"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 341 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 28 тамызда № 5121 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4838 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран-Қазалы" газетінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6-9, 18 қаңтардағы № 10-13, 21 қаңтардағы № 14-15 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10416131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1616414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20451 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8757966 мың теңге;
2) шығындар – 10499294,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 129733 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 166488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36755 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9620 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 9620 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -222516,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222516,2 мың теңге.
аталған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихат
тыс ХХХХVІІІ сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ғ. Әліш Т. Бөріқұлақов
Қазалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 тамыздағы
ХХХХVІІІ сессиясының № 341 шешіміне
1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
ХХXIX сессиясының № 266 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 266 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21 августа 2015 года № 341. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 28 августа 2015 года № 5121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 266 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4838, опубликовано в районной газете "Тұран-Қазалы" от 16 января 2015 года № 6-9, от 18 января № 10-13, от 21 января № 14-15) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10416131 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1616414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20451 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8757966 тысяч тенге;
2) затраты – 10499294,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 129733 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 166488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36755 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9620 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 9620 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -222516,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 222516,2 тысяч тенге.
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Секретарь районного
ХХХХVІІІ сессии районного маслихата маслихата
Г.Алиш Т. Борикулаков
Приложение 1
к решению ХXХXVIІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 21 августа 2015 года № 341
Приложение 1
к решению ХXХІX сессии
Казалинского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 266
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

22263
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22263
022
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
132405
122
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
131217
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1188
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
384207,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
362349,9
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21858
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
40978
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22715
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
550
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17713
05
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21670
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21670
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40461,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40103,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
358
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3000
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11774
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11774
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61732
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61640
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
92
Қорғаныс
64724
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3103
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3103
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
61621
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

22263
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22263
122
Аппарат акима района (города областного значения)
132405
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
131217
003
Капитальные расходы государственного органа
1188
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
384207,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
362349,9
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21858
452
Отдел финансов района (города областного значения)
40978
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22715
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
550
018
Капитальные расходы государственного органа
17713
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21670
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
21670
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40461,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40103,6
013
Капитальные расходы государственного органа
358
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3000
040
Развитие объектов государственных органов
3000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
11774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11774
880
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61732
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61640
003
Капитальные расходы государственного органа
92
2
Оборона
64724
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3103
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3103
122
Аппарат акима района (города областного значения)
61621
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

23533
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
295983
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
70
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27114
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13910
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
499
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3211
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
94222
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33665
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
70581
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
27335
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
313
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
24919
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29249
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
29249
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3507
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1435
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2072
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3406
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3406
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
938719,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9892
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

23533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
295983
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
70
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27114
007
Оказание жилищной помощи
13910
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
499
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3211
010
Государственная адресная социальная помощь
144
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
94222
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33665
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
70581
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27335
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
313
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24919
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29249
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
29249
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3507
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1435
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2072
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3406
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3406
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
938719,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9892
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
022
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)