"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 274 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 06 тамызда № 5086 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4833 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 086 982,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 920 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 708 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 494 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 151 954,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 221 220,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 93 111 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 130 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 701 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32 955 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 32 955 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -260 304,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
260 304,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 130 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 702,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 167 194,6 мың теңге.";
4-тармақтың 2), 10) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүние жүзілік соғыс кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке – 1 445 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2015 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 августа 2015 года № 5086. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4833, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 17 января 2015 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 086 982,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 920 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 708 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 494 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 151 954,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8 221 220,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 111 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 130 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 701 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 955 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 32 955 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -260 304,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 260 304,2 тысяч тенге;
поступление займов – 130 812 тысяч тенге;
погашение займов – 37 702,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 167 194,6 тысяч тенге.";
подпункты 2), 10) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных в период Второй Мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 1 445 тысяч тенге;";

"10) транспорт инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге, оның ішінде Қармақшы ауданның Төретам кентіне кіреберіс (Батыс Еуропа-Батыс Қытай жолынан) 2,450 шақырым жолына орташа жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасы мен ведомстволық сараптамасын әзірлеуге – 665 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 11)-12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) Қармақшы ауданы Ақтөбе ауылындағы мәдениет үйі ғимаратын жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту арқылы күрделі жөндеуге – 45 757 мың теңге;
12) жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеуге – 229 000 мың теңге.";
4-1 тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 15 243 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
41-сессиясының төрағасы
_____________М. Ибраев _____________М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" шілдедегі 41-сессиясының
№ 274 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" желтоқсандағы 35-сессиясының
№ 225 шешіміне 1- қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

"10) капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры, в том числе на разработку проектно-сметной документации и ведомственной экспертизы проекта "Средний ремонт подъездной дороги к поселку Торетам Кармакшинского района от Западной Европы-Западный Китай" – 665 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 11)-12) пункта 4 следующего содержания:
"11) на капитальный ремонт здания дома культуры с реконструкцией системы теплоснабжения в селе Актобе Кармакшинского района – 45 757 тысяч тенге;
12) на компенсацию потерь в связи с невыполнением прогноза поступлений доходов бюджета – 229 000 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"4) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 15 243 тысяч тенге;";
приложения 1, 6 данного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к указанному решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной Секретарь Кармакшинского
41-сессии Кармакшинского районного районного маслихата
маслихата
__________М. Ибраев ___________М. Наятулы
Приложение 1
к решению 41 сессии Кармакшинского районного маслихата
от "23" июля 2015 года № 274
Приложение 1
к решению 35 сессии Кармакшинского районного маслихата
от "24" декабря 2014 года № 225
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы