Ақсуат ауылындағы көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы N 26 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада N 5216 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республкасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2015 жылғы 27 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес Өзгент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өзгент ауылдық округінің Ақсуат ауылындағы № 2 көшеге "Сәулебек Айтеновтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Өзгент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Т.Коркембаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өзгент ауылдық округінің әкімі Н. Оспанов

О присвоении наименования улице в селе Аксуат
Решение акима сельского округа Озгент Жанакорганского района Кызылординской области от 19 октября 2015 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 ноября 2015 года N 5216
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии № 3 от 27 августа 2015 года аким Озгентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 2 имя "Сәулебек Айтенова" в селе Аксуат Узгентского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарата акима Озгентского сельского округа" Коркембаева Т.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Озгентского сельского округа Н.Оспанов