"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 331 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 5236 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) - тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 25 желтоқсандағы Жаңақорған ауданы мәслихатының № 254 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4835 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтарындағы №6 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2015 - 2017жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2015 - 2017жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 9 958 585,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 631 886,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 432 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 237 184 мың теңге;
2) шығындар – 10 065 487,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 176 489 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 217 029 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 540 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8 848,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 8 848,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 292 239,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292 239,5 мың теңге.
қарыздар түсімі – 217 029 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 540 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 115 750,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қантарынан бастап пайда болған қатынастарға пайдаланылады.
Жаңақорған ауданы Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезектен тыс мәслихаты хатшысының
ХLVІІ сессиясының төрағасы уақытша міндетін атқарушы
А. Шайыхов С.Ысқақов
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 қарашадағы
кезектен тыс ХLVІІ сессиясының
№ 331 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
кезекті ХХХVІІІ сессиясының
№ 254 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Сомасы,
Iшкi сыныбы
мың
Ерекшелiгi
теңге
1
2
3
4
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 254 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 ноября 2015 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 ноября 2015 года № 5236. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2014 года № 254 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4835, опубликованного 24 января 2015 года в №6 газете "Жаңақорған тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 958 585,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 631 886,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 61 083 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28 432 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 237 184 тысяч тенге;
2) затраты – 10 065 487,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 176 489 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 217 029 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 540 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 848,4 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 8 848,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 292 239,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292239,5 тысяч тенге;
поступление займов – 217 029 тысяч тенге;
погашение займов – 40 540 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 115 750,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной Временно исполняющий
ХLVІІ сессии маслихата обязанности секретаря маслихата
Жанакорганского района Жанакорганского района
А. Шайыхов С. Ыскаков
Приложение 1 к решению вночередной
ХLVІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 24 ноября 2015 года №331
Приложение 1 к решению очередной
ХХХVІІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата от 25 декабря 2014 года №254
Районный бюджет на 2015 год
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Класс
Сумма,
Подкласс
тысяч
Специфика
тенге
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы