жұп бетіндегі №82-114 үйлер аралығы, Т.Есетов көшесінің жұп бетіндегі №88-112, тақ бетіндегі №81-115 үйлер аралығы, Т.Әубәкіров көшесінің жұп бетіндегі №62-102а, тақ бетіндегі №59-101 үйлер аралығы, Майский тұйығының тақ бетіндегі №1,2,3,5 үйлер аралығы, "Арай-Шұғыла" саяжайындағы үйлер.
№254 сайлау учаскесi.

Центр: Средняя школа №211, микрорайон Мерей, №20а.
Граница: Вдоль улицы А.Ыдырысова к юго-западу, начиная с юго-западной стороны берега реки Сырдария, до дома №8 в микрорайоне Мерей, начиная с дома №8 в микрорайоне Мерей до дома №1 к северо-востоку, от дома №1 к югу до улицы О.Жандосова.
Многоэтажные дома №1,2,3,4,5,6,7,8 в микрорайоне Мерей, двухэтажный дом №1 по улице А.Ыдырысова, двухэтажный дом №61 по улице Т.Рыскулова, дома №65,67,67а,69,71,73,75,77,77а,79, 81, дома №1,3,7,9,11,13 по переулку Т.Рыскулова, частные дома №1а,3,5,7,9,11,13,15,15а,17,19 по нечетной стороне улицы А.Ыдырысова, дома №25/4,25/2,1а,2а,3а,4а,6а,8а,10а,11а,12а,13а,14б,15а,16а, 29а,33,35,37,52,85 по переулку О.Жандосова. Частные дома №22,24,26,28,30,32,34 по улице О.Жандосова.
Избирательный участок №252.
Центр: Средняя школа №217, улица Коркыт ата, №113.
Граница: Начиная от железнодорожной сети вдоль улицы Айтеке би к юго-востоку до улицы Бухарбай батыра, по улице Бухарбай батыра к юго-востоку до улицы Коркыт ата, вдоль улицы Коркыт ата к юго-западу до улицы М.Шокай, вдоль улицы М.Шокай к юго-востоку до улицы Толе би, вдоль улицы Толе би к северо-востоку до железнодорожной сети, по железнодорожной сети к северо-западу до улицы Айтеке би.
Многоэтажные дома №134,136,136а,136б,138а,138б,140 по улице Коркыт ата, №137а,139,141, 141а,145 по улице Толе би.
Избирательный участок №253.
Центр: Колледж "Кызылординский многопрофильный Ұлағат", проспект Абая, №64.
Граница: От защитной плотины Сырдария по дороге к дачному участку "Арай-Шугыла" вдоль плотины начиная с улицы Жибек жолы до проспекта Абая, от проспекта Абая до улицы Н.Ергешбаева, с улицы Н.Ергешбаева до улицы Желтоксан, с улицы Желтоксан до защитной плотины Сырдария.
Промежуток домов №1-37 по нечетной, №2-22 по четной стороне и многоэтажные дом №62б по улице Н.Ергешбаева, многоэтажные дома №53,55,57,59,62,62а,64а,66,66а по проспекту Абая, промежуток домов №1а-33 по нечетной, №2б-24 по четной стороне улицы И.Токтыбаева, дом №2,4,6 по переулку И.Токтыбаева, дома №2,4,6 и №36,38,40 по четной стороне А.Тыныбаева, дома №173,175, 177,179,181 по улице Желтоксан, промежуток домов №175-201 по нечетной, №170-186 по четной стороне улицы Ы.Жахаева, промежуток домов №87-115 по нечетной, №82-114 по четной стороне улицы Тауке хана, промежуток домов №88-112 по четной, №81-115 по нечетной стороне улицы Т.Есетова, промежуток домов №62-102 по четной, №59-101 по нечетной стороне улицы Т.Аубакирова, промежутки домов №1,2,3,5 по нечетной стороне переулка Майский, дома на дачном участке "Арай-Шугыла".
Избирательный участок №254.

Орталығы: №144 орта мектеп, Қызылжарма ауылдық округi, Қ.Сексенбаев көшесi, №84.
Шекарасы: Р.Батырбаев көшесi мен Әбу Насыр Әл-Фараби көшесiнiң қиылысынан басталады. Р.Батырбаев көшесiнен бастап Д.Сыздықов көшесi бойымен солтүстiк шығысқа қарай Ө.Маханбетов көшесiне дейiн, Ө.Маханбетов көшесi бойымен солтүстiкке қарай Қ.Сексенбаев көшесiне дейiн, Қ.Сексенбаев көшесi бойымен солтүстiк батысқа қарай Ә.Әбенов көшесiне дейiн, Ә.Әбенов көшесi бойымен солтүстiкке қарай Қызылжарма №1 участкесiндегi нөмiрсiз үйлердi қоса С.Нұргелдиев көшесiнiң аяғына дейiн, С.Нұргелдиев көшесiмен оңтүстiкке қарай Р.Батырбаев көшесiне дейiн, Р.Батырбаев көшесiмен Ә.Әлiмов көшесiмен солтүстiк батысқа қарай подстанцияға дейiн. М.Әуезов көшесiмен оңтүстiкке қарай Ш.Уалиханов көшесiне дейiн, Ш.Уалиханов көшесiнен оңтүстiкке қарай Б.Дүйсенбиев көшесiне дейiн, Б.Дүйсенбиев көшесiмен оңтүстiкке қарай әскери бөлiмшесiне дейiн.
Р.Батырбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-86 үйлер аралығы, Р.Батырбаев көшесiндегi көп қабатты №1а,2а үйлер Қ.Сексенбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, Новая көшесiнiң екi бетiндегi №1-13 үйлер аралығы, Ш.Уалиханов көшесiнiң екi бетiндегi №1-12 үйлер аралығы, Фрунзе көшесiнiң екi бетiндегi №1-7 үйлер аралығы, М.Әуезов көшесiнiң екi бетiндегi №1-10 үйлер аралығы, А.Иманов көшесiнiң екi бетiндегi №1-11 үйлер аралығы, Л.Толстой көшесiнiң екi бетiндегi №1-19 үйлер аралығы, Б.Дүйсенбиев көшесiнiң екi бетiндегi №1-20 үйлер аралығы, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-26 үйлер аралығы, Н.Iлиясов көшесiнiң екi бетiндегi №1-58 үйлер аралығы, Ж.Ұстабаев көшесiнiң екi бетiндегi №1-61 үйлер аралығы, Ә.Әбенов көшесiнiң екi бетiндегi №1-60 үйлер аралығы, Д.Сыздықов көшесiндегi №1-9 үйлер аралығы, Ә.Әлiмов көшесiнiң екi бетiндегi №1-25 үйлер аралығы, Ә.Әлiмов тұйығындағы №1-5 үйлер аралығы, Р.Батырбаев тұйығындағы №9,15,13, 45 үйлер, Ә.Әубакіров көшесiнiң екi бетiндегi №1-30 үйлер аралығы. Қызылжарма №1 учаскесiндегi нөмiрсiз үйлер.
№255 Сайлау учаскесі.
Орталығы "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "№2 емханасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны, Б.Момышұлы көшесі, №49а.
Шекарасы: Теміржол желісінен С.Ишан көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесі бойымен солтүстікке қарай Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесі бойымен оңтүстік батысқа қарай теміржол желісіне дейін, теміржол желісі бойымен шығысқа қарай С.Ишан көшесіне дейін.
Б.Момышұлы көшесінің жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, С.Асфендияров көшесінің жұп бетіндегі №2-62, тақ бетіндегі №1-73 үйлер аралығы, М.Дүйсенов көшесінің жұп бетіндегі №2-58, тақ бетіндегі №1-67 үйлер аралығы, С.Ишан көшесінің жұп бетіндегі №1-15а,17-27а,29-59б,61-67 үйлер аралығы, Бейбітшілік көшесінің тақ бетіндегі №13-17 үйлер аралығы, Шәкәрім көшесінің жұп бетіндегі №40-66, тақ бетіндегі №31-47 үйлер аралығы, И.Тайманов көшесінің тақ бетіндегі №73-111, жұп бетіндегі №56-84 үйлер аралығы, Б.Құлтекенов көшесінің тақ бетіндегі №39-69, жұп бетіндегі №36-62 үйлер аралығы, М.Қаржаубаев көшесінің тақ бетіндегі №75-113,№1,2,2а,23,23а, жұп бетіндегі №26-40 үйлер аралығы, Д.Тәжібаев көшесінің №1,2,3,4,5 үйлер аралығы.
№256 сайлау учаскесi.

Центр: Средняя школа №144, сельский округ Кызылжарма, улица К.Сексенбаева, №84.
Граница: Начинается с перекрестка улиц Р.Батырбаева и Абу Наср Аль- Фараби. Начиная с улицы Р.Батырбаев вдоль улицы Д.Сыздыкова на северо-восток до улицы О.Маханбетова, по улице О.Маханбетова к северу до улицы К.Сексенбаева, по улице К.Сексенбаева на северо-запад до улицы А.Абенова, вдоль улицы А.Абенова к северу включая дома без номеров в №1 участке Кызылжарма до конца улицы С.Нургелдиева, по улице С.Нургелдиева на юг до улицы Р.Батырбаева, по улицам Р.Батырбаев и А.Алимова к северо-западу до подстанции. По улице М.Ауезова на юг до улицы Ш.Валиханова, с улицы Ш.Валиханова на юг до улицы Б.Дюйсенбиева, по улице Б.Дюйсенбиева к югу до военного отдела.
Промежуток домов №1-86 на обеих сторонах улицы Р.Батырбаева, многоэтажные дома №1а, 2а по улице Р.Батырбаева, промежуток домов №1-19 на обеих сторонах улицы К.Сексенбаева, промежуток домов №1-13 на обеих сторонах улицы Новая, промежуток домов №1-12 на обеих сторонах улицы Ш.Валиханова, промежуток домов №1-7 на обеих сторонах улицы Фрунзе, промежуток домов №1-10 на обеих сторонах улицы М.Ауезова, промежутки домов №1-11 на обеих сторонах улицы А.Иманова, промежуток домов №1-19 на обеих сторонах улицы Л.Толстого, промежуток домов №1-20 на обеих сторонах улицы Б.Дуйсенбиева, промежуток домов №1-26 на обеих сторонах улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №1-58 на обеих сторонах улицы Н.Ильясова, промежуток домов и№1-61 на обеих сторонах улицы Ж.Устабаева, промежуток домов №1-60 на обеих сторонах улицы А.Абенова, промежуток домов №1-9 на обеих сторонах улицы Д.Сыздыкова, промежуток домов №1-25 на обеих сторонах улицы А.Алимова, промежуток домов №1-5 по переулку А.Алимова, дома №9,15,13,45 по переулку Р.Батырбаева, промежуток домов №1-301 на обеих сторонах улицы А.Аубакирова. Дома без номеров №1 участке Кызылжарма.
Избирательный участок №255.
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №2" управление здравоохранения Кызылординской области", улица Б.Момышулы, №49а.
Граница: От железнодорожной сети по улице С.Ишан на северо-восток до улицы Бейбитшилик, вдоль по улице Бейбитшилик к северу до улицы Б.Момышулы, вдоль по улице Б.Момышулы на юго-запад до железнодорожной сети, вдоль по железнодорожной сети к востоку до улицы С.Ишан.
Промежуток домов №2-72 по четной стороне улицы Б.Момышулы, промежутки домов №2-62 по четной, №1-73 по нечетной стороне улицы С.Асфендиярова, промежуток домов №2-58 по четной, №1-67 по нечетной стороне улицы М.Дюйсенова, промежуток домов №1-15а,17-27а,29-59б,61-67 по четной стороне улицы С.Ишан, промежуток домов №13-17 по нечетной стороне улицы Бейбитшилик, промежуток домов №40-66 по четной, № 31-47 по нечетной стороне улицы Шакарим, промежуток домов №73-111 по нечетной, №56-84 по четной стороне улицы И.Тайманова, промежуток домов №39-69 по нечетной, №36-62 по четной стороне улицы Б.Култекенова, промежуток домов №75-113,№1,2, 2а,23,23а по нечетной, №26-40 по четной стороне улицы М.Каржаубаева, промежуток домов №1,2,3, 4,5 по улице Д.Тажибаева.
Избирательный участок №256.

Орталығы: №261 орта мектеп, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесі, №2.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап Жастар көшесінің бойымен Қызылорда каналына дейін, Қызылорда-Байқадам каналының бойымен солтүстік-батысқа қарай С.Асфендияров көшесіне дейін, С.Асфендияров көшесімен батысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесімен оңтүстікке қарай Т.Тоқтаров көшесіне дейін. Т.Тоқтаров көшесімен батысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналының бойымен оңтүстікке қарай Жастар көшесіне дейін.
Жастар көшесінің тақ бетіндегі №1-41 үйлер аралығы. Ынтымақ көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы. 1-Ынтымақ (401 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-40 үйлер аралығы. 2-Ынтымақ (402 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-68 үйлер аралығы. 3-Ынтымақ (403 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-55 үйлер аралығы. Жасыл өлке көшесінің тақ бетіндегі №1-40 үйлер аралығы, А.Сағымбаев көшесінің екі бетіндегі №108-115 үйлер аралығы. Ақ жол көшесінің екі бетіндегі №1-21 үйлер аралығы. Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №4-90, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы. Т.Тоқтаров көшесінің жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы. Көктем көшесінің екі бетіндегі №1-5 үйлер аралығы. Болашақ көшесінің екі бетіндегі №1-102 үйлер аралығы. Жұлдыз көшесінің екі бетіндегі №1-89 үйлер аралығы. Талап (485 квартал) көшесінің екі бетіндегі №1-73 үйлер аралығы. А.Төлеубаев көшесінің тақ бетіндегі №1-33, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы. Бірлік көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Жаңарту көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер аралығы. Самал көшесінің жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы. Т.Тұрлығұлов көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-50 үйлер аралығы, А.Әшірбеков көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы, Нысанбай жырау көшесінің екі бетіндегі №1-35 үйлер аралығы. Әбу Насыр Әл Фараби-2 көшесіндегі №1-37 үйлер аралығы, Әбу Насыр Әл Фараби-3 көшесіндегі №1-49 үйлер. Әбу Насыр Әл Фараби №4, 5,6,7,8,9,10,11 көшесіндегі үйлер толығымен. Әбу Насыр Әл Фараби-12 көшесіндегі №3-25 үйлер Әбу Насыр Әл Фараби-13 көшесіндегі №14 үй, Әбу Насыр Әл Фараби-15 көшесіндегі №2-39 үйлер аралығы. Әбу Насыр Әл Фараби-16 көшесіндегі №1-30 үйлер аралығы, Әбу Насыр Әл Фараби-18 көшесіндегі нөмірсіз 25 үй, Әбу Насыр Әл Фараби-21 көшесіндегі №1-21 үйлер аралығы. Әбу Насыр Әл Фараби-28 көшесіндегі №1-9 үйлер, Әбу Насыр Әл Фараби-29 көшесінің нөмірсіз 5 үйі, Әбу Насыр Әл Фараби-30 көшесіндегі нөмірсіз 10 үй.
№257 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Нұрбесік" балабақшасы, С.Мұқанов көшесі, №110г.
Шекарасы: Темір жолдан бастап солтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесінің бойымен Қазақстан көшесіне дейін, Қазақстан көшесінің бойымен солтүстікке қарай Ақмаржан-26 көшесіне дейін, Ақмаржан-32 көшесінен (қоспай) бастап солтүстікке қарай П.Артемов көшесіне дейін, П.Артемов көшесінен шығысқа қарай Тәуелсіздікке 20 жылдық көшесіне дейін, Тәуелсіздікке 20 жылдық көшесінің бойымен шығыстан-оңтүстікке қарай Ә.Әлжанов көшесіне дейін, Ә.Әлжанов көшесінен оңтүстікке қарай Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесінен бастап шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен шығыстан-оңтүстікке қарай Жезқазған трассасына дейін, Жезқазған трассасы бойымен оңтүстіктен-батысқа қарай теміржол желісіне дейін. Теміржол желісінен солтүстікке қарай Ақмаржан-35 көшесіне дейін.

Центр: Средняя школа №261, улица Абу Наср Аль- Фараби, №2.
Граница: От Кызылжарминского канала вдоль по улице Жастар до Кызылординского канала, вдоль по каналу Кызылорда-Байкадам на северо-запад до улицы С.Асфендиярова, по улице С.Асфендиярова на запад до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби на юг до улицы Т.Токтарова. Вдоль по улице Т.Токтарова на запад до Кызылжарминского канала, по Кызылжарминскому каналу на юг до улицы Жастар.
Промежуток домов №1-41 по нечетной стороне улицы Жастар. Промежуток домов №1-35 на обеих сторонах улицы Ынтымак, промежутки домов №1-40 на обеих сторонах 1-Ынтымак (401 квартал), промежутки домов №1-68 на обеих сторонах улицы 2-Ынтымак (402 квартал), промежутки домов №1-55 на обеих сторонах улицы 3-Ынтымак (403 квартал). Промежуток домов №1-40 по нечетной стороне улицы Жасыл олке, промежуток домов №108-115 на обеих сторонах улицы А.Сагимбаева. Промежуток домов №1-21 на обеих сторонах улицы Ак жол, промежуток домов №4-90 по четной, №1-43 по нечетной стороне улицы Аль-Фараби, промежуток домов №2-12 по четной стороне улицы Т.Токтарова, промежуток домов №1-5 на обеих сторонах улицы Коктем, промежуток домов №1-102 на обеих сторонах улицы Болашак, промежуток домов №1-89 на обеих сторонах улицы Жулдыз, промежуток домов №1-73 на обеих сторонах улицы Талап (485 квартал), промежуток домов №1-33 по нечетной, №2-20 по четной стороне улицы А.Тулеубаева, промежуток домов №1-13 на обеих сторонах улицы Бирлик, промежуток домов №1-45 на обеих сторонах улицы Жанарту, промежуток домов №2-44 по четной стороне улицы Самал, промежуток домов №1-47 по нечетной, №2-50 по четной стороне улицы Т.Турлыгулова, промежуток домов №1-47 по нечетной, №2-26 по четной стороне улицы А.Аширбекова, промежуток домов №1-35 на обеих сторонах улицы Нысанбай жырау, промежуток домов №1-37 по улице Аль-Фараби-2, дома №1-49 по улице Аль-Фараби, дома №4,5,6,7,8,9,10,11 по улице Аль-Фараби полностью, промежуток домов №3-25 по улице Аль-Фараби-12, дом №14 по улице Аль-Фараби-13, дома №2-39 по улице Аль-Фараби-15, промежутки домов №1-30 по улице Аль-Фараби-16, 25 дом без номера по улице Аль-Фараби-21, дома №1-9 по улице Аль-Фараби-28, 5 домов без номера по улице Аль-Фараби-29, 10 домов без номера по улице Аль-Фараби-30.
Избирательный участок №257.
Центр: Детский сад "Нұрбесік", улица С.Муканова, №110.
Граница: Начиная с железной дороги на север вдоль по улице Акмаржан-35 до улицы Казахстан, вдоль по улице Казахстан на север до улицы Акмаржан-26, от улицы Акмаржан-32 (не включая) на север до улицы П.Артемова, с улицы П.Артемова на восток до улицы 20 лет Независимости, вдоль по улице 20 лет Независимости с востока на юг до улицы А.Альжанова, с улицы А.Альжанова на юг до улицы Сарыарка, с улицы Сарыарка к востоку до Кызылжарминского канала, вдоль по Кызылжарминскому каналу с востока к югу до Жезказганской трассы, вдоль Жезказганской трассы с юга на запад до железнодорожной сети, от железнодорожной сети на север до улицы Акмаржан-35.

Қазақстан көшесінің жұп бетіндегі №174-196, тақ бетіндегі №185-205 үйлер аралығы. П.Артемов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-46 үйлер аралығы. Тәуелсіздікке 20 жылдық көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-43 үйлер аралығы, №31,№32,№33 көп қабатты үйлер, Ә.Әлжанов көшесінің жұп бетіндегі №2-14, тақ бетіндегі №1-13үйлер аралығы. Ақмаржан №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31 көшелерінің үйлері. Сарыарқа көшесінің жұп бетіндегі №2-42, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы. К.Көшекұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-67, жұп бетіндегі №2-38 үйлер аралығы, Жаппасбай батыр көшесінің тақ бетіндегі №119-169 үйлер және көп қабатты төрт үй аралығы. Мұнайшы көшесінің тақ бетіндегі №1-3,5а,№7-21,№23/1,№23/2 үйлер аралығы, №2,4,6 көп қабатты үйлер. Есет батыр көшесінің №7-41, №16-18,№18/1,№18/2,№20/1,№20/2-22 үйлер аралығы. С.Ысқақов көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-94 үйлер аралығы. Н.Сатығұлов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. Қ.Ибраев көшесінің тақ бетіндегі №1-43, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы. С.Мұқанов көшесінің тақ бетіндегі №87-119, жұп бетіндегі №94-144 үйлер аралығы, М.Пірімбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №4-30 үйлер аралығы. Қарымсақов көшесінің тақ бетіндегі №1-27, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы. Жасыл өлке көшесінің жұп бетіндегі №10-30, тақ бетіндегі №11-21 үйлер аралығы. Г.Рашина көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-20 үйлер аралығы. Г.Рашина тұйығының тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-4 үйлер аралығы. Г.Рашина-1 тұйығының тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2 үйлер аралығы.
№258 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Сенiм" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң емханасы, Ақмешiт шағын ауданы, №9
Шекарасы: Ақмешiт шағын ауданындағы №1,2,3,4,5,6,7,9,9а,14,15,16 көп қабатты үйлер.
№259 сайлауучаскесi.
Орталығы: "Қызылорда Облысының бiлiм басқармасының "Қызылорда көпсалалы гуманитарлық-техникалық институты" коммуналдық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны, Шұғыла шағын ауданы, Ғ.Мұратбаев көшесi, №43.
Шекарасы: З.Шүкiров көшесiнiң қиылысынан бастап Бұхарбай батыр көшесiнiң бойымен солтүстiк-батысқа қарай Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесi бойы мен оңтүстiк-шығысқа қарай А.Хангелдин көшесiне дейiн, А.Хангелдин көшесi бойымен шығысқа қарай, Ғ.Мұратбаев көшесiне дейiн, Ғ.Мұратбаев көшесi бойымен оңтүстiк батысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiмен оңтүстiк-шығысқа қарай З.Шүкiров көшесiне дейiн, З.Шүкiров көшесiнiң бойымен шығысқа қарай Бұхарбай батыр көшесiне дейiн.

Промежуток домов №174-196 по четной, №185-205 по нечетной стороне улицы Казахстан, промежутки домов №1-27 по нечетной, №2-46 по четной стороне улицы П.Артемова, промежуток домов №2-36 по четной, №1-43 по нечетной стороне, многоэтажные дома №31,32,33 по улице 20 лет Независимости, промежуток домов №2-14 по четной, №1-13 по нечетной стороне улицы А.Альжанова, дома улицы Акмаржан №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,31, промежуток домов №2-42 по четной, №1-7 по нечетной стороне улицы Сарыарка, промежуток домов №1-67 по нечетной, №2-38 по четной стороне улицы К.Кошекулы, промежуток домов №119-169 по нечетной стороне и многоэтажных четыре дома по улице Жаппасбай батыра, промежуток домов №1-3,5а, №7-21,№23/1,23/2 по нечетной стороне, многоэтажные дома №2,4,6 по улице Мунайшы, промежуток домов №7-41,№16-18,№18/1,№18/2,№20/1,№20/2-22 по улице Есет батыра, промежуток домов №1-45 по нечетной, №2-94 по четной стороне улицы С.Ыскакова, промежутки домов №1-27 по нечетной, №2-24 по четной стороне улицы Н.Сатыгулова, промежутки домов №1-43 по нечетной, №2-18 по четной стороне улицы К.Ибраева, промежуток домов №87-119 по нечетной, №94-144 по четной стороне улицы С.Муканова, промежуток домов №1-25 по нечетной, №4-30 по четной стороне улицы М.Пиримбетова, промежуток домов №1-27 по нечетной, №2-16 по четной стороне улицы Карымсакова, промежуток домов №10-30 по четной, №11-21 по нечетной стороне улицы Жасыл олке, промежуток домов №1-23 по нечетной, №2-20 по четной стороне улицы Г.Рашина, промежуток домоа №1-15 по нечетной, №2-4 по четной стороне переулка Г.Рашина, промежуток домов №1-11 по нечетной, дом №2 по четной стороне переулка Г.Рашина-1.
Избирательный участок №258.
Центр: Товарищества с ограниченной ответственности клиника "Сеним", микрорайон Акмешит, №9.
Граница: Многоэтажные дома №1,2,3,4,5,6,7,9,9а,14,15,16 в микрорайоне Акмешит.
Избирательный участок №259.
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Многопрофильный гуманитарно-технический институт "Акмечеть" управление образования Кызылординской области", микрорайон Шугыла, улица Г.Муратбаева №43.
Граница: Начиная с перекрестка улицы З.Шукирова вдоль по улице Бухарбай батыра к северо-западу до улицы Толе би, вдоль по улице Толе би к юго-востоку до улицы А.Хангельдина, вдоль по улице А.Хангельдина на восток до улицы Г.Муратбаева, вдоль по улице Г.Муратбаева к юго-западу до улицы М.Шокай, по улице М.Шокай к юго-востоку до улицы З.Шукирова, вдоль по улице З.Шукирова на восток до улицы Бухарбай батыра.

З.Шүкiров көшесiнiң жұп бетiндегі №70-80, тақ бетiндегі №103-105 үйлер аралығы, Шұғыла шағын ауданындағы №31,49,50,51,51а,52,52а,53 көп қабатты үйлер, Бұхарбай батыр көшесiнiң жұп бетiндегі №62б-124, тақ бетiндегі №111б-121үйлер аралығы, №34,54,58,64,68 көп қабатты үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесiнiң тақ бетiндегі №35-45, жұп бетiндегі №62-68 үйлер аралығы, М.Шоқай көшесiнiң тақ бетiндегі №61а,61б-141, жұп бетiндегі №56-126 үйлер аралығы, Ә.Асаубаев көшесiнің жұп бетiндегі №22-24, тақ бетiндегі №43-45 үйлер аралығы, Төле би көшесiнiң жұп бетiндегі №98-112, 112/а үйлер аралығы, Қ.Баймағанбетов көшесiнiң тақ бетiндегі №29-51 үйлер аралығы, А.Хангельдин көшесiнiң тақ бетiндегі №1-51, жұп бетiндегі №2-60 үйлер аралығы, Ы.Алтынсарин көшесiнiң тақ бетiндегі №99-105, жұп бетiндегі №96-118 үйлер аралығы, Ғ.Мүсiрепов көшесiнiң тақ бетiндегі №41-57, жұп бетiндегі №46-50 үйлер аралығы, Ш.Есенов көшесiнiң тақ бетiндегі №43-65, жұп бетiндегi №56-74 үйлер аралығы, Жалаңтөс Баһадүр көшесiнiң тақ бетiндегі №43а-61, жұп бетiндегі №26-34 үйлер аралығы, Курчатов тұйығының екi бетiндегі №1-21 үйлер аралығы.
№260 сайлау учаскесi.
Орталығы: №264 мектеп-лицей, С.Бейбарыс көшесi, №5.
Шекарасы: "Эдельвейс", "Орбита", "Еңбек", "Сабалақ" саяжайындағы үйлер.
№261 сайлау учаскесі.
Орталығы: №257 орта мектеп, Тасбөгет кенті, Ә.Сапарбаев көшесі, №42.
Шекарасы: Абай көшесінен бастап Ә.Сапарбаев көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Ж.Әбілқасымов көшесіне дейін. Ж.Әбілқасымов көшесінің бойымен оңтүстік батысқа қарай Ш.Есенов көшесіне дейін. Ш.Есенов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай қорғаныс бөгетіне дейін. Қорғаныс бөгетінен Тасбөгет кентінің шекарасына дейін. Тасбөгет шекарасынан солтүстікке қарай Абай көшесіне дейін. Абай көшесінің жұп жағы бойымен батысқа қарай Ә.Сапарбаев көшесіне дейін.
Ә.Сапарбаев көшесінің тақ бетіндегі №5-79 үйлер аралығы. Абай көшесінің жұп бетіндегі №106-244 үйлер аралығы. С.Сейфуллин көшесінің тақ бетіндегі №121-255, жұп бетіндегі №130-284 үйлер аралығы. Ғ.Мұратбаев көшесінің жұп бетіндегі №178-288, тақ бетіндегі №147-261 үйлер аралығы. Ә.Молдағұлова көшесінің жұп бетіндегі №116-160, тақ бетіндегі №121-159 үйлер аралығы. Ж.Махамбетов көшесінің жұп бетіндегі №138-158, тақ бетіндегі №145-179 үйлер аралығы. Н.Өткелбаев көшесінің тақ бетіндегі №113-157 үйлер аралығы. Ә.Жангелдин көшесінің тақ бетіндегі №125-223, жұп бетіндегі №116-174 үйлер аралығы. Ж.Жанкин көшесінің жұп бетіндегі №80-242, тақ бетіндегі №107-167 үйлер аралығы. Ж.Әбілқасым көшесінің жұп бетіндегі №22-116, тақ бетіндегі №15-113 үйлер аралығы. Т.Батыршаев көшесінің тақ бетіндегі №15-97, жұп бетіндегі №36-166 үйлер аралығы. Қ.Исмайлов көшесінің жұп бетіндегі №2-156, тақ бетіндегі №3-155 үйлер аралығы. Сырдария көшесінің жұп бетіндегі №2-176, тақ бетіндегі №11-125 үйлер аралығы. Е.Ертуғанов көшесінің жұп бетіндегі №12-138, тақ бетіндегі №13-89 үйлер аралығы. Ә.Оразбаев көшесінің тақ бетіндегі №65-116 үйлер аралығы. Сарыарқа көшесіндегі №3-117 үйлер аралығы. О.Сейтпенбетов көшесінің тақ бетіндегі №1-33, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы. Қ.Әбенов көшесінің жұп бетіндегі №24-26, тақ бетіндегі №25-39 үйлер аралығы. Ж.Бәкішев көшесінің тақ бетіндегі №5-9, жұп бетіндегі №2-4 үйлер аралығы. Қ.Баймағанбетов көшесіндегі №74, 76 үйлер. Жанқожа батыр көшесіндегі №50-54 үйлер, Ш.Есенов көшесіндегі №2-6 үйлер аралығы.
№262 сайлау учаскесi.

Промежуток домов №70-80 по четной, №103-105 по нечетной стороне улицы З.Шукирова, многоэтажные дома №31,49,50,51,51а,52,52а,53 в микрорайоне Шугыла, промежутки домов №62б-124 по четной, №111б-121 по нечетной стороне, многоэтажные дома №34, 54, 58, 64, 68 по улице Бухарбай батыра, промежуток домов №35-45 по нечетной, №62-68 по четной стороне улицы Г.Муратбаева, промежуток домов №61а,61б-141 по нечетной, №56-126 по четной стороне улицы М.Шокай, промежуток домов №22-24 по четной, №43-45 по нечетной стороне улицы А.Асаубаева, промежуток домов №98-112,112/а по четной стороне улицы Толе би, промежуток домов №29-51 по нечетной стороне улицы К.Баймаганбетова, промежуток домов №1-51 по нечетной, №2-60 по четной стороне улицы А.Хангельдина, промежуток домов №99-105 по нечетной, №96-118 по четной стороне улицы Ы.Алтынсарина, промежуток домов №41-57 по нечетной, №46-50 по четной стороне улицы Г.Мусрепова, промежуток домов №43-65 по нечетной, №56-74 по четной стороне улицы Ш.Есенова, промежуток домов №43а-61 по нечетной, №26-34 по четной стороне улицы Жалантос Бахадура, промежуток домов №1-21 на обеих сторонах переулка Курчатов.
Избирательный участок №260.
Центр: Школа-лицей №264, улица С.Бейбарыс, №5.
Граница: Дома на дачных участках "Эдельвейс", "Орбита", "Енбек", "Сабалак".
Избирательный участок №261.
Центр: Средняя школа №257, поселок Тасбугет, улица А.Сапарбаева, №42.
Границы: С улицы Абая вдоль улицы А.Сапарбаева на юго-восток до улицы Ж.Абилкасымова. Вдоль улицы Ж.Абилкасымова на юго-запад до улицы Ш.Есенова. Вдоль улицы Ш.Есенова на юг до платины. От платины до границы поселка Тасбугет. От границы поселка Тасбугет на север до улицы Абая. Вдоль по четной стороне улицы Абая на запад до улицы А.Сапарбаева.
На улице А.Сапарбаева промежуток домов №5-79 на нечетной стороне. На улице Абая промежуток домов №106-244 на четной стороне. На улице С.Сейфуллина промежуток домов №121-255 на нечетной стороне, №130-284 на четной стороне. На улице Г.Муратбаева промежуток домов №178-288 на четной стороне, №147-261 на нечетной стороне. На улице А.Молдагуловой промежуток домов №116-160 на четной стороне, №121-159 на четной стороне. На улице Ж.Махамбетова промежуток домов №138-158 на четной стороне, №145-179 на нечетной стороне. На улице Н.Откельбаева промежуток домов №113-157 на нечетной стороне. На улице А.Жангельдина промежуток домов №125-223 на нечетной стороне, №116-174 на четной стороне. На улице Ж.Жанкина промежуток домов №80-242 на четной стороне, №107-167 на нечетной стороне. На улице Ж.Абилкасыма промежуток домов №22-116 на четной стороне, №15-113 на четной стороне. На улице Т.Батыршаева промежуток домов №15-97 на нечетной стороне, №36-166 на четной стороне. На улице К.Исмайлова промежуток домов №2-156 на четной стороне, №3-155 на четной стороне. На улице Сырдария промежуток домов №2-176 на четной стороне, №11-125 на нечетной стороне. На улице Е.Ертуганова промежуток домов №12-138 на четной стороне, №13-89 на нечетной стороне. На улице А.Оразбаева промежуток домов №65-116 на нечетной стороне. На улице Сарыарка промежуток домов №3-117. На улице О.Сейтпенбетова промежуток домов №1-33 на нечетной стороне, №2-28 на четной стороне. На улице К.Абенова промежуток домов №24-26 на четной стороне, №25-39 на нечетной стороне. На улице Ж.Бакишева промежуток домов №5-9 на нечетной стороне, №2-4 на четной стороне. На улице К.Баймаганбетова дома №74,76. На улице Жанкожи батыра дома №50-54, на улице Ш.Есенова промежуток домов №2-6.
Избирательный участок №262.

Орталығы: №10 мектеп-лицей, Т.Камалов көшесi, №39а.
Шекарасы: Темiржол желiсiнен бастап, К.Рүстембеков көшесiнiң бойымен солтүстiк шығысқа қарай М.Көкенов көшесiне дейiн, М.Көкенов көшесiнен шығысқа қарай I.Тұрмағанбет көшесiне дейiн, I.Тұрмағанбет көшесiнен оңтүстiкке қарай Әлшекей күйшi көшесiнен батысқа қарай Т.Камалов көшесiнiң бойымен Н.Шәменұлы көшесiне дейiн, Н.Шәменұлы көшесiмен С.Есова көшесiндегi үйлердi қоса, темiржол желiсiне дейiн, темiржол желiсi бойымен солтүстiк батысқа қарай К.Рүстембеков көшесiне дейiн.
К.Рүстембеков көшесiнiң жұп бетiндегi №2-30 үйлер аралығы, М.Көкенов көшесiнiң жұп бетiндегi №6-16 үйлер аралығы, Әлшекей күйшi көшесiнiң тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2-22б үйлер және Т.Камалов көшесіне дейінгі үйлер аралығы, М.Байдiлдаев көшесiнiң тақ бетiндегi №1-29, жұп бетіндегі №4-36 үйлер аралығы. Жұмысшы көшесiнiң тақ бетiндегi №1-31, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. С.Есова көшесіндегі №1-53 үйлер аралығы. Ю.Гагарин шағын ауданында орналасқан үйлер толығымен, Қ.Ерiмбет тұйығының тақ бетiндегi №1-21, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Т.Камалов тұйығының тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы. Бұдабай ақын көшесiндегi №13-27 үйлер аралығы, Бұдабай ақын тұйығындағы №2-35г үйлер аралығы, Д.Оңғар көшесiнiң тақ бетiндегi №1а-13, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы. Ә.Қашаубаев көшесiнiң тақ бетiндегi №3а-17, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Н.Шәменұлы тақ бетiндегi №1-15, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы. Балқы базар көшесiнiң тақ бетiндегi №1-15, жұп бетіндегі №2-16 үйлер аралығы. Т.Камалов көшесiнiң тақ бетiндегi №37-51, жұп бетіндегі №76г-102 үйлер аралығы. Тоғанас батыр көшесiнiң тақ бетiндегi №101-143, жұп бетіндегі №102 -142 үйлер аралығы.
№263 сайлау учаскесі.
Орталығы: №101 орта мектеп, Жібек жолы көшесі, №61.
Шекарасы: Жібек жолы көшесінен бастап Қойсары Батыр көшесінің солтүстік-шығыс бойымен Р.Төлебаев көшесіне дейін, Р.Төлебаев көшесінің солтүстік-батыс бойымен Түркістан көшесіне дейін, Түркістан көшесінің солтүстік-шығыс бойымен Саулет-22 көшесіне дейін, Саулет-22 көшесінің солтүстік-батыс бойымен Қ.Ажаров көшесіне дейін, Қ.Ажаров көшесінің бойымен Астана даңғылына дейін, Астана даңғылының жұп бетімен Жібек жолы көшесіне дейін. Жібек жолы көшесінен батысқа карай Арай шағын ауданының кіре берісі Ж.Әбдіреев көшесіне дейін. М.Әбдіразақов көшесі бойымен оңтүстікке қарай Есім хан көшесіне дейін. Есім хан көшесі бойымен оңтүстікке қарай №264 мектеп-лицейіне дейін, №264 мектеп-лицейінің шекарасымен солтүстік-шығысқа қарай Н.Мұраб көшесі бойымен Жібек жолына дейін.

