2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы N 776 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 ақпанда N 4866 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 28 января 2015 года N 776. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2015 года N 4866. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: