Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 177 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 5137 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Автомобиль жолдары туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қосымшаға сәйкес аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев
“КЕЛІСІЛДІ”
“Қызылорда облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы” мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ М.Бәйімбетов

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 сентября 2015 года № 5137.
В соответсвии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года “Об автомобильных дорогах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения согласно приложению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев
“СОГЛАСОВАНО”
Руководитель государственного
учреждения “Управления пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Кызылординской области”
_______________ М.Байымбетов

“25” тамыз 2015 жыл
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2015 жылғы “24” тамыздағы
№ 177 қаулысына қосымша
Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 31.12.2024 № 293 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
1
KND-1
Р-33 Қызылорда-Жалағаш-Самара-Шымкент-Ақсу
2,3
2
KND-2
Р-33 Қызылорда-Жалағаш-Самара-Шымкент-Бұқарбай батыр
6,3
3
KND-3
М-32 Самара-Шымкент-Мәдениет-Т.Жүргенов-Жаңаталап-Аққыр

“25” августа 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от “24” августа 2015 года № 177
Перечень автомобильных дорог районного значения
Сноска. Приложение - в редакции постановления Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 31.12.2024 № 293 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KND-1
Р-33 Кызылорда-Жалагаш-Самара-Шымкент-Аксу
2,3
2
KND-2
Р-33 Кызылорда-Жалагаш-Самара-Шымкент-Бухарбай батыр
6,3
3
KND-3
М-32 Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жургенов-Жанаталап-Аккыр