Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2015 жылғы 09 қарашадағы N 18-ш шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада N 5223 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 24.10.2018 № 28ш шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Арал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Бохаевқа жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
"Келісілді"
Арал аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________________Б. Дабылов
"09" 11 2015 жыл
Арал ауданы әкімінің
2015 жылғы "9" қарашадағы
№ 18-ш шешіміне қосымша
Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі:
Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 355, № 59 орта мектебі.
Шекарасы: Абай, Көкаша ауылдары.
№ 2 сайлау учаскесі:
Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, Ерімбетжаға көшесі № 41, № 18 негізгі мектебі.
Шекарасы: Ерімбетжаға ауылы.
№ 3 сайлау учаскесі:
Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 96, № 230 орта мектебі.
Шекарасы: Жіңішкеқұм, Атанши ауылдары.
№ 4 сайлау учаскесі:
Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74, № 21 орта мектебі. Шекарасы: Қамыстыбас ауылы, № 91, 92 теміржол бекеттері.
№ 5 сайлау учаскесі:
Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 88, № 69 орта мектебі.
Шекарасы: Сапақ ауылы, № 87, 88 теміржол бекеттері.
№ 6 сайлау учаскесі:
Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы, Көктем көшесі № 42, № 227 негізгі мектебі.
Шекарасы: Көктем ауылы.
№ 7 сайлау учаскесі:
Аралқұм ауылдық округі, Шөміш ауылы, Шөміш көшесі № 1, № 263 негізгі мектебі.
Шекарасы: Шөміш ауылы.
№ 8 сайлау учаскесі:
Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 2, № 61 орта мектебі.
Шекарасы: Аралқұм ауылы.
№ 9 сайлау учаскесі:
Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнақ көшесі № 1, Мойнақ бастауыш мектебі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы.
№ 10 сайлау учаскесі:

Об образовании избирательных участков
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 09 ноября 2015 года N 18-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 ноября 2015 года N 5223. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 24 октября 2018 года № 28-ш
Сноска. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 24.10.2018 № 28-ш (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Аральского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Аральскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Бохаева Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
"Согласовано"
Председатель избирательной
комиссии Аральского района
______________ Дабылов Б.
"09" 11 2015 год
Приложение к решению акима
Аральского района от "9" ноября 2015 года № 18-ш
Избирательные участки по Аральскому району
Избирательный участок № 1:
Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай № 355, средняя школа № 59.
Граница: села Абай, Кокаша.
Избирательный участок № 2:
Сельский округ Каракум, село Еримбетжага, улица Еримбетжага № 41, основная школа
№ 18.
Граница: село Еримбетжага.
Избирательный участок № 3:
Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 96, средняя школа
№ 230.
Граница: села Жинишкекум, Атанши.
Избирательный участок № 4:
Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 74, средняя школа № 21.
Граница: село Камыстыбас, железнодорожные посты № 91, 92.
Избирательный участок № 5:
Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 88, средняя школа № 69.
Граница: село Сапак, железнодорожные посты № 87, 88.
Избирательный участок № 6:
Сельский округ Сапак, село Коктем, улица Коктем № 42, основная школа № 227.
Граница: село Коктем.
Избирательный участок № 7:
Сельский округ Аралкум, село Чумыш, улица Чумыш № 1, основная школа № 263.
Граница: село Чумыш.
Избирательный участок № 8:
Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 2, средняя школа № 61.
Граница: село Аралкум.
Избирательный участок № 9:
Сельский округ Аралкум, село Муйнак, улица Муйнак № 1, начальная школа Муйнак.
Граница: село Муйнак.
Избирательный участок № 10:

Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 175, № 65 орта мектебі.
Шекарасы: Бекбауыл ауылы, № 93 теміржол бекеті.
№ 11 сайлау учаскесі:
Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі № 44, № 265 негізгі мектебі.
Шекарасы: Үкілісай ауылы.
№ 12 сайлау учаскесі:
Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі № 78, № 200 орта мектебі.
Шекарасы: Құмбазар ауылы.
№ 13 сайлау учаскесі:
Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 12, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 14 сайлау учаскесі:
Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы, Шөмішкөл көшесі № 104, № 66 орта мектебі.
Шекарасы: Шөмішкөл ауылы.
№ 15 сайлау учаскесі:
Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 23, № 67 орта мектебі.
Шекарасы: Қосжар ауылы.
№ 16 сайлау учаскесі:
Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 30, ауылдық клуб.
Шекарасы: Райым, Водокачка, Ескіұра ауылдары.
№ 17 сайлау учаскесі:
Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 176, № 20 З.Шүкіров атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бөген, Көнебөген ауылдары.
№ 18 сайлау учаскесі:
Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, Қарашалаң көшесі № 99, №75 орта мектебі.
Шекарасы: Қарашалаң ауылы.
№ 19 сайлау учаскесі:
Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Ақшатау көшесі № 4, Ақшатау бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ақшатау ауылы.
№ 20 сайлау учаскесі:
Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 134, № 73 орта мектебі.
Шекарасы: Аманөткел, Хан ауылдары.
№ 21 сайлау учаскесі:
Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі № 47, ауылдық клуб.
Шекарасы: Аққұлақ ауылы.
№ 22 сайлау учаскесі:
Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 154, ауылдық клуб.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы.
№ 23 сайлау учаскесі:
Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 119, № 58 орта мектебі.
Шекарасы: Жалаңаш, Тастүбек ауылдары.
№ 24 сайлау учаскесі:
Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 135, ауылдық клуб.
Шекарасы: Жаңақоныс, Көлжаға, Көнеқаратерең ауылдары.
№ 25 сайлау учаскесі:
Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі № 36, ауылдық клуб.
Шекарасы: Тастақ ауылы.
№ 26 сайлау учаскесі:.
Октябрь ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 381, № 57 Е. Көшербаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Шижаға, Күршек ауылдары.
№ 27 сайлау учаскесі:
Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 80, № 60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Сазды ауылы.
№ 28 сайлау учаскесі:
Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Тоқабай көшесі нөмірсіз, № 248 орта мектебі.
Шекарасы: Тоқабай ауылы.
№ 29 сайлау учаскесі:

Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл № 175, средняя школа № 65.
