"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 403 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қазандағы № 208 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қазанда № 5180 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 09.04.2021 № 74 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О внесении дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года № 403 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 06 октября 2015 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2015 года № 5180. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 09.04.2021 № 74 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 403 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 4819 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсанда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен белгіленген мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлері:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года № 403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4819, опубликовано 20 декабря 2014 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующие дополнения:
размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) установленным указанным постановлением: