Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда № 4889 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2015 жылғы 06 қазандағы № 17-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 06.10.2015 № 17-ш шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Арал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Әлішеваға жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
"Келісілді"
Арал аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________________Б. Дабылов
"23" ақпан 2015 жыл
Арал ауданы әкімінің 2015 жылғы
"23" ақпандағы № 4 шешіміне
қосымша
Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі:
Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 355, № 59 орта мектебі.
Шекарасы: Абай, Көкаша ауылдары.
№ 2 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 1, № 260 орта мектебі.
Шекарасы: П. Құттымұратова көшесі 1-ден 47-ге дейінгі үйлер, Г. Ишкенов тұйығы 1-ден 4-ке дейінгі үйлер, Б. Уалиев көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, Бақтыбай батыр көшесі 2-ден 61-ге дейінгі үйлер, Н. Гоголь көшесі 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, М. Громов көшесі 1-ден 8-ке дейінгі үйлер, Г. Ишкенов көшесі 1-ден 60-қа дейінгі үйлер, Красноармейская көше 1-ден 32-ке дейінгі үйлер, М. Мақатаев көшесі 1-ден 21-ге дейінгі үйлер, Қ. Жақсыбаев көшесі 1-ден 9-ға дейінгі үйлер, М. Сәрсенов көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, Н. Щорс көшесі 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, А. Есмұрзаев көшесі 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Ұ. Өтеулиева көшесі 1-ден 29-ға дейінгі үйлер, 1 Май көшесі 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Ұялы көшесі 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, А. Иманов көшесі 1-ден 45-ке дейінгі үйлер.
№ 3 сайлау учаскесі:
Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, Ерімбетжаға № 41, № 18 негізгі мектебі.
Шекарасы: Ерімбетжаға ауылы.
№ 4 сайлау учаскесі:
Атанши ауылдық округі, Атанши ауылы, Атанши көшесі № 3, Атанши бастауыш мектебі.
Шекарасы: Атанши ауылы.
№ 5 сайлау учаскесі:
Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 96, № 230 орта мектебі.
Шекарасы: Жіңішкеқұм ауылы.
№ 6 сайлау учаскесі:
Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 99, ауылдық клуб.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 23 февраля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 марта 2015 года № 4889. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 06 октября 2015 года № 17-ш
Сноска. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 06.10.2015 № 17-ш (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Аральского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Аральскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Алишевой Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
"Согласовано"
Председатель избирательной
комиссии Аральского района
______________ Дабылов Б.
"23" февраля 2015 год
Приложение к решению акима
Аральского района от "23" февраля
2015 года № 4
Избирательные участки по Аральскому району
Избирательный участок № 1:
Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай № 355, средняя школа № 59.
Граница: села Абай, Кокаша.
Избирательный участок № 2:
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 1, средняя школа № 260.
Граница: улица П. Куттымуратовой дома с 1 по 47, переулок Г. Ишкенова дома с 1 по 4, улица Б. Уалиева дома с 1 по 23, улица Бактыбай батыра дома с 2 по 61, улица Н. Гоголя дома 1 по 25, улица М. Громова дома с 1 по 8, улица Г. Ишкенова дома с 1 по 60, улица Красноармейская дома с 1 по 32, улица М. Макатаева дома с 1 до 21, улица К. Жаксыбаева дома с 1 до 9, улица М. Сарсенова дома с 1 по 19, улица Н. Щорса дома с 1 по 14, улица А. Есмурзаева дома с 1 по 15, улица У. Утеулиевой дома с 1 по 29, улица 1 Мая дома с 1 по 37, улица Уялы дома с 1 по 15, улица А. Иманова дома с 1 по 45.
Избирательный участок № 3:
Сельский округ Каракум, село Еримбетжага, улица Еримбетжага № 41, основная школа
№ 18.
Граница: село Еримбетжага.
Избирательный участок № 4:
Сельский округ Атанши, село Атанши,улица Атанши № 3, начальная школа Атанши.
Граница: село Атанши.
Избирательный участок № 5:
Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 96, средняя школа
№ 230.
Граница: село Жинишкекум.
Избирательный участок № 6:
Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 99, сельский клуб.

Шекарасы: Қамыстыбас ауылы, № 91, 92 теміржол бекеттері.
№ 7 сайлау учаскесі:
Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 88, № 69 орта мектебі.
Шекарасы: Сапақ ауылы, № 87, 88 теміржол бекеттері.
№ 8 сайлау учаскесі:
Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 2, № 61 орта мектебі.
Шекарасы: Аралқұм ауылы.
№ 9 сайлау учаскесі:
Аралқұм ауылдық округі, Шөміш ауылы, Шөміш көшесі № 1, № 263 негізгі мектебі.
Шекарасы: Шөміш ауылы.
№ 10 сайлау учаскесі:
Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 165, ауылдық клуб.
Шекарасы: Бекбауыл ауылы, № 93 теміржол бекеті.
№ 11 сайлау учаскесі:
Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі № 151, ауылдық клуб.
Шекарасы: Ақбай ауылы.
№ 12 сайлау учаскесі:
Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі № 80, ауылдық клуб.
Шекарасы: Құмбазар ауылы.
№ 13 сайлау учаскесі:
Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 12, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 14 сайлау учаскесі:
Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 30, ауылдық клуб.
Шекарасы: Райым, Водокачка, Ескіұра ауылдары.
№ 15 сайлау учаскесі:
Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 23, № 67 орта мектебі.
Шекарасы: Қосжар ауылы.
№ 16 сайлау учаскесі:
Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы, Шөмішкөл көшесі № 104, № 66 орта мектебі.
Шекарасы: Шөмішкөл ауылы.
№ 17 сайлау учаскесі:
Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 176, № 20 З.Шүкіров атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бөген ауылы.
№ 18 сайлау учаскесі:
Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, Қарашалаң көшесі № 99, №75 орта мектебі.
Шекарасы: Қарашалаң, Көнебөген ауылдары.
№ 19 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, К. Байсейтова көшесі № 6, №71 орта мектебі.
Шекарасы: Н. Байғанин тұйығы 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, К. Байсейтова тұйығы 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Құрманғазы Сағырбайұлы тұйығы 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Мостовая тұйығы 1-ден 50-ге дейінгі үйлер, К. Нұрпейсова тұйығы 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Я. Свердлов тұйығы 1-ден 32-ге дейінгі үйлер, Ш. Уалиханов тұйығы 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Н. Байғанин көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, К. Байсейтова көшесі 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі 1-ден 29-ға дейінгі үйлер, Мостовая көшесі 1-ден 28-ге дейінгі үйлер, Д. Нұрпейсова көшесі 1-ден 48-ге дейінгі үйлер, В. Чкалов көшесі 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, М. Төлебаев көшесі 1-ден 10-ға дейінгі үйлер, Путевая көшесі 1-ден 8-ге дейінгі үйлер, Әйтеке би көшесі 1-ден 32-ге дейінгі үйлер.
№ 20 сайлау учаскесі:

Граница: село Камыстыбас, железнодорожные посты № 91, 92.
Избирательный участок № 7:
Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 88, средняя школа № 69.
Граница: село Сапак, железнодорожные посты № 87, 88.
Избирательный участок № 8:
Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 2, средняя школа № 61.
Граница: село Аралкум.
Избирательный участок № 9:
Сельский округ Аралкум, село Чумыш, улица Чумыш № 1, основная школа № 263.
Граница: село Чумыш.
Избирательный участок № 10:
Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл № 165, сельский клуб.
Граница: село Бекбауыл, железнодорожный пост № 93.
Избирательный участок № 11:
Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай № 151, сельский клуб.
Граница: село Акбай.
Избирательный участок № 12:
Сельский округ Бекбауыл, село Кумбазар, улица Кумбазар № 80, сельский клуб.
Граница: село Кумбазар.
Избирательный участок № 13:
Сельский округ Райм, село Кызылжар, улица Кызылжар № 12, сельский дом культуры.
Граница: село Кызылжар.
Избирательный участок № 14:
Сельский округ Жетес би, село Райм, улица Райым № 30, сельский клуб.
Граница: села Райм, Водокачка, Ескиура.
Избирательный участок № 15:
Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 23, средняя школа № 67.
Граница: село Косжар.
Избирательный участок № 16:
Сельский округ Райм, село Шомишколь, улица Шомишколь № 104, средняя школа № 66.
Граница: село Шомишколь.
Избирательный участок № 17:
Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 176, средняя школа № 20 имени З.Шукурова.
Граница: село Боген.
Избирательный участок № 18:
Сельский округ Боген, село Карашалан, улица Карашалан № 99, средняя школа № 75.
Граница: села Карашалан, Конебоген.
Избирательный участок № 19:
Город Аральск, улица Байсеитова № 6, средняя школа № 71.
Граница: переулок Н. Байганина дома с 1 по 11, переулок К. Байсеитовой дома с 1 по 20, переулок Курмангазы Сагырбайұлы дома с 1 по 14, переулок Мостовая дома с 1 по 50, переулок К. Нурпейсовой дома с 1 по 15, переулок Я. Свердлова дома с 1 по 32, переулок Ш. Уалиханова дома с 1 по 34, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 34, улица Н. Байганина дома с 1 по 19, улица К. Байсеитовой дома с 1 по 26, улица Курмангазы Сагырбайулы дома с 1 по 29, улица Мостовая дома с 1 по 28, улица Д. Нурпейсовой дома с 1 по 48, улица В. Чкалова дома с 1 по 15, улица М. Тулебаева дома с 1 по 10, улица Путевая дома с 1 по 8, улица Айтеке би дома с 1 по 3.
Избирательный участок № 20:

Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 134, № 73 орта мектебі.
Шекарасы: Аманөткел, Хан ауылдары.
№ 21 сайлау учаскесі:
Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі № 47, ауылдық клуб.
Шекарасы: Аққұлақ ауылы.
№ 22 сайлау учаскесі:
Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Ақшатау көшесі № 4, Ақшатау бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ақшатау ауылы.
№ 23 сайлау учаскесі:
Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 154, ауылдық клуб.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы.
№ 24 сайлау учаскесі:
Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 135, ауылдық клуб.
Шекарасы: Жаңақоныс ауылы.
№ 25 сайлау учаскесі:
Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі № 36, ауылдық клуб.
Шекарасы: Тастақ ауылы.
№ 26 сайлау учаскесі:
Октябрь ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 387, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Шижаға ауылы.
№ 27 сайлау учаскесі:
Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 80, № 60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Сазды ауылы.
№ 28 сайлау учаскесі:
Октябрь ауылдық округі, Күршек ауылы, Күршек көшесі нөмірсіз, ауылдық кітапхана.
Шекарасы: Күршек ауылы.
№ 29 сайлау учаскесі:
Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 87, № 22 орта мектебі.
Шекарасы: Ақбасты ауылы.
№ 30 сайлау учаскесі:
Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі № 61, ауылдық клуб.
Шекарасы: Құланды ауылы.
№ 31 сайлау учаскесі:
Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 119, № 58 орта мектебі.
Шекарасы: Жалаңаш, Тастүбек ауылдары.
№ 32 сайлау учаскесі:
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш тұйығы нөмірсіз, мәдениет үйі.
Шекарасы: А. Құнанбаев көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, Ә. Медетбаев көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, Д. Менделеев көшесі 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Ю. Гагарин көшесі 1-ден № 12-ге дейінгі үйлер, А. Ахметов көшесі 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, М. Мамедова көшесі 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Ә. Сарымсақов көшесі 1-ден 65-ке дейінгі үйлер, Ә. Темірбаев көшесі 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Жақсықылыш тұйығы 1-ден 36-ға дейінгі үйлер, Жақсықылыш көшесі 1-ден 69-ға дейінгі үйлер, Т. Әубәкіров көшесі 1-ден 16-ға дейінгі үйлер, Ә. Жангелдин көшесі 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі 1-ден 69-ға дейінгі үйлер, Ә. Молдагулова көшесі 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, Ж. Тлеубергенұлы көшесі 1-ден 13-ке дейінгі үйлер.
№ 33 сайлау учаскесі:
Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Тоқабай көшесі № 133, ауылдық клуб.
Шекарасы: Тоқабай ауылы.
№ 34 сайлау учаскесі:
Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнақ көшесі № 1, Мойнақ бастауыш мектебі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы.
№ 35 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі нөмірсіз, № 20 Арал ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі.

Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 134, средняя школа № 73.
Граница: села Аманоткель, Хан.
Избирательный участок № 21:
Сельский округ Аманоткель, село Аккулак, улица Аккулак № 47, сельский клуб.
Граница: село Аккулак.