Граница: село Бекбауыл, железнодорожный пост № 93.
Избирательный участок № 11:
Сельский округ Бекбауыл, село Укилисай, улица Укилисай № 44, основная школа № 265.
Граница: село Укилисай.
Избирательный участок № 12:
Сельский округ Бекбауыл, село Кумбазар, улица Кумбазар № 78, средняя школа № 200.
Граница: село Кумбазар.
Избирательный участок № 13:
Сельский округ Райм, село Кызылжар, улица Кызылжар № 12, сельский дом культуры.
Граница: село Кызылжар.
Избирательный участок № 14:
Сельский округ Райм, село Шомишколь, улица Шомишколь № 104, средняя школа № 66.
Граница: село Шомишколь.
Избирательный участок № 15:
Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 23, средняя школа № 67.
Граница: село Косжар.
Избирательный участок № 16:
Сельский округ Жетес би, село Райым, улица Райым № 30, сельский клуб.
Граница: села Райм, Водокачка, Ескиура.
Избирательный участок № 17:
Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 176, средняя школа № 20 имени З.Шукурова.
Граница: села Боген, Конебоген.
Избирательный участок № 18:
Сельский округ Боген, село Карашалан, улица Карашалан № 99, средняя школа № 75.
Граница: село Карашалан.
Избирательный участок № 19:
Сельский округ Аманоткель, село Акшатау, улица Акшатау № 4, начальная школа Акшатау.
Граница: село Акшатау.
Избирательный участок № 20:
Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 134, средняя школа № 73.
Граница: села Аманоткель, Хан.
Избирательный участок № 21:
Сельский округ Аманоткель, село Аккулак, улица Аккулак № 47, сельский клуб.
Граница: село Аккулак.
Избирательный участок № 22:
Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс № 154, сельский клуб.
Граница: село Жанакурылыс.
Избирательный участок № 23:
Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 119, средняя школа № 58.
Граница: села Жаланаш, Тастубек.
Избирательный участок № 24:
Сельский округ Каратерен, село Жанаконыс, улица Жанаконыс № 135, сельский клуб.
Граница: села Жанаконыс, Колжага, Конекаратерен.
Избирательный участок № 25:
Сельский округ Каратерен, село Тастак, улица Тастак № 36, сельский клуб.
Граница: село Тастак.
Избирательный участок № 26:
Сельский округ Октябрь, село Шижага, улица Шижага № 381, средняя школа № 57 имени
Е. Кушербаева.
Граница: села Шижага, Куршек.
Избирательный участок № 27:
Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 80, средняя школа № 60 имени Ж.Туменбаева.
Границы: село Сазды.
Избирательный участок № 28:
Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица Токабай без номера, средняя школа № 248.
Граница: село Токабай.
Избирательный участок № 29:

Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 87, № 22 орта мектебі.
Шекарасы: Ақбасты ауылы.
№ 30 сайлау учаскесі:
Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі № 61, ауылдық клуб.
Шекарасы: Құланды ауылы.
№ 31 сайлау учаскесі:
Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі нөмірсіз, № 63 орта мектебі.
Шекарасы: Ақбай ауылы.
№ 32 сайлау учаскесі:
Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі нөмірсіз, № 68 орта мектебі.
Шекарасы: Қосаман, Бердікөл ауылдары.
№ 33 сайлау учаскесі:
Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, Ақеспе көшесі нөмірсіз, № 237 негізгі мектебі.
Шекарасы: Ақеспе, Қосбелгі ауылдары.
№ 34 сайлау учаскесі:
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш тұйығы нөмірсіз, мәдениет үйі.
Шекарасы: А. Құнанбаев көшесі 1-64 үйлер аралығы, Ә. Медетбаев көшесі 1-19 үйлер аралығы, Қ.Каденов көшесі 1-11 үйлер аралығы, Ю. Гагарин көшесі 1- 12 үйлер аралығы, А. Ахметов көшесі 1-35 үйлер аралығы, М. Мамедова көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ә. Сарымсақов көшесі 1-65 үйлер аралығы, Ә. Темірбаев көшесі 1-44 үйлер аралығы, Жақсықылыш тұйығы 1-36 үйлер аралығы, Жақсықылыш көшесі 1-69 үйлер аралығы, Т. Әубәкіров көшесі 1-16 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-24 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1- 69 үйлер аралығы, Ә. Молдагулова көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ж. Тлеубергенұлы көшесі 1-13 үйлер аралығы.
№ 35 сайлау учаскесі:
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі нөмірсіз, № 19 орта мектебі.
Шекарасы: Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-24 үйлер аралығы, Жаңқожа батыр көшесі 1-23 үйлер аралығы, Жастар көшесі 1-27 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 1-39 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Тұрсынбике көшесі 1-26 үйлер аралығы, Сартай батыр көшесі 1-63 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-35 үйлер аралығы, Т. Бигелдинов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 1-11 үйлер аралығы, Е. Әуелбеков көшесі 1-33 үйлер аралығы, Б. Момышұлы көшесі 1-8 үйлер аралығы, З. Шүкіров көшесі 1-22 үйлер аралығы, И. Панфилов тұйығы 1-39 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйығы 1-4 үйлер аралығы, Ауыл көшесі 1-13 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов тұйығы 1-22 үйлер аралығы.
№ 36 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі № 7, № 87 орта мектебі.
Шекарасы: Ақтан батыр көшесі 1-49 үйлер аралығы. Е. Қонысбаев көшесі 1-50 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 1-74 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-72 үйлер аралығы, Л. Говоров көшесі 1-79 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 1-82 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 1- 82 үйлер аралығы, Б. Айхынов көшесі 1-66 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 1-65 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-64 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйығы 1-57 үйлер аралығы, Сартай би көшесі 1-10 үйлер аралығы, О. Жәнәділов көшесі 1-18 үйлер аралығы, Привокзальная көшесі 1-23 үйлер аралығы, 8 март көшесі 1-16 үйлер аралығы, Труд көшесі 1-4 үйлер аралығы, Комсомол көшесі 1-24 үйлер аралығы, Деповская көшесі 1-11 "А" үйлер аралығы, Октябрь көшесі 2-42 үйлер аралығы, А. Пушкин көшесі 1-4 үйлер аралығы.
№ 37 сайлау учаскесі:

Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 87, средняя школа № 22.
Граница: село Акбасты.
Избирательный участок № 30:
Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды № 61, сельский клуб.
Граница: село Куланды.
Избирательный участок № 31:
Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай без номера, средняя школа № 63.
Граница: село Акбай.
Избирательный участок № 32:
Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман без номера, средняя школа № 68.
Граница: села Косаман, Бердиколь.
Избирательный участок № 33:
Сельский округ Косаман, село Акеспе, улица Акеспе без номера, основная школа № 237.
Граница: села Акеспе, Косбелги.
Избирательный участок № 34:
Поселок Жаксыкылыш, переулок Жаксыкылыш без номера, дом культуры.
Граница: улица А. Кунанбаева дома с 1 по 64, улица А. Медетбаева дома с 1 по 19, улица Каденова дома с 1 по 11, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 12, улица А. Ахметова дома с 1 по 35, улица М. Маметовой дома с 1 по 17, улица А. Сарымсакова дома с 1 по 65, улица А. Темирбаева дома с 1 по 44, переулок Жаксыкылыш дома с 1 по 36, улица Жаксыкылыш дома с 1 по 69, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 16, улица А. Жангелдина дома с 1 по 24, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 69, улица А.Молдагуловой дома с 1 по 18, улица Ж.Тлеубергенулы дома с 1 по 13.
Избирательный участок № 35:
Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш без номера, средняя школа № 19.
Граница: улица Н. Кенжегулулы дома с 1 по 24, улица Жанкожа батыра дома с 1 по 23, улица Молодежный дома с 1 по 27, улица Айтеке би дома с 1 по 39, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 17, улица Турсынбике дома с 1 по 26, улица Сартай батыр дома с 1 по 63, улица К. Байсейтовой дома с 1 по 35, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 20, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 11, улица Е. Ауельбекова дома с 1 по 33, улица Б. Момышулы дома с 1 по 8, улица З. Шукирова дома с 1 по 22, переулок И. Панфилова дома с 1 по 39, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 4, улица Ауыл дома с 1 по 13, переулок Т. Рысқулова дома с 1 по 22.
Избирательный участок № 36:
Поселок Саксаульск, улица Привокзальная № 7, средняя школа № 87.
Граница: улица Актан батыра дома с 1 по 49, улица Е. Конысбаева дома с 1 по 50, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 74, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 72, улица Л. Говорова дома с 1 по 79, улица Толыбай батыра дома с 1 по 82, улица 50 летие Казахстана дома с 1 по 82, улица Б. Айхынова дома с 1 по 66, улица И. Жансугирова дома с 1 по 65, улица К. Байсетовой дома с 1 по 64, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 57, улица Сартай би дома с 1 по 10, улица О. Жанадилова дома с 1 по 18, улица Привокзальная дома с 1 по 23, улица 8 марта дома с 1 по 16, улица Труда дома с 1 по 4, улица Комсомола дома с 1 по 24, улица Деповская дома с 1 по 11 "А", улица Октября дома с 2 по 42, улица А. Пушкина дома с 1 по 4.
Избирательный участок № 37:

Сексеуіл кенті, А. Байтұрсынов көшесі № 1 "А", № 177 орта мектебі.
Шекарасы: Ғ. Мұратбаев көшесі 1-74 үйлер аралығы, Л. Говоров көшесі 1-24 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 1-82 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 1-13 үйлер аралығы, К. Маркс көшесі 1- 66 үйлер аралығы, А. Жұмағұлов көшесі 14- 40 үйлер аралығы, Абай көшесі 1-27 үйлер аралығы, Л.Толстой көшесі 1-30 үйлер аралығы, Партизан көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев тұйығы 1-18 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 2-8 үйлер аралығы, М. Маметова көшесі 1-19 үйлер аралығы, Л. Асанова көшесі 1-9 үйлер аралығы, Д. Жұбанышев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-7 үйлер аралығы, Арал көшесі 1- 11 үйлер аралығы, Қорқыт Ата көшесі 1-37 үйлер аралығы, Дружба көшесі 1-50 үйлер аралығы, С. Сейфуллин көшесі 1-44 үйлер аралығы, Москва көшесі 1-44 үйлер аралығы, Қ. Рысқұлбеков көшесі 1-8 үйлер аралығы, Б. Қошалаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Қ. Сәтпаев көшесі 1-29 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Б. Майлин көшесі 1-34 "А" үйлер аралығы, Ә. Досмырзаев көшесі 1-54 үйлер аралығы, Т. Бигелдинов көшесі 1-33 үйлер аралығы, Т. Тоқтаров көшесі 1-42 үйлер аралығы, Жалаңтөс Бахадүр көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ж. Байбазаров көшесі 1-15 үйлер аралығы.
№ 38 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Конту ауылы, Конту көшесі нөмірсіз, Конту бастауыш мектебі.
Шекарасы: Конту ауылы, № 83, № 84, № 85, № 86 теміржол бекеттері.
№ 39 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі нөмірсіз, № 20 Арал ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Т. Әубәкіров көшесі 1-34 үйлер аралығы, Ю. Гагарин көшесі 1-25 үйлер аралығы, Мир көшесі 1-31 үйлер аралығы, М.Мақатаев көшесі 1-34 үйлер аралығы, Советская көшесі 1-14 үйлер аралығы, А. Жұмағұлов көшесі 1-32 үйлер аралығы, Қ. Баймбет көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-31 үйлер аралығы, Ж. Аймауытов көшесі 1-35 үйлер аралығы, Ж. Аймауытов тұйығы 1-25 үйлер аралығы, Құмсай көшесі 1-34 үйлер аралығы, Құмсай тұйығы 1-20 үйлер аралығы, Қызылорда көшесі 1-14 үйлер аралығы, Қазақстан көшесі 1-113 үйлер аралығы, Алматы көшесі 1-39 үйлер аралығы, А. Иманов көшесі 1-35 үйлер аралығы, 60 жылдық Октябрь көшесі 1-30 үйлер аралығы, Восточная көшесі 1-33 үйлер аралығы, Степная көшесі 1-39 үйлер аралығы, Степная тұйығы 1-30 үйлер аралығы, № 82 темір жол бекеті.
№ 40 сайлау учаскесі:
Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88, № 231 орта мектебі.
Шекарасы: Ғ. Мұратбаев көшесі 55-74 үйлер аралығы, Л. Говоров көшесі 64-79 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 39-84 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 41-84 үйлер аралығы, Б. Айхынов көшесі 27-67 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 27-68 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 27-70 үйлер аралығы, Сартай би көшесі 11-74 үйлер аралығы, Арал көшесі 56 үй, 30 жылдық Жеңіс көшесі 1-15 үйлер аралығы, С. Жаналиев көшесі 1-37 үйлер аралығы, Д. Есболов көшесі 1-28 үйлер аралығы, М. Шоқай көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ә. Тәжібаев көшесі 1-9 үйлер аралығы, Ақорда көшесі 1-6 үйлер аралығы.
№ 41 сайлау учаскесі:

Поселок Саксаульск, улица А. Байтурсынова № 1 "А", средняя школа № 177.
Граница: улица Г. Муратбаева дома с 1 по 74, улица Л. Говорова дома с 1 по 24, улица Толыбай батыра дома с 1 по 82, улица 50 летие Казахстана дома с 1 по 13, улица К. Маркса дома с 1 по 66, улица А. Жумагулова дома с 14 по 40, улица Абая дома с 1 по 27, улица Л. Толстого дома с 1 по 30, улица Партизан дома с 1 по 12, переулок Г. Муратбаева дома с 1 по 18, улица А. Байтұрсынова дома с 2 по 8, улица М. Маметовой дома с 1 по 19, улица Л. Асановой дома с 1 по 9, улица Д. Жубанышева дома с 1 по 26, улица Кенжегулулы дома с 1 по 7, улица Арал дома с 1 по 11, улица Коркыт Ата дома с 1 по 37, улица Дружба дома с 1 по 50, улица Сейфуллина дома с 1 по 44, улица Москва дом с 1 по 44, улица К. Рыскулбекова дома с 1 по 8, улица Б. Кошалаева дома с 1 по 17, улица К. Сатпаева дома с 1 по 29, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 20, улица М. Ауэзова дома с 1 по 30, улица Б. Майлина дома с 1 по 34 "А", улица А. Досмырзаева дома с 1 по 54, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 33, улица Т. Токтарова дома с 1 по 42, улица Жалантос Бахадура дома с 1 по 38, улица Ж. Байбазарова дома с 1 по 15.
Избирательный участок № 38:
Поселок Саксаульск, село Конту, улица Конту без номера, начальная школа Конту.
Граница: село Конту, железнодорожные посты № 83, № 84, № 85, № 86.
Избирательный участок № 39:
Поселок Саксаульск, улица Привокзальная без номера, детско-юношеская спортивная школа № 20 Аральского района.
Граница: улица Т. Аубакирова дома с 1 по 34, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 25, улица Мира дома с 1 по 31, улица М. Макатаева дома с 1 по 34, улица Советская дома с 1 по 14, улица А. Жумагулова дома с 1 по 32, улица К. Баймбета дома с 1 по 20, улица А. Жангелдина дома с 1 по 31, улица Ж. Аймауытова дома с 1 по 35, переулок Ж. Аймауытова дома с 1 по 25, улица Кумсай дома с 1 по 34, переулок Кумсай дома с 1 по 20, улица Кызылорда дома с 1 по 14, улица Казахстан дома с 1 по 113, улица Алматы дома с 1 по 39, улица А. Иманова дома с 1 по 35, улица 60 летие Октября дома с 1 по 30, улица Восточная дома с 1 по 33, улица Степная дома с 1 по 39, переулок Степная дома с 1 по 30, железнодорожный пост № 82.
Избирательный участок № 40:
Поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88, средняя школа № 231.
Граница: улица Г. Муратбаева дома с 55 по 74, улица Л. Говорова дома с 64 по 79, улица Толыбай батыра дома с 39 по 84, улица 50 летие Казахстана дома с 41 по 84, улица Б. Айхынова дома c 27 по 67, улица И. Жансугирова дома с 27 по 68, улица К. Байсейтовой дома с 27 по 70, улица Сартай би дома с 11 по 74, улица Арал дом 56, улица 30 лет Победы дома с 1 по 15, улица С. Жаналиева дома с 1 по 37, улица Д. Есболова дома с 1 по 28, улица М. Шокая дома с 1 по 12, улица А. Тажибаева дома с 1 по 9, улица Акорда дома с 1 по 6.
Избирательный участок № 41:

Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 1, № 260 орта мектебі.
Шекарасы: П. Құттымұратова көшесі 1-47 үйлер аралығы, Г. Ишкенов тұйығы 1-4 үйлер аралығы, Б. Уалиев көшесі 1-23 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 2-61 үйлер аралығы, Н. Гоголь көшесі 1-25 үйлер аралығы, М. Громов көшесі 1-8 үйлер аралығы, Г. Ишкенов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Красноармейская көшесі 1-32 үйлер аралығы, М. Мақатаев көшесі 1-21 үйлер аралығы, Қ. Жақсыбаев көшесі 1-9 үйлер аралығы, М. Сәрсенов көшесі 1-19 үйлер аралығы, Н. Щорс көшесі 1-14 үйлер аралығы, А. Есмұрзаев көшесі 1-15 үйлер аралығы, Ұ. Өтеулиева көшесі 1-29 үйлер аралығы, 1 Май көшесі 1-37 үйлер аралығы, Ұялы көшесі 1-15 үйлер аралығы, А. Иманов көшесі 1-45 үйлер аралығы.
№ 42 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Совет көшесі № 27, Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы.
Шекарасы: Совет көшесі 1-56 үйлер аралығы, Қ. Құлтасов көшесі 1-19 үйлер аралығы, Б. Рысқалов көшесі 1-38 үйлер аралығы, Жеңіс алаңы көшесі 1-21 үйлер аралығы, Н. Сариев көшесі 1-65 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 1-81 үйлер аралығы, И. Папанин көшес 1-15 үйлер аралығы, Аралтұз көшесі 1-77 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов тұйығы 1-7 үйлер аралығы, С. Киров тұйығы 1-43 үйлер аралығы, Киев тұйығы 1-66 үйлер аралығы, З. Космедемьянская көшесі 1-46 үйлер аралығы, Бекарыстан би көшесі 1-78 үйлер аралығы, Приморская көшесі 1-24 үйлер аралығы.
№ 43 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Әбілқайыр хан көшесі № 36, Н.К.Крупская атындағы № 14 мектеп-лицейі.
Шекарасы: Әбілқайыр хан көшесі 37 үй, А. Микоян көшесі 1-17 үйлер аралығы, Школьная көшесі 1-19 үйлер аралығы, А.Халықұлов көшесі 1-23 үйлер аралығы, Д. Ерекеев көшесі 1-23 үйлер аралығы, И. Панфилов көшесі 1-27 үйлер аралығы, Д. Құттымұратов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Н. Қосжанұлы көшесі 1-26 үйлер аралығы, С. Ермағанбетов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Е. Ормағамбетов көшесі 1-33 үйлер аралығы (тақ жағы) және 2-42 үйлер аралығы (жұп жағы), Ш. Кеулімжаев көшесі 1-14 үйлер аралығы, Қызылорда көшесі 1-14 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ж. Жабаев тұйығы 1-12 үйлер аралығы, Ы. Жахаев тұйығы 1-21 үйлер аралығы, М. Сәдібеков тұйығы 1-7 үйлер аралығы, М. Рысқұлов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Б. Баймұратов көшесі 1-69 үйлер аралығы, В. Б.Төремұратов көшесі 1-26 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі 1-79 үйлер аралығы, Ы. Жахаев көшесі 1-25 үйлер аралығы, А. Матросов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Н. Бағысбаев көшесі 1-48 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 1-122 үйлер аралығы.
№ 44 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, М. Жұмабаев көшесі № 36, № 62 орта мектебі.

Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 1, средняя школа № 260.
Граница: улица П. Куттымуратовой дома с 1 по 47, переулок Г. Ишкенова дома с 1 по 4, улица Б. Уалиева дома с 1 по 23, улица Бактыбай батыра дома с 2 по 61, улица Н. Гоголя дома 1 по 25, улица М. Громова дома с 1 по 8, улица Г. Ишкенова дома с 1 по 60, улица Красноармейская дома с 1 по 32, улица М. Макатаева дома с 1 до 21, улица К. Жаксыбаева дома с 1 до 9, улица М. Сарсенова дома с 1 по 19, улица Н. Щорса дома с 1 по 14, улица А. Есмурзаева дома с 1 по 15, улица У. Утеулиевой дома с 1 по 29, улица 1 Мая дома с 1 по 37, улица Уялы дома с 1 по 15, улица А. Иманова дома с 1 по 45.
Избирательный участок № 42:
Город Аральск, улица Совет № 27, Араломорская противочумная станция.
Граница: улица Совет дома с 1 по 56, улица К. Култасова дома с 1 по 19, улица Б. Рыскалова дома с 1 по 38, улица площадь Победы дома с 1 по 21, улица Н. Сариева дома с 1 по 65, улица А. Байтурсынова дома с 1 по 81, улица И. Папанина дома с 1 по 15, улица Аралтуз дома с 1 по 77, переулок А. Байтурсынова дома с 1 по 7, переулок С. Кирова дома с 1 по 43, переулок Киева дома с 1 по 66, улица З. Космедемьянская дома с 1 по 46, улица Бекарыстан би дома с 1 по 78, улица Приморская дома с 1 по 24.
Избирательный участок № 43:
Город Аральск, улица Абулхайыр хана № 36, школа-лицей № 14 имени Н.К.Крупской.
Граница: улица Абулхайыр хана дом 37, улица Микояна дома с 1 по 17, улица Школьная дома с 1 по 19, улица А. Халыкулова дома с 1 по 23, улица Д. Ерекеева дома с 1 по 23, улица И. Панфилова дома с 1 по 27, улица Д. Куттымуратова дома с 1 по 20, улица Н. Косжанулы дома с 1 по 26, улица С. Ермаганбетова дома с 1 по 20, улица Е. Ормагамбетова дома с 1 по 33 (нечетная сторана) и дома с 2 по 42 (четная сторана), улица Ш. Кеулимжаева дома с 1 по 14, улица Кызылорда дома с 1 по 14, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 20, переулок Ж. Жабаева дома с 1 по 12, переулок Ы. Жахаева дома с 1 по 21, переулок М. Садибекова дома с 1 по 7, улица М. Рыскулова дома с 1 по 44, улица Б. Баймуратова дома с 1 по 69, улица В.Б. Төремұратов дома с 1 по 26, улица Жанкожа батыра дома с 1 по 79, улица Ы. Жахаева дома с 1 по 25, улица А. Матросова дома с 1 по 20, улица Н. Багысбаева дома с 1 по 48, улица М. Садибекова дома с 1 по 122.
Избирательный участок № 44:
Город Аральск, улица М. Жумабаева №36, средняя школа № 62.

Шекарасы: Ж. Таушанов көшесі 1-71 үйлер аралығы, Қ. Сманов көшесі 1-40 үйлер аралығы, М. Жұмабаев көшесі 1-62 үйлер аралығы, Б. Майлин көшесі 1-67 үйлер аралығы, Т. Жароков көшесі 1-43 үйлер аралығы, Жетес би көшесі 33-66 үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 1-108 үйлер аралығы, Ақтан батыр көшесі 1-57 үйлер аралығы, Ғ. Мүсірепов көшесі 1-63 үйлер аралығы, Бегім-Ана көшесі 1-32 үйлер аралығы, Қара-Молда көшесі 1-30 үйлер аралығы, К. Омаров көшесі 1-34 үйлер аралығы, Қ. Досжанов көшесі 1-22 үйлер аралығы, М. Шалабаев көшесі 1-23 үйлер аралығы, Ә. Лепесов көшесі 1-27 үйлер аралығы, М. Ешниязов көшесі 1-25 үйлер аралығы, Т. Тәжіғұлов көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ж. Тлеубаев көшесі 1-31 үйлер аралығы, Ж. Кенжебаев көшесі 1-35 үйлер аралығы, Қ. Қартайұлы көшесі 1-32 үйлер аралығы.
№ 45 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 35, Арал қалалық мәдениет үйі.
Шекарасы: К. Өтенов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Жетес би көшесі 1-32 үйлер аралығы, Е. Ормағамбетов көшесі 35-57 үйлер аралығы (тақ жағы) және 44-56 үйлер аралығы (жұп жағы), Ә. Молдағұлова көшесі 1-40 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова тұйығы 1-22 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 62-103 үйлер аралығы, Д. Қосжанұлы көшесі 27-66 үйлер аралығы, С. Ермағанбетов көшесі 19-38 үйлер аралығы, М. Маметова көшесі 1-48 үйлер аралығы, Т. Бөріқұлақов көшесі 1-72 үйлер аралығы.
№ 46 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 117, № 220 орта мектебі.
Шекарасы: "Толқын" газеті көшесі 1-25 үйлер аралығы, Төле би көшесі 1-61 үйлер аралығы, Қ. Сәтпаев көшесі 1-27 үйлер аралығы, Ә. Сатаев көшесі 1-68 үйлер аралығы, С. Мұқанов көшесі 1-55 үйлер аралығы, Жеңістің 30 жылдығы көшесі 1-46 үйлер аралығы, Пролетар көшесі 1-22 үйлер аралығы, Ж. Әмірханұлы көшесі 1-49 үйлер аралығы, Ж. Әлімбетов көшесі 1-47 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 82-166 үйлер аралығы, К. Дәрібаев көшесі 1-44 үйлер аралығы, Байқоңыр көшесі 1-20 үйлер аралығы, Кіші Арал көшесі 1-21 үйлер аралығы, Космонавт көшесі 1-40 үйлер аралығы, 40 жылдық Октябрь тұйығы 1-24 үйлер аралығы, Қ. Сәрсенбаев көшесі 1-43 үйлер аралығы.
№ 47 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Т. Есетов көшесі № 1, Арал аудандық мәдениет орталығы.
Шекарасы: Қазбек би көшесі 1-61 үйлер аралығы, Ғ.Шектібаев көшесі 1-36 үйлер аралығы, Әбілхайыр хан көшесі 1-118 үйлер аралығы, А. Бердалиев көшесі 1-18 үйлер аралығы, А. Микоян көшесі 19-27 үйлер аралығы, Д. Жолымбетов көшесі 1-37 үйлер аралығы, Қ. Ерімбет көшесі 1-64 үйлер аралығы, Т. Есетов көшесі 1-45 үйлер аралығы, Қ. Келімбетов көшесі 1-18 үйлер аралығы, С. Тұрдалиев көшесі 1-77 үйлер аралығы, Н. Шверник көшесі 1-32 үйлер аралығы, Хабаровск көшесі 1-19 үйлер аралығы, Қ. Каденов көшесі 1-20 үйлер аралығы, 20 жылдық Қазақстан көшесі 1-29 үйлер аралығы, Т. Шевченко көшесі 1-34 үйлер аралығы, Т. Шевченко тұйығы 1-11 үйлер аралығы.
№ 48 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115, "Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Граница: улица Ж. Таушанова дома с 1 по 71, улица К. Сманова дома с 1 по 40, улица М. Жумабаева дома с 1 по 62, улица Б. Майлина дома с 1 по 67, улица Т. Жарокова дома с 1 по 43, улица Жетес би дома с 33 по 66, улица Д. Конаева дома с 1 по 108, улица Актан батыра дома с 1 по 57, улица Г. Мусирепова дома с 1 по 63, улица Бегим Ана дома с 1 по 32, улица Кара Молда дома с 1 по 30, улица К. Омарова дома с 1 по 34, улица К. Досжанова дома с 1 по 22, улица М. Шалабаева дома с 1 по 23, улица А. Лепесова дома с 1 по 27, улица М. Ешниязова дома с 1 по 25, улица Т. Тажигулова дома с 1 по 17, улица Ж. Тлеубаева дома с 1 по 31, улица Ж. Кенжебаева дома с 1 по 35, улица К. Каратайулы дома с 1 по 32.
Избирательный участок № 45:
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 35, Аральский городской дом культуры.
Граница: улица К. Утенова дома с 1 по 60, улица Жетес би дома с 1 по 32, улица Е. Ормагамбетова дома с 35 по 57 (нечетная сторана) и дома с 44 по 56 (четная сторана), улица А. Молдагуловой дома с 1 по 40, переулок А. Молдагуловой дома с 1 по 22, улица Бактыбай батыра дома с 62 по 103, улица Д. Косжанулы дома с 27 по 66, улица С. Ермаганбетова дома с 19 по 38, улица А. Маметовой дома с 1 по 48, улица Т. Борикулакова дома с 1 по 72.
Избирательный участок № 46:
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 117, средняя школа № 220.
Граница: улица "Толкын" газети дома с 1 по 25, улица Толе би дома с 1 по 61, улица К. Сатпаева дома с 1 по 27, улица А. Сатаева дома с 1 по 68, улица С. Муканова дома с 1 по 55, улица 30 лет Победы дома с 1 по 46, улица Пролетар дома с 1 по 22, улица Ж. Амирханулы дома с 1 по 49, улица Ж. Алимбетова дома с 1 по 47, улица Бактыбай батыра дома с 82 по 166, улица К. Дарибаева дома с 1 по 44, улица Байконур дома с 1 по 20, улица Малый Арал дома с 1 по 21, улица Космонавт дома с 1 по 40, переулок 40 лет Октября дома с 1 по 24, улица К.Сарсенбаева дома с 1 по 43.
Избирательный участок № 47:
Город Аральск, улица Т. Есетова № 1, Аральский районный центр культуры.
