Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда N 4892 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 05.05.2016 № 35 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелі ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес Шиелі ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
Шешімнің орындалуын бақылау Шиелі ауданы әкімі аппаратының басшысы Б.Байхожаевқа жүктелсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сәрсенбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Шиелі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________М.Дулатов
"24" ақпан 2015 жыл
Шиелі ауданы әкімінің
2015 жылғы "24" ақпандағы
№ 13 шешіміне қосымша
Шиелі ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 267 Сұлутөбе сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Сұлутөбе ауылдық округi, М.Шоқай ауылы, М.Тоқмағамбетов көшесi н/з, №41 М.Шоқай атындағы орта мектебі.
Шекарасы: М.Шоқай ауылы, Сұлутөбе стансасы, 14 және 15 темiржол бекеттерi, Ақтоған ауылы.
№ 268 1-Мамыр сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Сұлутөбе ауылдық округi, 1-Мамыр ауылы, Жасылөлке көшесi н/з, №40 орта мектебі.
Шекарасы: 1-Мамыр ауылы және 16 темiр жол бекетi.
№ 269 Бiрлестiк сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Сұлутөбе ауылдық округi, Бiрлестiк ауылы, Болашақ көшесi н/з, Клуб үйі.
Шекарасы: Бiрлестiк ауылы.
№ 270 Майлытоғай сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Майлытоғай ауылдық округi, Майлытоғай ауылы, №141 К.Сабиров атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Майлытоғай ауылдық округi.
271 Тартоғай сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Тартоғай ауылдық округi, Тартоғай ауылы, № 153 Ш.Есенов атындағы мектеп-лицейі.
Шекарасы: Тартоғай ауылдық округi, Тартоғай стансасы, 18 бекет.
272 Қоғалы сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Қоғалы ауылдық округi, Ботабай ауылы, № 228 орта мектебі.
Шекарасы: Қоғалы ауылдық округi және №2019 әскери бөлімінің "Қосмаман" шекара заставасы.
273 Талаптан сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Талаптан ауылдық округi, Балаби ауылы, Балаби көшесi № 10, Мәдениет үйi.
Шекарасы: Талаптан ауылдық округi.
274 Бәйгеқұм сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Бәйгеқұм ауылдық округi, Бәйгеқұм ауылы, Абай көшесi №1, Орталық мәдениет үйi.
Шекарасы: Бәйгеқұм ауылдық округi.
275 Жөлек сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Жөлек ауылдық округi, Жөлек ауылы, Т.Қожабеков көшесi № 55, Мәдениет үйi.
Шекарасы: Жөлек ауылдық округi.
276 Қызылқайың сайлау учаскесi

Об образовании избирательных участков
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 24 февраля 2015 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 марта 2015 года № 4892. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 05 мая 2016 года № 35
Сноска. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 05.05.2016 № 35 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 от 28 сентября 1995 года Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шиелийского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шиелийскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата акима Шиелийского района Байхожаеву Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района К.Сарсенбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шиелийской
районный избирательной
комиссии____________М.Дулатов
"24" февраля 2015 года
Приложение к решению акима
Шиелийского района от
"24" февраля 2015 года № 13
Избирательные участки по Шиелийскому району
Избирательный участок Сулутобе № 267
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Сулутобе, село М.Шокай, улица М.Токмагамбетова б/н, Средняя школа №41 имени М.Шокая.
В границах: Село М.Шокай, 14 и 15 железнодорожный разъезд, станции Сулутобе, село Актоган.
Избирательный участок 1-Май № 268
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Сулутобе, село 1-Май, улица Жасылолке б/н, Средняя школа №40.
В границах: село 1-Май, 16 железнодорожный разъезд.
Избирательный участок Бирлестик № 269
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Сулутобе, село Бирлестик, улица Болашак б/н, Дом клуба.
В границах: село Бирлестик.
Избирательный участок Майлытогай № 270
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Майлытогай, село Майлытогай, Средняя школа №141 имени К.Сабирова.
В границах: сельский округ Майлытогай.
Избирательный участок Тартогай № 271
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Тартогай, село Тартогай, Школа-лицей №153 имени Ш.Есенова.
В границах: 18 железнодорожный разъезд, станции Тартогай, сельский округ Тартогай.
Избирательный участок Когалы № 272
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Когалы, село Ботабай, Средняя школа №228.
В границах: сельский округ Когалы и пограничная застава "Космаман" военной части №2019.
Избирательный участок Талаптан № 273
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Талаптан, село Балаби, улица Балаби № 10, Дом культуры.
В границах: сельский округ Талаптан.
Избирательный участок Байгакум № 274
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Байгакум, село Байгакум, улица Абая № 1, Центральный дом культуры.
В границах: сельский округ Байгакум.
Избирательный участок Жолек № 275
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Жолек, село Жолек, улица Т.Кожабекова № 55, Дом культуры.
В границах: сельский округ Жолек.
Избирательный участок Кызылкайын № 276

Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Ортақшыл ауылдық округi, Қызылқайың ауылы, Бейбiтшiлiк көшесi № 29, № 151 негізгі мектебі.
Шекарасы: Қызылқайың ауылы.
277 Ортақшыл сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Ортақшыл ауылдық округi, Ортақшыл ауылы, С.Сейфулин көшесi №1, №150 қазақ орта мектебі.
Шекарасы: Ортақшыл ауылы.
278 Жақаев сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Иiркөл ауылдық округi, Ы.Жақаев ауылы, Абай көшесi №1, №149 Қызылту орта мектебі.
Шекарасы: Ы.Жақаев ауылы.
279 Жансейiт сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Иiркөл ауылдық округi, Жансейiт ауылы, №133 негізгі мектебі.
Шекарасы: Жансейiт ауылы.
280 Жаңатұрмыс сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Жаңатұрмыс ауылдық округi, Байсын ауылы, С.Асанов көшесi №1, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылдық округi.
281 Алмалы сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Алмалы ауылдық округi, Алмалы ауылы, А.Байтұрсынов көшесi №4, Клуб үйi
Шекарасы: Алмалы ауылдық округi, №20, №21 темiр жол бекеттерi.
282 Досбол би сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Ақтоған ауылдық округi, Досбол датқа ауылы, Абай көшесi №13, Клуб үйi.
Шекарасы: Ақтоған ауылдық округi.
283 Ә.Тәжiбаев сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Телiкөл ауылдық округi, Ә.Тәжiбаев ауылы, Т.Жұматов көшесi №36, Клуб үйi.
Шекарасы: Телiкөл ауылдық округi.
284 Әл-Фараби сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, М.Шоқай көшесi № 1, №45 Ақ Орда мектеп - гимназиясы.
Шекарасы: "Байсары" суармалы арығынан басталып Қ.Ботабаев, М.Өмірбеков, Д.Нысанбаев, Ә.Оспанов көшелерін қамтып, Т.Жүргенов көшесінің жұп жағымен М.Шоқай көшесінің қиылысына дейін, М.Шоқай көшесінің тақ жағымен орталық алаң Пч-56 мекемесi арқылы темiржол бойымен шығысқа қарай "Байсары" суармалы арығына дейiн.
№ 285 Рысқұлов сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Бұдабай көшесi № 58, №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі.
Шекарасы: Аудандық зейнетақы төлеу орталығы мекемесінен басталып, орталық сапаржай арқылы Ы.Жақаев көшесiнiң тақ жағымен коллекторға дейiн және коллектор бойымен оңтүстiк шығысқа қарай М.Шоқай көшесiне дейiн, М.Шоқай көшесiнiң жұп жағымен орталық алаң арқылы аудандық зейнетақы төлеу орталығы мекемесіне дейiн.
