Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 05 наурыздағы N 667 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде N 4939 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 656 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 08.02.2018 № 656 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі № 245 Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қосымшаға сәйкес аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары А.Қаржаубаевқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанкүнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшыауданы әкімінің
уақытша міндетін атқарушы Ә.Қошалақов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ М.Бәйімбетов
"05" 03 2015 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "05" наурыздағы
№ 667 қаулысына қосымша
Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесі
р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
Санаты бойынша, шақырым
Оның ішінде, жамылғы түрлері бойынша, шақырым
көпірлер
құбырлар
Жасыл желек
I
II
III
IV
V
асфальтбетонды
қара
қиыршық шағыл тасты
топырақ
дана
қума метр
дана
қума метр
барлығы, шақырым
қардан қорғау
қиыршық тас
шағыл тас
топырақ
1
KNC-1
Самара- Шымкент- Төребай би
24
24
24
1
22
8

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 05 марта 2015 года N 667. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 апреля 2015 года N 4939. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 8 февраля 2018 года № 656
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 08.02.2018 № 656 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" иЗаконом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года № 245 "Об автомобильных дорогах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Каржаубаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кармакшинского района А.Кошалаков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Кызылординское
областное управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог "
_________________________М.Баимбетов
"05" 03 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "05" марта 2015 г № 667
Перечень автомобильных дорог районного значения
п/п
Индекс автомобильных дорог
Название автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
По категориям, километр
В том числе по покрытиям, километр
мосты
трубы
Зеленые насаждения
I
II
III
IV
V
асфальто-бетонное
черно
гравийно-
щебеночное
грунтовое
штук
пагонный метр
штук
пагонный метр
всего, километр
снегозащита
гравий-ный
щебень
грунтовое
1
KNC-1
Самара- Шымкент- Торебай би
24
24
24
1
22
8