"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүектегі № 348 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 30 қыркүйекте № 5153 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4838 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран-Қазалы" газетінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6-9, 18 қаңтардағы № 10-13, 21 қаңтардағы № 14-15 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 10420664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1616414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21309 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20451 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8762490 мың теңге;
шығындар – 10503827,2 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 129733 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 166488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36755 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9620 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 9620 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
бюджет тапшылығы (профициті) – -222516,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222516,2 мың теңге".
3-тармақ:
1), 8) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге 87611 мың теңге;
8) жаңадан іске қосылған мәдениет объектісін ұстауға 997 мың теңге;";
4-тармақ:
4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) тұрмыстық қатты қалдықтар полигонының құрылысын cалуға 21753 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 266 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 сентября 2015 года № 348. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 30 сентября 2015 года № 5153. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 266 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4838, опубликовано в районной газете "Тұран-Қазалы" от 16 января 2015 года №6-9, от 18 января №10-13, от 21 января №14-15) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы – 10420664 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1616414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21309 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20451 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8762490 тысяч тенге;
затраты – 10503827,2 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 129733 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 166488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36755 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9620 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 9620 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -222516,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 222516,2 тысяч тенге".
пункт 3:
подпункт 1), 8) изложить в следующей редакции:
"1) на образование 87611 тысяч тенге;
8) на содержание вновь вводимого объекта культуры 997 тысяч тенге;";
пункт 4:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) на строительство полигона твердых бытовых отходов 21753 тысяч тенге;";

23533
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
23533
6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
295983
6
02
451
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
70
6
02
451
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27114
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13910
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
499
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3211
6
0451
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
94222
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33665
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
70581
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
27335
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
313
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
24919
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29249
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
29249
6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3507
6
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1435
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2072
9458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3406
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3406
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
937578,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9892
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

23533
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
295983
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
70
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27114
007
Оказание жилищной помощи
13910
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
499
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3211
010
Государственная адресная социальная помощь
144
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
94222
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33665
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
70581
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27335
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
313
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24919
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29249
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
29249
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3507
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1435
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2072
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3406
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3406
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
937578,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9892
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020