Избирательный участок № 22:
Сельский округ Аманоткель, село Акшатау, улица Акшатау № 4, начальная школа Акшатау.
Граница: село Акшатау.
Избирательный участок № 23:
Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс № 154, сельский клуб.
Граница: село Жанакурылыс.
Избирательный участок № 24:
Сельский округ Каратерен, село Жанаконыс, улица Жанаконыс, сельский клуб.
Граница: село Жанаконыс.
Избирательный участок № 25:
Сельский округ Каратерен, село Тастак, улица Тастак, сельский клуб.
Граница: село Тастак.
Избирательный участок № 26:
Сельский округ Октябрь, село Шижага, улица Шижага № 387, сельский дом культуры.
Граница: село Шижага.
Избирательный участок № 27:
Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 80, средняя школа № 60 имени Ж.Туменбаева.
Границы: село Сазды.
Избирательный участок № 28:
Сельский округ Октябрь, село Куршек, улица Куршек без номера, сельская библиотека.
Граница: село Куршек.
Избирательный участок № 29:
Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 87, средняя школа № 22.
Граница: село Акбасты.
Избирательный участок № 30:
Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды № 61, сельский клуб.
Граница: село Куланды.
Избирательный участок № 31:
Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 119, средняя школа № 58.
Граница: села Жаланаш, Тастубек.
Избирательный участок № 32:
поселок Жаксыкылыш, переулок Жаксыкылыш без номера, дом культуры.
Граница: улица А. Кунанбаева дома с 1 по 64, улица А. Медетбаева дома с 1 по 19, улица Д. Менделеева дома с 1 по 11, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 12, улица А. Ахметова дома с 1 по 35, улица М. Маметова дома с 1 по 17, улица А. Сарымсакова дома с 1 по 65, улица А. Темирбаева дома с 1 по 44, переулок Жаксыкылыш дома с 1 по 36, улица Жаксыкылыш дома с 1 по 69, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 16, улица А. Жангелдина дома с 1 по 24, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 69, улица А.Молдагуловой дома с 1 по 18, улица Ж.Тлеубергенулы дома с 1 по 13.
Избирательный участок № 33:
Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица Токабай № 133, сельский клуб.
Граница: село Токабай.
Избирательный участок № 34:
Сельский округ Аралкум, село Муйнак, улица Муйнак № 1, начальная школа Муйнак.
Граница: село Муйнак.
Избирательный участок № 35:
поселк Саксаульск, улица Привокзальная без номера, детско-юношеская спортивная школа № 20 Аральского района.

Шекарасы: Т. Әубәкіров көшесі 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Ю. Гагарин көшесі 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Мир көшесі 1-ден 31-ке дейінгі үйлер, М.Мақатаев көшесі 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Советская көшесі 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, А. Жұмағұлов көшесі 1-ден 32-ке дейінгі үйлер, Қ. Баймбет көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Ә. Жангелдин көшесі 1-ден 31-ге дейінгі үйлер, Ж. Аймауытов көшесі 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, Ж. Аймауытов тұйығы 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Құмсай көшесі 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Құмсай тұйығы 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Қызылорда көшесі 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Қазақстан көшесі 1-ден 113-ке дейінгі үйлер, Алматы көшесі 1-ден 39-ға дейінгі үйлер, А. Иманов көшесі 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, 60 жылдық Октябрь көшесі 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, Восточная көшесі 1-ден 33-ке дейінгі үйлер, Степная көшесі 1-ден 39-ға дейінгі үйлер, Степная тұйығы 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, РЗД-82 темір жол бекеті.
№ 36 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі № 7, № 87 орта мектебі.
Шекарасы: Ақтан батыр көшесі 1-ден 49-ға дейінгі үйлер. Е. Қонысбаев көшесі 1-ден 50-ге дейінгі үйлер, Ж. Жабаев көшесі 1-ден 74-ке дейінгі үйлер, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-ден 72-ке дейінгі үйлер, Л. Говоров көшесі 1-ден 79-ға дейінгі үйлер, Толыбай батыр көшесі 1-ден 82-ге дейінгі үйлер, 50 жылдық Қазақстан көшесі 1-ден 82-ке дейінгі үйлер, Б. Айхынов көшесі 1-ден 66-ға дейінгі үйлер, І. Жансүгіров көшесі 1-ден 65-ке дейінгі үйлер, К. Байсейтова көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, К. Байсейтова тұйығы 1-ден 57-ге дейінгі үйлер, Сартай би көшесі 1-ден 42-ге дейінгі үйлер, О. Жәнәділов көшесі 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, Привокзальная көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, 8 март көшесі 1-ден 16-ға дейінгі үйлер, Труд көшесі 1-ден 4-ке дейінгі үйлер, Комсомол көшесі 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, Деповская көшесі 1-ден 11 "А"-ға дейінгі үйлер, Октябрь көшесі 2-ден 42-ке дейінгі үйлер, А. Пушкин көшесі 1-ден 4-ке дейінгі үйлер.
№ 37 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, А. Байтұрсынов көшесі № 1 "А", № 177орта мектебі.
Шекарасы: Ғ. Мұратбаев көшесі 1-ден 74-ке дейінгі үйлер, Л. Говоров көшесі 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, Толыбай батыр көшесі 1-ден 82-ке дейінгі үйлер, 50 жылдық Қазақстан көшесі 1-ден 13-ке дейінгі үйлер, К. Маркс көшесі 1-ден 66-ға дейінгі үйлер, А. Жұмағұлов көшесі 14-тен 40-қа дейінгі үйлер, Абай көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Л.Толстой көшесі 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, Партизан көшесі 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Ғ. Мұратбаев тұйығы 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, А. Байтұрсынов көшесі 2-ден 8-ге дейінгі үйлер, М. Маметова көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, Л. Асанова көшесі 1-ден 9-ға дейінгі үйлер, Д. Жұбанышев көшесі 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-ден 7-ге дейінгі үйлер, Арал көшесі 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Қорқыт Ата көшесі 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Дружба көшесі 1-ден 50-ға дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Москва көшесі 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Қ. Рысқұлбеков көшесі 1-ден 8-ге дейінгі үйлер, Б. Қошалаев көшесі 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Қ. Сәтпаев көшесі 1-ден 29-ға дейінгі үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, М. Әуезов көшесі 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, Б. Майлин көшесі 1-ден 34 "А"-ға дейінгі үйлер, Ә. Досмырзаев көшесі 1-ден 54-ке дейінгі үйлер, Т. Бигелдинов көшесі 1-ден 33-ке дейінгі үйлер, Т. Тоқтаров көшесі 1-ден 42-ге дейінгі үйлер; Жалаңтөс Бахадүр көшесі 1-ден 38-ге дейінгі үйлер, Ж. Байбазаров көшесі 1-ден 15-ке дейінгі үйлер.
№ 38 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Конту ауылы, Конту көшесі нөмірсіз, Конту бастауыш мектебі.

Граница: улица Т. Аубакирова дома с 1 по 34, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 25, улица Мира дома с 1 по 31, улица М. Макатаева дома с 1 по 34, улица Советская дома с 1 по 14, улица А. Жумагулова дома с 1 по 32, улица К. Баймбета дома с 1 по 20, улица А. Жангелдина дома с 1 по 31, улица Ж. Аймауытова дома с 1 по 35, переулок Ж. Аймауытова дома с 1 по 25, улица Кумсай дома с 1 по 34, переулок Кумсай дома с 1 по 20, улица Кызылорда дома с 1 по 14, улица Казахстан дома с 1 по 113, улица Алматы дома с 1 по 39, улица А. Иманова дома с 1 по 35, улица 60 летие Октября дома с 1 по 30, улица Восточная дома с 1 по 33, улица Степная дома с 1 по 39, переулок Степная дома с 1 по 30, железнодорожный пост РЗД-82.
Избирательный участок № 36:
поселк Саксаульск, улица Привокзальная № 7, средняя школа № 87.
Граница: улица Актан батыра дома с 1 по 49, улица Е. Конысбаева дома с 1 по 50, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 74, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 72, улица Л. Говорова дома с 1 по 79, улица Толыбай батыра дома с 1 по 82, улица 50 летие Казахстана дома с 1 по 82, улица Б. Айхынова дома с 1 по 66, улица И. Жансугирова дома с 1 по 65, улица К. Байсетова дома с 1 по 64, переулок К. Байсейтова дома с 1 по 57, улица Сартай би дома с 1 по 42, улица О. Жанадилова дома с 1 по 18, улица Привокзальная дома с 1 по 23, улица 8 марта дома с 1 по 16, улица Труда дома с 1 по 4, улица Комсомола дома с 1 по 24, улица Деповская дома с 1 по 11 "А", улица Октября дома с 2 по 42, улица А. Пушкина дома с 1 по 4.
Избирательный участок № 37:
поселок Саксаульск, улица Байтурсынова № 1 "А", средняя школа № 177.
Граница: улица Г. Муратбаева дома с 1 по 74, улица Л. Говорова дома с 1 по 24, улица Толыбай батыра дома с 1 по 82, улица 50 летие Казахстана дома с 1 по 13, улица К. Маркса дома с 1 по 66, улица А. Жумагулова дома с 14 по 40, улица Абая дома с 1 по 27, улица Л. Толстой дома с 1 по 30, улица Партизан дома с 1 по 12, переулок Г. Муратбаева дома с 1 по 18, улица А. Байтұрсынова дома с 2 по 8, улица М. Маметова дома с 1 по 19, улица Л. Асанова дома с 1 по 9, улица Д. Жубанышева дома с 1 по 6, улица Кенжегулулы дома с 1 по 7, улица Арал дома с 1 по 11, улица Коркыт Ата дома с 1 по 37, улица Дружба дома с 1 по 50, улица Сейфуллина дома с 1 по 44, улица Москва дом 44, улица К. Рыскулбекова дома с 1 по 8, улица Б. Кошалаева дома с 1 по 17, улица К. Сатпаева дома с 1 по 29, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 20, улица М. Ауезова дома с 1 по 30 "А", улица Б. Майлина дома с 1 по 34 "А", улица А. Досмырзаева дома с 1 по 54, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 33, улица Т. Токтарова дома с 1 по 42; улица Жалантос Бахадура дома с 1 по 38, улица Ж. Байбазарова дома с 1 по 15.
Избирательный участок № 38:
Поселок Саксаульск, село Конту, улица Конту без номера, начальная школа Конту.

Шекарасы: Конту ауылы, РЗД № 83, РЗД № 84, РЗД № 85, РЗД № 86 теміржол бекеттері.
№ 39 сайлау учаскесі:
Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі № 61, ауылдық клуб.
Шекарасы: Қосаман, Бердікөл ауылдары.
№ 40 сайлау учаскесі:
Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, Ақеспе көшесі № 31, ауылдық клуб.
Шекарасы: Ақеспе, Қосбелгі ауылдары.
№ 41 сайлау учаскесі:
Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы, Көктем көшесі № 42, № 227 негізгі мектебі.
Шекарасы: Көктем ауылы.
№ 42 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Совет көшесі № 27, Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы.
Шекарасы: Совет көшесі 1-ден 56-ға дейінгі үйлер, Қ. Құлтасов көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, Б. Рысқалов көшесі 1-ден 38-ге дейінгі үйлер, Жеңіс алаңы көшесі 1-ден 21-ге дейінгі үйлер, Н. Сариев көшесі 1-ден 65-ке дейінгі үйлер, А. Байтұрсынов көшесі 1-ден 81-ге дейінгі үйлер, И. Папанин көшес 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Аралтұз көшесі 1-ден 77-ге дейінгі үйлер, А. Байтұрсынов тұйығы 1-ден 7-ге дейінгі үйлер, С. Киров тұйығы 1-ден 43-ке дейінгі үйлер, Киев тұйығы 1-ден 66-ға дейінгі үйлер, З. Космедемьянская көшесі 1-ден 46-ға дейінгі үйлер, Бекарыстан би көшесі 1-ден 78-ге дейінгі үйлер, Приморская көшесі 1-ден 24-ке дейінгі үйлер.
№ 43 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Әбілқайыр хан көшесі № 36, Н.К.Крупская атындағы № 14 мектеп-лицейі коммуналдық.
Шекарасы: Әбілқайыр хан көшесі 37 үй, А. Микоян көшесі 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Школьная көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, Ленинград көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, Д. Ерекеев көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, И. Панфилов көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Д. Құттымұратов көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Н. Қосжанұлы көшесі 1-ден 66-ға дейінгі үйлер, С. Ермағанбетов көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер,Е. Ормағамбетов көшесі 1-ден 42-ге дейінгі үйлер, Ш. Кеулімжаев көшесі 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Қ. Келімбетов көшесі 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, Қызылорда көшесі 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, Ж. Жабаев тұйығы 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Ы. Жахаев тұйығы 1-ден 21-ке дейінгі үйлер, М. Сәдібеков тұйығы 1-ден 7-ге дейінгі үйлер, М. Рысқұлов көшесі 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Б. Баймұратов көшесі 1-ден 69-ға дейінгі үйлер, В. Белинский көшесі 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Жанқожа батыр көшесі 1-ден 79-ға дейінгі үйлер, Ы. Жахаев көшесі 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, А. Матросов көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Н. Бағысбаев көшесі 1-ден 48-ге дейінгі үйлер, М. Сәдібеков көшесі 1-ден 122-ге дейінгі үйлер.
№ 44 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, М. Жұмабаев көшесі № 36, № 62 орта мектебі.
Шекарасы: М. Құттықов көшесі 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Алтықұдық көшесі 1-ден 46-ға дейінгі үйлер, Т. Әлімбетов көшесі 1-ден 40-қа дейінгі үйлер, Б. Момышұлы көшесі 1-ден 38-ге дейінгі үйлер, Т. Рысқұлов көшесі 1-ден 60-қа дейінгі үйлер, Ж. Әбдрашов көшесі 1-ден 39-ға дейінгі үйлер, З. Шүкіров көшесі 1-ден 40-қа дейінгі үйлер, Ж. Таушанов көшесі 1-ден 71-ге дейінгі үйлер, Қ. Сманов көшесі 1-ден 40-қа дейінгі үйлер, М. Жұмабаев көшесі 1-ден 62-ге дейінгі үйлер, Б. Майлин көшесі 1-ден 67-ге дейінгі үйлер, Т. Жароков көшесі 1-ден 43-ке дейінгі үйлер, Жетес би көшесі 33-тен 66-ға дейінгі үйлер, Д. Қонаев көшесі 1-ден 108-ге дейінгі үйлер, Ақтан батыр көшесі 1-ден 57-ге дейінгі үйлер, Ғ. Мүсірепов көшесі 1-ден 63-ке дейінгі үйлер, Бегім-Ана көшесі 1-ден 32-ге дейінгі үйлер, Қара-Молда көшесі 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, Т. Таңатов көшесі 1-ден 50-ге дейінгі үйлер, К. Омаров көшесі 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Қ. Досжанов көшесі 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, М. Шалабаев көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, Ә. Лепесов көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, М. Ешниязов көшесі 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Т. Тәжіғұлов көшесі 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Ж. Әлімбетов көшесі 48-ден 102-ге дейінгі үйлер, Ж. Тлеубаев көшесі 1-ден 31-ге дейінгі үйлер, А. Құмаров көшесі 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, Ж. Кенжебаев көшесі 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, Қ. Қаратайұлы көшесі 1-ден 32-ге дейінгі үйлер.
№ 45 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 35, Арал қалалық мәдениет үйі.
Шекарасы: К. Өтенов көшесі № 1-ден № 60-қа дейінгі үйлер, Жетес би көшесі 1-ден
32-ге дейінгі үйлер, Е. Ормағамбетов көшесі 35-тен 50-ге дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова көшесі 1-ден 40-қа дейінгі үйлер, Ә. Молдағұлова тұйығы 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, Бақтыбай батыр көшесі 62-ден 103-ке дейінгі үйлер, Д. Қосжанұлы көшесі 27-ден 64-ке дейінгі үйлер, С. Ермағанбетов көшесі 19-дан 38-ге дейінгі үйлер, М. Маметова көшесі 1-ден 48-ге дейінгі үйлер, Т. Бөріқұлақов көшесі 1-ден 72-ге дейінгі үйлер.
№ 46 сайлау учаскесі:

Граница: село Конту, железнодорожные посты РЗД № 83, РЗД № 84, РЗД № 85, РЗД № 86.
Избирательный участок № 39:
Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман № 61, сельский клуб.
Граница: села Косаман, Бердиколь.
Избирательный участок № 40:
Сельский округ Косаман, село Акеспе, улица Акеспе № 31, сельский клуб.
Граница: села Акеспе, Косбелги.
Избирательный участок № 41:
Сельский округ Сапак, село Коктем, улица Коктем № 42, основная школа № 227.
Граница: село Коктем.
Избирательный участок № 42:
Город Аральск, улица Совет № 27, Араломорская противочумная станция.
Граница: улица Совет дома с 1 по 6, улица К. Култасова дома с 1 по 19, улица Б. Рыскалова дома с 1 по 38, улица площадь Победы дома с 1 по 21, улица Н. Сариева дома с 1 по 65, улица А. Байтурсынова дома с 1 по 81, улица И. Папанина дома с 1 по 15, улица Аралтуз дома с 1 по 77, переулок А. Байтурсынова дома с 1 по 7, переулок С. Кирова дома с 1 по 43, переулок Киева дома с 1 по 66, улица З. Космедемьянская дома с 1 по 46, улица Бекарыстан би дома с 1 по 78, улица Приморская дома с 1 по 24.
Избирательный участок № 43:
Город Аральск, улица Абулхайыр хана № 36, школа-лицей № 14 им. Н.К.Крупской.
Граница: улица Абулхайыр хана дом 37, улица Микояна дома с 1 по № 17, улица Школьная дома с 1 по 19, улица Ленинград дома с 1 по 23, улица Д. Ерекеева дома с 1 по 23, улица И. Панфилова дома с 1 по 27, улица Д. Куттымуратова дома с 1 по 20, улица Н. Косжанулы дома с 1 по 66, улица С. Ермаганбетова дома с 1 по 20, улица Е. Ормагамбетова дома с 1 по 42, улица Ш. Кеулимжаева дома с 1 по 14, улица К. Келимбетова дома с 1 по 18, улица Кызылорда дома с 1 по 14, переулок Ж. Жабаева дома с 1 по 12, переулок Ы. Жахаева дома с 1 по 21, переулок М. Садибекова дома с 1 по 7, улица М. Рыскулова дома с 1 по 44, улица Б. Баймуратова дома с 1 по 69, улица В. Белинского дома с 1 по 26, улица Жанкожа батыра дома с 1 по 79, улица Ы. Жахаева дома с 1 по 25, улица А. Матросова дома с 1 по 20, улица Н. Багысбаева дома с 1 по 48, улица М. Садибекова дома с 1 по 122.
