Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 5074 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 02.10.2015 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 10 хаттамасы негізінде, Жаңақорған ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасары С.Идирисов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 20 июля 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 июля 2015 года № 5074. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 2 октября 2015 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 02.10.2015 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Жанакорганского района от 15 июля 2015 года № 10, в связи со сложившейся обстановкой на территории Жанакорганского района, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жанакорганского района.
Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жанакорганского района Идирисову С. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов