"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 325 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қарашада № 5209 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 25 желтоқсандағы Жаңақорған ауданы мәслихатының № 254 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4835 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтарындағы №6 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 9 959 657,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 631 886,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 432 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 238 256 мың теңге;
2) шығындар – 10 031 256,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 176 489 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 217 029 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 540 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44 152 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 44 152 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 292 239,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292 239,5 мың теңге.
қарыздар түсімі – 217 029 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 540 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 115 750,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қантарынан бастап пайда болған қатынастарға пайдаланылады.
Жаңақорған ауданы Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезектен тыс мәслихаты хатшысының
ХLVІ сессиясының төрағасы уақытша міндетін атқарушы
А. Шайыхов С. Ысқақов
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 30 қазандағы
кезектен тыс ХLVІ сессиясының
№325 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 254 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от30 октября 2015 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 ноября 2015 года № 5209. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2014 года № 254 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4835, опубликованного 24 января 2015 года в №6 газете "Жаңақорған тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 959 657,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 631 886,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 61 083 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28 432 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 238 256 тысяч тенге;
2) затраты – 10 031 256,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 176 489 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 217 029 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 540 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 152 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 44 152 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 292 239,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 292239,5 тысяч тенге;
поступление займов – 217 029 тысяч тенге;
погашение займов – 40 540 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 115 750,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной ХLVІ Временно исполняющий
сессии маслихата обязанности секретаря
Жанакорганского района маслихата Жанакорганского
района
А. Шайыхов С. Ыскаков
Приложение 1 к решению внеочередной
ХLVІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 30 октября 2015 года №325
Приложение 1 к решению очередной
ХХХVІІІ сессии Жанакорганского

2014 жылғы 25 желтоқсандағы
кезекті ХХХVІІІ сессиясының
№254 шешіміне 4-қосымша
2015 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Барлығы
1
Жаңақорған кенті

районного маслихата от 25 декабря 2014
года №254
Распределение сумм, предусмотренных на 2015 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Всего
1
поселок Жанакорган