2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 167 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 тамызда № 5107 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Білім туралы” Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2015 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 августа 2015 года N 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 августа 2015 года N 5107. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2015 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2015 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2015 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 167 қаулысына 1-қосымша
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
2
3
1
Жалағаш ауданы

3) размер родительской платы на 2015 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 11 августа 2015 года № 167
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2015 год
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
2
3
1
Жалагашский район

1 115
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 167 қаулысына 2-қосымша
2015 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Бөбекжайлар, балабақшалар
(мемлекеттік/жеке меншік)
Мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
2
3
4
1
Жалағаш ауданы
18 798 теңге
16 723 теңге
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 167 қаулысына 3-қосымша
2015 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
2
3
1
Алты еселенген айлық есептік
көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік
көрсеткіштен артық емес

1 115
Приложение 2 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 11 августа 2015 года № 167
Размер подушевого финансирования на 2015 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Дошкольные организаций
Ясли-сады, детские сады
(государственный/частный)
Дошкольные мини-центры
1
2
3
4
1
Жалагашский район
18 798 тенге
16 723 тенге
Приложение 3 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 11 августа 2015 года № 167
Размер родительской платы на 2015 год
Размер родительской платы государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
1
2
3
1
Не более шестикратного
месячного расчетного
показателя
Не более десятикратного месячного
расчетного показателя