"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 қарашадағы N 20 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда N 5270 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 27.05.2020 № 97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4897 нөмірімен тіркелген, "Тұран Қазалы" газетінде 2015 жылы 4 наурызда жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Қаржаубаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Жарылқап
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау комиссиясының
төрағасы____________ Ж.Жалғасбай
"13" қараша 2015 жыл
Қазалы ауданы әкімінің
2015 жылғы "13" қарашадағы
№ 20 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы әкімінің
2015 жылғы "25" ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы: "Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі №1
Шекарасы: Желтоқсан көшесінің №32 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, №107 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ жағы, Желтоқсан тұйығы, Желтоқсан көшесі №28 үй, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесіндегі №1А, 2А, 2Б үйлер және №2-8 үйлер аралығы, Сұлтан Аманов көшесінің №1-11 үйлер аралығы және №2-10 үйлер аралығы, Жалдыбай жырау көшесінің №1-5 үйлер аралығы және №2-4 үйлер аралығы, Ғани Мұратбаев көшесінің №1-11 үйлер аралығы және №2-10 үйлер аралығы, Ғани Мұратбаев тұйығы, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №1, №2 үйлер, Владимир Счастнов көшесі №23 үй, Әйтеке би көшесінің №2-12 үйлер аралығы, Қасым Аманжолов көшесі №1-4 үйлер аралығы және көшенің жұп жағы, Әбжами Айбосынов көшесі №1-6 үйлер аралығы және жұп жағы, Роза Бағланова көшесі №136 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Владимир Счастнов көшесі №16, 16А үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ және жұп жағы.
№ 57 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Казалинского района от 25 февраля 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 13 ноября 2015 года N 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2015 года N 5270. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 27 мая 2020 года № 97
Сноска. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 27.05.2020 № 97 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Казалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казалинского района от 25 февраля 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4897, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 4 марта 2015 года) следующие изменения:
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата акима Казалинского района Каржаубаева А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Жарылкап
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Казалинской районной
избирательной комиссии
________________ Ж. Жалгасбай
"13" ноябрь 2015 год
Приложение к решению
акима Казалинского района
от 13 ноября 2015 года № 20
Приложение к решению
акима Казалинского района
от 25 февраля 2015 года № 3
Избирательные участки по Казалинскому району
Избирательный участок № 56
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Айтеке би № 1
Граница: четная сторона начиная с дома №32 до конца улицы Желтоксан, нечетная сторона начиная с дома №107 до конца улицы, переулок Желтоксан, дом №28 улицы Желтоксан, между домами 2-8 и дома №1, №2А, №2Б улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №1-11 и между домами №2-10 улицы Султан Аманова, между домами №1-5 и между домами №2-4 улицы Жалдыбай жырау, между домами №1-11 и между домами №2-10 улицы Гани Муратбаева, переулок Гани Муратбаева, дома №1, №2 улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, дом №23 улицы Владимир Счастнова, между домами №2-12 улицы Айтеке би, четная и нечетная сторона между домами №1-4 улицы Касым Аманжолова, четная и нечетная сторона между домами №1-6 улицы Абжами Айбосынова, четная сторона начиная с дома №136 до конца улицы Роза Баглановой, четная и нечетная сторона начиная с дома №16, №16 А до конца улицы Владимир Счастнова.
Избирательный участок № 57

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Жанқожа батыр атындағы №70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Владимир Счастнов көшесі №17
Шекарасы: Мұстафа Шоқайұлы көшесінің №1-81 үйлер аралығы мен №36-94 үйлер аралығы, Махамбет Өтемісов көшесінің жұп жағындағы үйлер, Желтоқсан көшесінің №33-53 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесінің №3-47 үйлер аралығы, Сәкен Сейфуллин көшесінің №2-62 үйлер аралығы, Әубәкір Әлиұлы Тыныбаев көшесінің №1-25 үйлер аралығы және №2-18 үйлер аралығы, Мағжан Жұмабаев көшесінің тақ жағындағы үйлер және №2-44 үйлер аралығы, Жаңақазалы көшесінің №1-9 үйлер аралығы және №2-20 үйлер аралығы, Ақан сері көшесі және тұйығы, Ахмет Байтұрсынов көшесінің №1-47 үйлер аралығы және жұп жағы, Әлкей Марғұлан, Әміре Қашаубаев, Ғабит Мүсірепов, Наурыз, Мүсірәлі қожа, Мақаш Балмағамбетов, Тілеуқабыл Қашқынбаев, Дәстен Сүлейменұлы Оразымбетов, Жилдом райбольница көшелері, №3 Квартал аймағындағы тұрғын үйлер, Роза Бағланова көшесінің №42-76 үйлер аралығы, Төле би көшесінің №1-35 үйлер аралығы және №2-40 үйлер аралығы, Төле би тұйығы, Біржан сал көшесінің №1-69 үйлер аралығы және №2-82 үйлер аралығы, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің №1-43 үйлер аралығы және №2-36 үйлер аралығы, Жүсіпбек Аймауытов тұйығы, Қайрат Халықов, Аманкелді батыр, Шоқан Уалиханов көшелері, Жалаңтөс батыр көшесінің №1-3 үйлер аралығы және №2-4 үйлер аралығы, Сәбит Мұқанов көшесінің №1-31 үйлер аралығы және №2-30 үйлер аралығы, Ибайдулла Жақыпов көшесінің №1-9 үйлер аралығы және №2-20 үйлер аралығы, Арыстан баб көшесінің №11 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ жағы мен №14 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер жұп жағы, Тоқаш Бокин көшесі, Орынбай Жанәділов көшесінің №31 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ жағы мен №40 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер жұп жағы, Әліби Жангелдин көшесінің №18 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер жұп жағы және №35 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ жағы, Нұртуған ақын көшесінің №22 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер жұп жағы және №23 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ жағы, Мұхтар Әуезов көшесінің №28 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер жұп жағы және №23 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ жағы, Әбдіғани Әбжанов көшесінің №28 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер жұп жағы және №37 үйден бастап көшенің соңына дейінгі аралықтағы үйлер тақ жағы, Тұрар Рысқұлов көшесі мен тұйығы, "Ақөзек" учаскесі.
№ 58 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №266 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Желтоқсан көшесі №20

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №70 имени Жанкожа батыра отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Владимир Счастнова № 17
Граница: между домами №1-81 и между домами №36-94 улицы Мустафа Шокайулы, дома по четной стороне улицы Махамбет Утемисова, между домами №33 - 53 улицы Желтоксан, между домами №3 - 47 улицы Айтеке би, между домами №2-62 улицы Сакена Сейфуллина, между домами №1-25 и между домами №2-18 улицы Аубакир Алиулы Тыныбаева, между домами №2-44 и дома по четной стороне улицы Магжан Жумабаева, между домами №1-9 и между домами №2-20 улицы Жанаказалы, улица и переулок Акан сери, между домами №1-47 и дома по четной стороне улицы Ахмет Байтурсынова, улицы Алкей Маргулан, Амире Кашаубаева, Габит Мусрепова, Наурыз, Мусирали кожа, Макаш Балмагамбетова, Тилеукабыл Кашкынбаева, Дастен Сулейменулы Оразымбетова, Жилдом райбольница, жилые дома в районе квартала №3, между домами №42-76 улицы Розы Баглановой, между домами №1-35 и между домами №2-40 улицы Толе би, переулок Толе би, между домами №1-69 и между домами №2-82 улицы Биржан сал, между домами №1-43 и между домами №2-36 улицы Жусипбек Аймауытова, переулок Жусипбек Аймауытова, улицы Кайрат Халыкова, Аманкелды батыр, Шокан Уалиханова, между домами №1-3 и между домами №2-4 улицы Жалантос батыра, между домами №1-31 и между домами №2-30 улицы Сабит Муканова, между домами №1-9 и между домами №2-20 улицы Ибайдулла Жакыпова, нечетная сторона начиная с дома №11 до конца улицы и четная сторона начиная с дома №14 до конца улицы Арыстан баб, улица Токаш Бокин, нечетная сторона начиная с дома №31 до конца и четная сторона начиная с дома №40 до конца улицы Орынбай Жанадилова, четная сторона начиная с дома №18 до конца улицы и нечетная сторона начиная с дома №35 до конца улицы Алиби Жангелдина, четная сторона начиная с дома №22 до конца и четная сторона начиная с дома №23 до конца улицы Нуртуган акына, четная сторона начиная с дома №28 до конца и нечетная сторона начиная с дома №23 до конца улицы Мухтар Ауезова, четная сторона начиная с дома №28 до конца и нечетная сторона начиная с дома №37 до конца улицы Абдигани Абжанова, улица и переулок Турара Рыскулова, участок "Акозек".
Избирательный участок № 58
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 266 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Желтоксан № 20

Шекарасы: Желтоқсан көшесінің №1-31, №2-26 және №55-105 үйлер аралығы, Роза Бағланова көшесінің №2-40, №78-134 және №1-129 үйлер аралығы, Төле би көшесінің №42-92 үйлер арылығы және №37-81 үйлер аралығы, Сара ақын көшесі, Октябрь тұйығы, Берді Бәймішев көшесінің №1-44 үйлер аралығы көшенің тақ және жұп жағы, Мұстафа Шоқайұлы көшесінің №2-34, №96-158 және №83-147 үйлер аралығы, Біржан сал көшесінің №84-128 үйлер аралығы және №71А, №71-95 үйлер аралығы, Біржан сал тұйығы, Ақан Құлтасбекова көшесінің №1-37 үйлер аралығы және №2-26 үйлер аралығы, Ахмет Байтұрсынов көшесінің №48 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер және тақ жағы, Сәкен Сейфуллин көшесінің №64-116 үйлер аралығы, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесі №1-39 үйлер аралығы, Тоқтар Әубәкіров көшесінің №1-43 үйлер аралығы және №2-46 үйлер аралығы, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №2-58 үйлер аралығы және №1-41 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесінің №1-1А үйлер және №14-52 үйлер аралығы, Махамбет Өтемісов көшесінің тақ жағындағы үйлер, Кенен Әзірбаев, Ерғали Төлепов көшелері, Орынбай Жанәділов көшесінің №1-29 үйлер аралығы және №2-38 үйлер аралығы, Орынбай Жанәділов тұйығы, Әліби Жангелдин көшесінің №2-16 үйлер аралығы және №1-33 үйлер аралығы, Нұртуған ақын көшесінің №1А-21 үйлер аралығы мен №2-20 үйлер аралығы, Мұхтар Әуезов көшесінің №1А-21 үйлер аралығы мен №2-26 үйлер аралығы, Әбдіғани Әбжанов көшесінің №2-26 үйлер аралығы және №1А-35 үйлердің аралығы, Әл-Фараби көшесі, №4 квартал аймағына қарасты тұрғын үйлер, Асан қайғы көшесі, Владимир Счастнов көшесінің №1-15 үйлер аралығы және көшенің жұп жағы, Владимир Счастнов тұйығы, Мешітбай Тастайбеков, Таяубай Сереев, Жұбан Молдағалиев көшелері.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі" білім беру мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Достық көшесі №66 "а"
Шекарасы: Роза Бағланова көшесінің №131-211 үйлер аралығы, Төле би көшесінің №83-177 және №94-130 үйлер аралығы, Мұстафа Шоқайұлы көшесінің №149-235 үйлер аралығы және №160-246 үйлер аралығы, Сәкен Сейфуллин көшесінің №143-209 үйлер тақ жағы және №118-170 үйлер аралығы, Қаныш Сәтбаев көшесінің №105-197 үйлер аралығы және №84-154 үйлер аралығы, Достық тұйығы, Әбілхайыр хан көшесінің №84 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Әбілхайыр хан тұйығы, Ғани Мұратбаев көшесінің №1-31 үйлер аралығы және №2-34 үйлер аралығы, Сұлтан Аманов көшесі №13 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ жағы және №12 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің жұп жағы, Сұлтан Аманов тұйығы, Жалдыбай жырау көшесінің №7-53 үйлер аралығы және №6-76 үйлер аралығы, Әбжами Айбосынов көшесінің №5-67 үйлер аралығы және №8-88 үйлер аралығы, Қасым Аманжолов көшесінің №5 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ және жұп жағындағы үйлер, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесінің №10-88 үйлер аралығы, Біржан сал көшесінің №97-113 үйлер аралығы және №130-154 үйлердің аралығы, Күләш Байсейітова көшесінің №1-21 үйлер аралығы және №2-20 үйлер аралығы, Берді Бәймішев көшесінің №45 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ және жұп жағындағы үйлер, Әбжами Айбосынов тұйығы, Нәби Жәлімбетов.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы: Медициналық бекет Құмжиек ауылдық округі, Тапа елді мекені, Тапа бөлімшесі №23

Граница: между домами №1-31, №2-26 и №55-105 улицы Желтоксан, между домами №2-40, №78-134 и №1-129 улицы Розы Баглановой, между домами №42-92 и №37-81 улицы Толе би, улица Сара акын, переулок Октябрь, между домами №1-44 четная и нечетная сторона улицы Берди Баймишева, между домами №2-34, №96-158 и №83-147 улицы Мустафа Шокайулы, между домами №84-128 и №71А, №71-95 улицы Биржан сал, переулок Биржан сал, между домами №2-26 и между домами №1-37 улицы Акан Култасбековой, начиная с дома №48 до конца улицы Ахмет Байтурсынова четная и нечетная сторона, между домами №64-116 улицы Сакен Сейфуллина, между домами №1-39 улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №1-43 и между домами №2-46 улицы Токтар Аубакирова, между домами №2-58 и между домами №1-41 улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, дома №1, 1А и между домами №14-52 улицы Айтеке би, дома по нечетной стороне улицы Махамбета Утемисова, улицы Кенен Азирбаева, Ергали Толепова, между домами №1-29 и между домами 2-38 улицы Орынбай Жанадилова, переулок Орынбай Жанадилова, между домами №2-16 и между домами 1-33 улицы Алиби Жангелдина, между домами №1А-21 и между домами 2-20 улицы Нуртуган акына, между домами №1А-21 и между домами 2-26 улицы Мухтар Ауезова, между домами №2-26 и между домами 1А-35 улицы Абдигани Абжанова, улица Аль-Фараби, жилые дома в районе квартала №4, улица Асан кайгы, между домами №1-15 и четная сторона улицы Владимира Счастнова, переулок Владимира Счастнова, улицы Мешитбай Тастайбекова, Таяубай Сереева, Жубан Молдагалиева.
Избирательный участок № 59
Центр: Учреждение образования "Казалинский гуманитарно-технический колледж", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Достык №66 "а"
Граница: между домами №131-211 улицы Розы Баглановой, между домами №94- 130 и №83-177 улицы Толе би, между домами №149-235 и №160-246 улицы Мустафа Шокайулы, между домами №118-170 и №143-209 улицы Сакен Сейфуллина, между домами №84-154 и №105-197 улицы Каныш Сатбаева, переулок Достык, дома по четной стороне начиная с дома №84 до конца улицы Абилхаир хана, переулок Абилхаир хана, между домами №1-31 и №2-34 улицы Гани Муратбаева, дома по нечетной стороне начиная с дома №13 до конца улицы и дома по четной стороне начиная с дома №12 до конца улицы Султан Аманова, переулок Султан Аманова, между домами №6-76 и между домами №7-53 улицы Жалдыбай жырау, между домами №5-67 и между домами №8-88 улицы Абжами Айбосынова, дома по четной и нечетной стороне начиная с дома №5 до конца улицы Касым Аманжолова, между домами №10-88 улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №97-113 и между домами №130-154 улицы Биржан сал, между домами №1-№21 и между домами №2-20 улицы Куляш Байсейтовой, дома по четной и нечетной стороне начиная с дома №45 до конца улицы Берди Баймишева, переулок Абжами Айбосынова, улица Наби Жалимбетова.
Избирательный участок № 60
Центр: Медицинский пункт, Кумжиекский сельский округ, населенный пункт Тапа, отделение Тапа № 23

Шекарасы: Тапа елді мекені, Қарағайлы, Арал мола, Шотаяқ, Тапа-1, Тапа-2, Киікші-1, Киікші-2, Итішпес, Дәстірел, Қияқтыбас, Аққұдық, Төртқұдық, Қартелі, Ақай-1, Ақай-2, Орысбай, Жанкеш учаскелері мен Қасқырсоққан малшы қоныстары.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы №216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі, № 92
Шекарасы: Ақан Құлтасбекова көшесінің №24 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер мен №39 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер, Ақтан батыр көшесінің №1-20 үйлер аралығы, Арыстан баб көшесінің №1-9 үйлер аралығы және №2-12 үйлер аралығы, Бекарыстан би көшесінің №1-43 үйлер аралығы, Әбілхайыр хан көшесінің №1-29 үйлер аралығы және №2-82 үйлер аралығы, Бостандық көшесі, Жалаңтөс батыр көшесінің №3-49 үйлер аралығы және №4-38 үйлер аралығы, Ибайдулла Жақыпов көшесінің №8-32 үйлер аралығы және №11-29 үйлер аралығы, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесінің №43-95 үйлер аралығы және №60-90 үйлер аралығы, Жиренше шешен көшесінің №1-30 үйлер аралығы, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің №38-58 үйлер аралығы және №45-73 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесінің №49-93 үйлер аралығы және №54-96 үйлер аралығы, Қаныш Сәтбаев көшесінің №1-103 үйлер аралығы және №2-82 үйлер аралығы, Қашақбай Пірімов көшесінің №2-16 үйлер аралығы, Жақып Ахметов тұйығы және Қожантай Досмамбетов көшесі, Мағжан Жұмабаев көшесінің №46-74 үйлер аралығы, Мүсірәлі Қожа көшесінің №1-9 үйлер аралығы, Райымбек батыр көшесінің №1-9 үйлер аралығы және №2-6 үйлер аралығы, Сабит Мұқанов көшесінің №31-59 үйлер аралығы және №8-32 үйлер аралығы, Сакен Сейффулин көшесінің №1-143 үйлер аралығы, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесінің №41-67 үйлер аралығы, Тоқтар Әубәкіров көшесінің №45-67 үйлер аралығы және №48-86 үйлер аралығы, Әубәкір Әлиұлы Тыныбаев көшесінің №27-65 үйлер аралығы және №20-76 үйлер аралығы, Әубәкір Әлиұлы Тыныбаев тұйығы, Үмбет би көшесінің №1-23 үйлер аралығы және №2-10 үйлердің аралығы, Үмбет би тұйығы.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Б.К.Мергенбаев атындағы №226 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Үмбет би көшесі №8
Шекарасы: Елеу Көшербаев көшесі, Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №95 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлердің тақ және жұп жағы, Дәулеткерей көшесінің №1-15 үйлер аралығы және №2-14 үйлер аралығы, Талант Бөріқұлақов көшесінің №1-15 үйлер аралығы және №2-16 үйлер аралығы, Талант Бөріқұлақов тұйығы, Сырым батыр көшесінің тақ жағы, №2 Кварталдағы тұрғын үйлер аймағы, Жанқожа батыр 3 км, Иносферная, Строение көшелері, Қазалы мөлтек ауданы, Қашақбай Пірімов көшесінің №1-17 үйлер аралығы және №18-22 үйлер аралығы, Қашақбай Пірімов тұйығы, Әйтеке би көшесі №96 А үй, Үмбет би көшесі №25-31 үйлер аралығы, Жалаңтөс батыр көшесі №40 үйден бастап соңына дейінгі жұп жағы және №51 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағы, Жалаңтөс батыр тұйығы, Сыдық Байкөбеков, Әнәпия Ұзақбаев және Қызылбас Палуан көшелері.
№ 63 сайлау учаскесі

Граница: село Тапа, участки Карагайлы, Арал мола, Шотаяк, Тапа-1, Тапа-2, Киикши-1, Киикши-2, Итишпес, Дәстирел, Кияктыбас, Аккудык, Торткудык, Картели, Акай-1, Акай-2, Орысбай, Жанкеш и скотоводческие отгоны Каскырсоккан.
Избирательный участок № 61
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 216 имени К.Сатбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Жанкожа Нурмухамедулы № 92
Граница: дома по четной стороне начиная с дома №24 до конца улицы и дома по нечетной стороне начиная с дома №39 до конца улицы Акан Қултасбековой, между домами №1-20 улицы Актан батыр, между домами №1-9 улицы и между домами №2-12 улицы Арыстан баб, между домами №1-43 улицы Бекарыстан би, между домами №1-29 и №2-84 улицы Абилхаир хана, улица Бостандык, между домами №3-49 и между домами №4-38 улицы Жалантос бахадур, между домами №8-32 и между домами №11-29 улицы Ибайдулла Жакыпова, между домами №43-95 и между домами №60-90 улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, между домами №1-30 улицы Жиренше шешен, между домами №38-58 и между домами №45-73 улицы Жусипбек Аймауытова, между домами №49-93 и между домами №54-96 улицы Айтеке би, между домами №1-103 и между домами №2-82 улицы Каныша Сатбаева, между домами №2-16 улицы Кашакбая Примова, переулок Жакып Ахметова и улица Кожантай Досмамбетова, между домами №46-74 четная сторона улицы Магжан Жумабаева, между домами №1-9 улицы Мусирали-Кожа, между домами №1-9 и №2-6 улицы Райымбека батыра, между домами №31-59 и между домами №8-32 улицы Сабита Муканова, между домами №1-143 улицы Сакен Сейффулина, между домами №41-67 улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, между домами №45-67 и между домами №48-86 улицы Токтар Аубакирова, между домами №27-65 и между домами №20-76 улицы Аубакир Алиулы Тыныбаева, переулок Аубакир Алиулы Тыныбаева, между домами №1-23 и между домами №2-10 улицы Умбет би, переулок Умбет би.
Избирательный участок № 62
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 226 имени Б.К.Мергенбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Умбет би № 8
Границы: улица Елеу Кушербаева, дома по четной и нечетной стороне начиная с дома №95 до конца улицы Жанкожа Нурмухаммедулы, между домами №1-15 и между домами №2-14 улицы Даулеткерей, между домами №1-15 и между домами №2-16 улицы Талант Боркулакова, переулок Талант Боркулакова, нечетная сторона улицы Сырым батыра, жилые дома в районе квартала №2, улицы Жанкожа батыр 3 км, Иносферная, Строение, микрорайон Казалы, между домами №1-17 и между домами №18-22 улицы Кашакбай Примова, переулок Кашакбай Примова, дом №96А по улице Айтеке би, между домами №25-31 улицы Умбет би, дома по четной стороне начиная с дома №40 до конца улицы и дома по нечетной стороне начиная с дома №51 до конца улицы Жалантос батыр, переулок Жалантос батыр, улицы Сыдык Байкобеков, Анапия Узакбаева, Кызылбас Палуан.
Избирательный участок № 63

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ж.Жабаев атындағы №234 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Қобыланды батыр көшесі №20
Шекарасы: Әбілхайыр хан көшесі №31 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ жағы, Сырым батыр көшесінің жұп жағы, Тоқтар Әубәкіров көшесінің №69-119 үйлер аралығы және №88-152 үйлер аралығы, Сұлтан Тәшірбайұлы Сүлейменов көшесінің №69-91 үйлер аралығы және №90-108 үйлер аралығы, Жалдыбай жырау көшесінің №55 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер және №78 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер, Райымбек батыр көшесінің №11-51 үйлер аралығы мен №8-36 үйлер аралығы, Үмбет би көшесінің №12 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер және №33 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер, Қашақбай Пірімов көшесінің №19 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер және №24 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер, Талант Бөріқұлақов көшесінің №17 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер мен №18 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер, Дәулеткерей көшесінің №17 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер мен №16 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер, Жәнібек батыр, Мәлік Ғабдуллин, Қобыланды батыр, Нұрадин Ермеков, Шамша Бисембаев, Сыдык Жәрімбетов, Бегім Ана, Қыз Жібек, Әлия Молдағұлова, Нұртуған Жұбатұлы, Үрмаш Түктібаев, Жұмағали Сайн, Сартай батыр, АТП көшелері және №1 Квартал аймағындағы тұрғын үйлер.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы № 91 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, Ақтан батыр көшесі № 3
Шекарасы: Ғ. Мұратбаев ауылдық округіне қарасты, Ғ.Мұратбаев ауылы.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Қорқыт ата көшесі №43
Шекарасы: Үрмәш Түктібаев көшесінің №42 - №80 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесінің №23А - №57 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесінің №25 - №77 үйлер және №2-№36 үйлер аралығы, Хегай Гер Сек көшесі №3 – №25 үйлер және №8 - №20 үйлер аралығы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №3 - №37 және №12-№34 үйлер аралығы, Қайрат Рысқұлбеков көшесі №12 - №20 үйлер және №1 - №17 үйлер аралығы, Серікбай Жакеев көшесі №15 а -№23 үйлер және №8 - №16 үйлер аралығы, Сәбит Мұқанов көшесі №14 - №22 үйлер және №11 - №21 үйлер аралығы, Бердікен Мергенбаев көшесі №9 а - №17 үйлер және №8 - №16 үйлер аралығы, Тұңғышбай Сегізов көшесі №11 - №21 үйлер және №10 - №18 үйлер аралығы, Қазалы көшесі №11 - №37 үйлер және №10 - №52/2 үйлер аралығы, Жалаңтөс баһадүр көшесі №29 - №41 үй және №18 - №24 үйлер аралығы, Геннадий Шляпин көшесі №19/1 - №43/2 үйлер және №22 - №44 үйлер аралығы, Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №21 - №25 үйлер және №28 - №36 үйлер аралығы, Қаныш Сәтбаев көшесі №17, №19 үйлер және №18 үй, Таппай Құлқашов көшесі №13 - №17 үйлер аралығы және №20, №22 үйлер, Мықтыбай Жанұзақов көшесі №23 - №45 үйлер және №14 - №34 үйлер аралығы, Ертас Бөлекбаев, Ғани Мұратбаев, Асқар Тоқмағамбетов, Ыбырай Жақаев, Әйтеке би, Ілияс Жансүгіров, Құрманғазы Сағырбайұлы, Мамай Рахашұлы көшелері.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі №24

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №234 имени Ж.Жабаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Кобыланды батыра № 20
Граница: дома по нечетной стороне начиная с дома №31 до конца улицы Абилхаир хана, четная сторона улицы Сырым батыра, между домами №69-119 и между домами №88-152 улицы Токтар Аубакирова, между домами №69-91 и между домами №90-108 улицы Султан Таширбайулы Сулейменова, дома по четной стороне начиная с дома №78 до конца улицы и дома по нечетной стороне начиная с дома №55 до конца улицы Жалдыбай жырау, между домами №11-51 и между домами №8-36 улицы Райымбек батыра, дома по четной стороне начиная с дома №12 до конца улицы и дома по нечетной стороне начиная с дома №33 до конца улицы Умбет би, дома по нечетной стороне начиная с дома №19 до конца улицы и дома по четной стороне начиная с дома №24 до конца улицы Кашакбая Примова, дома по нечетной стороне начиная с дома №17 до конца улицы и дома по четной стороне начиная с дома №18 до конца улицы Талант Борикулакова, дома по нечетной стороне начиная с дома №17 до конца улицы и дома по четной стороне начиная с дома №16 до конца улицы Даулеткерей, улицы Жанибек батыр, Малик Габдуллин, Кобыланды батыра, Нурадин Ермекова, Шамша Бисембаева, Сыдык Жаримбетова, Бегим ана, Кыз жибек, Алия Молдагуловой, Нуртуган Жубатулы, Урмаш Туктибаева, Жумагали Саина, Сартай батыра, АТП и жилые дома в квартале №1.
Избирательный участок № 64
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 91 имени Г.Муратбаева отдела образования Казалинского района", сельский округ Г.Муратбаев, село Г.Муратбаев, улица Актан батыр № 3
Граница: село Г.Муратбаев, сельский округ Г. Муратбаева.
Избирательный участок № 65
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №17 имени Г.Муратбаева отдела образования Казалинского района", Казалинский район, город Казалинск, улица Коркыт ата № 43
Граница: между домами №42-80 улицы Урмаш Туктибаева, между домами №23 а-№57 улицы Коркыт ата, между домами №25-№77 и №2-№36 улицы Жанкожа батыра, между домами №3- №25 и №8-№20 улицы Хегай Гер Сек, между домами №3-№37 и №12 - №34 улицы Ыбырай Алтынсарина, между домами №12-№20 и №1-№17 улицы Кайрат Рыскулбекова, между домами №15а- №23 и №8-№16 улицы Серикбай Жакеева, между домами №14-№22 и №11-№21 улицы Сабита Муканова, между домами №9а- №17 и №8-№16 улицы Бердикен Мергенбаева, между домами №11- №21 и №10-18 улицы Тунгышбай Сегизова, между домами №11-№37 и №10-№52/2 улицы Казалы, между домами №29-№41 и №18-№24 улицы Жалантос Баһадур, между домами №19/1- №43/2 и №22- №44 улицы Геннадий Шляпина, между домами №21- №25 и №28-№36 улицы Мухамеджан Ерлепесова, между домами №17-№№19 и дом №18 улицы Каныша Сатбаева, между домами №13-№17 и №20-№22 улицы Тапбай Кулкашова, между домами №23-№45 и №14-№34 улицы Мыктыбай Жанузакова, улицы Ертас Болекбаева, Гани Муратбаева, Аскар Токмагамбетова, Ыбырай Жакаева, Айтеке би, Илияс Жансугирова, Курмангазы Сагырбайулы, Мамай Рахашулы.
Избирательный участок № 66
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно-технический колледж", город Казалинск, улица Жамбыл Жабаева №24

Шекарасы: Үрмәш Түктібаев көшесінің №2 - №40 үйлер аралығы, Абай Құнанбаев көшесінің №47 - №71 үйлер және №40 - №62 үйлер аралығы, Жамбыл Жабаев көшесінің №27 - №79 үйлер және №46 - №88 үйлер аралығы, Шоқан Уәлиханов көшесінің №41 - №79 үйлер және №36 - №88 үйлер аралығы, Бекетай би көшесінің №30 - №34 а үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесі №30 а - №68 үйлер аралығы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №1, №1 а және №2 -10/4 үйлер аралығы, Қайрат Рысқұлбеков көшесі №6 - №10 үйлер аралығы, Серікбай Жакеев көшесі №1 -№15 үйлер және №2 - №6 үйлер аралығы, Сәбит Мұқанов көшесі №2 - №12 үйлер және №3 - №9 үйлер аралығы, Бердікен Мергенбаев көшесі №1 - №9 үйлер және №2 - №6 үйлер аралығы, Тұңғышбай Сегізов көшесі №5-№9 үйлер және №4 - №8 үйлер аралығы, Қазалы көшесі №1 - №9 үйлер және №2 - №8/2 үйлер аралығы, Жалаңтөс баһадүр көшесі №1 - №27 үйлер аралығы, №27 а үй және №2 - №10 үйлер аралығы, Геннадий Шляпин көшесі №1 - №13 үйлер және №2 - №10 үйлер аралығы, Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №1 - №19 үйлер және №2 - №26 үйлер аралығы, Қаныш Сәтбаев көшесі №5 - №13 үйлер және №4 - №8 үйлер аралығы, Таппай Құлқашов көшесі №1 - №9 үйлер және №4 - №14/2 үйлер аралығы, Мықтыбай Жанұзақов көшесі №1 - №21 үйлер және №2 - №12 үйлер аралығы, Сырдария, Ерғали Қожаназаров, Бегімбай Қосаев, Бауыржан Момышұлы, Серғали Толыбеков, Қалжан Нұрмаханов, Байқон Байболсынов, Мұхтар Әуезов, көшелері, Абай Құнанбаев тұйығы.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің М.Горький атындағы №16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы қаласы,
Жамбыл Жабаев көшесі №46 үй
Шекарасы: Үрмәш Түктібаев көшесі №1 - №57 үйлер аралығы, Абай Құнанбаев көшесі №1 - №45 үйлер және №2 - №38 үйлер аралығы, Жамбыл Жабаев көшесі №1 - №25 үйлер және №2 - №44 үйлер аралығы, Шоқан Уәлиханов көшесі №3 - №39 үйлер және №2 - №34 үйлер аралығы, Бекетай би көшесі №1 - №33 үйлер және №2 - №28 үйлер аралығы, Қорқыт ата көшесі №1 А үйден- №23 үйлер және №2 - №30 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі №1А үйден - №23 үйлер аралығы, Хегай Гер Сек көшесі №2 А үйден – 6/2 үйлер аралығы, Әліби Жангелдин, Зинаддин Бұлақбаев, Талғатбек Құлахметов, Меңділлә Күзенбаев, Сәкен Сейфуллин, Ермекбай Қодасов, Ахметбек Қыстауов, Қаражан Өтепбергенов, Әнес Нарымбетов, Аманкелді батыр, Новостройка, Өмірзақ Түркебаев көшелері.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Б.Әбдіразақов атындағы №88 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы, Ү.Түктібаев көшесі №10
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Үрмәш Түктібаев ауылы.
№ 69 сайлау учаскесі

