"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 357 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 03 желтоқсанда № 5241 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХІХ сессиясының № 266 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4838 номерімен тіркелген, аудандық "Тұран-Қазалы" газетінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6-9,18 қаңтардағы № 10-13, 21 қаңтардағы № 14-15 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10232834,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1480629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38374 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8689660,1 мың теңге;
2) шығындар – 10315997,3 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 129733 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 166488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36755 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9620 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 9620 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -222516,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222516,2 мың теңге.
3-тармақ:
1), 4), 5), 6), 7), 11), 12) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге 86003 мың теңге;
4) өнірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 17349 мың теңге;
5) туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке 10868 мың теңге;
6) лейкоз және анемия ауруларымен ауыратын балаларға әлеуметтік көмекке 136 мың теңге;
7) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға қоса қаржыландыру 1805 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 266 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 ноября 2015 года № 357. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 03 декабря 2015 года № 5241. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 266 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4838, опубликовано в районной газете "Тұран-Қазалы" от 16 января 2015 года № 6-9, от 18 января № 10-13, от 21 января № 14-15) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10232834,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1480629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38374 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8689660,1 тысяч тенге;
2) затраты – 10315997,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 129733 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 166488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36755 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9620 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 9620 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -222516,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 222516,2 тысяч тенге.
пункт 3:
подпункты 1), 4), 5), 6), 7), 11), 12) изложить в новой редакции:
"1) на образование 86003 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 17349 тысяч тенге;
5) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения 10868 мың теңге;
6) на социальную помощь для детей больных лейкозом и анемией 136 тысяч тенге;
7) на софинансирование по реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 1805 тысяч тенге;

11) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 870735 мың теңге;
12) ветеринариялық пункттердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 5970 мың теңге;";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) Әйтеке би кентіндегі "Жеңіс" саябағын абаттандыру 35521,1 мың теңге;";
4-тармақ:
2), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) көлік инфрақұрылымын дамытуға 173137 мың теңге;
5) мал көміндісінің құрылысын салуға 8778 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының Қазалы аудандық
кезектен тыс XXХХХ сессиясының мәслихаттың хатшысы
төрағасы
Б. Бекбауылов Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы "27 " қарашадағы
кезектен тыс ХХХХХ сессиясының
№ 357 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "24" желтоқсандағы
ХХXIX сессиясының № 266 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

11) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 870735 тысяч тенге.
12) на укрепление материально-технической базы ветеринарных пунктов 5970 тысяч тенге;";
пункт 3 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) Благоустройство парка "Женис" в кенте Айтеке би 35521,1 тысяч тенге;";
пункт 4:
подпункты 2), 5) изложить в новой редакции:
"2) на развитие транспортной инфраструктуры 173137 тысяч тенге;
5) на строительство скотомогильника 8778 тысяч тенге;";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Секретарь
внеочередной ХХХХХ сессии Казалинского районного
Казалинского районного маслихата маслихата
Б. Бекбаулов Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной ХXХXХ сессии
Казалинского районного маслихата
от 27 ноября 2015 года № 357
Приложение 1
к решению ХXХІX сессии
Казалинского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 266
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс

22547
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22547
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
154405
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
153217
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1188
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
374924,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
360912,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14012
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
31259
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22768
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
550
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7941
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21670
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21670
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46900,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46542,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
358
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3000
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11431
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11431
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61174
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60847
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
327
2
Қорғаныс
3103
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3103
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3103
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

22547
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22547
122
Аппарат акима района (города областного значения)
154405
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
153217
003
Капитальные расходы государственного органа
1188
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
374924,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
360912,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14012
452
Отдел финансов района (города областного значения)
31259
257
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22768
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
550
018
Капитальные расходы государственного органа
7941
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21670
258
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
21670
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46900,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
46542,6
013
Капитальные расходы государственного органа
358
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3000
040
Развитие объектов государственных органов
3000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
11431
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11431
88011
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
60847
003
Капитальные расходы государственного органа
327
2
Оборона
3103
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3103
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3103
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

9066
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9066
4
Бiлiм беру
5904224,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
638132
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
617746
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
20386
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
197197,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
103999,1
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
93198
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4931460,1
003
Жалпы білім беру
4760106,1
006
Балаларға қосымша білім беру
171354
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
137037,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14297,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
63052
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
139
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21470
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20065
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18013,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
397,8
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
397,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
359020
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12346
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12346
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23533
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
23533
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
287047
451
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
70
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

9066
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9066
4
Образование
5904224,1
1233
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
638132
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
617746
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20386
464
Отдел образования района (города областного значения)
197197,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
103999,1
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
93198
464
Отдел образования района (города областного значения)
4931460,1
003
Общеобразовательное обучение
4760106,1
006
Дополнительное образование для детей
171354
464
Отдел образования района (города областного значения)
137037,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14297,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63052
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
139
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21470
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20065
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18013,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
397,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
397,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
359020
464
Отдел образования района (города областного значения)
12346
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12346
1233
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23533
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
287047
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
70
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

28093
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11410
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
446
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3283
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90639
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33665
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
69429
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24636
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
313
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
24919
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29547
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
29547
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3264
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1964
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3283
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3283
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
896680,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8018
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8018
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5213,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
149,5
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4664
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
308649
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
39266
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

28093
007
Оказание жилищной помощи
11410
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
446
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3283
010
Государственная адресная социальная помощь
144
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90639
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33665
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
69429
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24636
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
313
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24919
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29547
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
29547
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3264
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1964
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3283
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3283
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
896680,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8018
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8018
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5213,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
149,5
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4664
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400
467
Отдел строительства района (города областного значения)
308649
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
39266
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры