2015 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 ақпандағы N 781 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда N 4883 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Айтбембетке жүктелсін.
3. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі
С.Тауипбаев
Жаңақорған ауданы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы "06" ақпандағы
№ 781 қаулысына қосымша
2015 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі
1. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
2. Отбасында бірде-бір жұмыс істемейтін тұлғалар.
3. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2015 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 06 февраля 2015 года N 781. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 февраля 2015 года N 4883. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлений и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2015 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтбембета Б.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района
Тауипбаев С.
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "06" февраля 2015 года № 781
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам проживающих на территории Жанакорганского района на 2015 год
1. Безработные лица старше 50 лет.
2. Лица из семей, где нет ни одного работника.
3. Лица, длительно времья более одного года не работающие.
4. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.