"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 286 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 28 қыркүйекте № 5148 болып тiркелдi. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4833 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда №4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 070 935,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 920 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 714 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 494 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 135 901,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 205 173,3 мың теңге;";
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге – 66 278,1 мың теңге, оның ішінде жаңадан іске қосылған білім объектілерін ұстауға – 19 818 мың теңге, психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық кабинеттерін ұстауға – 7 015 мың теңге, патронаттық тәрбиелеу шығындарына – 2 510 мың теңге, жалпы білім беру мектептерінде оқушылардың саны көбеюіне байланысты класс-комплектерін ұлғайтуға – 8 482 мың теңге, оқулықтар мен оқу әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге – 11 902 мың теңге, Жосалы кентіндегі "Шоқан Уалиханов атындағы №26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараттарын күрделі жөндеуге – 16 551,1 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 13)-14) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) мемлекеттік қызметкерлер штаты санының ұлғаюына байланысты – 602 мың теңге;
14) жаңадан іске қосылған мәдениет нысандарын ұстауға – 2 633 мың теңге.";
5-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Қармақшы ауданы Жосалы кенті Мүсірбаев көшесі бойындағы коммуналдық меншіктегі ғимарат құрылысына – 120 771 мың теңге;";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 48 мың теңге қаралғаны ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 сентября 2015 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 сентября 2015 года № 5148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 225 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4833, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 17 января 2015 года № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 070 935,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 920 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 714 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 494 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 135 901,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8 205 173,3 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) на образование – 66 278,1 тысяч тенге, в том числе на вновь вводимые объекты образования – 19 818 тысяч тенге, на содержание кабинетов психолого-медико-педагогических консультации – 7 015 тысяч тенге, расходы на патронатное воспитание – 2 510 тысяч тенге, на увеличение класс-коплектов в связи с повышением количества учащихся в общеобразовательных школах – 8 482 тысяч тенге, на обеспечение учебниками и учебными методическими пособиями – 11 902 тысяч тенге, на капитальный ремонт здании государственного учреждения "Средняя школа №26 имени Шокана Уалиханова" в поселке Жосалы – 16 551,1 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 13)-14) пункта 4 следующего содержания:
"13) на увеличение штатной численности государственных служащих – 602 тысяч тенге;
14) на содержание вновь вводимых объектов культуры – 2 633 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) на строительство коммунального здания по улице Мусербаева в поселке Жосалы Кармакшинского района – 120 771 тысяч тенге;";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть на выплату вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в сумме 48 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 24 163 мың теңге болып бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
42-сессиясының төрағасы
__________ О. Бодыбаев __________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "22" қыркүйектегі 42-сессиясының
№ 286 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" желтоқсандағы 35-сессиясының
№ 225 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 24 163 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 данного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной Секретарь
42-сессии Кармакшинского Кармакшинского районного
районного маслихата маслихата
__________О. Бодыбаев ___________М. Наятулы
Приложение 1
к решению 42 сессии Кармакшинского районного маслихата
от "22" сентября 2015 года № 286
Приложение 1
к решению 35 сессии Кармакшинского районного маслихата
от "24" декабря 2014 года № 225
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы