Жосалы кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 наурыздағы № 245 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4928 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер Кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8 бабына, 11 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
36-сессиясының төрағасы
__________Н. Пірмантаев __________М. Наятұлы
2015 жылғы "3" наурыздағы
Қармақшы аудандық мәслихатының
№ 245 шешіміне 1-қосымша
2015 жылғы "3" наурыздағы
Қармақшы аудандық мәслихатының
№ 245 шешіміне 2-қосымша
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ
нөмірі
Жер-кадастрлық кварталдар шекараларымен аймақтардың қиылысу шекаралары
Аймақ ауданы, гектар
1
2
3
І
I аймақ (001, 002, 003 кварталдары)
277,0
Аймақтың шекарасы, солтүстік шығысы Наурыз көшесі және "Нұрай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кірме жолынан спорт алаңын толығымен қамтып, оңтүстігі Мұстафа Шоқай көшесінен Нұртай Жайсанов көшесіне жалғасып, солтүстігі және оңтүстігі Сұлтан Сүлейменов көшесі, Амангелді Иманов көшесін бойлай Елеу Көшербаев көшесінің солтүстігін толығымен қамтып, "Самара-Шымкент" автотрассасы және су құбыры жолын, Жосалы кентінің оңтүстік батыс бөлігін толығымен қамтып, солтүстік батысы Әнуарбек Өміров көшесімен, шығысы Тәйімбет Көмекбаев көшесімен Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесін бойлай Железнодорожный көшесімен шектеседі.
ІІ
ІІ аймақ (001, 002, 003, 004 кварталдары)
356
1-учаске
Аймақтың шекарасы, оңтүстігі Әнуарбек Өміров көшесімен, Тәйімбет Көмекбаев көшесін бойлай Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесін, Железнодорожный көшесін қамтып, солтүстік батысы Тоғанас батыр көшесін, солтүстік шығысы Железнодорожный көшесімен шектеседі.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Жосалы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03 марта 2015 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 марта 2015 года № 4928
В соответствии со статьей 8, пункта 1 статьи 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон поселка Жосалы, Кармакшинского района, Кызылординской области согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
36-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
__________Н.Прмантаев ___________М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского
районного маслихата
от " 3 " марта 2015 года № 245
Приложение 2
к решению Кармакшинского
районного маслихата
от " 3 " марта 2015 года № 245
Границы оценочных зон кента Жосалы, Кармакшинского района, Кызылординской области
Номер зоны
Границы зон пересекающиеся с границами земельно-кадастрового квартала
Площадь зоны, гектар
1
2
3
І
І - зона (кварталы 001, 002, 003)
277,0
Граница зоны, с северо-восточной стороны с улицы Наурыз и подъездную дорогу товариществы с ограниченной ответственностью "Нурай" полностью охватывает спортивную площадку, с южной стороны от улиц Мустафа Шокая до улицы Нуртая Жайсанова, с южной и северной стороны вдоль улиц Султана Сулейменова и улицы Амангелди Иманова и северную часть полностью охватывает улицы Елеу Кушербаева, автотрассу "Самара-Шымкент" и дорогу на водопровода полностью занимая юго-западную часть поселка Жосалы, севера-западный сторона начинается с улицы Ануарбека Омирова и восточной стороны улица Таймбет Комекбаева, вдоль улица Турмагамбета Изтелеуова граничит через улицы Железнодорожный.
ІІ
IІ - зона (кварталы 001,002,003,004)
356,0
1 участок
Граница зоны, с южной стороны улиц Ануарбека Омирова, продолжая через улиц Таймбета Комекбаева, охватывая улицы Турмагамбета Изтлеуова, Железнодорожная, северо-западной сторона граничит с улицой Тоганаса батыра, а северо-восточной сторона с улицой Железнодорожный.

65,0
2-учаске
Аймақтың шекарасы, солтүстігі су құбырының жолы, "Самара-Шымкент" автотрассасын, Елеу Көшербаев, Амангелді Иманов, Сұлтан Сүлейменов көшелерінің бір-бірімен жалғасқан оңтүстік бойын, Нұртай Жайсанов көшесімен темір жол бойындағы Шығыс көшесінің батысын қамтыса, оңтүстігі Сырдария өзенінің жағалауы мен Жосалы кентінің оңтүстік батысын қамтиды.
102,0
3-учаске
Аймақтың шекарасы, батысы Мұхтар Әуезов көшесімен, солтүстік шығысы "Жосалы-Жалағаш" автокөлік жолымен, шығысы Сүлеймен Есқараев көшесінен "Жарма" каналы бойымен Мәншүк Мәметова, Әлихан Байтереков көшелерін бойлай Ізтілеу Мүсірбаев, Үсен Томанов, Қоскөл, Мұстафа Шоқай көшелерімен, батысынан Абыт көлін толығымен қамтып, "Нұрай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кірме жолының шығысымен шектеседі.
189,0
ІІІ