Граница: улица Казбек би дома с 1 по 61, улица Г.Шектибаева дома с 1 по 36, улица Абулхайыр хана дома с 1 по 118, улица А. Бердалиева дома с 1 по 18, улица А. Микояна дома с 19 по 27, улица Д. Жолымбетова дома с 1 по 37, улица К. Еримбет дома с 1 по 64, улица Т.Есетова дома с 1 по 45, улица Келімбетова с 1 по 18, улица С.Турдалиева дома с 1 по 77, улица Н.Шверник дома с 1 по 32, улица Хабаровск дома с 1 по 19, улица К.Каденова дома с 1 по 20, улица 20 летие Казахстана дома с 1 по 29, улица Т.Шевченко дома с 1 по 34, переулок Т.Шевченко дома с 1 по 11.
Избирательный участок № 48:
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 115, Государственное коммунальное казенное предприятие "Аральский районный дом культуры" государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков".

Шекарасы: Т. Бокин көшесі 1-16 үйлер аралығы, Н. Маханова көшесі 1-32 үйлер аралығы, Р. Компашев көшесі 1-24 үйлер аралығы, Қ. Жасекенов көшесі 1-22 үйлер аралығы, Сапақ би көшесі 1-36 үйлер аралығы, У. Қосымов көшесі 1-42 үйлер аралығы, М. Бәйімбетов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-92 үйлер аралығы, Т. Тоқтаров көшесі 1-70 үйлер аралығы, М. Өтемісұлы көшесі 1-80 үйлер аралығы, Жылқаман батыр көшесі 1-68 үйлер аралығы, Ә. Төлегенұлы көшесі 1-65 үйлер аралығы, М. Дулатов көшесі 1-67 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 73-81 үйлер аралығы.
№ 49 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Ә. Әленов көшесі № 1, Арал индустриалды-техникалық колледжі.
Шекарасы: Жеңістің 50 жылдығы көшесі 1-77 үйлер аралығы, Ж. Нұрпейсов тұйығы 1-15 үйлер аралығы, Бекмырза хан көшесі 1-30 үйлер аралығы, Ж. Дошниязов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Ә. Әленов көшесі 1-61 үйлер аралығы, С. Сүлейменов көшесі 1-103 үйлер аралығы, А.П. Мин көшесі 1-37 үйлер аралығы, Судоверфь көшесі 1-134 үйлер аралығы.
№ 50 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Әйтеке би көшесі № 60, № 83 орта мектебі.
Шекарасы: Т. Әубәкіров тұйығы 1-59 үйлер аралығы, М. Кутузов тұйығы 1-14 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 17-87 үйлер аралығы, Т. Әубәкіров көшесі 1-66 үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 1-85 үйлер аралығы, Қ. Тлепбергенұлы көшесі 1-82 үйлер аралығы, М. Кутузов көшесі 1-15 үйлер аралығы, Ғ. Мұстафин көшесі 1-45 үйлер аралығы, Р. Тұрымбетов көшесі 1-56 үйлер аралығы, Б. Тәңірбергенов көшесі 1-67 үйлер аралығы.
№ 51 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Әйтеке би тұйығы № 16, Арал көпсалалы колледжі.
Шекарасы: Матай Үмбет би көшесі 1-39 үйлер аралығы, Ш. Айманов көшесі 1-23 үйлер аралығы, О. Жандосов көшесі 1-12 үйлер аралығы, Жеңістің 40 жылдығы көшесі 1-32 үйлер аралығы,
В. Комаров көшесі 1-16 үйлер аралығы, М. Нұржаубаев көшесі 1-59 үйлер аралығы, Т. Палуан көшесі 1-74 үйлер аралығы, Б. Бижанов көшесі 1-38 үйлер аралығы, М. Әуезов тұйығы 1-15 үйлер аралығы, Әл-Фараби көшесі 1-27 үйлер аралығы, Абай көшесі 1-27 үйлер аралығы.
№ 52 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Т. Елемесов көшесі, № 1 "А", № 262 мектеп-гимназия.
Шекарасы: Т. Елемесов көшесі 1-25 үйлер аралығы, Бекетай би көшесі 1-36 үйлер аралығы, Водоканал көшесі 1-22 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ж. Сайн көшесі 1-17 үйлер аралығы, Телецентр көшесі 1-3 үйлер аралығы, В. Терешкова көшесі 1-61 үйлер аралығы, Ш. Уалиханов көшесі 1-38 үйлер аралығы, А. Чехов көшесі 1-11 үйлер аралығы, Алматы тұйығы 1-18 үйлер аралығы, О. Жандосов тұйығы 1-21 үйлер аралығы, В. Коморов тұйығы 1-11 үйлер аралығы, М. Нұржаубаев тұйығы 1-29 үйлер аралығы, Алматы көшесі 1-46 үйлер аралығы, Әйтеке би тұйығы 1-32 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 1-54 үйлер аралығы.
№ 53 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, Ж. Әлімбетов көшесі № 1, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Барсакелмес мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: М. Құттықов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Алтықұдық көшесі 1-46 үйлер аралығы,
Т. Әлімбетов көшесі 1-40 үйлер аралығы, Б. Момышұлы көшесі 1-38 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Ж. Әбдрашов көшесі 1-39 үйлер аралығы, З. Шүкіров көшесі 1-40 үйлер аралығы, Т. Таңатов көшесі 1-50 үйлер аралығы, Ж. Әлімбетов көшесі 48-102 үйлер аралығы, А. Құмаров көшесі 1-30 үйлер аралығы.
№ 54 сайлау учаскесі:

Граница: улица Т. Бокина дома с 1 по 16, улица Н. Махановой дома с 1 по 32, улица Р. Компашева дома с 1 по 24, улица К. Жасекенова дома с 1 по 22, улица Сапак би дома с 1 по 36, улица У. Косымова дома с 1 по 42, улица М. Баймбетова дома с 1 по 60, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 92, улица Т. Токтарова дома с 1 по 70, улица М. Утемисулы дома с 1 по 80, улица Жылкаман батыра дома с 1 по 68, улица А. Толегенулы дома с 1 по 65, улица М.Дулатова дома с 1 по 67, улица Бактыбай батыра дома с 73 по 81.
Избирательный участок № 49:
Город Аральск, улица А. Аленова № 1, Аральский индустриально-технический колледж.
Граница: улица 50 лет Победы дома с 1 по 77, переулок Ж. Нурпейсова дома с 1 по 15, улица Бекмырза хана дома с 1 по 30, улица Ж. Дошниязова дома с 1 по 60, улица А. Аленова дома с 1 по 61, улица С. Сулейменова дома с 1 по 103, улица А.П. Мин дома с 1 по 37, улица Судоверфь дома с 1 по 134.
Избирательный участок № 50:
Город Аральск, улица Айтеке би № 60, средняя школа № 83.
Граница: переулок Т. Аубакирова дома с 1 по 59, переулок М. Кутузова дома с 1 по 14, улица Айтеке би дома с 17 по 87, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 66, улица М. Ауэзова дома с 1 по 85, улица К. Тлепбергенулы дома с 1 по 82, улица М. Кутузова дома с 1 по 15, улица Г. Мустафина дома с 1 по 45, улица Р. Турымбетова дома с 1 по 56, улица Б. Танирбергенова дома с 1 по 67.
Избирательный участок № 51:
Город Аральск, переулок Айтеке би № 16, Аральский многопрофильный колледж.
Граница: улица Матай Умбет би дома с 1 по 39, улица Ш. Айманова дома с 1 по 23, улица
О. Жандосова дома с 1 по 12, улица 40 лет Победы дома с 1 по 32, улица В. Комарова дома с 1 по 16, улица М. Нуржаубаева дома с 1 по 59, улица Т. Палуана дома с 1 по 74, улица Б. Бижанова дома с 1 по 38, переулок М. Ауэзова дома с 1 по 15, улица Аль-Фараби дома с 1 по 27, улица Абая дома с 1 по 27.
Избирательный участок № 52:
Город Аральск, улица Т. Елемесова № 1 "А", школа-гимназия № 262.
Граница: улица Т. Елемесова дома с 1 по 25, улица Бекетай би дома с 1 по 36, улица Водоканала дома с 1 по 22, улица А. Жангелдина дома с 1 по 18, улица Ж. Сайна дома с 1 по 17, улица Телецентра дома с 1 по 3, улица В. Терешковой дома с 1 по 61, улица Ш. Уалиханова дома с 1 по 38, улица А. Чехова дома с 1 по 11, переулок Алматы дома с 1 по 18, переулок О. Жандосова дома с 1 по 21, переулок В. Коморова дома с 1 по 11, переулок М. Нуржаубаева дома с 1 по 29, улица Алматы дома с 1 по 46, переулок Айтеке би дома с 1 по 32, улица Айтеке би дома с 1 по 54.
Избирательный участок № 53:
Город Аральск, улица Ж. Алимбетова № 1, Республиканское государственное учреждение "Барсакельмесский государственный природный заповедник" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
Граница: улица М.Куттыкова дома с 1 по 44, улица Алтыкудык дома с 1 по 46, улица Т.Алимбетова дома с 1 по 40, улица Б.Момышулы дома с 1 по 38, улица Т.Рыскулова дома с 1 по 60, улица Ж.Абдрашова дома с 1 по 39, улица З.Шукурова дома с 1 по 40, улица Т.Танатова дома с 1 по 50, улица Ж.Алимбетова дома с 48 по 102, улица А.Кумарова дома с 1 по 30.
Избирательный участок № 54:

Арал қаласы, К. Байсейтова көшесі № 6, №71 орта мектебі.
Шекарасы: Н. Байғанин тұйығы 1-11 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйығы 1-20 үйлер аралығы, Құрманғазы Сағырбайұлы тұйығы 1-14 үйлер аралығы, Мостовая тұйығы 1-50 үйлер аралығы, К. Нұрпейсова тұйығы 1-15 үйлер аралығы, Я. Свердлов тұйығы 1-32 үйлер аралығы, Ш. Уалиханов тұйығы 1-34 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-34 үйлер аралығы, Н. Байғанин көшесі 1-19 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-26 үйлер аралығы, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі 1-29 үйлер аралығы, Ә.Баймырзаев көшесі 1-28 үйлер аралығы, Д. Нұрпейсова көшесі 1-48 үйлер аралығы, В. Чкалов көшесі 1-15 үйлер аралығы, М. Төлебаев көшесі 1-10 үйлер аралығы, Путевая көшесі 1-8 үйлер аралығы.
№ 55 сайлау учаскесі:
Арал қаласы, 40 жылдық Қазақстан көшесі № 5 "Б", "Арал қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Сартай" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: 40 жылдық Қазақстан көшесі 1-64 үйлер аралығы, З. Махатов көшесі 1-49 үйлер аралығы, Дружба көшесі 1-71 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 1-64 үйлер аралығы, Т. Медетбаев көшесі 1-64 үйлер аралығы, Сартай батыр көшесі 1-74 үйлер аралығы, С. Сейфуллин көшесі 1-64 үйлер аралығы.

Город Аральск, улица К. Байсеитовой № 6, средняя школа № 71.
Граница: переулок Н. Байганина дома с 1 по 11, переулок К. Байсеитовой дома с 1 по 20, переулок Курмангазы Сагырбайулы дома с 1 по 14, переулок Мостовая дома с 1 по 50, переулок К. Нурпейсовой дома с 1 по 15, переулок Я. Свердлова дома с 1 по 32, переулок Ш. Уалиханова дома с 1 по 34, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 34, улица Н. Байганина дома с 1 по 19, улица К. Байсеитовой дома с 1 по 26, улица Курмангазы Сагырбайулы дома с 1 по 29, улица А.Баймырзаева дома с 1 по 28, улица Д. Нурпейсовой дома с 1 по 48, улица В. Чкалова дома с 1 по 15, улица М. Тулебаева дома с 1 по 10, улица Путевая дома с 1 по 8.
Избирательный участок № 55:
Город Аральск, улица 40 летие Казахстана № 5 "Б", Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад Сартай" государственного учреждения "Аппарата акима города Аральск".
Граница: улица 40 летие Казахстана дома с 1 по 64, улица З.Махатова дома с 1 по 49, улица Дружба дома с 1 по 71, улица И.Жансугурова дома с 1 по 64, улица Т.Медетбаева дома с 1 по 64, улица Сартай батыра дома с 1 по 74, улица С.Сейфуллина дома с 1 по 64.