2015 жылға арналған Арал ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 15-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 4865 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Арал ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Жанұзақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы "20" қаңтардағы
№ 15-қ қаулысына қосымша
2015 жылға арналған Арал ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. Жасы елуден асқан жұмыссыз адамдар.
2. Отбасында бірде-бір адам жұмыс істемейтін адамдар.
3. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін адамдар (бір жылдан артық).
4. Техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Аральского района на 2015 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 20 января 2015 года № 15-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 февраля 2015 года № 4865. Срок действия постановления - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Аральского района на 2015 год согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жанузакова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
Приложение
к постановлению акимата района
№ 15-қ от "20" января 2015 года
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на терриитории Аральского района на 2015 год
1. Безработные лица, старше пятидесяти лет.
2. Лица из семей, где нет ни одного работающего.
3. Лица, длительное время не работающие (более одного года).
4. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.