Центр: Школа-лицей №10, улица Т.Камалова, №39а.
Границы: От железнодорожного полотна вдоль улицы К.Рустембекова на северо-восток до улицы М.Кокенова, от улицы М.Кокенова на восток до улицы И.Турмаганбета, от улицы И.Турмаганбета на юг с улицы куйши Алшекея в сторону запада вдоль улицы Т.Камалова до улицы Н.Шаменулы, по улице Н.Шаменулы, включая дома на улице С.Есова, до железнодорожного полотна, вдоль железнодорожного полотна на северо-запад до улицы К.Рустембекова.
На улице К.Рустембекова промежуток домов №2-30 на четной стороне, на улице М.Кокенова промежуток домов №6-16 на четной стороне, на улице куйши Альшекея промежуток домов №1-21 на нечетной стороне, №2-22б на четной стороне и промежуток домов до улицы Т.Камалова, на улице М.Байдильдаева промежуток домов №1-29 на нечетной стороне, №4-36 на четной стороне. На улице Жумысшы промежуток домов №1-31 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне. На улице С.Есова промежуток домов №1-53. Полностью все дома, расположенные в микрорайоне Ю.Гагарина, на переулке К.Еримбета промежуток домов №1-21 на нечетной стороне, №2-10 на четной стороне, на переулке Т.Камалова промежуток домов №1-7 на нечетной стороне, №2-14 на четной стороне. На улице Будабая акына промежуток домов №13-27, на переулке Будабая акына промежуток домов №2-35г, на улице Д.Онгара промежуток домов №1а-13 на нечетной стороне, №2-22 на четной стороне. На улице А.Кашаубаева промежуток домов №3а-17 на нечетной стороне, №2-14 на четной стороне, на улице Н.Шаменулы промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-22 на четной стороне. На улице Балкы базара промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-16 на четной стороне. На улице Т.Камалова промежуток домов №37-51 на нечетной стороне, №76г-102 на четной стороне. На улице Тоганаса батыра промежуток домов №101-143 на нечетной стороне, №102-142 на четной стороне.
Избирательный участок №263.
Центр: Средняя школа №101, улица Жибек жолы, №61.
Границы: С улицы Жибек жолы вдоль северо-восточной стороны улицы Койсары Батыра до улицы Р.Тулебаева, вдоль северо-западной стороны улицы Р.Тулебаева до улицы Түркистан, вдоль северо-восточной стороны улицы Түркистан до улицы Саулет-22, вдоль северо-западной стороны улицы Саулет-22 до улицы К.Ажарова, вдоль улицы К.Ажарова до проспекта Астана, по четной стороне проспекта Астана до улицы Жибек жолы. От улицы Жибек жолы на запад до улицы Ж.Абдыреева у входа в микрорайон Арай. Вдоль улицы М.Абдыразакова на юг до улицы Есима хана. Вдоль улицы Есима хана на юг до школы-лицея №264, по границе школы-лицея №264 на северо-восток вдоль улицы Н.Мураба до Жибек жолы.

Қойсары Батыр көшесінің тақ бетіндегі №1-33 үйлер аралығы, А.Сарынов көшесінің екі бетіндегі №1-28 үйлер аралығы. С.Мақашева көшесінің екі бетіндегі №1-27 үйлер аралығы, Ш.Жалғасбаев көшесінің тақ бетіндегі №1а, 1-23, жұп бетіндегі №2-26 үйлер аралығы. Ж.Өндірбаев көшесінің екі бетіндегі №1-30 үйлер аралығы. Түркістан көшесінің тақ бетіндегі №1-79, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы. Жетісу көшесінің тақ бетіндегі №1-75, жұп бетіндегі №2-80 үйлер аралығы. С.Жүнісов көшесінің екі бетіндегі №1-77 үйлер аралығы, О.Нұрхабаев көшесінің екі бетіндегі №1-66 үйлер аралығы, Ж.Бекқожаев көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-66 үйлер аралығы. Қ.Ажаров көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, И.Құтпанов көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Ш.Ермағанбетова көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-24 үйлер аралығы. М.Мақатаев көшесінің тақ бетіндегі №1-21, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы, Г.Кавтунов көшесінің тақ бетіндегі №1-35, жұп бетіндегі №2-36 үйлер аралығы, М.Сапарғалиев көшесінің екі бетіндегі №1-36 үйлер аралығы, М.Исаев көшесінің тақ бетіндегі №1-81, жұп бетіндегі №2-42 үйлер аралығы. Е.Керейтбаев көшесінің екі бетіндегі №1-78 үйлер аралығы. Ағайынды Қожақовтар көшесінің тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2-76 үйлер аралығы. Б.Жүсіпов көшесінің тақ бетіндегі №1-47, жұп бетіндегі №2-34 үйлер аралығы. Саулет-16 көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №2-12 үйлер аралығы. М. Әжіқожа көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы. Яксарт көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Аттилла көшесіндегі үйлер. Ш.Рабат көшесінің тақ бетіндегі №1-9, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы. М.Әбдіразақов көшесінің тақ бетіндегі №1-39, жұп бетіндегі №2-10,10а,12а,12б,12в үйлер аралығы. Е.Нұрымов көшесінің тақ бетіндегі №1-11, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы. Қасым хан тұйығы көшесінің тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-8 үйлер аралығы. М. Әбдіразақов тұйығының тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы. Т.Елемесов көшесінің тақ бетіндегі №1-15, жұп бетіндегі № 8-20 үйлер аралығы. Ә.Мүсілімұлы көшесінің тақ бетіндегі №1-5, жұп бетіндегі №2-4 үйлер аралығы. Алты алаш көшесінің тақ бетіндегі №1-73, жұп бетіндегі №2-74 үйлер аралығы, Ә.Марғұлан көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы. Хорасан ата көшесінің тақ бетіндегі №1-73, жұп бетіндегі №2-76 үйлер аралығы. Есім хан көшесінің жұп бетіндегі №2-68 үйлер аралығы. Қасым хан көшесінің тақ бетіндегі №1-63, жұп бетіндегі №2-56 үйлер аралығы.
№264 сайлау учаскесі.

На улице Койсары Батыра промежуток домов №1-33 на нечетной стороне, на обеих сторонах улицы А.Сарынова промежуток домов №1-28. На обеих сторонах улицы С.Макашевой промежуток домов №1-27, на улице Ш.Жалгасбаева промежуток домов №1а, 1-23 на нечетной стороне, №2-26 на четной стороне. На обеих сторонах улицы Ж.Ондырбаева промежуток домов №1-30. На улице Түркистан промежуток домов №1-79 на нечетной стороне, №2-18 на четной стороне. На улице Жетысу промежуток домов №1-75 на нечетной стороне, №2-80 на четной стороне. На обеих сторонах улицы С.Жунисова промежуток домов №1-77, на обеих сторонах улицы О.Нурхабаева промежуток домов №1-66, на улице Ж.Бекхожаева промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-66 на четной стороне. На улице К.Ажарова промежуток домов №1-23 на нечетной стороне, №2-32 на четной стороне, на улице И.Кутпанова промежуток домов №1-23 на нечетной стороне, №2-22 на четной стороне, на улице Ш.Ермаганбетовой промежуток домов №1-39 на нечетной стороне, №2-24 на четной стороне. На улице М.Макатаева промежуток домов №1-21 на нечетной стороне, №2-28 на четной стороне, на улице Г.Кавтунова промежуток домов №1-35 на нечетной стороне, №2-36 на четной стороне, на обеих сторонах улицы М.Сапаргалиева промежуток домов №1-36, на улице М.Исаева промежуток домов №1-81 на нечетной стороне, №2-42 на четной стороне. На обеих сторонах улицы Е.Керейтбаева промежуток домов №1-78. На улице братьев Кожаковых промежуток домов №1-11 на нечетной стороне, №2-76 на четной стороне. На улице Б.Жүсупова промежуток домов №1-47 на нечетной стороне, №2-34 на четной стороне. На улице Саулет-16 промежуток домов №1-17 на нечетной стороне, №2-12 на четной стороне. На улице М.Ажикожи промежуток домов №1-89 на нечетной стороне, №2-8 на четной стороне. На улице Яксарт промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №2-10 на четной стороне, дома на улице Аттилла. На улице Ш.Рабат промежуток домов №1-9 на нечетной стороне, №2-14 на четной стороне. На улице М.Абдыразакова промежуток домов №1-39 на нечетной стороне, №2-10,10а,12а,12б,12в на четной стороне. На улице Е.Нурымова промежуток домов №1-11 на нечетной стороне, №2-8 на четной стороне. На переулке Касым хана промежуток домов №1-5 на нечетной стороне, №2-8 на четной стороне. На переулке М. Абдыразакова промежуток домов №1-5 на нечетной стороне, №2-14 на четной стороне. На улице Т.Елемесова промежуток домов №1-15 на нечетной стороне, №8-20 на четной стороне. На улице А.Муслимулы промежуток домов №1-5 на нечетной стороне, №2-4 на четной стороне. На улице Алты алаш промежуток домов №1-73 на нечетной стороне, №2-74 на четной стороне, на улице А.Маргулана промежуток домов №1-25 на нечетной стороне, №2-22 на четной стороне. На улице Хорасана ата промежуток домов №1-73 на нечетной стороне, №2-76 на четной стороне. На улице Есима хана промежуток домов №2-68 на четной стороне. На улице Касым хана промежуток домов №1-63 на нечетной стороне, №2-56 на четной стороне.
Избирательный участок №264.

