"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 188 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 280 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 11 тамызда № 5094 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4736 тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 50 шығарылымында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 8) тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"8) уәкiлеттi орган – жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын "Қармақшы аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;".
Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
41-сессиясының төрағасы
_____________М. Ибраев _____________М. Наятұлы

О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 188 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2015 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 августа 2015 года № 5094. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 188 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4736, опубликовано в № 50 выпуске от 5 августа 2014 года газеты "Қармақшы таңы") следующее изменение:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 8) пункта 2 изложить в следующей новой редакции:
"8) уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния", финансируемый за счет местного бюджета, осуществляющий оказание социальной помощи;".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной Секретарь Кармакшинского
41-сессии Кармакшинского районного районного маслихата
маслихата
__________М. Ибраев ___________М. Наятулы