Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЗК-169/5 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
Қазақстан Республикасының "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
81
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000 дана құжат.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
Қазақстан Республикасының "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
82
Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Қызылорда облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
Қазақстан Республикасының "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
8
8
Барлығы:
1920
1920

Министерство Внутренних дел Республики Казахстан республиканское государственное учреждение "Учреждение ЗК-169/5" Космитета уголовно-исполнительной системы
обработка, размножение и рассылка документов
1000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно Республики Казахстан "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
81
Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Кызылординский области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов
1000 штук документов.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно Республики Казахстан "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
82
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кызылординская областная филармония Управление культуры, архивов и документации Кызылординской области"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев.
При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно Республики Казахстан "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
8
8
Всего:
1920
1920