"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 206 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 221 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 4959 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті отыз төртінші сессиясының № 206 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4843 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы №5 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 457 730 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 247 441 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 796 318 мың теңге;
2) шығындар – 8 453 747 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 20 876 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 26 757 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 881 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 48 196 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48 196 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 65 089 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 65 089 мың теңге.".
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті отыз төртінші сессиясының № 206 шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық мәслихатының Арал аудандық мәслихатының
кезекті отыз алтыншы хатшысы
сессиясының төрағасы
А. Асанбаев К. Данабай
2015 жылғы "07" сәуірдегі № 221
Арал аудандық мәслихатының
кезекті отыз алтыншы сессиясының шешіміне
1-қосымша

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 206 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 07 апреля 2015 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 апреля 2015 года № 4959. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной тридцать четвертой сессии Аральского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 206 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4843, опубликовано в районной газете "Толқын" от 21 января 2015 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 8 457 730 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 247 441 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 443 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 796 318 тысяч тенге;
2) затраты – 8 453 747 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 876 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 26 757 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 881 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 196 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48 196 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 65 089 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 65 089 тысяч тенге.".
приложения 1, 4 решения очередной двадцать четвертой сессии Аральского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 206 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной Секретарь Аральского
тридцать шестой сессии Аральского районного маслихата
районного маслихата
А. Асанбаев К. Данабай
Приложение 1
к решению очередной тридцать шестой
сессии Аральского районного маслихата
от "07" апреля 2014 года №221
Приложение 1
к решению очередной тридцать четвертой
сессии Аральского районного маслихата

567
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
567
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 929 308
003
Жалпы білім беру
4 706 500
006
Балаларға қосымша білім беру
222 808
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 984
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42 984
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
109 211
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 873
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
44 466
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
821
012
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
149
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
17 892
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық –медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
6 361
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 373
068
Халықтың компютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 276
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 129
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 129
05
Денсаулық сақтау
1 325
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 325
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
1 325
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
429 575
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 910
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 910
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
37 777
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
37 777
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
331 418
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
21
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

567
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
567
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 929 308
003
Общеобразовательное обучение
4 706 500
006
Дополнительное образование для детей
222 808
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42 984
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42 984
464
Отдел образования района (города областного значения)
109 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 873
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44 466
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
821
012
Капитальные расходы государственного органа
149
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 892
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6 361
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 373
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 276
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 129
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 129
05
Здравоохранение
1 325
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 325
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 325
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
429 575
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 910
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 910
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37 777
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 777
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
331 418
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
21
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

9 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 147
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
317
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 863
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 586
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111 488
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 386
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
114 434
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35 050
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 165
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
27 841
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
46 719
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
46 719
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 871
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 871
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 880
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 807
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 073
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
500 108
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 489
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 574
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8 515
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 504
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 504
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23 773
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 780
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

9 120
007
Жилищная помощь
25 147
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
317
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 863
010
Государственная адресная социальная помощь
1586
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
111 488
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 386
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
114 434
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 050
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 165
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
27 841
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
46 719
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
46 719
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 871
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 871
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 880
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 807
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 073
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
500 108
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 489
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 574
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и населенных пунктов по Дорожной карте Занятости 2020
8 515
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 504
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 504
467
Отдел строительства района (города областного значения)
23 773
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 780
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры