Қазалы қаласындағы көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 344 қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 370 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда № 5332 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы қаласындағы "Юрий Гагарин" көшесi "Өмірзақ Түркебаевтың" есімімен қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының Қазалы аудандық
әкімі мәслихатының LІ сессиясының
төрағасы
________ Н. Шамұратов _____________ Б. Бекбауылов
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы
________ Т. Бөріқұлақов

О переименовании улицы города Казалинска
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области 24 декабря 2015 года № 344 и Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2015 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 февраля 2016 года № 5332
В соответствии с пунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Юрия Гагарина" в городе Казалинск именем "Өмірзақ Түркебаев".
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Председатель
Казалинского района LІ сессии Казалинского
районного маслихата
___________ Н. Шамуратов ___________ Б. Бекбауылов
Секретарь Казалинского
районного маслихата
__________ Т. Борикулаков