Граница: между домами №2-№40 улицы Урмаш Туктибаева, между домами №47-№71 и №40-№62 улицы Абая Кунанбаева, между домами №27-№79 и №46-№88 улицы Жамбыла Жабаева, между домами №41-№79 и №36-№88 улицы Шокана Уалиханова, между домами №30-№34а улицы Бекетай би, между домами №30а- №68 улицы Коркыт ата, между домами №1-№1а и №2-№10/4 улицы Ыбырая Алтынсарина, между домами №6-10 улицы Кайрата Рыскулбекова, между домами №1-№15 и №2-№6 улицы Серикбая Жакеева, между домами №2-№12 и №3-№9 улице Сабита Муканова, между домами №1- №9 и №2-№6 улицы Бердикен Мергенбаева, между домами №5-№9 и №4-№8 улицы Тунгышбая Сегизова, между домами №1-№9 и №2-№8/2 улицы Казалы, между домами №1-№27, №27 а и №2-№10улицы Жалантос Баһадура, между домами №1-№13 и №2-№10 улицы Геннадий Шляпина, между домами №1-№19 и №2-№26 улицы Мухамеджана Ерлепесова, между домами №5-№13 и №4-№8 улицы Каныша Сатбаева, между домами №1-№9 и №4-№14/2 улицы Тапбай Кулкашова, между домами №1-№21 и №2-№12 улицы Мыктыбая Жанузакова, улицы Сырдария, Ергали Кожаназарова, Бегимбай Косаева, Бауыржан Момышулы, Сергали Толыбекова, Калжан Нурмаханова, Байхон Байболсынова, Мухтар Ауезова, переулок Абая Кунанбаева.
Избирательный участок № 67
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 16 имени М.Горького отдела образования Казалинского района", город Казалинск, улица Жамбыл Жабаева № 46
Граница: между домами №1-№57 улицы Урмаш Туктибаева, между домами №1-№45 и №2-№38 улицы Абая Кунанбаева, между домами №1-№25 и №2-№44 улицы Жамбыла Жабаева, между домами №3-№39 и №2-№34 улицы Шокана Уалиханова, между домами №1-№33 и №2-№28 улицы Бекетай би, между домами №1 а - №23 и №2-№30 улицы Коркыт ата, между домами №1 а-№23 улицы Жанкожа батыра, между домами №2 а - №6/2 улицы Хегай Гер Сек, улицы Алиби Жангелдина, Зинаддин Булакбаева, Талгатбек Кулахметова, Мендилла Кузенбаева, Сакен Сейфуллина, Ермекбай Кодасова, Ахметбек Кыстауова, Каражан Утепбергенова, Анес Нарымбетова, Аманкелды Батыр,Новостройка, Умирзак Туркебаева.
Избирательный участок № 68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 88 имени Б.Абдразакова отдела образования Казалинского района", сельский округ Алга, село У.Туктибаева, улица У. Туктибаева № 10
Граница: село Урмаш Туктибаева сельского округа Алга.
Избирательный участок № 69

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №98 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы, Кенжебай Ерімбет көшесі №14
Шекарасы: Ақжона ауылдық округінің Майдакөл ауылы мен Жаңаталап, Жалпақ учаскелері.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №94 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы, Әйтеке би көшесі, №21 үй
Шекарасы: Арықбалық ауылдық округінің Жанқожа батыр ауылы.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №134 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазалы ауданы, Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы, Шәкен көшесі 9 үй
Шекарасы: Шәкен ауылдық округінің Шәкен, Шилі ауылдарымен Шөлқұм учаскесі және Қарақұм беткейіндегі малшы қоныстары.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің № 97 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы, Нұртаза Қазақбайұлы көшесі №2-А
Шекарасы: Аранды ауылдық округінің Аранды ауылы.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы, Бейбітшілік көшесі № 7 үй
Шекарасы: Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылы.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №102 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Жанқожа көшесі, №51 үй
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы және Қарлаң учаскесі.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы, Қожали Өтепбергенов көшесі №25
Шекарасы: Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылы.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №93 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы, Лақалы көшесі, №55 үй
Шекарасы: Тасарық ауылдық округінің Лақалы ауылы, Отгон және Қайықжол учаскелері.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің № 238 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, Тасарық көшесі, № 60 үй
Шекарасы: Тасарық ауылдық округінің Тасарық ауылы және Қараөзек учаскесі.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №190 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы, Ақтан батыр көшесі, № 5 үй
Шекарасы: Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылы.
№ 79 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 98 отдела образования Казалинского района", Сельский округ Акжона, село Майдаколь, улица Кенжебай Еримбет № 14
Граница: село Майдаколь и участки Жанаталап, Жалпак сельского округа Акжона.
Избирательный участок № 70
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 94 отдела образования Казалинского района", Сельский округ Арыкбалык, село Жанкожа батыр, улица Айтеке би № 25
Граница: село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык.
Избирательный участок № 71
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 134 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, селький округ Шакен, улица Шакен № 9
Граница: села Шакен, Шили, участок Шолькум и скотоводческие поселения в Каракумах сельского округа Шакен.
Избирательный участок № 72
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 97 отдела образования Казалинского района", сельский округ Аранды, село Аранды, улица Нуртаза Казакбайулы № 22.
Граница: Село Аранды сельского округа Аранды.
Избирательный участок № 73
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 25 отдела образования Казалинского района", сельский округ Аранды, село Кожабакы, улица, Бейбитшилик №7
Граница: Село Кожабакы сельского округа Аранды.
Избирательный участок № 74
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №102 отдела образования Казалинского района", сельский округ Бирлик, село Бирлик, улица Жанкожа батыр № 51
Граница: Село Бирлик и участок Карлан сельского округа Бирлик.
Избирательный участок № 75
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятия "Сельский Дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь, сельский округ Бозколь, село Бозколь, улица Кожали Утепбергенова № 25
Граница: село Бозколь сельского округа Бозколь.
Избирательный участок № 76
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 93 отдела образования Казалинского района", сельский округ Тасарык, село Лакалы, улица Лакалы № 55
Граница: село Лакалы, участки Отгон и Кайыкжол сельского округа Тасарык.
Избирательный участок № 77
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 238 отдела образования Казалинского района", сельский округ Тасарык, село Тасарык, улица Тасарык № 60
Граница: село Тасарык и участок Караөзек сельского округа Тасарык.
Избирательный участок № 78
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 190 отдела образования Казалинского района", сельский округ Коларык, село Актан батыр, улица Актан батыр № 5
Границы: село Актан батыр сельского округа Коларык.
Избирательный участок № 79

