Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орынар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы N 17 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда N 4917 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 528 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 29.05.2018 № 528 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қосымшаға сәйкес Жаңақорған аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Жаңақорған, Шалқия кенттері және ауылдық округ әкімдері үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлармен жабдықталсын.
Қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасары Б.Айтбембетке жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен басталып қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
"Келісілді"
Жаңақорған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Б. Ибрагимов
"____"____________2015 жыл
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2015 жылғы " 06 " наурыздағы
№17 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елдi мекен атауы
Орналасқан жері
1
Жаңақорған кенті
Женис көшесі, №1 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №51 М. Қаратаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
Манап Көкенов көшесі, №4 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жаңақорған аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
Алтынсарин көшесі, №47 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №56 қазақ орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
Құрманғазы көшесі, №53 үйде орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
Б.Майлин көшесі, нөмерсіз үйде орналасқан Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу кұқығындағы мемлекеттік қоммуналдық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 06 марта 2015 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 марта 2015 года N 4917. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29 мая 2018 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29.05.2018 № 528 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Совместно с Жанакорганской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
Акимам поселков Жанакорган, Шалкия и сельского округов оснастить места размещения агитационных печатных материалов для всех стендами, шитами, тумбами.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанакорганского района Айтбембета Б.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
"Согласовано"
Председатель Жанакорганский
районной избирательной комиссии
____________________Б.Ибрагимов
"06" марта 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
№17 от " 06 " марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Жанакорган
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Каратаева №51 Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Женис, дом №1, юго-восточная сторона.
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Жанакорганский районный дом культуры "Жанокорганского районного отдел культуры и развития языков" расположенный по улице Манапа Кокенова, дом №4, юго-восточная сторона.
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа №56 Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице. Алтынсарина, дом №47, северо-западная сторона.
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Жанакорганский агро-технический коледж" управления образование Кызылординской области, располеженный по улице Курмангазы, дом №53, северо-западная сторона.
Перед зданием государственного коммунального предприятия на праве Хозяйственного ведения "Жанакорганская центральная районная больница амбулаторно-поликлинической услугой"управления здравохранения Кызылординской области, расположенный по улице Б. Майлин, дом без номера, северо- западная сторона.

Оңғарбай көшесі, №67 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №163 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
Сығанақ көшесі, №3 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №125 С.Сапарбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды,
оңтүстік-шығыс беті.
Қорасан-ата көшесінің бойындағы "Нұр-Әділ" сауда үйі ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
Амангелді көшесінің бойындағы "Аркен" сауда үйі ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
Тәуелсіздік көшесінің бойындағы "Би-Бек" мейрамханасы ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
2
Екпінді ауылдық округінің Екпінді ауылы
Ержан Сексенбаев көшесінде орналасқан орталық алаңының оңтүстік-шығыс беті.
3
Сунақата ауылдық округінің Сунақата ауылы
Сығанақ көшесі, №6 үйде орналасқан Сунақата ауылдық округі әкімі аппаратының "Сунақата" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
4
Қожамберді ауылдық округінің
Қожамберді ауылы
Шаймен көшесі, №21 үйде орналасқан Қожамберді ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожамберді" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
5
Төменарық ауылдық округінің Төменарық ауылы
Бегайдар көшесі, №95 үйде оналасқан Төменарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Төменарық" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
6
Төменарық ауылдық округінің Төменарық ауылы
Р.Құлымбетова көшесі, №7 үйде орналасқан "Қуандық" дәріханасы ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
7
Сүттіқұдық ауылдық округінің Сүттіқұдық ауылы
А.Сапарбеков көшесі, №5 үйде орналасқан Сүттіқұдық ауылдық округі әкімі аппаратының "Сүттіқұдық" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
8
Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылы
Б.Жүсипов көшесі №19 үйде орналасқан Жайылма ауылдық округі әкімі аппаратының "Жайылма" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
9
Шалқия кенті
Жібек жолы көшесіндегі аялдама (Жібек жолы көшесінде орналасқан №1үйдің маңында),оңтүстік-шығыс беті.
10
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылы
Нургали Туршекулы көшесі, №42 үйде орналасқан Ақүйік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
11
Қыраш ауылдық округінің Қыраш ауылы

Перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №163 Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Онгарбая, дом №67, юго-восточная сторона.
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №125 имени С.Сапарбекова" Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Сыганак, дом №3, юго-восточная сторона.
Перед зданием торгового дома "Нур-Адил", расположенный вдоль улицы Корасан-ата,
юго-восточная сторона.
Перед зданием торгового дома "Аркен", расположенный вдоль улицы Амангелди,
юго-восточная сторона.
Перед зданием ресторана "Би-Бек", расположенный вдоль улицы Тауелсиздик, северо-западная сторона.
2
Село Екпинди сельского округа Екпинди
Юго-восточная сторона централный плошади, расположенная по улице Ержана Сексенбаева.
3
Село Сунаката сельского округа Сунаката
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Сунаката" аппарата акима Сунакатинского сельского округа, расположенный по улице Сыганак, дом №6, северо-западная сторона.
4
Село Кожамберди сельского округа Кожамберди
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Кожамберди" аппарата акима Кожамбердинского сельского округа, расположенный по улице Шаймен дом №21, юго-восточная сторона.
5
Село Томенарык сельского округа Томенарык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Томенарык" аппарата акима Томенарыкского сельского округа, расположенный по улице Бегайдара, дом №95, юго-восточная сторона.
6
Село Томенарык сельского округа Томенарык
Перед зданием аптеки "Куандык", расположенный по улице Р.Кулымбетовой, дом №7, юго-восточная сторона.
7
Село Суттикудык сельского округа Суттикудык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Суттикудык" аппарата акима Суттикудыкского сельского округа, расположенный по улице А.Сапарбекова, дом №5, юго-восточная сторона.
8
Село Жаилма сельского округа Жаилма
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Жаилма" аппарата акима Жаилминского сельского округа, расположенный по улице Б.Жусипова дом №19, северо-западная сторона.
9
Поселок Шалкия
Остоновка в улице Жибек жолы, (возле дома, расположенный по улице Жибек жолы, №1 )юго-восточная сторона.
10
Село Бирлик сельского округа Акуйк
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Бирлик" аппарата акима Акуюкского сельского округа, расположенный по улице Нургали Туршекулы дом №42, северо-западная сторона.
11
Село Кыраш сельского округа Кыраш

Тауелсіздік көшесі, №9 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №180 Қызылмақташы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды,
оңтүстік-шығыс беті.
12
Қосүйенкі ауылдық округінің Қосүйенкі ауылы
Жана ауыл көшесі, №7 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №161 Ынтымақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
13
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылы

Перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №180 Кызылмакташы Жанакорганского районного отдела образования", расположенный по улице Тауелсіздік, дом №9, юго-восточная сторона.
12
Село Косуйенки сельского округа Косуйенки
Перед зданием коммунального государственного учереждения "Средняя школа №161 Ынтымак Жанакорганского районного отдела образования", расположенный по улице Жана ауыл, дом №7,
северо-западная сторона.
13
Село Аккум сельского округа Кейден

Темиржол көшесі, №14 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің негізгі білім беретін №221Аққұм мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
14
Талап ауылдық округінің Бесарық бекеті
Мешіт көшесі, №24 үйде орналасқан Талап ауылдық округі әкімі аппаратының "Бесарық" бекеті клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
15
Бесарық ауылдық округінің Кеңес ауылы
Исатай Топышев көшесі, №6 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №239 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
16
Манап ауылдық округінің Талап бекеті
Мырзатаева көшесі, №7А үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №254 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
17
Манап ауылдық округінің Манап ауылы
Манап көшесінде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №160 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
18
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылы
Жусипов көшесі, №5 үйде орналасқан Бесарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Бесарық" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды,
солтүстік-батыс беті.
19
Қаратөбек ауылдық округінің Қаратөбе ауылы
Нагима Болдыкова көшесі, №17А үйде орналасқан Қаратөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Қаратөбе" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
20
Қандөз ауылдық округінің Қандөз ауылы
Б.Абсеметов көшесі, №4 үйде орналасқан "Казпошта" акционерлік қоғамы ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
21
Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе ауылы
Тауелсиздык көшесі, №1үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №89 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
22
Келінтөбе ауылдық округінің Келінтөбе ауылы
Мухтар Әуэзов көшесі, №10 үйде орналасқан Келінтөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Келінтөбе" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
23
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен елді мекені
Динмухамед Қонаев көшесі, №33 үйде орналасқан Аққорған ауылдық округі әкімі аппаратының "Түгіскен" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
24
М.Нәлібаев ауылдық округінің Ақжол ауылы
Абылайхан көшесі, №8 үйде орналасқан М.Нәлібаев ауылдық округі әкімі аппаратының "М.Нәлібаев" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
25
Өзгент ауылдық округінің Өзгент ауылы

Перед зданием коммунального государственного учереждения "Основная образовательная школа №221 Аккум Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Темиржол, дом №14, северо-западная сторона.
14
Станция Бесарык сельского округа Талап
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия клуб станции "Бесарык" аппарата акима Талапского сельского округа, расположенный по улице Мешіт, дом №24, северо-западная сторона.
15
Село Кенес сельского округа Бесарык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия клуб Перед зданием коммунального государственного учереждения "Средняя школа №239 Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Исатая Топышева, дом №6, северо-западная сторона.
16
Станция Талап сельского округа Манап
Перед зданием коммунального государственного учереждения "основная школа №254 Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Мырзатаева, дом №7А, юго-восточная сторона.
17
Село Манап сельского округа Манап
Перед зданием коммунального государственного учереждения "Средняя школа №160 Жанакорганского районного отдела образования", расположенный по улице Манап юго-восточная сторона.
18
Село Бесарык сельского округа Бесарык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Бесарык" аппарата акима Бесарыкского сельского округа, расположенный по улице Жусип, дом №5,северо-западная сторона
19
Село Каратобе сельского округа Каратобе
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Каратобе" аппарата акима Каратобинского сельского округа, расположенный по улице Нагимы Болдыкова, дом №17А, юго-восточная сторона.
20
Село Кандоз сельского округа Кандоз
Перед зданием акционерного общества "Казпочта " расположенный по улице Б.Абсеметова. дом №4 перед зданием АО "Казпошта", северо-западная сторона.
21
Село Коктобе сельского округа Коктобе
Перед зданием коммунального государственного учереждения "Основная школа №89 Жанакорганского районного отдела образования" расположенный по улице Тауелсиздык, дом №1, северо-западная сторона.
22
Село Келинтобе сельского округа Келинтобе
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб, "Келинтобе" аппарата акима сельского округа Келинтобе расположенный по улице Мухтара Ауэзова №10, юго-восточная сторона.
23
Село Тугускен сельского округа Аккорган
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Тугискен" аппарата акима сельского округа Аккорган, расположенный по улице Динмухамеда Конаева, дом №33, юго-восточная сторона.
24
Село Акжол сельского округа М.Нәлибаев
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "М.Нәлибаев" аппарата акима сельского округа М.Нәлибаев, расположенный по улице Абылайхан, дом №8, северо-западная сторона.
25
Село Узгент сельского округа Узгент

Даумен Қажы көшесі, №3 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №224 орта мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
26
Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылы
Алжан Толегенулы көшесі, №10 үйде орналасқан Қожакент ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожакент" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
27
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы
Калкоз Сиргебайулы көшесі, №5 үйде орналасқан Байкенже ауылдық округі әкімі аппаратының "Байкенже" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті .
28
Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылы

Перед зданием коммунального государственного учереждения "средняя школа №224 Жанакорганского районного отдела образования", расположенный по улице Даумен Кажы Шоманова, дом №3, северо-западная сторона.
26
Село Кожакент сельского округа Кожакент
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Кожакент" аппарата акима Кожакентского сельского округа, расположенный по улице Алжана Толегенулы, дом №10, юго-восточная сторона.
27
Село Байкенже сельского округа Байкенже
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Байкенже" аппарата акима Байкенжинского сельского округа, расположенный по улице Калкоз Сиргебайулы, дом №5, юго-восточная сторона.
28
Село Билибай сельского округа Байкенже

Абдилла Мустиярулы көшесі, №1 үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №255 негізгі орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
29
Жаңарық ауылдық округінің Жаңарық ауылы
Жанай көшесі, №4 үйде орналасқан Жаңарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жаңарық" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды,
солтүстік-батыс беті.
30
Қыркеңсе ауылдық округінің Әбдіғаппар ауылы
Толегетай баба көшесі, №1 үйде орналасқан Қыркеңсе ауылдық округі әкімі аппаратының "Әбдіғаппар" ауылдық клуб үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
31
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы
Сырдария көшесі, нөмірсіз үйде орналасқан "Жаңақорған аудандық білім бөлімінің №208 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды, солтүстік-батыс беті.
32
Байкенже ауылдық округі
""Хорасан-U (Хорасан -У)" Бірлескен кәсіпорын"" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.
33
Кейден ауылдық округі
"СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимаратының алды, оңтүстік-шығыс беті.

Перед зданием коммунального государственного учереждения "Основная средняя образовательная школа №255 Жанакорганского районного отдела образования", расположенный по улице Абдилла Мустиярулы, дом №1, северо-западная сторона.
29
Село Жанарык сельского округа Жанарык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Жанарык" аппарата акима Жанарыкского сельского округа, расположенный по улице Жаная, дом №4, северо-западная сторона.
30
Село Абдигаппар сельского округа Кыркенсе
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Абдигаппар" аппарата акима Кыркенсинского сельского округа, расположенный по улице Толегатай баба, дом №1, северо-западная сторона.
31
Село Кейден сельского округа Кейден
Перед зданием коммунального государственного учереждения "Казахская средняя школа №208 Жанакорганского районного отдела образования", расположенный по улице Сырдария, дом без номера, северо-западная сторона.
32
Сельский округ Байкенже
Перед административным зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Хорасан- U" (Хорасан-У)"" юго-восточная сторона.
33
Сельский округ Кейден
Перед административным зданием товарищества с ограниченной ответственностью "СКЗ-U" юго-восточная сторона.