65,0
2 участок
Граница зоны, с северной стороны проходит через дороги водопровод, автодорогой "Самара-Шымкент" и южную част улиц Елеу Кошербаева, Амангелды Иманова и Султана Сулейменова, охватывая западный часть улиц Шыгыса и улиц Нуртая Жайсанова, южная часть охватывает зоны вдоль берега реки Сырдарья и южно- западную часть поселка Жосалы.
102,0
3 участок
Граница зоны, с западной стороны граничит улицой Мухтара Ауезова, северо-восточноя сторона с автодорогой "Жосалы–Жалагаш", восточная сторона с улицой Сулеймена Ескараева, каналом "Жарма" и вдоль улицами Маншука Маметова, Алихана Байтерекова и улицы Изтилеу Мусирбаева, Усен Томанова, Коскол, Мустафа Шокая, с западной стороны охватывает озеро Абыт, граничит с подъездной дорогой товарищество с ограниченной ответственностью "Нурай".
189,0
IІІ

ІІІ аймақ (002, 003, 004 кварталдары)
3390,0
Аймақтың шекарасы, Жосалы кентінің батыс бөлігінен басталып, оңтүстігі Тоғанас батыр, Железнодорожный, Наурыз көшелерінің солтүстік шығысы Мұхтар Әуезов көшесімен, оңтүстік шығысы "Жосалы-Жалағаш" автокөлік жолымен, оңтүстік батысы Сүлеймен Есқараев көшесін бойлай "Жарма" каналымен, оңтүстікке қарай Мәншүк Мәметова, Әлихан Байтереков көшелерімен, Ізтілеу Мүсірбаев көшесінің шығысын бойлай Үсен Томанов, Қоскөл көшелерімен жалғасып, Мұстафа Шоқай көшесімен шектесіп, батысы Шығыс көшесімен шекаралысып, шығысы "Қараөзек" каналының қорғаныш бөгетімен шектесіп, солтүстік шығысы мөлтек аудандары мен ескі аэропорт учаскесін қамтиды. Солтүстік батыс бөлігі "Ордазы" карьерінің далалық жолын бойлай солтүстік шығыс бөлігіндегі "Жосалы-2" кенішін және Жосалы кентінің батыс бөлігін толығымен ІІІ-аймақ қамтиды.
IV
IV аймақ (004 кварталы)

ІІІ-зона (кварталы 002,003,004)
Граница зоны, начиная с западной стороны поселка Жосалы, южная сторона улицы Тоганаса батыра, Железнодорожная, Наурыз с северо-востока граничить улицы Мухтара Ауезова, с юго-восточной стороны с автодорогой "Жосалы-Жалагаш", с юго-запада вдоль улицы Сулеймена Ескараева, каналом "Жарма", южной стороны улицы Маншук Маметова, Алихан Байтерекова, восточная сторона улицы Изтилеу Мусирбаева вдоль улицы Усена Томанова, Коскол и граничит с улицой Мустафа Шокая, с западной стороной граничит с улицы Шыгыс, восточная сторона зоны граничит с дамбой канала "Караузяк", северо-восточная сторона охватывает микрорайоны и старый участок аэрапорта. Северо-западная сторона начинается с полевой дорогой карьера "Ордазы", охватывая северо-восточной карьера "Жосалы-2" и полностью охватывая западную часть поселка Жосалы.
3390,0
ІV
IV-зона (квартал 004)

2847,0
Аймақтың шекарасы, солтүстігі "Жосалы-2" кенішін, шығысы толығымен Жосалы кенті шегінің шығыс бөлігімен, оңтүстігі Сырдария өзенінің бойын, батысы "Қараөзек" каналының бөгетін бойлап мөлтек аудандары мен ескі аэропорт учаскесінің солтүстігімен жалғасса, аймақтың батыс бөлігі "Ордазы" карьерінің далалық жолының шығыс бөлігін қамтиды.
2015 жылғы "3" наурыздағы
Қармақшы аудандық мәслихатының
№ 245 шешіміне 3-қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
I
2,0
II
1,5
III
1,0
IV
0,7

2847,0
Граница зоны, северная сторона с карьера "Жосалы-2", восточная сотрона полностью восточную часть кента Жосалы, южная сторона вдоль реки Сырдарья, западная сторона вдоль дамбы канала "Караузяк" и примыкая северную границу микрорайона и старый участок аэрапорта, западная часть зоны занимает восточную часть полевой дороги карьера "Ордазы".
Приложение 3
к решению Кармакшинского
районного маслихата
от " 3 " марта 2015 года № 245
Поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
2.0
II
1.5
III
1.0
IV
0.7