Избирательный участок № 44:
Город Аральск, улица М. Жумабаева №36, средняя школа № 62.
Граница: улица М. Куттыкова дома с 1 по 44, улица Алтыкудык дома с 1 по 46, улица Т.Алимбетова дома с 1 по 40, улица Б. Момышулы дома с 1 по 38, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 60, улица Ж. Абдрашова дома с 1 по 39, улица З. Шукирова дома с 1 по 40, улица Ж. Таушанова дома с 1 по 71, улица К. Сманова дома с 1 по 40, улица М. Жумабаева дома с 1 по 62, улица Б. Майлина дома с 1 по 67, улица Т. Жарокова дома с 1 по 43, улица Жетес би дома с 33 по 66, улица Д. Конаева дома с 1 по 108, улица Актан батыра дома с 1 по 57, улица Г. Мусирепова дома с 1 по 63, улица Бегим Ана дома с 1 по 32, улица Кара Молда дома с 1 по 30, улица Т. Танатова дома с 1 по 50, улица К. Омарова дома с по 34, улица К. Досжанова дома с 1 по 22, улица М. Шалабаева дома с 1 по 23, улица А. Лепесова дома с 1 по 27, улица М. Ешниязова дома с 1 по 25, улица Т. Тажигулова дома с 1 по 17, улица Ж. Алимбетова дома с 48 по 102, улица Ж. Тлеубаева дома с 1 по 31, улица А. Кумарова дома с 1 по 30, улица Ж. Кенжебаева дома с 1 по 35, улица К. Каратайулы дома с 1 по 32.
Избирательный участок № 45:
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 35, Аральский городской дом культуры.
Граница: улица К. Утенова дома с 1 по 60, улица Жетес би дома с 1 по 32, улица Е. Ормагамбетова дома с 35 по 50, улица А. Молдагуловой дома с 1 по 40, переулок А. Молдагуловой дома с 1 по 22, улица Бактыбай батыра дома с 62 по 103, улица Д. Косжанулы дома с 27 по 64, улица С. Ермаганбетова дома с 19 по 38, улица А. Маметова дома с 1 по 48, улица Т. Борикулакова дома с 1 по 72.
Избирательный участок № 46:

Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 117, № 220 орта мектебі.
Шекарасы: "Толқын" газеті көшесі 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Төле би көшесі 1-ден 61-ге дейінгі үйлер, Қ. Сәтпаев көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Ә. Сатаев көшесі 1-ден 68-ге дейінгі үйлер, С. Мұқанов көшесі 1-ден 55-ке дейінгі үйлер, Жеңістің 30 жылдығы көшесі 1-ден 46-ға дейінгі үйлер, Пролетар көшесі 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, Ж. Әмірханұлы көшесі 1-ден 49-ға дейінгі үйлер, Ж. Әлімбетов көшесі 1-ден 47-ге дейінгі үйлер,Ә. Төлегенұлы көшесі 1-ден 65-ке дейінгі үйлер, 40 жылдық Октябрь тұйығы 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, Қ. Сәрсенбаев көшесі 1-ден 43-ке дейінгі үйлер, М. Дулатов көшесі 1-ден 67-ге дейінгі үйлер, Бақтыбай батыр көшесі 76-дан 166-ға дейінгі үйлер, К. Дәрібаев көшесі 1-ден 44-ке дейінгі үйлер, Байқоңыр көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Кіші Арал көшесі 1-ден 21-ге дейінгі үйлер, Космонавт көшесі 1-ден 40-қа дейінгі үйлер.
№ 47 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Т. Есетов көшесі № 1, Арал аудандық мәдениет орталығы.
Шекарасы: Қазбек би көшесі 1-ден 61-ге дейінгі үйлер, А. Пушкин тұйығы 1-ден 36-ға дейінгі үйлер, Әбілхайыр хан көшесі 1-ден 118-ге дейінгі үйлер, С. Тұрдалиев көшесі 1-ден 77-ге дейінгі үйлер, Н. Шверник көшесі 1-ден 32-ге дейінгі үйлер, Хабаровск көшесі 1-ден 19-ға дейінгі үйлер, Д. Менделеев көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, А. Бердалиев көшесі 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, 20 жылдық Қазақстан көшесі 1-ден 29-ға дейінгі үйлер, Т. Шевченко көшесі 1-ден 34-ке дейінгі үйлер, Т. Шевченко тұйығы 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, А. Микоян көшесі 15-тен 27-ге дейінгі үйлер, Д. Жолымбетов көшесі 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Қ. Ерімбет көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, Т. Есетов көшесі 1-ден 45-ке дейінгі үйлер.
№ 48 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 58, Арал аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі.
Шекарасы: Т. Бокин көшесі 1-ден 16-ға дейінгі үйлер, Н. Маханова көшесі 1-ден 32-ке дейінгі үйлер, Р. Компашев көшесі 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, Қ. Жасекенов көшесі 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, Сапақ би көшесі 1-ден 36-ға дейінгі үйлер, У. Қосымов көшесі 1-ден 42-ке дейінгі үйлер,М. Бәйімбетов көшесі 1-ден 60-қа дейінгі үйлер, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-ден 92-ге дейінгі үйлер, Т. Тоқтаров көшесі 1-ден 70-ке дейінгі үйлер, М. Өтемісұлы көшесі 1-ден 80-ге дейінгі үйлер, Жылқаман батыр көшесі 1-ден 68-ге дейінгі үйлер.
№ 49 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Ә. Әленов көшесі № 1, Арал индустриалды-техникалық колледжі.
Шекарасы: Жеңістің 50 жылдық көшесі -ден 77-ге дейінгі үйлер, Ж. Нұрпейсов тұйығы 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Бекмырза хан көшесі 1-ден 30-ға дейінгі үйлер, Ж. Дошниязов көшесі 1-ден 60-ға дейінгі үйлер, Ә. Әленов көшесі 1-ден 61-ке дейінгі үйлер, С. Сүлейменов көшесі 1-ден 103-ке дейінгі үйлер, А.П. Мин көшесі 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Судоверфь көшесі 1-ден 134-ке дейінгі үйлер.
№ 50 сайлау учаскесі:

Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 117, средняя школа № 220.
Граница: улица "Толкын" газети дома с 1 по 25, улица Толе би дома с 1 по 61, улица К. Сатпаева дома с 1 по 27, улица А. Сатаева дома с 1 по 68, улица С. Муканова дома с 1 по 55, улица 30 лет Победы дома с 1 по 46, улица Пролетар дома с 1 по 22, улица Ж. Амирханулы дома с 1 по 49, улица Ж. Алимбетова дома с 1 по 47, улица А. Толегенулы дома с 1 по 65, переулок 40 летие Октября дома с 1 по 24, улица К. Сарсенбаева дома с 1 по 43, улица М. Дулатова дома с 1 по 67, улица Бактыбай батыра дома с 76 по 166, улица К. Дарибаева дома с 1 по 44, улица Байконур дома с 1 по 20, улица Малый Арал дома с 1 по 21, улица Космонавт дома с 1 по 40.
Избирательный участок № 47:
Город Аральск, улица Т. Есетова № 1, Аральский районный центр культуры.
Граница: улица Казбек би дома с 1 по 61, переулок А. Пушкина дома с 1 по 36, улица Абулхайыр хана дома с 1 по 118, улица С. Турдалиева дома с 1 по 77, улица Н. Шверника дома с 1 по 32, улица Хабаровск дома с 1 по 19, улица Д. Менделеева дома с 1 по 20, улица А. Бердалиева дома с 1 по 18, улица 20 летие Казахстана дома с 1 по 29, улица Т. Шевченко дома с 1 по 34, переулок Т. Шевченко дома с 1 по 11, улица А. Микояна дома с 15 по 27, улица Д. Жолымбетова дома с 1 по 37, улица К. Еримбет дома с 1 по 64, улица Т.Есетова дома с № по 45.
Избирательный участок № 48:
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 58, Аральский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния.
Граница: улица Т. Бокина дома с 1 по 16, улица Н. Маханова дома с 1 по 32, улица Р. Компашева дома с 1 по 24, улица К. Жасекенова дома с 1 по 22, улица Сапак би дома с 1 по 36, улица У. Косымова дома с 1 по 42, улица М. Баймбетова дома с 1 по 60, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 92, улица Т. Токтарова дома с 1 по 70, улица М. Утемисулы дома с 1 по 80, улица Жылкаман батыра дома с 1 по 68.
Избирательный участок № 49:
Город Аральск, улица А. Аленова № 1, Аральский индустриально-технический колледж.
Граница: улица 50 лет Победы дома с 1 по 77, переулок Ж. Нурпейсова дома с 1 по 15, улица Бекмырза хана дома с 1 по 30, улица Ж. Дошниязова дома с 1 по 60, улица А. Аленова дома с 1 по 61, улица С. Сулейменова дома с 1 по 103, улица А.П. Мин дома с 1 по 37, улица Судоверфь дома с 1 по 134.
Избирательный участок № 50:

Арал қаласы, Әйтеке би көшесі № 60, № 83 орта мектебі.
Шекарасы: Т. Әубәкіров тұйығы 1-ден 59-ға дейінгі үйлер, М. Кутузов тұйығы 1-ден 14-ке дейінгі үйлер, 40 жылдық Қазақстан көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, Әйтеке би көшесі 17-ден 87-ге дейінгі үйлер, Т. Әубәкіров көшесі 1-ден 66-ға дейінгі үйлер,М. Әуезов көшесі 1-ден 85-ке дейінгі үйлер, З. Махатов көшесі 1-ден 49-ға дейінгі үйлер, Достық көшесі 1-ден 71-ге дейінгі үйлер, І. Жансүгіров көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, Қ. Тлепбергенұлы көшесі 1-ден 82-ге дейінгі үйлер, М. Кутузов көшесі 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Т. Медетбаев көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, Ғ. Мұстафин көшесі 1-ден 45-ке дейінгі үйлер, Сартай батыр көшесі 1-ден 74-ке дейінгі үйлер, С. Сейфуллин көшесі 1-ден 64-ке дейінгі үйлер, Р. Тұрымбетов көшесі 1-ден 56-ға дейінгі үйлер, Б. Тәңірбергенов көшесі 1-ден 67-ге дейінгі үйлер.
№ 51 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Әйтеке би тұйығы № 16, Арал көпсалалы колледжі.
Шекарасы: Матай Үмбет би көшесі 1-ден 39-ға дейінгі үйлер, Ш. Айманов көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, О. Жандосов көшесі 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Жеңістің 40 жылдығы көшесі 1-ден 32-ге дейінгі үйлер, В. Комаров көшесі 1-ден 16-ға дейінгі үйлер, М. Нұржаубаев көшесі 1-ден 59-ға дейінгі үйлер, Т. Палуан көшесі 1-ден 74-ке дейінгі үйлер, Б. Бижанов көшесі 1-ден 38-ге дейінгі үйлер, М. Әуезов тұйығы 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, Әл-Фараби көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Абай көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер.
№ 52 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Т. Елемесов көшесі, № 1 "А", № 262 мектеп-гимназия.
Шекарасы: Т. Елемесов көшесі 1-ден 25-ке дейінгі үйлер, Бекетай би көшесі 1-ден 36-ға дейінгі үйлер, Водоканал көшесі 1-ден 22-ге дейінгі үйлер, Ә. Жангелдин көшесі 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, Ж. Сайн көшесі 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Телецентр көшесі 1-ден 3-ке дейінгі үйлер, В. Терешкова көшесі 1-ден 61-ге дейінгі үйлер, Ш. Уалиханов көшесі 1-ден 38-ге дейінгі үйлер, А. Чехов көшесі 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Алматы тұйығы 1-ден 18-ге дейінгі үйлер, О. Жандосов тұйығы 1-ден 21-ге дейінгі үйлер, В. Коморов тұйығы 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, М. Нұржаубаев тұйығы 1-ден 29-ға дейінгі үйлер, Алматы көшесі 1-ден 46-ға дейінгі үйлер, Әйтеке би тұйығы 1-ден 32-ге дейінгі үйлер.
№ 53 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88, № 231 орта мектебі.