№ 286 Темiржол сайлау учаскесi

Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Ортакшыл, село Кызылкайын, улица Бейбитшилик № 29, Основная школа №151.
В границах: село Кызылкайын.
Избирательный участок Ортакшыл № 277
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Ортакшыл, село Ортакшыл, улица С.Сейфулина № 1, Казахская средняя школа №150.
В границах: село Ортакшыл.
Избирательный участок Жахаев № 278
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Ирколь, село Ы.Жахаева, улица Абая № 1, средняя школа №149 Кызылту.
В границах: село Ы.Жахаева.
Избирательный участок Жансейит № 279
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Ирколь, село Жансейит, Основная школа №133.
В границах: село Жансейит.
Избирательный участок Жанатурмыс № 280
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Жанатурмыс, село Байсын, улица С.Асанова № 1, Дом культуры.
В границах: сельский округ Жанатурмыс.
Избирательный участок Алмалы № 281
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Алмалы, село Алмалы, улица А.Байтурсынова № 4, Дом клуба.
В границах: сельский округ Алмалы, железнодорожный разъезды № 20, № 21.
Избирательный участок Досбол би № 282
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Актоган, село Досбол датка, улица Абая № 13, Дом клуба.
В границах: сельский округ Актоган.
Избирательный участок А.Тажибаев № 283
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Теликоль, село А.Тажибаева, улица Т.Жуматова № 36, Дом клуба.
В границах: сельский округ Теликоль.
Избирательный участок Аль-Фараби № 284
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица М.Шокай № 1, №45 школа-гимназия Ак Орда.
В границах: Начиная от поливного арыка "Байсары" охватив улицы К.Ботабаева, М.Омирбекова, Д.Нысанбаева, А.Оспанова, по четной стороне улицы Т.Жургенова до перекрестка улицы М.Шокая, по нечетной стороне улицы М.Шокая через центральную площадь и через учреждение ПЧ-56 и вдоль железной дороги по восточной стороне до поливного арыка "Байсары".
Избирательный участок Рыскулов № 285
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Будабай № 58, Школа-лицей №46 имени А.С.Пушкина.
В границах: Начиная от учреждения районного центра по выплате пенсии, через центральный автовокзал по нечетной стороне улицы Ы.Жахаева до коллектора а также по юго-восточной стороне вдоль коллектора до улицы М. Шокая, по четной стороне улицы М.Шокая через центральную площадь до учреждения центра по выплате пенсии.
Избирательный участок Железнодорожный № 286

Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, С.Сейфуллин көшесi № 4а, Г.Н. Ковтунов атындағы №252 орта мектебі.
Шекарасы: Пч-56 мекемесiнен басталып темiржолға, темiржол бойымен батысқа қарай Есабыз көшесiне дейiн, Есабыз көшесiнiң тақ жағымен №4 коллекторға дейiн, коллектор бойымен Ы.Жахаев көшесіне дейін, Ы.Жақаев көшесiнiң жұп жағымен орталық сапаржай және аудандық зейнетақы төлеу орталығы арқылы Пч-56 мекемесiне дейiн.
№ 287 Әйтеке би сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, М.Қаратаев көшесi н/з, №48 Ә. Қоңыратбаев атындағы қазақ орта мектебі.
Шекарасы: №4 коллектордан батысқа қарай Ы.Жақаев,Т.Тоқтаров, Д.Тайманов, І.Есенберлин, Ж.Сайн, Б.Момышұлы, Ө.Жәрiмбетов, Т.Iзтiлеуов, Жаназар батыр, Тәттiмбет, Ө.Жәленов, М.Әуезов, Палымша, Б.Майлин көшелерін және Береке мөлтек ауданын түгел қамтиды.
№ 288 Көкшоқы сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Ш. Есенов көшесi н/з, №127 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: "Көкшоқы" мөлтек ауданы, ГРП-23, ГРП-2, ипотекалық үйлер, Байсын көшесi және "Арай" мөлтек ауданындағы тұрғын үйлер қамтылады.
№ 289 Шәкәрiм сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Шәкәрiм Құйдайбердіұлы көшесi № 172, "Арғымақ" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Шәкәрiм Құйдайбердіұлы көшесiнiң № 49 үйден бастап Қазыбек би көшесiнiң екi жағы, тұйығымен қоса Б.Оразов көшесiне дейiн, Б.Оразов көшесiнiң жұп жағын қамтиды.
№ 290 Аманкелдi сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Аманкелдi Иманов көшесi № 109, №219 Ы.Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі.
Шекарасы: Т.Шопашев көшесi бойындағы "Мақсат" базарынан басталып, теміржол бойымен Қабанбай батыр көшесiн қамтып, Б.Оразов көшесiнiң тақ жағымен Қазыбек би көшесiне дейiн, Р.Нүрекеев көшесi бойымен Т.Шопашев көшесi және Т.Шопашев тұйығын қоса А.Есенбаев, Қазыбек би көшесi қиылысына дейiн, Т.Шопашев көшесiнен "Мақсат" базарына дейiн. Шәкәрiм Құйдайбердіұлы, М.Мәметова, М.Бөлтекейұлы, Құрманғазы Сырғабайұлы, Достық, Достық тұйығы, М.Дулатов, М.Жұмабаев, Қ.Сәтпаев, М.Сыздықов, Г.Ковтунов, М.Қалдыбаев, Ә.Қоңыратбаев, Ғ.Мүсiрепов, Аманкелдi Иманов, Бала би, А.Тоқмағанбетов, Ә.Боранов көшелерi толық қамтылады.
291 Аудандық аурухана сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Т.Жүргенов көшесi № 7, орталық аурухана.
Шекарасы: аудандық аурухана, аудандық терi-венерологиялық, туберкулезге қарсы күрес диспансерлерi.
292 Жайлыбаев сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Ақ Орда мөлтек ауданы н/з, №270 орта мектебі.
Шекарасы: Ж.Қонаев, Қ.Жайлыбаев көшелерін қамтып, М.Шоқай көшесiнiң тақ жағы, Т.Жүргенов көшесiнiң тақ жағымен паркте орналасқан жаңа үйлерді қамтып, "Байсары" суармалы арығынан бастап көп қабатты және жеке үйлер, темір жол бойындағы тұрғын үйлер, "Ақ Орда" мөлтек ауданын қамти оңтүстiк темiржол өткелiне дейiн.
293 Бұхар жырау сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Д.Смаилов көшесi н/з, №244 Ы.Жахаев атындағы қазақ орта мектебі.
Шекарасы: Темiржолдан Есабыз көшесi жұп жағымен №4 коллекторға дейiн және коллектор бойымен батысқа қарай "Бәйтерек" мөлтек ауданын, Асан-ата көшесіндегі тұрғын үйлердi қамтып және темiржол бойымен шығысқа қарай Есабыз көшесiне дейiн.
294 Әбдiқадыров сайлау учаскесi

Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица С.Сейфуллина № 4а, Средняя школа №252 имени Г.Н.Ковтунова.
В границах: Начиная от учреждение Пч-56 вдоль железной дороги в западную сторону до улицы Есабыз, по нечетной стороне улицы Есабыз до коллектора № 4, вдоль коллектора до улицы Ы.Жахаева, по четной стороне улицы Ы.Жахаева через центральный автовокзал и центра по выплате пенсии до учреждения Пч-56.
Избирательный участок Айтеке би № 287
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица М.Каратаева б/н, Средняя школа №48 имени А.Коныратбаева.
В границах: К западу от №4 коллектора полностью охватывая улицы Ы.Жахаева, Т.Токтарова, Д.Тайманова, И.Есенберлина, Ж.Саина, Б.Момышулы, О.Жаримбетова, Т.Изтилеуова, Жаназар батыра, Таттимбета, О.Жаленова, М.Ауезова, Палымша, Б.Майлина и микрорайон "Береке".
Избирательный участок Кокшокы № 288
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Ш.Есенова б/н, Средняя школа-лицей №127 имени Ш.Уалиханова.
В границах: Охватываются Микрорайон "Кок-Шокы", ГРП-23, ГРП-2, ипотечные дома, улица Байсын и микро района Арай.
Избирательный участок Шакарим № 289
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Шакарима Кудайбердиулы № 172, здания акционерного общество "Аргымак".
В границах: Начиная от дома № 49 улицы Шакарима Кудайбердиулы, по обе стороны и переулка улицы Казыбек би до улицы Б.Оразова, охватив четную сторону улицы Б.Оразова.
Избирательный участок Аманкелды № 290
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Аманкелды Иманова № 109, Казахская средняя школа №219 имени Ы.Алтынсарина.
В границах: Начиная от рынка "Максат" находящийся по улице Т.Шопашева, вдоль железной дороги охватывая улицу Кабанбай батыра.
По нечетной стороне улицы Б.Оразова до улицы Казыбек би, по улицам Р.Нурекеева, Т.Шопашева и тупик Т.Шопашева до пересечения улиц А.Есенбаева и Казыбек би, от улицы
Т.Шопашева до рынка "Максат". Полностью охватываются улицы Шакарима Кудайбердиулы, М.Маметова, М.Болтекейулы, Курмангазы Сыргабайулы, Достык, переулок Достык, М.Дулатова, М.Жумабаева, К.Сатпаева, М.Сыздыкова, Г.Ковтунова, М.Калдыбаева, А.Коныратбаева, Г.Мусрепова, Амангельды Иманова, Бала би, А.Токмаганбетова, А.Боранова.
Избирательный участок Районная больница № 291
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Т.Жургенова № 7, Центральная больница.
В границах: районная больница, районный диспансер по борьбе против туберкулеза и кожа-венерологии.
Избирательный участок Жайлыбаев № 292
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, микро район Ак Орда б/н, Средняя школа №270.
В границах: охватывая улицы Ж.Кунаева, К.Жайлыбаева, по нечетной стороне улицы М.Шокай, по нечетной стороне улицы Т.Жургенова охватывая новые дома расположенные в парке, начиная от поливного арыка "Байсары", многоэтажные и частные дома, жилые дома вдоль железной дороги, охватив микрорайон "Акорда" до южного переезда.
Избирательный участок Бухар жырау № 293
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Д.Смаилова б/н, Средняя школа №244 имени Ы.Жахаева
В границах: От железной дороги по четной стороне улицы Есабыз до коллектора № 4 и вдоль коллектора к западу охватывая микрорайон "Байтерек", дома находящиеся по улице Асан-ата и вдоль железной дороги к востоку до улицы Есабыз.
Избирательный участок Абдыкадыров № 294

Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Н.Бекежанов көшесi № 57, №47 М.В. Ломоносов атындағы қазақ орта мектебі.
Шекарасы: Темiржолдан бастап, Байсары суармалы арығының шығыс жақ бетiмен Н.Бекежанов көшесi, Қажымұқан Мұңайтпасұлы, Қ.Әбдiқадыров, Ж.Молдағалиев, С.Мұқанов, Б.Пәрiмбетов көшелерiн және 2 қабатты тұрғын үйді, "Шұғыла" мөлтек ауданын қамти темiржолға дейiн.
295 Алғабас сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Жуантөбе ауылдық округi, Алғабас ауылы, Ә.Исмаилов көшесi №40, Мәдениет үйi.
Шекарасы: Жуантөбе ауылдық округi.
296 Бестам сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Бестам ауылдық округi, Бестам ауылы, Ы.Алтынсарин көшесi №39, Клуб үйi.
Шекарасы: Бестам ауылдық округi.
297 Еңбекшi сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Еңбекшi ауылдық округi, Еңбекшi ауылы, Б.Оразов көшесi №16, Клуб үйi.
Шекарасы: Еңбекшi ауылдық округi.
298 Бекежанов сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Керделi ауылдық округi, Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов көшесi № 9, № 156 Нартай Бекежанов атындағы қазақ орта мектебі.
Шекарасы: Керделi ауылдық округi.
299 Жиделiарық сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Жиделiарық ауылдық округi, Жиделiарық ауылы, Есабыз көшесi н/з, № 206 Жиделіарық орта мектебі.
Шекарасы: Жиделiарық ауылдық округi.
300 Төңкерiс сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Төңкерiс ауылдық округi, Ш.Қодаманов ауылы, Сейфулин көшесi н/з, №158 орта мектебі.
Шекарасы: Төңкерiс ауылдық округi.
301 Ақмая сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Ақмая ауылдық округi, Ақмая ауылы, Абай көшесi №6, Клуб үйi.
Шекарасы: Ақмая ауылдық округi.
№302 Гигант сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Гигант ауылдық округi, Бидайкөл ауылы, М.Шоқай көшесi №60, Мәдениет үйi.
Шекарасы: Гигант ауылдық округi, 22 темiр жол бекетi, Ақтам елдi мекенi.
303 Қарғалы сайлау учаскесi
Орталығы: Қызылорда облысы, Шиелi ауданы, Қарғалы ауылдық округi, Бұланбай бауы ауылы, № 241 Қ.Әбдіқадыров атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Қарғалы ауылдық округi және №2019 әскери бөлімінің "Далақұдық" шекара заставасы.

Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Н.Бекежанова № 57, Казахская средняя школа №47 имени М.В.Ломоносова
В границах: От железной дороги вдоль по восточной стороне арыка Байсары охватывая улицы Н.Бекежанова, Кажымухана Мунайтпасулы, К.Абдикадырова, Ж.Молдагалиева, С.Муканова, Б.Паримбетова и 2 этажный дом, охватив микрорайон "Шугыла" до железной дороги.
Избирательный участок Алгабас № 295
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Жуантобе, село Алгабас, улица А.Исмаилова № 40, Дом культуры.
В границах: сельский округ Жуантобе.
Избирательный участок Бестам № 296
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Бестам, село Бестам, улица Ы.Алтынсарина № 39, Дом клуба.
В границах: сельский округ Бестам.
Избирательный участок Енбекши № 297
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Енбекши, село Енбекши, улица Б.Оразова № 16, Дом клуба.
В границах: сельский округ Енбекши.
Избирательный участок Бекежанов № 298
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Кердели, село Н.Бекежанов, улица Н.Бекежанова № 9, Казахская средняя школа №156 имени Нартая Бекежанова.
В границах: сельский округ Кердели.
Избирательный участок Жиделиарык № 299
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Жиделиарык, село Жиделиарык, улица Есабыз б/н, Средняя школа №206 Жиделиарык.
В границах: сельский округ Жиделиарык.
Избирательный участок Тонкерис № 300
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Тонкерис, село Ш.Кодаманов, улица Сейфулина б/н, Средняя школа №158.
В границах: сельский округ Тонкерис.
Избирательный участок Акмая № 301
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Акмая, селоАкмая, улица Абая № 6, Дом клуба.
В границах: сельский округ Акмая.
Избирательный участок Гигант № 302
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Гигант, село Бидайкол, улица М.Шокая № 60, Дом культуры.
В границах: сельский округ Гигант, железнодарожный разъезд №22, населенный пункт Актам.
Избирательный участок Каргалы № 303
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Каргалы, село Буланбай бауы, Средняя школа № 241 имени К.Абдыкадырова.
В границах: сельский округ Каргалы и пограничная застава "Далакудык" военной части № 2019.