Ғ. Мұратбаев ауылдық округі, Ғ. Мұратбаев ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Ғ. Мұратбаев ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 01 маусымдағы № 7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда N 5034 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1- бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетi Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 8-09-90 ұсынысы негізінде Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Ғ.Мұратбаев ауылдық округi, Ғ.Мұратбаев ауылының аумағында ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округінің әкімі Б.Бисембаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазалы ауданының ветеринария
және ветеринариялық бақылау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________А.Рыстығұл
"01" маусым 2015 ж

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Г. Муратбаева, Г. Муратбаевского сельского округа
Решение акима аульного округа Г. Муратбаева Казалинского района Кызылординской области от 01 июня 2015 года N 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2015 года N 5034
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании предоставления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждение "Казалинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 апреля 2015 года № 8-09-90 аким Г.Муратбаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота на территории села Г.Муратбаева, Г.Муратбаевского сельского округа, Казалинского района, Кызылординской области.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Бисембаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии и ветеринарного
контроля Казалинского района"
__________________ А.Рыстыгул
"01" июня 2015