Шекарасы: Ғ. Мұратбаев көшесі 55-тен 74-ке дейінгі үйлер, Л. Говоров көшесі 64-тен 79-ға дейінгі үйлер, Толыбай батыр көшесі 39-дан 84-ке дейінгі үйлер, 50 жылдық Қазақстан көшесі 41-ден 84-ке дейінгі үйлер, Б. Айхынов көшесі 27-ден 67-ге дейінгі үйлер, І. Жансүгіров көшесі 27-ден 68-ге дейінгі үйлер, К. Байсейтова көшесі 27-ден 70-ке дейінгі үйлер, Сартай би көшесі 45-тен 74-ке дейінгі үйлер, Арал көшесі 56 үй, 30 жылдық Жеңіс көшесі 1-ден 15-ке дейінгі үйлер, С. Жаналиев көшесі 1-ден 37-ге дейінгі үйлер, Д. Есболов көшесі 1-ден 28-ге дейінгі үйлер,М. Шоқай көшесі 1-ден 12-ге дейінгі үйлер, Ә. Тәжібаев көшесі 1-ден 9-ға дейінгі үйлер, Ақорда көшесі 1-ден 6-ға дейінгі үйлер.
№ 54 сайлау учаскесі:
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі нөмірсіз, № 19 орта мектебі.

Город Аральск, улица Айтеке би № 60, средняя школа № 83.
Граница: переулок Т. Аубакирова дома с 1 по 59, переулок М. Кутузова дома с 1 по 14, улица 40 летие Казахстана дома с 1 по 64, улица Айтеке би дома с 17 по 87, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 66, улица М. Ауезова дома с 1 по 85, улица З. Махатова дома с 1 по 49, улица Дружбы дома с 1 по 71, улица И. Жансугирова дома с 1 по 64, улица К. Тлепбергенулы дома с 1 по 82, улица М. Кутузова дома с 1 по 15, улица Т. Медетбаева дома с 1 по 64, улица Г. Мустафина дома с 1 по 45, улица Сартай батыр дома с 1 по 74, улица С. Сейфуллина дома с 1 по 64, улица Р. Турымбетова дома с 1 по 56, улица Б. Танирбергенова дома с 1 по 67.
Избирательный участок № 51:
Город Аральск, переулок Айтеке би № 16, Аральский многопрофильный колледж.
Граница: улица Матай Умбет би дома с 1 по 39, улица Ш. Айманова дома с 1 по 23, улица О. Жандосова дома с 1 по 12, улица 40 лет Победы дома с 1 по 32, улица В. Комарова дома с 1 по 16, улица М. Нуржаубаева дома с 1 по 59, улица Т. Палуана дома с 1 по 74, улица Б. Бижанова дома с 1 по 38, переулок М. Ауезова дома с 1 по 15, улица Аль-Фараби дома с 1 по 27, улица Абая дома с 1 по 27.
Избирательный участок 52:
Город Аральск, улица Т. Елемесова № 1 "А", школа-гимназия №262.
Граница: улица Т. Елемесова дома с 1 по 25, улица Бекетай би дома с 1 по 36, улица Водоканал дома с 1 по 22, улица А. Жангелдина дома с 1 по 18, улица Ж. Сайн дома с 1 по 17, улица Телецентр дома с 1 по 3, улица В. Терешковой дома с 1 по 61, улица Ш. Уалиханова дома с 1 по 38, улица А. Чехова дома с 1 по 11, переулок Алматы дома с 1 по 18, переулок О. Жандосова дома с 1 по 21, переулок В. Коморова дома с 1 по 11, переулок М. Нуржаубаева дома с 1 по 29, улица Алматы дома с 1 по 46, переулок Айтеке би дома с 1 по 32.
Избирательный участок 53:
поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88, средняя школа № 231.
Граница: улица Г. Муратбаева дома с 55 по 74, улица Л. Говорова дома с 64 по 79, улица Толыбая батыра дома с 39 по 84, улица 50 летие Казахстана дома с 41 по 84, улица Б. Айхынова дома c 27 по 67, улица И. Жансугирова дома с 27 по 68, улица К. Байсейтова дома с 27 по 70, улица Сартай би дома с 45 по 74, улица Арал дом 56, улица 30 лет Победы дома с 1 по 15, улица С. Жаналиева дома с 1 по 37, улица Д. Есболова дома с 1 по 28, улица М. Шокай дома с 1 по 12, улица А. Тажибаева дома с 1 по 9, улица Акорда дома с 1 по 6.
Избирательный участок 54:
Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш без номера, средняя школа № 19.

Шекарасы: Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-ден 24-ке дейінгі үйлер, Жаңқожа батыр көшесі 1-ден 23-ке дейінгі үйлер, Жастар көшесі 1-ден 27-ге дейінгі үйлер, Әйтеке би көшесі 1-ден 39-ға дейінгі үйлер, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-ден 17-ге дейінгі үйлер, Тұрсынбике көшесі 1-ден 26-ға дейінгі үйлер, Сартай батыр көшесі 1-ден 63-ке дейінгі үйлер, К. Байсейтова көшесі 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, Т. Бигелдинов көшесі 1-ден 20-ға дейінгі үйлер, Т. Рысқұлов көшесі 1-ден 11-ге дейінгі үйлер, Е. Әуелбеков көшесі 1-ден 33-ке дейінгі үйлер, Б. Момышұлы көшесі 1-ден 8-ге дейінгі үйлер, З. Шүкіров көшесі 1-ден 22-ке дейінгі үйлер, И. Панфилов тұйығы 1-ден 35-ке дейінгі үйлер, К. Байсейтова тұйығы 1-ден 4-ке дейінгі үйлер, Ауыл көшесі 1-ден 13-ке, Т. Рысқұлов тұйығы 1-ден 22-ге дейінгі үйлер.
№ 55 сайлау учаскесі:
Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі № 44, № 265 негізгі мектебі.
Шекарасы: Үкілісай ауылы.

Граница: Н. Кенжегулулы дома с 1 по 24, улица Жанкожа батыра дома с 1 по 23, улица Молодежный дома с 1 по 27, улица Айтеке би дома с 1 по 39, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 17, улица Турсынбике дома с 1 по 26, улица Сартай батыр дома с 1 по 63, улица К. Байсейтова дома с 1 по 35, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 20, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 11, улица Е. Ауельбекова дома с 1 по 33, улица Б. Момышулы дома с 1 по 8, улица З. Шукирова дома с 1 по 22, переулок И. Панфилова дома с 1 по 35, переулок К. Байсейтова дома с 1 по 4, улица Ауыл дома с 1 по 13, переулок Т. Рысқулова дома с 1 по 22.
Избирательный участок 55:
Сельский округ Бекбауыл, село Укилисай, улица Укилисай № 44, основная школа № 265.
Граница: село Укилисай.