Жерлері аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 342 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 5131 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 151 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 151 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы ауданы Қазалы қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазалы қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихат
тыс ХХХХVІІІ сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ғ. Әліш Т. Бөріқұлақов
Қазалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "21" тамыздағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы, Қазалы қаласы жерлерін бағалық құны бойынша аймақтарға бөлу схемасын және оның аумағына түзету енгізу ЖОБАСЫ
Қазалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "21" тамыздағы
№ 342 шешіміне 2-қосымша
Қазалы қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ
Аймақтардың шекаралары
Аймақ ауданы, гектар
Түзету коэффициенттері
1
2
3
4
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21 августа 2015 года № 342. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 16 сентября 2015 года № 5131. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2021 года № 151
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2021 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Казалинск Казалинского района Кызылординской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Казалинск согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь районного
ХХХХVІІІ сессии районного маслихата маслихата
Г. Алиш Т. Борикулаков
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "21" августа 2015 года № 342
Проект внесения поправки в схему ценового зонирования земель территории города Казалинск, Казалинского района, Кызылординской области
Приложение 2 к решению
Казалинского районного маслихата
от "21" августа 2015 года № 342
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Казалинск
Зоны
Границы зон
Площадь зоны, гектар
Поправочные коэффициенты
1
2
3
4
I

(001, 002 кварталдары)
42, 0
1, 5
Бұл аймақ солтүстігінде Үрмаш Түктібаев көшесі мен Жанқожа батыр көшелерінің қиылысынан оңтүстік шығыс бағытында Жанқожа батыр көшесін бойлай Бердікен Мергенбаев көшесіне дейін келеді. Әрі қарай Бердікен Мергенбаев көшесін бойлай Шоқан Уалиханов көшесі арқылы Сабит Мұханов көшесі мен Жамбыл Жабаев көшесіне тоқталады. Жамбыл Жабаев көшесінен солтүстік батысқа қарай бойлай Үрмаш Түктібаев көшесіне келеді. Осы жерден Үрмаш Түктібаев көшесінің солтүстік шығыс бағытын бойлай бастапқы аймақтың басталған нүктесі Жанқожа батыр көшесінің қиылысымен тоқталады.
ІІ
(001, 002 кварталдары)
978, 0
1, 0
II аймақтың шекарасы Қазалы қаласының бекітілген шекарасын бойлай өтеді.
Барлығы
1020,0

(001, 002 кварталы)
42, 0
1, 5
Эта зона начинается на пересечении улиц Урмаш Туктибаева и Жанкожа батыра. Далее проходит по улицам Жанкожа батыра, Бердикен Мергенбаева, Шокана Уалиханова, Сабит Муканова и доходит до улицы Жамбыла Жабаева. Далее в северо-западном направлении доходит до улицы Урмаш Туктибаева. Вдоль по улице Урмаш Туктибаева в северо-восточном направлении доходит до начальной точки.
ІІ
(001, 002 кварталы)
978, 0
1, 0
Граница зоны II проходит по утвержденной границе города Казалинск.
Итого
1020, 0