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №146 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Ажар ауылы, Орталық көшесі № 1 үй
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округінің Ажар елді мекені, Қызылқұм беткейіндегі малшы қоныстары және "Қызылқұм", "Кәрібай бұлақ" шекара заставалары.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, № 3 үй
Шекарасы: Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Күлетов атындағы №92 орта мектеб" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құмжиек ауылдық округі, Қашақбай Пірімов ауылы,Төреқұл Ақжігітов көшесі № 67 "А" үй
Шекарасы: Құмжиек ауылдық округінің Қашақбай Пірімов ауылы, Қарақұм беткейіндегі малшы қоныстары: Майлыбай, Медірет, Бармас, Қарақұла, Асуқара, Ақжан, Жаубасар, Нарымбет, Көккөз, Қожақазған, Әйтімбет, Қызылқұм беткейіндегі малшы қоныстары: Бәймен, Мәдениет, Өтебас, Лаубай, Ақтамшық, Көне Құмжиек, Қаратүбек, Балықшы, Қошқарбек, Атымтай, Мортық.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №182 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы, Сәбит Мұқанов көшесі, № 3 үй
Шекарасы: Басықара ауылдық округінің Басықара ауылы және Мортық малшылар қонысы.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Пірімов атындағы №103 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы, Әбдраман Тілеубаев көшесі №8 үй
Шекарасы: Қарашеңгел ауылдық округінің Жалаңтөс батыр ауылы, Үйрек, Ойынды, Көбек, Алтай, Водокачка елді мекендері.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің № 24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы, Ереш Тілеубаев көшесі № 20 үй
Шекарасы: Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылы және Досқали учаскесі.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №100 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Ленин көшесі № 38 үй
Шекарасы: Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы және Бірлік, Кентуп, Дарбас учаскелері.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №258 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасы

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 146 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Ажар, улица Орталык № 1.
Граница: село Ажар, скотоводческие поселения в сторону Кызылкума и пограничные заставы "Кызылкум", "Карибай булак" сельского округа Кызылкум.
Избирательный участок № 80
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 225 отдела образования Казалинского района", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Каукей, улица А. Байтурсынова №3.
Граница: село Каукей селького округа Кызылкум.
Избирательный участок № 81
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 92 имени К.Кулетова отдела образования Казалинского района", сельский округ Кумжиек, село Кашакбая Примова, улица Торекул Акжигитова № 67 "А".
Граница: село Кашакбая Примова, скотоводческие поселения в сторону Каракум Майлыбай, Медирет, Бармас, Каракула, Асукара, Акжан, Жаубасар, Нарымбет, Коккоз, Кожаказган, Айтимбет сельского округа Кумжиек, скотоводческие поселения в сторону Кызылкум Баймен, Мадениет, Утебас, Лаубай, Актамшык, Коне Қумжиек, Каратубек, Балыкшы, Кошкарбек, Атымтай, Мортык сельского округа Кумжиек.
Избирательный участок № 82
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 182 отдела образования Казалинского района", сельский округ Басыкара, село Басыкара, улица Сабит Муканова № 3
Граница: село Басыкара и скотоводческие поселение Мортык сельского округа Басыкара.
Избирательный участок № 83
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 103 имени К.Примова отдела образования Казалинского района", сельский округ Карашенгель, село Жалантос батыр, улица Абдраман Тлеубаева № 8
Граница: населенные пункты Уйрек, Ойынды, Кобек, Алтай, Водокачка, село Жалантос батыр сельского округа Карашенгел.
Избирательный участок № 84
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24 отдела образования Казалинского района", сельский округ Майдаколь, село Бекарыстан би, улица Ереш Тлеубаева № 20
Граница: село Бекарыстан би и участок Доскали сельского округа Майдаколь.
Избирательный участок № 85
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 100 отдела образования Казалинского района", сельский округ Майлыбас, село Аксуат, улица Ленина № 38
Граница: село Аксуат и участки Кентуп, Бирлик, Дарбас сельского округа Майлыбас.
Избирательный участок № 86
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 258 отдела образования Казалинского района", сельский округ Майлыбас, станция Байкожа.

Шекарасы: Майлыбас ауылдық округінің Байқожа стансасы, 101, 102, 103 темір жол бекеттері.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің "Майлыбас" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Майлыбас ауылдық округі, Майлыбас стансасы
Шекарасы: Майлыбас ауылдық округінің Майлыбас стансасы және №99 темір жол бекеті.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №78 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сарыбұлақ ауылдық округі, Сарыбұлақ ауылы,
Сарбұлақ көшесі н-з
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылдық округінің Сарыбұлақ ауылы және Сортүбек учаскесі.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің №104 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өркендеу ауылдық округі, Өркендеу ауылы, Қалыбай Балтөреев көшесі № 1 үй
Шекарасы: Өркендеу ауылдық округінің Өркендеу ауылы, Көне Өркенді, Қарлан учаскелері.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Абай атындағы №90 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, № 38 үй
Шекарасы: Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылы және Жұбан учаскесі.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің С.Сейфуллин атындағы №165 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ш.Айманов көшесі, № 4 үй
Шекарасы: Александр Пушкин көшесі мен тұйығы, Бауыржан Момышұлы көшесі мен тұйығы, Геннадий Елховиков көшесі мен тұйығы, Жамет жырау көшесінің жұп жағы, Жетес би көшесінің №54 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер және №63 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер, Зейнолла Шүкіров көшесі, Қазыбек би көшесі және тұйығы, Қарасақал Ерімбет көшесінің №5 үйден бастап көшенің соңына дейінгі тақ жағындағы үйлер және №18 үйден бастап көшенің соңына дейінгі жұп жағындағы үйлер, Қарасақал Ерімбет тұйығы, Сәндібек Инабатов көшесі, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі мен тұйығы, Тайыр Жароков көшесі, Шәкен Айманов көшесі мен тұйығы, Ыбырай Жақаев көшесі мен тұйығы, №6 жаңа квартал аймағындағы үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазалы көліктік-техникалық колледжі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі, №12 үй
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі және тұйығы, Ағыбай Алманиязов көшесінің №1-13 аралығындағы үйлер және көшенің жұп жағы, Жамбыл Жабаев, Жастар көшелері, Жетес би көшесінің №37-61 үйлер аралығы мен №12-52 үйлер аралығы, Жетес би тұйығы, Жамет Жырау көшесінің тақ жағы, Қарасақал Ерімбет көшесінің №1-3 үйлер аралығы және №2-16 үйлер аралығы, Құлмағамбет Қартақов көшесінің №1-22 үйлер аралығы тақ және жұп жағы, Мәншүк Мәметова көшесінің №25-56 үйлер тақ және жұп жағы, Нартай Бекежанов көшесі мен тұйығы, Талғат Бигелдинов көшесі, Төлеген Айбергенов көшесінің №1-5 үйлер аралығы мен көшенің жұп жағы, Төлеген Тоқтаров, Шәмші Қалдаяқов, Ыбырай Алтынсарин көшелері, Яков Михайлюк көшесінің №7 үйден бастап соңына дейінгі үйлер тақ және жұп жағы.
№ 93 сайлау учаскесі

Граница: станция Байкожа, железнодорожные разъезды 101, 102, 103 сельского округа Майлыбас.
Избирательный участок № 87
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Майлыбас" отдела образования Казалинского района", сельский округ Майлыбас, станция Майлыбас.
Граница: станция Майлыбас и разъезд № 99 сельского округа Майлыбас.
Избирательный участок № 88
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 78 отдела образования Казалинского района", сельский округ Сарбулак, село Сарбулак, улица Сарбулак № 66
Граница: село Сарбулак и участок Сортубек сельского округа Сарбулак.
Избирательный участок № 89
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 104 отдела образования Казалинского района", сельский округ Уркендеу, село Уркендеу, улица Калыбая Балтореева № 1.
Граница: село Уркендеу, участки Коне Уркенди, Карлан сельского округа Уркендеу.
Избирательный участок № 90
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 90 имени Абая отдела образования Казалинского района", сельский округ Сарыколь, село Абай, улица Абая Қунанбаева № 38.
Граница: село Абай и участок Жубан сельского округа Сарыколь.
Избирательный участок № 91
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 165 имени С.Сейфуллина отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселка Айтеке би, улица Ш.Айманова № 4.
Граница: улица и переулок Александр Пушкина, улица и переулок Бауыржан Момышулы, улица и переулок Генадий Елховикова, четная сторона улицы Жамет жырау, дома по четной стороне начиная с дома №54 до конца улицы и дома по нечетной стороне начиная с дома №63 до конца улицы Жетес би, улица Зейнолла Шукирова, улица, переулок Казыбек би, дома по нечетной стороне начиная с дома №5 до конца улицы и дома по четной стороне начиная с дома №18 до конца улицы Карасакал Еримбета, переулок Карасакал Еримбета, улица Сандибек Инабатова, переулок и улицы Курмангазы Сагырбайулы, улица Тайыр Жароков, переулок и улицы Шакен Айманова, переулок и улицы Ыбырая Жакаева, жилые дома на новом квартале №6.
Избирательный участок № 92
Центр: Государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический колледж", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Яков Михайлюк № 12.
Граница: улица и переулок Абая Кунанбаева полностью, дома по четной и нечетной стороне между домами №1-13 улицы Агыбай Алманиязова, улицы Жамбыл Жабаева, Жастар, между домами №37-61 и между домами №12-52 улицы Жетес би, переулок Жетес би, нечетная сторона улицы Жамет жырау, между домами №1-3, между домами №2-16 улицы Карасакал Еримбета, дома по четной и нечетной стороне между домами №1- 22 улицы Кулмагамбета Картакова, дома по четной и нечетной стороне между домами №25-56 улицы Маншук Мамедовой, улица и переулок Нартая Бекежанова, улица Талгата Бегельдинова, между домами №1-5 и нечетная сторона улицы Толеген Айбергенова, улицы Толеген Токтарова, Шамши Калдыаякова, Ыбырай Алтынсарина, дома по четной и нечетной стороне начиная с дома №7 улицы Яков Михайлюка.
Избирательный участок № 93

Орталығы: "Қазалы ауданының білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы №204 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №5
Шекарасы: Ағыбай Алманиязов көшесінің №14 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер тақ және жұп жағы, Құлмағамбет Қартақов көшесінің №23-64 үйлер аралығы тақ және жұп жағы, Мәншүк Мәметова көшесінің №1-24 аралығындағы үйлер тақ және жұп жағы, Жетес би көшесінің №1-35 үйлер аралығы және №2-10 үйлер аралығы, Төлеген Айбергенов №33 үйден бастап көшенің соңына дейінгі үйлер және жұп жағы, Иса Байзақов, Бейбітшілік, Стройтельная көшелері, Мұқағали Мақатаев көшесі мен тұйығы толығымен, Яков Михайлюк көшесінің №1-6 аралығындағы үйлер тақ және жұп жағы, Міржақып Дулатов, ПМС-244 көшесі, ПМС аймағындағы үйлер, Қорқыт ата көшесі мен тұйығы, Қуаныш Ибраимов, Қоңыр ана көшелері.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 204 имени Ы.Алтынсарина отдела образования Казалинского района", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Яков Михайлюк № 5.
Граница: дома по четной и нечетной стороне начиная с дома №14 до конца улицы Агыбая Алманиязова, дома по четной и нечетной стороне между домами №23-64 улицы Кулмагамбет Картакова, дома по четной и нечетной стороне между домами №1-24 улицы Маншука Мамедовой, между домами №1-35 и между домами №2-10 улицы Жетес би, дома по четной и нечетной стороне начиная с дома №33 до конца улицы Толегена Айбергенова, улицы Иса Байзакова, Бейбитшилик, Строительная, улица и переулок Мукагали Макатаева, дома по четной и нечетной стороне между домами №1-6 улицы Яков Михайлюка, улицы Миржакып Дулатова, ПМС-244, жилые дома в районе ПМС, улица и переулок Коркыт ата, улицы Куаныш Ибрагимова, Коныр ана.