Мақпалкөл ауылдық округінің көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2015 жылғы 08 қазандағы N 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада N 5217 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық оркугінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық оркугіндегі "Бейбітшілік" көшесі "Әбдіхалық Құттыбаев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақпалкөл ауылдық округі әкімі Б.Тұңғышбаев

О переименовании улицы сельского округа Макпалкол
Решение акима сельского округа Макпалкол Жалагашского района Кызылординской области от 08 октября 2015 года N 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 ноября 2015 года N 5217
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 24 апреля 2015 года № 1 аким сельского округа Макпалкол Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Бейбітшілік" сельского округа Макпалкол Жалагашского района на улицу "Абдіхалық Құттыбаева".
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Макпалкол Б.Тунгышбаев