Орталығы: №264 мектеп-лицей, С.Бейбарыс көшесі, №5.
Шекарасы: Жібек жолы көшесінен бастап Н.Мұрабы көшесінің бойымен батысқа қарай Қасым хан көшесіне дейін. Қасым хан көшесі бойымен оңтүстікке қарай Сырдария №30 үйге дейін. Сырдария №30 үйден бастап №264 мектеп-лицей шекарасы бойымен оңтүстік шығысқа қарай Есімхан көшесіне дейін. Есімхан көшесінің бойымен Қ.Аманжолов көшесіне дейін. Қ.Аманжолов көшесімен батысқа қарай С.Бекшора көшесіне дейін. С.Бекшора көшесін қоспай оңтүстікке қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін. С.Бейбарыс көшесі бойымен батыстан оңтүстікке қарай Сырдария өзен жағасына дейін. Сырдария өзені жағалауымен оңтүстік шығысқа қарай Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналы бойымен шығыстан солтүстікке қарай Орынбор көшесіне дейін. Орынбор көшесін қоспай солтүстікке қарай Сыр сұлу көшесіне дейін. Сыр сұлу көшесі бойымен шығысқа қарай Жібек жолы көшесіне дейін. Жібек жолы көшесі бойымен оңтүстік шығысқа қарай Н.Мұрабы көшесіне дейін.
Сырдария №1,1а,2,2в,3,4,4а,5,6,7,8,8а,9,10,11,12,13,14,19,20,21,30 үйлер. Қасымхан №1б көп қабатты үй толығымен. Сыр сылу көшесі, Сыр сұлу тұйығы, Ақтөбе көшесі, Ақтөбе-1 тұйығы, Ақтөбе-2 тұйығы, Ақтөбе-3 тұйығы, Каспий көшесі, Қызылжар көшесі, Қызылжар-1 тұйығы, Қызылжар-2 тұйығы, Қызылжар-3 тұйығы, Орал көшесі, Орал тұйығы, Ақтау, Атырау, Жайық көшесі, Сыр Ана көшесі, Тараз көшесі, Б.Соқпақбаев, І.Есемберлин, О.Бөкеев көшесіндегі үйлер толығымен. Көктөбе көшесіндегі №2,4,5,7,37,35,33,31 үйлер. Есімхан көшесінің тақ бетіндегі №3-11 үйлер.
№265 сайлау учаскесi.
Орталығы: №268 орта мектеп, Ақсуат ауылдық округі, Ж.Махамбетов ауылы, Б.Жөнбаев көшесi, №49.
Шекарасы: Ж.Маханбетов елдi мекенiне қарасты Наурыз саяжайы, Алма бақ, Пионер лагерi, Қаратабан, Бәйтен, Жаңадария, Бесарық участiгiнде орналасқан үйлер.
№266 сайлау учаскесi.
Орталығы: №5547 әскери бөлiмi, Қызылжарма ауылдық округi, Р.Батырбаев көшесi, №2.
Шекарасы: №5547 әскери бөлiмiнiң ғимараты.
№344 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi, Талсуат ауылдық округi, Орынбор көшесi, №3
Шекарасы: "Қызылорда облысының жұмыспент қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының "Мүгедектерге арналған оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты.
№345 сайлау учаскесi.
Орталығы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны, С.Бейбарыс көшесi нөмiрсiз.
Шекарасы: "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнының ғимараты.
№346 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Ер Төстік" балабақшасы, Әл-Фараби көшесі, №224.
Шекарасы: Әль-Фараби көшесінен бастап, Хон Бен До көшесімен оңтүстікке қарай С.Торайғыров көшесінің бойымен шығысқа қарай Торайғыров тұйығына дейін, С.Торайғыров тұйығынан бастап солтүстікке қарай Жоғарғы вольтты көшесіне дейін, Жоғарғы вольтты көшесі бойымен солтүстік шығысқа қарай 9 мамыр көшесіне дейін, 9 мамыр көшесін қоспай Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналы бойымен оңтүстікке қарай Самал көшесінің №144 үйіне дейін, Самал көшесінің №144 үйінен шығысқа қарай Әл-Фараби көшесіне дейін, Әл-Фараби көшесінің бойымен шығыстан-оңтүстікке қарай Р.Алшынбаев көшесіне дейін, Р.Алшынбаев көшесін қоспағанда Қызылжарма каналына дейін, Қызылжарма каналынан бастап солтүстікке қарай Қызылжарма ауылының шекарасына дейін, Қызылжарма ауылының шекарасынан бастап солтүстік-батысқа қарай Әл-Фараби көшесінің бойымен Хон Бен До көшесіне дейін.
Хон Бен До көшесінің жұп бетіндегі №30-72 үйлер аралығы. Ш.Құндызбаев тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-6, тақ бетіндегі №5-7 үйлер аралығы, Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №170-242, тақ бетіндегі, А.Төлебаев көшесінің жұп бетіндегі №180-262, тақ бетіндегі №163-247 үйлер аралығы, А.Әшірбеков көшесінің жұп бетіндегі №160-236, тақ бетіндегі №183-261 үйлер аралығы, Т.Тұрлығұлов көшесінің жұп бетіндегі №180-262, тақ бетіндегі №179-223 үйлер аралығы, Әл-Фараби-23 көшесінің жұп бетіндегі №2-26, тақ бетіндегі №7 үйлер, Әл-Фараби-24 көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №3 үйлер, Әл-Фараби-25 көшесінің жұп бетіндегі №4-16 үйлер аралығы, Көктем көшесінің жұп бетіндегі №120-138, тақ бетіндегі №119-125 үйлер аралығы, Техникумская көшесінің жұп бетіндегі №2-20, тақ бетіндегі №1-7 үйлер аралығы. Жоғары вольтты көшесінің №1-7 үйлер аралығы, Бумажников көшесінің жұп бетіндегі №2-16, тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Каментирна көшесінің жұп бетіндегі №2-22, тақ бетіндегі №3-27 үйлер аралығы, Б.Майлин көшесінің жұп бетіндегі №298-334, тақ бетіндегі №255-287 үйлер аралығы, Қызылжарма тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-30, тақ бетіндегі №1-31үйлер аралығы, Техникумская тұйығы көшесінің жұп бетіндегі №2-36, тақ бетіндегі №1-25 үйлер аралығы, Кеншімбай көшесінің жұп бетіндегі №36-60, тақ бетіндегі №87-99 үйлер аралығы, С.Торайғыров көшесінің жұп бетіндегі №314-334, тақ бетіндегі №287а-305а үйлер аралығы, Хон Бен До №18,21,22,26а,26б,26в көп қабатты үйлер, Қызылжарма-3 1-көшесінің жұп бетіндегі №2-32, тақ бетіндегі №1-97 үйлер аралығы, Қызылжарма-3 3-көшесінің жұп бетіндегі №2-48, тақ бетіндегі №3-93 үйлер аралығы, Қызылжарма-3 5-көшесінің тақ бетіндегі №1-89, жұп бетіндегі №24-70 үйлер аралығы, Қызылжарма-3 7-көшесінің №5-63 үйлер аралығы, Қызылжарма-3 9-көшесінің №7-35 үйлер аралығы.
№347 сайлау учаскесі.
Орталығы: №271 орта мектеп, Ақжол көшесі.
Шекарасы: Қызылжарма каналынан бастап шығысқа қарай, Жастар көшесінің бойымен Жезқазған трассасына дейін. Жезқазған трассасынан оңтүстікке қарай, Қызылжарма каналына дейін. Қызылжарма каналынан солтүстікке қарай, Жастар көшесіне дейін.

Центр: Школа-лицей №264, улица С.Бейбарыса, №5.
Границы: От улицы Жибек жолы вдоль улицы Н.Мурабы на запад до улицы Касыма хана. Вдоль улицы Касыма хана на юг до дома Сырдария №30. От дома Сырдария №30 вдоль границ школы-лицея №264 на юго-восток до улицы Есимхана. Вдоль улицы Есимхана до улицы К.Аманжолова. По улице К.Аманжолова на запад до улицы С.Бекшоры. Не включая улицу С.Бекшоры на юг до улицы С.Бейбарыса. Вдоль улицы С.Бейбарыса с запада на юг до берега реки Сырдария. По берегу реки Сырдария на юго-восток до канала Кызылжарма. Вдоль канала Кызылжарма с востока на север до улицы Орынбор. Не включая улицу Орынбор на север до улицы Сыр сулу. Вдоль улицы Сыр сулу на восток до улицы Жибек жолы. Вдоль улицы Жибек жолы на юго-восток до улицы Н.Мурабы.
Дома Сырдария №1,1а,2,2в,3,4,4а,5,6,7,8,8а,9,10,11,12,13,14,19,20,21,30. Многоэтажный дом Касымхан №1б полностью. Улица Сыр сулу, переулок Сыр сулу, улица Актобе, переулок Актобе-1, переулок Актобе-2, переулок Актобе-3, улица Каспий, улица Кызылжар, переулок Кызылжар-1, переулок Кызылжар-2, переулок Кызылжар-3, улица Орал, переулок Орал, улицы Актау, Атырау, Жайык, улица Сыр Ана, улица Тараз, дома на улице Б.Сокпакбаева, И.Есемберлина, О.Бокеева полностью. На улице Коктобе дома №2,4,5,7,37,35,33,31. На улице Есимхана дома №3-11 на нечетной стороне.
Избирательный участок №265.
Центр: Средняя-школа №268, сельский округ Аксуат, село Ж.Махамбетова, улица Б.Жонбаева, №49.
Границы: Принадлежащий населенному пункту Ж.Маханбетову дачный участок Наурыз, сад Алма, Пионерский лагерь, дома, расположенные на участке Каратабан, Байтен, Жанадария, Бесарык.
Избирательный участок №266.
Центр: Воинская часть №5547, сельский округ Кызылжарма, улица Р.Батырбаева, №2.
Границы: Здание воинской части №5547.
Избирательный участок №344.
Центр: Коммунальное государственное учреждения "Реабилитационный центр для инвалидов" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области", сельский округ Талсуат, улица Орынбор №3.
Границы: Здание коммунального государственного учреждения "Реабилитационный центр для инвалидов" управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области".
Избирательный участок №345.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области", улица С.Бейбарыс, без номера.
Границы: Здание государственного коммунального казенного предприятие "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области".
Избирательный участок №346.
Центр: Детский сад "Ер Тостик", улица Аль-Фараби, №224.
Граница: Начиная с улицы Аль-Фараби, на юг по улице Хон Бен До, по улице С.Торайгырова на восток до переулка С.Торайгырова, с переулка С.Торайгырова на север до улицы Жогаргы вольт (Высоковольтный), вдоль по улице Жогаргы вольт на северо-восток до улицы 9 мамыр (9 мая), не включая улицу 9 мамыр до Кызылжарминского канала, вдоль по Кызылжарминскому каналу на юг до дома №144 улицы Самал, от дома №144 улицы Самал на восток до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби к восточно-южной стороне до улицы Р.Алшынбаева, не включая улицу Р.Алшынбаева до Кызылжарминского канала, от Кызылжарминского канала на север до границы сельского округа Кызылжарма, от границы сельского округа Кызылжарма на северо-запад по улице Аль-Фараби до улицы Хон Бен До.
Промежуток домов №30-72 по четной стороне улицы Хон Бен До, промежутки домов №2-6 по четной, №5-7 по нечетной стороне переулка Ш.Кундызбаева, дома №170-242 по четной, №197-341а по нечетной стороне улицы Аль-Фараби, дома №180-262 по четной, №163-247 по нечетной стороне улицы А.Тулебаева, дома №160-236 по четной, №183-261 по нечетной стороне улицы А.Аширбекова, дома №180-262 по четной, №179-223 по нечетной стороне улицы Т.Турлыгулова, дома №2-26 по четной, дом №7 по нечетной стороне улицы Аль-Фараби-23, дома №2-22 по четной, дом №3 по нечетной стороне улицы Аль-Фараби-24, дома №4-16 по четной стороне улицы Аль-Фараби-25, промежутки домов №120-138 по четной, №119-125 по нечетной стороне улицы Коктем, дома №2-20 по четной, №1-7 по нечетной стороне улицы Техникумская, промежуток домов №1-7 по улице Жогаргы вольтты, дома №2-16 по четной, №1-13 по нечетной стороне улицы Бумажникова, дома №2-22 по четной, №3-27 по нечетной стороне улицы Каментирна, дома №298-334 по четной, №255-287 по нечетной стороне улицы Б.Майлина, дома №2-30 по четной, №1-31 по нечетной стороне переулка Кызылжарма, промежуток домов №2-36 по четной, №1-25 по нечетной стороне переулка Техникумская, дома №36-60 по четной, №87-99 по нечетной стороне улицы Кеншимбай, дома №314-334 по четной, №287а-305а по нечетной стороне улицы С.Торайгырова, многоэтажные дома №18,21, 22,26а,26б,26в по улице Хон Бен До, дома №2-32 по четной стороне, №1-97 по нечетной стороне 1- улицы Кызылжарма 3, дома №2-48 по четной, №3-93 по нечетной стороне 3-улицы Кызылжарма 3, дома №1-89 по нечетной, №24-70 по четной стороне 5-улицы Кызылжарма 3, промежуток домов №5-63 по 7-улицы Кызылжарма 3, дома №7-35 по 9-улицы Кызылжарма 3.
Избирательный участок №347.
Центр: Средняя школа №271, улица Акжол.
Граница: Начиная с Кызылжарминского канала на восток, вдоль по улице Жастар до Жезказганской трассы. С Жезказганской трассы на юг до Кызылжарминского канала. С Кызылжарминского канала на юг, до улицы Жастар.

Жастар көшесінің жұп бетіндегі №2-52 үйлер аралығы, Жас Алаш көшесінің жұп бетіндегі №8-62, тақ бетіндегі №29-37 үйлер аралығы, Қаратал көшесінің тақ бетіндегі №3-81, жұп бетіндегі №4-88 үйлер аралығы, Бәйгеқұм көшесінің тақ бетіндегі №1-115, жұп бетіндегі №2-114 үйлер аралығы, Тұмарөткел көшесінің тақ бетіндегі №1-109, жұп бетіндегі №2-102 үйлер аралығы, Қосасар көшесінің тақ бетіндегі №1-109, жұп бетіндегі №2-108 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің тақ бетіндегі №185-281, жұп бетіндегі №198-290 үйлер аралығы, Е.Шілдебаев көшесінің тақ бетіндегі №1-95, жұп бетіндегі №2-96 үйлер аралығы, Қарағайлы көшесінің тақ бетіндегі №1-99, жұп бетіндегі №2-94 үйлер аралығы, Ж.Құлымбетов көшесінің тақ бетіндегі №1а-93, жұп бетіндегі №2а-78 үйлер аралығы, А.Шорағазы көшесінің тақ бетіндегі №5-79, жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, Ақшабұлақ көшесінің тақ бетіндегі №1-67, жұп бетіндегі №4-52 үйлер аралығы, Көкбөрі көшесінің тақ бетіндегі №1-55, жұп бетіндегі №2-54 үйлер аралығы, Тұран көшесінің тақ бетіндегі №1-63, жұп бетіндегі №2-44 үйлер аралығы, Күлтегін көшесінің тақ бетіндегі №1-45, жұп бетіндегі №2-72 үйлер аралығы, Қорқыт ата-1 көшесінің тақ бетіндегі №1-25, жұп бетіндегі №2-28 үйлер аралығы, Қорқыт ата-3 көшесінің тақ бетіндегі №1-41, жұп бетіндегі №2-40 үйлер аралығы, Қорқыт ата-2 көшесінің тақ бетіндегі №1-33, жұп бетіндегі №4-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-4 көшесінің тақ бетіндегі №3-15, жұп бетіндегі №4-20 үйлер аралығы, Достық көшесінің тақ бетіндегі №21-47, жұп бетіндегі №34-48 үйлер аралығы, Қорқыт ата-5 көшесінің тақ бетіндегі №5-21, жұп бетіндегі №2-22 үйлер аралығы, Қорқыт ата-6 көшесінің тақ бетіндегі №1-57, жұп бетіндегі №2-60 үйлер аралығы, Қорқыт ата-7 көшесінің тақ бетіндегі №1-71, жұп бетіндегі №4-60 үйлер аралығы, Қорқыт ата-8 көшесінің тақ бетіндегі №1-7, жұп бетіндегі №2-14 үйлер аралығы, Қорқыт ата-9 көшесінің тақ бетіндегі №7-15, жұп бетіндегі №8-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-10 көшесінің тақ бетіндегі №9-13, жұп бетіндегі №2-10 үйлер аралығы, Қорқыт ата-11 көшесінің тақ бетіндегі №1-17, жұп бетіндегі №4-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-12 көшесінің тақ бетіндегі №1-19, жұп бетіндегі №12-20 үйлер аралығы, Қорқыт ата-13 көшесінің тақ бетіндегі №3-9, жұп бетіндегі №10-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-14 көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Қорқыт ата-15 көшесінің тақ бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Қорқыт ата-16 көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Қорқыт ата-17 көшесінің тақ бетіндегі №13-37, жұп бетіндегі №2-18 үйлер аралығы, Қорқыт ата-18 көшесінің тақ бетіндегі №1-23, жұп бетіндегі №2-32 үйлер аралығы, Қорқыт ата-19 көшесіндегі нөмірсіз үйлер. Жезқазған трассасының екі бетіндегі жаңа нөмірсіз үйлерді қоса.
№348 сайлау учаскесі.

Промежутки домов №2-52 по четной стороне улицы Жастар, дома №8-62 по четной, №29-37 по нечетной стороне улицы Жас Алаш, дома №3-81 по нечетной, №4-88 по четной стороне улицы Каратал, дома №1-115 по нечетной, №2-114 по четной стороне улицы Байгекум, дома №1-109 по нечетной, №2-102 по четной стороне улицы Тумароткел, дома №1-109 по нечетной, №2-108 по четной стороне улицы Косасар, дома №185-281 по нечетной, №198-290 по четной стороне улицы Коркыт Ата, дома №1-95 по нечетной, №2-96 по четной стороне улицы Е.Шилдебаева, дома №1-99 по нечетной, №2-94 по четной стороне улицы Карагайлы, дома №1а-93 по нечетной, №2а-78 по четной стороне улицы Ж.Кулымбетова, дома №5-79 по нечетной, №2-72 по четной стороне улицы А.Шорагазы, дома №1-67 по нечетной, №4-52 по четной стороне улицы Акшабулак, дома №1-55 по нечетной, №2-54 по четной стороне улицы Кокбори, дома №1-63 по нечетной, №2-44 по четной стороне улицы Туран, промежуток домов №1-45 по нечетной, №2-72 по четной стороне улицы Култегин, дома №1-25 по нечетной, №2-28 по четной стороне улицы Коркыт ата-1, дома №1-41 по нечетной, №2-40 по четной стороне улицы Коркыт ата-3, дома №1-33 по нечетной, №4-32 по четной стороне улицы Коркыт ата-2, дома №3-15 по нечетной, №4-20 по четной стороне улицы Коркыт ата-4, дома №21-47 по нечетной, №34-48 по четной стороне улицы Достык, дома №5-21 по нечетной, №2-22 по четной стороне улицы Коркыт ата-5, дома №1-57 по нечетной, №2-60 по четной стороне улицы Коркыт ата-6, дома №1-71 по нечетной, №4-60 по нечетной стороне улицы Коркыт ата-7, дома №1-7 по нечетной, №2-14 по четной стороне улицы Коркыт ата-8, дома №7-15 по нечҰтной, №8-18 по четной стороне улицы Коркыт ата-9, дома №9-13 по нечетной, №2-10 по четной стороне улицы Коркыт ата-10, дома №1-17 по нечетной, №4-18 по четной стороне улицы Коркыт ата-11, дома №1-19 по нечетной, №12-20 по четной стороне улицы Коркыт ата-12, дома №3-9 по нечетной, №10-32 по четной стороне улицы Коркыт ата-13, дома без номера по улице Коркыт ата-14, промежуток домов №1-13 по нечетной стороне улицы Коркыт ата-15, дома без номера по улице Коркыт ата-16, дома №13-37 по нечетной, №2-18 по четной стороне улицы Коркыт ата-17, дома 1-23 по нечетной, №2-32 по четной стороне улицы Коркыт ата-18, дома без номера по улице Коркыт ата-19, включая новые дома без номера с обеих сторон Жезказганской трассы.
Избирательный участок №348.

Орталығы: "Сыр бөбегі" балабақшасы, Саяхат шағын ауданы, №4/36а.
Шекарасы: С.Бейбарыс көшесінен бастап оңтүстікке қарай М.Шоқай көшесінің бойымен Саяхат-35 көшесіне дейін. Саяхат-35 көшесінен батысқа қарай Саяхат-34 көшесіне дейін. Саяхат-34 көшесінің бойымен батыстан солтүстікке қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін. С.Бейбарыс көшесінің бойымен солтүстік батысқа қарай М.Шоқайға дейін.
Саяхат шағын ауданындағы Саяхат №1-36 көшесіндегі үйлер.
№349 сайлау учаскесі.
Орталығы: №278 орта мектеп, Арай шағын ауданы М.Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз.
Шекара: Ж.Әбдреев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай М.Әбдразақов көшесіне дейін. М.Әбдразақов көшесінің бойымен (қоспай) оңтүстікке қарай Есімхан көшесіне дейін. Есімхан көшісінің бойымен оңтүстікке қарай, Қ.Аманжоловқа дейін, Қ.Аманжолов көшесінің бойымен батысқа қарай С.Бекшора көшесіне дейін. С.Бекшора көшесінен оңтүстікке қарай С.Бейбарыс көшесіне дейін, С.Бейбарыс көшесі бойымен батысқа қарай А.Махамбетов көшесіне дейін А.Махамбетов көшесінен бастап Қорғаныс көпіріне дейін Қорғаныс көпірі бойымен Арай-15 көшесіне дейін, Арай-15 көшесінің бойымен шығысқа қарай Ж.Әбдреев көшесіне дейін.
Ж.Әбдіреев көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер, Кетебай би көшесінің екі бетіндегі №1-141 үйлер, Т.Айбергенов көшесіндегі №1-34 үйлер, Т.Айнақұлов көшесіндегі №1-26 үйлер, Ү.Аяпов көшесіндегі №2-27 аралығындағы үйлер, Т.Елемесов №4б,4а 1-Дачная көшесінің екі бетіндегі үйлер, 2-Дачная көшесінің екі бетіндегі үйлер, 3-Дачная көшесінің екі бетіндегі үйлер, Сырдария көшесінің екі бетіндегі үйлер, Алпамыс көшесінің екі бетіндегі үйлер, Автомобилист көшесінің екі жақ бетіндегі үйлер, Дорожная көшесінің екі бетіндегі үйлер, Талап көшесінің екі бетіндегі №1-75 үйлер, Зейнеткер (Талап) көшесінің екі бетіндегі үйлер, Абай көшесінің екі бетіндегі №1-45 үйлер, Садовая көшесінің екі бетіндегі №6-98 үйлер аралығы, 1-Здоровье көшесінің екі бетіндегі үйлер, 2-Здоровье көшесінің екі бетіндегі үйлер, 3-Здоровье көшесінің екі бетіндегі үйлер, Жамбыл көшесіндегі №1-45 үйлер. Арай-11 көшесіндегі №1-27 үйлер, С.Ысқақов көшесінің екі бетіндегі үйлер, Яксарт көшесінің екі бетіндегі үйлер, Алмалы көшесінің екі бетіндегі №2-94 үйлер, Бәйтерек көшесінің екі бетіндегі №1-52 үйлер, Береке-3 көшесінің екі бетіндегі №1-24 үйлер. С.Бекшораұлы көшесінің екі бетіндегі №1-98 үйлер аралығы, Жиделі көшесінің екі бетіндегі №4-140 үйлер, Бәйшешек көшесінің екі бетіндегі №1-94 үйлер, Арай-15 көшесіндегі №1-41 аралығындағы үйлер, Арай-12 көшесіндегі №1-70 үйлер аралығы, Арай-20 көшесіндегі №1-102 үйлер аралығы, Н.Әбдіреев көшесінің екі бетіндегі №1-13 үйлер аралығы, Есім хан көшесінің тақ бетіндегі №13-19,26б-29 жер үйлер, №23б,23в,19а,19в,17а,13а және Арай-2 шағын ауданындағы көп қабатты үйлер, Қ. Аманжолов көшесінің тақ бетіндегі №1-25 үйлер.

Центр: Детский сад "Сыр бобеги", микрорайон Саяхат, №4/36а.
Граница: Начиная с улицы С.Бейбарс на юг вдоль по улице М.Шокай до улицы Саяхат-35. С улицы Саяхат-35 на запад до улицы Саяхат-34. Вдоль по улице Саяхат-34 с запада на север до улицы С.Бейбарс. По улице С.Бейбарс на северо-запад до улицы М.Шокай. Дома №1-36 по улице Саяхат в микрорайоне Саяхат.
Избирательный участок №349.
Центр: Средняя школа №278, микрорайон Арай, улица М.Абдразакова, без номера.
Граница: Вдоль по улице Ж.Абдреева на юг до улицы М.Абдразакова. По улице М.Абдразакова (не включая) на юг до улицы Есимхана. Вдоль по улице Есимхана на юг до улицы К.Аманжолова, по улице К.Аманжолова на запад до улицы С.Бекшора, с улицы С.Бекшора на юг до улицы С.Бейбарс, по улице С.Бейбарс на запад до улицы А.Махамбетова, начиная с улицы А.Махамбетова до Защитного моста, вдоль по Защитному мосту до улицы Арай-15, по улице Арай-15 на восток до улицы Ж.Абдреева.
Дома №1-13 на обеих сторонах Ж.Абдреева, №1-141 на обеих сторонах улицы Кетебай би, дома №1-34 по улице Т.Айбергенова, дома №1-26 по улице Т.Айнакулова, промежуток домов №2-27 по улице У.Аяпова, дом №4б, 4б по улице Т.Елемесова, дома на обеих сторонах улицы 1-Дачная, дома на обеих сторонах улицы 2-Дачная, дома на обеих сторонах улицы 3-Дачная, дома на обеих сторонах улицы Сырдарья, дома на обеих сторонах улицы Алпамыс, дома на обеих сторонах улицы Автомобилист, дома на обеих сторонах улицы Дорожная, дома №1-75 на обеих сторонах улицы Талап, дома на обеих сторонах улицы Талап (Зейнеткер), дома №1-45 на обеих сторонах улицы Абай, промежуток домов №6-98 на обеих сторонах улицы Садовая, дома на обеих сторонах улицы 1-Здоровье, дома на обеих сторонах улицы 2-Здоровье, дома на обеих сторонах улицы 3-Здоровье, дома №1-45 по улице Жамбыл, дома №1-27 по улице Арай-11, дома на обеих сторонах улицы С.Искакова, дома на обеих сторонах улицы Яксарт, дома №2-94 на обеих сторонах улицы Алмалы, дома №1-52 на обеих сторонах улицы Байтерек, дома №1-24 на обеих сторонах улицы Береке-3, промежуток домов №1-98 на обеих сторонах улицы С.Бекшораулы, дома №4-140 на обеих сторонах улицы Жидели, дома №1-94 на обеих сторонах улицы Байшешек, промежуток домов №1-41 по улице Арай-15, промежуток домов №1-70 по улице Арай-12, промежуток домов №1-102 по улице Арай-20, промежуток домов №1-13 на обеих сторонах улицы Н.Абдреева, дома №13-19 и частные дома 26б-29, многоэтажные дома 23б, 23в,19а,19в,17а,13а и микрорайон Арай по нечетной стороне улицы Есим хана, дома №1-25 по нечетной стороне улицы К.Аманжолова.