"2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы № 41-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 42-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда № 4885 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
“2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4840 болып тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2015 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 372 788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 381 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 549 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 374 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 978 822 мың теңге;
2) шығындар – 5 418 851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 201 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 240 813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 588 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –198 322 мың теңге;
қарыздар түсімі–240 813 мың теңге;
қарыздарды өтеу–42 491 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-48 966 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5 және 1-6 тармақтармен толықтырылсын:
“1-1. “2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы 33 сессиясының № 236 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы №799 қаулысымен 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 544 095 мың теңге, нысаналы даму трансферттер 481 401 мың теңге және мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер 240 813 мың теңге қаралғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 февраля 2015 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 февраля 2015 года № 4885. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 4840, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 28 января 2015 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 372 788 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 381 043 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 549 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 374 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 978 822 тысяч тенге;
2) затраты – 5 418 851 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 201 225 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 240 813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 588 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -198 322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 198 322 тысяч тенге;
поступление займов – 240 813 тысяч тенге;
погашение займов – 42 491 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-48 966 тысяч тенге,”;
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5 и 1-6 следующего содержания:
“1-1. Учесть, что постановлением акимата Кызылординской области от 25 декабря 2014 года № 799 “О реализации решения 33 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 236 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы” за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты 544 095 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие 481 401 тысяч тенге и на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 240 813 тысяч тенге,”;

1-2. “2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 19 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен 2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 549 мың теңге, облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 439 мың теңге және 2014 жылға арналған аудан бюджеті бойынша жалпы сипаттағы трансферттерден бюджет заңнамасына сәйкес қайтарылуға тиіс 43 978 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
1-3. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
1-4. 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
1-5. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
1-6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес 9, 10, 11, 12-қосымшалармен толықтырылсын.
Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының ХLII сессиясының мәслихаттың
төрағасы хатшысы
Р. АЛИЕВА К. СҮЛЕЙМЕНОВ

1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 20 февраля 2015 года №19 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 14 января 2015 года №2 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” возвращены в областной бюджет за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2014 год за счет средств республиканского бюджета 2 549 тысяч тенге, неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные за счет средств областного бюджета 2 439 тысяч тенге и в соответствии с бюджетным законодательством подлежащие к возврату трансферты общего характера по бюджету района на 2014 год 43 978 тысяч тенге.”;
1-3. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год согласно приложению 9.
1-4. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год согласно приложению 10.
1-5. Утвердить расходы, направленные на увеличение средств в бюджетные программы бюджета района на 2015 год, согласно приложению 11”.
1-6. Утвердить бюджетных программ бюджета района на 2014 год, подлежащих к сокращению согласно приложению 12.”;
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 9, 10, 11, 12 согласно приложениям 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель ХLII сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
Р. АЛИЕВА К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

21321
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10735
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13121
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42998
05
Денсаулық сақтау
166
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
166
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
166
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
243221
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4847
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4847
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14588
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14588
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162508
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
3145
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6979
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
34695
009
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24009
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39782
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21969
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5502
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6560
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
27875
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
27875

21321
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10735
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13121
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42998
05
Здравоохранение
166
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
166
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
243221
464
Отдел образования района (города областного значения)
4847
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4847
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14588
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14588
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162508
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
005
Государственная адресная социальная помощь
3145
006
Оказание жилищной помощи
6979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34695
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24009
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
39782
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21969
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
5502
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6560
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27875
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
27875

11585
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
331
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
24493
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
52076
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
51282
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
794
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7715
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7715
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20399
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12223
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8176
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14099
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11809
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
2290
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136370
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
47180
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21411
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
25769
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
28573
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11523
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2350
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2300
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2300
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3600
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13976
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10738
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

11585
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
331
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
24493
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
52076
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51282
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
794
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7715
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7715
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12223
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8176
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11809
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2290
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136370
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
47180
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21411
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25769
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
28573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11523
006
Организация санитарного убоя больных животных
2350
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2300
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2300
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3600
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13976
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10738
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

2015 жылғы “ ақпандағы № 42-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
3-қосымша
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
544095
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
234934
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70-жылдығына арналған іс-шараларды өткізу

маслихата от “ февраля 2015 года № 42-2
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
544095
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
234934
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне

6560
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
128368
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5313
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
367
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3222
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскер-лерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорын-дардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

6560
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
128368
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5313
Государственная адресная социальная помощь
367
Государственные пособия для детей до 18 лет
3222
Выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственныхучреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

165331
2015 жылғы “ ақпандағы № 42-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
4-қосымша
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
10-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
481401
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
36865
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
254685
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
189851
2015 жылғы “ ақпандағы № 42-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
11-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
41347
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
887
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
887
Трансферттер
40460
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
40460
2015 жылғы “ ақпандағы № 42-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылатын шығындар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
41347
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

165331
Приложение 4
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ февраля 2015 года № 42-2
Приложение 10
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
481401
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
36865
Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
254685
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
189851
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ февраля 2015 года № 42-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Расходы, направленные на увеличение средств в бюджетные программы бюджета района на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
41347
Государственные услуги общего характера
887
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
887
Трансферты
40460
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
40460
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ февраля 2015 года № 42-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “24” декабря 2014 года № 41-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2015 год, подлежащих к сокращению
Наименование
Всего
(тысяч тенге)
Расходы
41347
Государственные услуги общего характера